Farby Joanna - ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-27, 13:01   #1
Paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 27
GG do Paula

Farby Joanna - ZBIORCZY


DZiewczyny, a czy któraś używała już nowej Joaśki Extra? Na opakowaniu jest podają, że jest do włosów farbowanych i nie powoduje ich żółknięcia, ale w sumie ma słabszą wodę utlenioną (9%), niż Joaśka do balejażu (12%). Nie wiem co mam kupić,mam włosy farbowane, chcę robić balejaż, nie chcę mieć żółtych włosów...Help!!! [img]icons/icon41.gif[/img]
A w ogóle ,czy rodzaje Joanny różnią się między sobą tylko procentową zawartością wody utlenionej , czy czymś jeszcze?

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-04-15 o 15:50
Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-27, 14:36   #2
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: JOANNA-BLOND EXTRA

Zobacz wątek "drastyczna zmiana koloru..." Otóż jakiś czas temu przefarbowałam się z blondu na ciemny brąz. Wyszła makabra; tzn. kolor OK, ale czułam się fatalnie. Szybko musiałam zmienić i ktoś polecił mi właśnie tę nową Joannę Extra eliminującą efekt kurczaczka [img]icons/icon7.gif[/img], jako jedyną, którą można znacznie rozjaśnić nawet ciemne farbowane włosy. Długo się zastanawiałam, nie chciałam skończyć z jakimś kosmicznym kolorem włosów. [img]icons/icon12.gif[/img] Moja przyjaciółka poszła na pierwszy ogień - na jej ciemnobrązowych włosach ta Joanna sprawdziła się doskonale. Potem ja... Rewelka! Wyszedł bardzo naturalny blond, lekko popielaty. Za parę tygodni, jak włosy mi trochę odpoczną - zupełnie wrócę do mojego ulubionego słomianego blondu. Tak więc - u mnie wyszło super, trudno jednak powiedzieć, czy to reguła, czy tylko od niej wyjątek [img]icons/icon7.gif[/img]Moje włosy były w dobrej kondycji, więc zaryzykowałam "samoobsługę" [img]icons/icon7.gif[/img] A o Joannach, i czym się różnią - poczytaj sobie na stronce www.joanna.pl pozdróweczko [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-27, 15:04   #3
Paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 27
GG do Paula
Re: JOANNA-BLOND EXTRA

Dzięki za odpowiedź! Ja tez nie chcę mieć kosmosu na głowie, skoro Tobie wyszło wszystko OK, to ja jeszcze dziś sobie zaaplikuję [img]icons/icon26.gif[/img]
Jak nie wyjdzie to najwyżej chustka na głowę....
Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-27, 15:22   #4
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: JOANNA-BLOND EXTRA

Jeśli nie wyjdzie - nie przysyłaj do mnie bandy łysych z bejsbolami, bardzo proszę [img]icons/icon12.gif[/img]. Trzymam kciuki, daj znać, jak wyszło. [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-27, 15:39   #5
Paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 27
GG do Paula
Re: JOANNA-BLOND EXTRA

OK, będą to panowie zza wschodniej, ściągną pieniądze za chustkę hihihihihihihihihihihihih ihi!! [img]icons/icon12.gif[/img]
Spoko spoko, wieczorem dam znać, jeszcze raz dzięki.
Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-04, 17:35   #6
blondie_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 25
Pytanie o farbę do włosów Joanna kolor "różany blond"!!!

Moze któraś z was, dziewczyny uzywala,lub wie cos na temat farby Joanna Różany Blond?? ja mam dość jasny blond [farbowany] i zastanawiam sie nad tą farba,tylko nie chce zeby wyszedł mi calkiem rózowy kolor,tylko blond z lekkim połyskiem rózowym [taki jest na zdjeciu na opakowaniu] ale czy na moich wlosach to wyjdzie? no i co zrbic jesli znudzi mi sie ten kolor? Bo jest to farba trwala,także prawdopodobnie bede musiala rozjasnic wlosy zeby to zeszlo...sama nie wiem, moze mi cos doradzicie w tej sprawie?

pozdrawiam!!
blondie_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-05, 23:28   #7
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Pytanie o farbę do włosów Joanna kolor "różany blond"!!!

nawet nie wiedzialam ze jest taka farba tak sie zastanawiam, ze zawsze mozna sprobowac zrobic nia pasemka
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 18:43   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Smile farby Joanna

witajcie
Przeglądając ostatnio półki w drogerii natrafiłam na farby Joanny Color Naturia-> nie przepadam za tą firmą z racji kiepskich rozjaśniaczy ale kilka kolorów mnie zaciekawiło ,dlatego postanowiłam się Was zapytać.Czy któraś z wizażanek farbowała może włosy jakimś z tych kolorów?




Nazwy są intrygujące
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 20:29   #9
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: farby Joanna

moja ciocia farbowała odcieniem "srebrny pył" i byla niezadowolona bo jej wyszedl jakis fioletowo-siwy-i troche to nieciekawie wygladalo. wczesniej miala jasny blond(tez farbowane ) a ja sobie zrobilam orzechowy braz i mnie sie podoba
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 20:36   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: farby Joanna

Aguś moja przyjaciółka użyła "szlachetnej perły" do pasemek ( czepek , wyciagneła i pofarbowała wyciągnięte pasemka) i była zrozpaczona, włosy miały kolor wprawdzie troche zbliżony (ale bardziej żółtawy , jej naturalny to średni bląd) ale kondycja włosa pozostawiała wiele do życzenia. Po kilku dniach miała na włosach taki dziwny odcień bladu , a suchośc była widoczna z kilometra. Swoją drogą planujesz zmianę koloru na jaśniejszy Aguś?
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 20:49   #11
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 352
GG do ginger86
Cool Dot.: farby Joanna

Hello!!
Z rok temu po intensywnym <naprawde intensywnym>rozjaśnieniu włosków nałożyłam własnie kilka opakowań tej farby na moje włoski. Ten kolor to "srebrny pył" o ile mnie pamięć nie myli. Kolorek wyszedł przepiekny!!! Poważnie, był idealnie taki jak na opakowaniu co się często nie zdaża biała czekoladka z srebrzystym połyskiem,ale myślę że to dla tego, że nałożony został na prawie że białe włosy ;] niestety efekt trzymał się baaaardzo krótko. Nim zdążyłam sie nim zachwycić już go nie było za to zbliżony równie fajny i dłuższy efekt daje farbka PALETTE DELUXE nr. 218 srebrzysty blond, może i nie wygląda sądząc po opakowaniu ;] ale zapewniam bo używałam jej wielokrotnie i byłam zachwycona ;] jest jedynie mały ale istotny kruczek... zawsze przed nałożeniem farby intensywnie rozjaśniałam włosy do oporu... dlatego też nigdy nie miałam efektu "żółtego kurczaczka" ;]
Pozdrawiam i odradzam tejże farbi JOANNY!! no chyba że nie zależy Ci na trwałości w co wątpie :P
ginger86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 20:50   #12
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: farby Joanna

dziewczyny

Mariti-na tak jasny nie ale myślę o pasemkach,tak luźno.
O farby zapytałam,bo są ciekawe te odcienie (nazwy również
mama mojej znajomej od jakiegoś czasu robi sobie tym pyłem i nieźle to wygląda
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 20:59   #13
maxx
Raczkowanie
 
Avatar maxx
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 145
Dot.: farby Joanna

robiłam hebanową czernią i czerwono czarnym jak dla mnie farby sa ok...
maxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 21:14   #14
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: farby Joanna

ja farbowałam na oberzyne ...kolor szybko schodzi ale farba w ogole mi włosow niezniszczyla
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 21:17   #15
Rybkas20
Raczkowanie
 
Avatar Rybkas20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
GG do Rybkas20
Dot.: farby Joanna

Ja wielokrotnie farbowalam nimi i jestem bardzo zadowolona.Farba za niewielkie pieniadze, a jak dla mnie wielokroc lepsza niz niektore z gornych polek.W prawdzie nie uzywalam zadnego z wymienionych przez Ciebie kolorow(uzywalam ciemniejszych bo jestem brunetka), ale te ktore uzylam pozytywnie mnie zaskoczyly.
Rybkas20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 21:22   #16
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Wink Dot.: farby Joanna

Moja szwagierka usłyszała od fryzjerki, że farby z joanny są najmniej szkodliwe dla włosów. Ciekawe... Nie próbowałam jeszcze, ale może się skuszę
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 21:36   #17
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Wink Dot.: farby Joanna

tez slyszalam cos takiego, ze sa mniej szkodliwe nawet jak bylam u fryzjera to widzialam jak fryzjerka nakladala jakiejs pani wlasnie farbe Joanny
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 22:51   #18
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: farby Joanna

Aguś ja miałam z Joanny z Naturii kolor czarny bez... trzeba przyznać,że te farby ogólnie są wydajne... ja kolorkiem byłam zachwycona,ale wiesz jak to przy ciemnych wlosach.... nie ma takiego problemu jak z blondami.. by nie w yszedl zolty, by nie ciemny, by wyszedl dobry... ciemna farba = ciemne wlosy i tyle jak dla mnie ok, i nawet dosc dlugo sie kolorek trzymal... no i cena ok... ja dalam 4,80zł
bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 21:39   #19
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Cool Dot.: farby Joanna

A ja uzywałam dwóch pierwszych odcieni i byłam bardzo zadowolona. Nie dość, że kolory wyszły fajnie to farba jest tania i wcale wbrew opinii nie niszczy tak włosów. Jest dużo lepsza od Londy, której nie znoszę bo włosy są twarde połamane i nigdy nie wychodzi taki odcień jaki producent zapewnie na opakowaniu, zawsze wychodzi za ciemny. Polecam, za tę sume warto spróbować.
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-16, 21:41   #20
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Cool Dot.: farby Joanna

a mi z kolei palette delux, srebrzysty nigdy nie wyszedł a 3 razy próbowałam, widać różni ludzie, różne efekty
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 21:47   #21
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: farby Joanna

ja z Joanny farbowałam kremem koloryzującym...różany blond...trochę za mocny oi niszczy wlosy...ale nie bardziej niz inne farby...hm...nie wiem już..facet w sklepie mi powiedział ze Joanna własnie najmniej niszczy włosy,dobra jakość blablabla pewnie o wszytskich tak mówi...a na forum dużo dziewczyn pisała zeby nie używac Joanny..i ze jesli chcesz pofarbowac wloski u fryzjera i przy okazji bardzo je zniszczyc to wlasnie w takich salonach w których używa sie produktów firmy Joanna....heh...juz sama nie wiem.pozdr.
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 11:25   #22
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: farby Joanna

Ja farbowałam na czarno Joanną,kilka no może z 8 razy.
Spoko jest,nie zniszczyła bardzo włosków.
po połysku nie ma śladu po 3 myciach ale sam kolor trzyma i trzyma,wiem to bo właśnie niemal od 10 miesięcy mi odrastają włoski naturalne ciemno brązowe, a końce wciąż czarne i czarne.

po innych farbach to śladu nie ma po takim czasie.więc nie wiem jak to z tą szkodliwością,bo na mój rozum to 'wżarła' się i dlatego nie puszcza.podobnie jak palette ,ale może się mylę.
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 12:27   #23
dominika_2208
Przyczajenie
 
Avatar dominika_2208
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 15
Dot.: farby Joanna

Nieprawda Że Farby Z Joann Niszczą Włosy - Ja Farbowałam Zawsze Joanna, Moja Mama Też I Jesteśmy Bardzo Zadowolone..Kolor Długo Utrzymuje Się Na Włosach, Kolorki Są Naprawdę Śliczne / Moja Mama Farbuje Na SOCZYSTĄ OBERZYNĘ, Ja Farbowałam Na CYNAMONOWY BRĄZ oraz GORZKĄ CZEKOLADĘ/
dominika_2208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 13:02   #24
liquid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 55
Dot.: farby Joanna

dlugo farbowalam wlosy farbami z tej serii na fiolet trzymala mi sie znacznie dluzej od palette deluxe, i nie mialam po niej strasznie wysuszonych wlosow... jak dla mnie rewelacja patrzac jeszcze na jej cene
liquid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 17:18   #25
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: farby Joanna

moja siostra farbowała tą szlachetną perłą właściwie ja jej farbowalam Ale niestety wyszła klapa!! Wogle prawie nic nie wyszlo !! Jej kolor to był taki jakby blond wpadający w rudy (Gerii ze Spice Girls później taki miała ) no i po farbowaniu miala taki sam. Narzekała strasznie ze głowa ją swędzi od tej farby jak miała ją nałozoną a nigdy nie narzeka :P
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 20:57   #26
maxx
Raczkowanie
 
Avatar maxx
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 145
Dot.: farby Joanna

koleżanka z "chemicznego" mówi, że Joanna strasznie cienko się sprzedaje....

co do wżerów to robiłam pare dni temu dekoloryzacje z czarnego.
Joanna zeszła cała paleta nawet nie drgnęła...
maxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 21:01   #27
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: farby Joanna

moim zdaniem maja najlepsze rozjasniacze
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:02   #28
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: farby Joanna

To ja trochę odświeże ten wątek. Kupiłam farbę Joanny Color Naturia o odcieniu szlachetna perła no i nie wiem czy zafarbuje dobrze moj ciemny blond i ciemnobrązowe odrosty. Jak myślicie? Czy użyć najpierw rozjaśniacza, a potem tej farby? Na KWC ta farba ma pozytywne recenzje, tu z kolei piszecie, że jest kiepska.

To jak to jest w końcu?

Prosze o odpowiedź dziewczynki.
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 20:18   #29
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: farby Joanna

Farbę Joanny poleciła mi fryzjerka. Powiedziała, że jest znacznie lepsza niż farby Garnier czy Londa. Faktycznie nie zniszczyła włosów, wręcz przeciwnie były miękkie i błyszczące.
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 20:23   #30
patula
Raczkowanie
 
Avatar patula
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 428
GG do patula
Dot.: farby Joanna

Witam! Ja farbowałam włosy farbą z Joanny (kolor czarny) i bylam bardzo zadowolona!Farba bardzo dlugo trzyma i nie jest droga! Osobiscie polecam
patula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-17 21:53:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.