Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-30, 11:49   #421
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a miałas wczesniej jasniejsze włosy czy ciemniejsze?
Włosy mam nieco jaśniejsze niż te, które wychodzą po Mroźnym Beżu.
Kolor ten przyciemnia naprawdę nieznacznie, raczej ochładza nauralny ciepły ton.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 10:30   #422
pattina
Zadomowienie
 
Avatar pattina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 1 868
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mam jeszcze do Was pytanko. Czy Casting inaczej wypłukuje się z włosów wcześniej farbowanych, tzn. trudniej niż z naturalnych? I raczej nadzieja a nie pytanie: czy na brąz Castinga można położyć inny odcień, ale żeby trochę rozjaśnić? Coś te ciemne nie wpływają dobrze na moje samopoczucie..
pattina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 10:35   #423
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pattina Pokaż wiadomość
Mam jeszcze do Was pytanko. Czy Casting inaczej wypłukuje się z włosów wcześniej farbowanych, tzn. trudniej niż z naturalnych? I raczej nadzieja a nie pytanie: czy na brąz Castinga można położyć inny odcień, ale żeby trochę rozjaśnić? Coś te ciemne nie wpływają dobrze na moje samopoczucie..
ja mialam naturalne i niespecjalnie sie wyplukal.. polysk zostal. Najgorsze ze szamponetki na wlosach ktore byly pofarbowane Castingiem tez sie nie wyplukuja (a z odrostow normalnie) :/ Ten Casting to jakas porazka. Pierwszy raz z czyms takim mam do czynienia.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 19:31   #424
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

ja jestem po refleksach i troche zaluje bo i sie glowa zrobila doslownie biala tez sie p rzymierzam do perlowego blondu bo mamie robilam i wiem ze jej bardzo jasny blond sciemnil do sredniego zimnego blondu a ja zle sie czuje w takich jasnych i strasznie mnie korci by uzyc go czy ktos tez robil na jasnym blondzie go? potrzebuje motywacji i fotek by zobaczyc efekty macie jakies baleyage po tym szamponie?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 00:29   #425
wroniasta
Raczkowanie
 
Avatar wroniasta
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Berdyczów
Wiadomości: 428
GG do wroniasta
Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

Witam

Jako,że jestem wierną fanką nowych castingów (używałam wszystkich odcieni od świetlistego blondu po blond bursztynowy) postanowiłam się wypowiedzieć być może moja opinia w jakimś stopniu pomoże rozwiać wątpliwości autorce wątku
Nie ukrywam,że kolor Perłowy Blond był przez długi okres czasu moim faworytem
Przed jego użyciem miałam włosy w kolorze ciepłego blondu z nielicznymi,rozjaśnianymi pasemkami.Postanowiłam sprawdzić,jak będę się prezentowała w chłodniejszym odcieniu i mój wybór padł na w/w casting.
Pierwsza sprawa - farba _idealnie_ pokryła wszystkie włosy kolor był równomierny,wyrazisty i - co potwierdzają inne dziewczyny - znacznie ciemniejszy niż na opakowaniu.
To rzecz gustu,ale mnie efekt zadowolił - włosy faktycznie uzyskały chłodny odcień,pasemka zostały w całości pokryte a blond pozostał blondem
Kolor zszedł równomiernie po około 5-6 tygodniach,a po upływie 2 ( przy codziennym myciu głowy) był bardzo zbliżony do tego,który widnieje na opakowaniu.

Chciałam jakoś przybliżyć Ci tę wizję i zamieścić swoje zdjęcie w tym kolorze,lecz jedyne które znalazłam było robione nie dość,że telefonem - to jeszcze po ciemku

No nic - może Ci się przyda

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg obrazek-13ac10-1.jpeg (41,9 KB, 442 załadowań)
wroniasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 01:02   #426
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

a na avatartu po jakim blondzie jestes????mozesz zamiescic jak po kazdym wygladalas? i jeszcze jedno!!! masz foto sprzed farbowania perlowym blondem bysmy mogly efekt ocenic?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 12:42   #427
wroniasta
Raczkowanie
 
Avatar wroniasta
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Berdyczów
Wiadomości: 428
GG do wroniasta
Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

Na aviatarku mam naturalny kolor wlosow ( szatyn) z pojedynczymi pasemkami zrobionymi jakimś rozjaśniaczem Tak się zaczynała moja przygoda z blondem ;-)

Zdjęć oczywiście poszukam i w miarę możliwości postaram się coś jak najszybciej zamieścić
wroniasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 12:45   #428
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

wygada jak sredni blond sliczny:P
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 12:49   #429
wroniasta
Raczkowanie
 
Avatar wroniasta
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Berdyczów
Wiadomości: 428
GG do wroniasta
Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

Dziekuję

Gdyby nie to zdjęcie już dawno bym zapomniała jak wygląda mój naturalny kolor
Jak na osobę,która testowała już wszystkie kolory - od głębokiej czerni,poprzez mahoń,aż do 'białego' blondu - ciesze się,że jeszcze w ogole mam włosy
wroniasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 18:49   #430
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

kuurcze marzy mi sie taki kolorekczy casting taki zrobi na bardzo jasnym blondzie?oo z takiego na taki??ktos ma swoje foty?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 017_heidimueller_nbctca05.jpg (50,7 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosyy po2.jpg (48,0 KB, 194 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 15:59   #431
pattina
Zadomowienie
 
Avatar pattina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 1 868
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

No to niezłe rokowania... ja zrobiłam 3 tygodnie temu brązem i myłam włosy już z 15 razy a kolor jak pierwszego dnia. Tu raczej też będę się skłaniać ku temu, że ten szampon nie wypłuka się specjalnie.. A ktoś z was zauważył pogorszoną kondycję włosa? To nie możliwe że ten szampon, który tak mocno trzyma nie zawiera jakiś silnych środków wnikających we włosy.
pattina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 16:53   #432
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mi sie prawie calkiem wyplukal a minely moze niecale 3 tygodnie od farbowania
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 17:36   #433
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Mi sie prawie calkiem wyplukal a minely moze niecale 3 tygodnie od farbowania
tak szybko Ci zeszło? Zazdroszczę
Bo ja farbowałam "mroźnym beżem" z Castingu i.... wyszedł ciemny -brąz/kasztan ...Myję włoski codziennie od miesiąca i.. jeszcze nie zszedł do końca (mam naturalne:średni-popielaty blond) A obecnie na głowie mam jasny ale wciąż ciepły brąz kolor

Poradźcie co zrobić by się szybciej wypłukał????? PLEASE


No i zastanawiam się czemu mi taak mocno- i ciemno wyszedł? Czy na naturalnych tak zawsze czy to może specyfika moich włosów..Jak zrobić by mieć swoje już? Może jakaś jaśniejsza szamponetka z Casting? Jakiś jasny popiel? No nie wiem już
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 17:39   #434
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
tak szybko Ci zeszło? Zazdroszczę
Bo ja farbowałam "mroźnym beżem" z Castingu i.... wyszedł ciemny -brąz-kasztan ...Myję włoski codziennie od miesiąca i.. jeszcze nie zszedł do końca (mam naturalne:średni-popielaty blond) A obecnie na głowie mam jasny ale wiąż ciepły (o dziwo) kolor



Poradźcie co zrobić by się szybciej wypłukał????? PLEASE
No widzisz, pewnie dlatego, ze masz naturalnie duzo jasniejsze wlosy. Ja mam ciemny braz z cieplym polyskiem(naturalny). Zrobilam wiec jasny braz castinga i wyszedl idealny sredni braz z cieplym polyskiem. Systematycznie sie wyplukuje, ale zaczal sie znacznie intensywniej wyplukiwac odkad uzywam szamponu Radical. Ma SLS, jest ziolowy i dziewczyny polecaja go jako przerywnik w uzywaniu szamponow silikonowych. Po prostu swietnie wyplukuje silikony. W moim przypadku swietnie wyplukuje tez szampon koloryzujacy. Sprobuj Nic nie stracisz, bo to zdrowy szampon dla wlosow
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 17:50   #435
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
No widzisz, pewnie dlatego, ze masz naturalnie duzo jasniejsze wlosy. Ja mam ciemny braz z cieplym polyskiem(naturalny). Zrobilam wiec jasny braz castinga i wyszedl idealny sredni braz z cieplym polyskiem. Systematycznie sie wyplukuje, ale zaczal sie znacznie intensywniej wyplukiwac odkad uzywam szamponu Radical. Ma SLS, jest ziolowy i dziewczyny polecaja go jako przerywnik w uzywaniu szamponow silikonowych. Po prostu swietnie wyplukuje silikony. W moim przypadku swietnie wyplukuje tez szampon koloryzujacy. Sprobuj Nic nie stracisz, bo to zdrowy szampon dla wlosow
Radical?? To sobie zapiszę i na pewno spróbuję ..Dziękuję Ci
Wiesz ja mam dość jasne popielate i ta farba 713-mroźny beż niby z gamy blondów) wyszedł taki ciemny i... jakiś czerwonawy połysk ma...
Wypłukuje się rzeczywiście równo ale mimo iż ladnie mi podobno w tym brązie teraz podoba to... wole mieć już swój blondzik..


ps: A szampon Apteczka babuni Joanny do przetłuszczających sie? Może ona ściągnie farbę..


A jak myślisz..Może perłowy blond (3 najjaśniejsza farba) by to zrównoważyła? Może KTÓRAŚ KOBITKA używała i ma doświadczenia z nią?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 13:12   #436
hebe20
Raczkowanie
 
Avatar hebe20
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Farba L'oreal recital preference uratowała moje włosy. PO rozjasnianiu miałąm żółto- białe odrosty, a teszta włosów była dużo ciemniejsza w odcieniach chłodnych bardzo ciemny blond z popielatymi refleksami i popiel. Nałożyłam odcień Islande Popielaty blond na te złóte odrosty i otrzymałam śliczny kolorek, dokładnie taki jak modelka na opakowaniu, ciemny popielaty blond. koloryt włosów sie wyrównał, jestem bardzo zadowolona
hebe20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 11:46   #437
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam serdecznie
Mam do Was pytanko ... a mianowicie czy jak na mocno sprany już brąz (farba) nałożę jakiś blond to pokryje on brązowy odcień włosów ?

Chciałabym aby moje włosy miały odcień ciemnego blondu Czy uzyskam to Castingiem ? Jeśli tak to jaki kolor byście mi poleciły ?

Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 22:26   #438
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aniesia20 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Mam do Was pytanko ... a mianowicie czy jak na mocno sprany już brąz (farba) nałożę jakiś blond to pokryje on brązowy odcień włosów ?

Chciałabym aby moje włosy miały odcień ciemnego blondu Czy uzyskam to Castingiem ? Jeśli tak to jaki kolor byście mi poleciły ?

Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc
Niestety nie pokryje, a tym bardziej Casting, który może delikatnie rozjaśnić tylko włosy naturalne.
Po brązach farbowanie na blond musi się odbyć po dekoloryzacji. W innym wypadku nie uzyskamy żadnego efektu, bądź intensywną marchewkę.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 10:27   #439
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Włosy farbowane normalna farba Loreala - brąz,najpierw wyszły czarne jak smoła a potem sie sprały na brąz,ciemny brąz...jeżeli chciałabym rozjaśnic włosy na taki czekoladowy,albo jasny brąz to lepiej wziąźć jasny brąz castinga czy tez farbe brązową z linii rozjaśniajacej Loreala?
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 22:12   #440
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Post Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

witam mam 2 pytania ktory jest wg Was lepszy - Joanna Multi Soft czy Casting? W zasadzei jestem zdecydoawan na Casting, dlatego tu pojawia sie drugie ptanie, czy uzywala ktoras odcienia MROZNY KASZTAN nr 415? jesli tak poprosilabym o opinie i jakies fotki jak psiadacie ? czy ladniejszy bylby jasny braz,chcialbym uzyskac efekt jak na zalaczonej fotce. moj kolor to cos pomiedzy ciemnym blondem a jasnym brazem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg couleurchatain6.jpg (27,9 KB, 99 załadowań)
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 22:26   #441
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

oto moj kolor, bardzo prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kasia.JPG (22,5 KB, 205 załadowań)
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 21:53   #442
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny Po użyciu castingu zostało mi pół tubki farby, wstawiłam ją do lodówki, cos może sie z tym stać? Bo planowałam zafarbowac sobie tym włosy za 2-3 tygodnie?
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 21:57   #443
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

blue cat --- jeśli są to zmieszane składniki, to nie mają już właściwości koloryzujących.
Po połaczeniu komponentów, należy je użyć w ciągu 30 min.
Jeśli jednak składniki nie zostały połaczone, mogą spokojnie przetrwać te 3 tygodnie.
Nie trzeba trzymać ich w lodówce.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 16:12   #444
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

O nie ja je połączyłam...no nic trudno, od razu wydawało mi się to podejrzane, bo koleżanki mi powiedziały, ze tak mam zrobić Bo to farba bez amoniaku bla bla bla...co prawda pierwszy raz farbowałam włosy, ale wychodzi na to, że posiadam większą wiedzę co do używania farby....kurcze no trudno, zakupię sobie następną za miesiąc
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 20:12   #445
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

blue_cat ---> Ja zwykle odlewałam po połowie z każdej tubki i łączyłam w szklanej miseczce. Reszta czekała sobie spokojenie do kolejnego farbowania.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 08:44   #446
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
witam mam 2 pytania ktory jest wg Was lepszy - Joanna Multi Soft czy Casting? W zasadzei jestem zdecydoawan na Casting, dlatego tu pojawia sie drugie ptanie, czy uzywala ktoras odcienia MROZNY KASZTAN nr 415? jesli tak poprosilabym o opinie i jakies fotki jak psiadacie ? czy ladniejszy bylby jasny braz,chcialbym uzyskac efekt jak na zalaczonej fotce. moj kolor to cos pomiedzy ciemnym blondem a jasnym brazem.
Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości polecam Joanne Multi Soft
Bo ogolnie z jakością i trwałością obydwu jest praktycznie tak samo. Zdziwilam sie bo Joanna zupelnie nie zniszczyla mi wlosow, kolor wyszedl ladny, włosy błyszczące. Więc szczerze polecam
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 16:21   #447
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

żadna z Wizazanek nie wypowiedziala isę na temat mroźnego kasztanu odcien nr 415. nie wiecie nic na jej temat?
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 21:42   #448
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja też mam dylemat. Jestem zdecydowana na casting, ale nie mam pojęcia, który odcień wybrać. Chciałabym uzyskać baaardzo ciemny, koniecznie chłodny brąz, taki nawet wpadający w czerń...

jak myślicie, użyć brązu, ciemnego brązu, czy hebanowej czerni?
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 10:39   #449
epi1
Przyczajenie
 
Avatar epi1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam!

Castingu jeszcze nie uzywalam. Moje wlosy byly rozjasnione kremem do rozjasniania na prawie biale, a niedawno zafarbowalam je kolorem jasny popielaty blond, z czego bardziej wyszedl poprostu popielaty [wyglada jakby wpadal w szaro-czarny z zielonymi(no moze przesadzam, ale taki dziwny jest) i gdzieniegdzie z blond przeblyskami]. Chcialabym teraz zafarbowac kolorem ciemny blond 600 (link do odcienia: http://delikatna.com.pl/photo/produc...8ba9e53cb1.jpg). Czy ktoras z was wie, czy ten kolor w ogole mi sie przyjmie na wlosach i czy nie bedzie takich niespodzianek jak z tym jasnym popielatym blondem, ktory w rezultacie wyszedl poprostu popielaty??
Kondycja moich wlosow:
-przez lata rozjasniane az do bialego prawie,
-od paru miesiecy przyciemniane farba, ostatnio uzyskaly popielaty kolor po zafarbowaniu jasnym popielatym blondem z wellatonu (zapewne jakis efekt uboczny przez to ze wlosy byly wrecz wybielone)
-systematycznie odzywiam i nakladam maseczki, tak ze wlosy sa miekkie w dotyku i raczej sie nie pusza.
Moze wystarczy ze odpowiednio dlugo lub krotko przytrzymam casting na wlosach?
epi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 14:27   #450
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

użyłam castingu na ciemny blond, kolor jasny brąz, dnia 16 grudnia 07 dzięki Bogu mamy dzisiaj 14 lutego a kolor nadal się trzyma...:| czy to możliwe, czy mi tak włosy zciemniały?
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.