Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-09, 08:36   #2641
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Czekolada - coepla, ciemny braz - chlodny, nie polecam mieszac
A jaki masz wyjsciowy kolor wlosow? I co chcesz osiagnac?
Ja bym kupila jasny braz, wychodzi jak ciemny, potem sie oczywiscie zmywa, ewentualnie braz, ciemny braz to czarny
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 11:17   #2642
Panterka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam, to moje włosy po czekoladce

Panterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 15:02   #2643
natafka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Agatau88 mam ciemny blond :/ a chcialabym miec ciemny braz, ale nie czarny, i nie jasny tylko taki ciemny
natafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:42   #2644
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

To proponuje braz nr 400. Powinno byc ok. A moze zdecydujesz sie na inna firme? Ja farbowalam Majirelem i byly zimne i ciemne, jak chcesz wkleje fotke. Wlasnie robilam poziomami 5 i 4
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 06:26   #2645
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Panterka90 - ale super polysk!
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 08:38   #2646
emi1218
Przyczajenie
 
Avatar emi1218
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 27
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To proponuje braz nr 400. Powinno byc ok. A moze zdecydujesz sie na inna firme? Ja farbowalam Majirelem i byly zimne i ciemne, jak chcesz wkleje fotke. Wlasnie robilam poziomami 5 i 4
Ja poprosze fotki włosów robionych Majirelem.
Wczesniej robiłam farbami LUO, u fryzjera. Teraz jestem na etapie Castinga. Robiłam juz miodowym blondem, a dzisiaj mam zamiar położyc bursztynowy blond.
Ale przyszłościowo chciałabym przejść na trwałą farbę.
Napisz proszę czy robiłaś Majirelem na poziomie 8, czy tylko niższymi.
Jak oceniasz trwałość tych farb?

Pozdrawiam serdecznie

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

I jeszcze jedna prośba, czy ktoś robił Castingiem NUGAT ?
Jeśli tak to proszę o wklejenie zdjęcia

Edytowane przez emi1218
Czas edycji: 2009-06-11 o 21:30
emi1218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 09:08   #2647
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

NUGAT jest bardzo ciemny- taki ciemny braz, prawie kasztan, a potem zmywa sie na rudo (tzn ja mam wlosy ciemny blond i mi tak wyszlo)
A ty na jakim kolorze wlosow robilas ten bursztynowy i midoowy blond? Bo ja sie zastanawiam czy by mi cos wyszlo jak ja bym zrobila na swoich, ale nie chce miec pomaranczowej marchewy na glowie.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 12:40   #2648
emi1218
Przyczajenie
 
Avatar emi1218
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 27
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
NUGAT jest bardzo ciemny- taki ciemny braz, prawie kasztan, a potem zmywa sie na rudo (tzn ja mam wlosy ciemny blond i mi tak wyszlo)
A ty na jakim kolorze wlosow robilas ten bursztynowy i midoowy blond? Bo ja sie zastanawiam czy by mi cos wyszlo jak ja bym zrobila na swoich, ale nie chce miec pomaranczowej marchewy na glowie.

Miodowy blond Castinga kładłam na średni blond z brązowym balejagem, taki na poziomie 8.
(Było to pierwsze farbowanie w domu, do tej pory chodziłam do fryzjera)
Wyszło ładnie, ale dla mnie ciut za jasno. Po południu postaram sie wkleić zdjęcie.
A bursztynowy blond będę kładła dzisiaj po raz pierwszy.
W tej chwili mija piaty tydz. od farbowania miodowym, więc jest juz sprany, jest też odrost. Ale nadal jest ładny, bardzo naturalny.
No i co ważne włosy są w dobrej formie.

Edytowane przez emi1218
Czas edycji: 2009-06-10 o 14:37
emi1218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 18:14   #2649
margaretas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 000
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alicyju69 Pokaż wiadomość
dla zainteresowanych bursztynowy blond, który wyszedł na moich średnich blond włosach za jasno, niż na opakowaniu.
Cytat:
Napisane przez kasik16 Pokaż wiadomość
a bursztynowy blond na jasnym brązie naturalnym jak by mogl wyjsc> czy castingi nadają się do malowania włosów ciemnych w jasne???
podbijam pytanie
czy ma znaczenie ze robilam w kwietniu dekoloryzacje i teraz po wyplukaniu koloru mam cos na ksztalt lekko rudawego z jasniejszymi pasemkami.
a moze mrozny bez?
chodzi mi o efekt troche ciemniejszy niz ten na zdjeciu w pierwszym cytowanym poscie. Nie chcialabym zeby okazalo sie ze wyjda za bardzo pomaranczowe.
margaretas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:29   #2650
HolyGrey
Przyczajenie
 
Avatar HolyGrey
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
GG do HolyGrey
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witajcie
Jestem niesamowicie zainteresowana kolorami castinga:
- bursztyn
- nugat
- karmel
- caffe latte.
Jak widzę, bardzo rzadko ktokolwiek robi te kolorki. Dlatego liczę na jakieś zdjęcia.
Agatau88 - dziwnie wyszedł ten kolor - karmel - u Ciebie..

Do tej pory farbowałam się tylko raz z naturalnego: ciemny blond/jasny brąz na jasny brąz Casting i wyszedł w zasadzie taki jak na opakownaiu, poza tym włosy w świetnej kondycji. Teraz mam ok 5 cm odrostów w naturalnym kolorze, a ten jasny brąz jest niemal jak moje naturalne. Chcę coś zmienić, może na jakieś rude refleksy, ale boję się, że nugat wyjdzie czerwony, caffe late ciemne a bursztyn - rudy
Doradźcie coś

Pozdrawiam
HolyGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:48   #2651
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Co masz na mysli piszac dziwnie, sprecyxuj czu wg Coebie jest za cieply, za zimny, czy cos innego?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 08:53   #2652
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja używałam kiedyś koloru "Orzech laskowy". Lubiłam tę linię, kochałam odżywkę do włosów, była świetna, ale jednak "Orzech.." był dla mnie za mało rudy, a ja chciałam porządny, rudy kolor.
Właśnie żałuję, że Casting ma tak mało kolorów w odcieniu rudego do wyboru.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:50   #2653
HolyGrey
Przyczajenie
 
Avatar HolyGrey
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
GG do HolyGrey
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Agatau88: Co masz na mysli piszac dziwnie, sprecyxuj czu wg Coebie jest za cieply, za zimny, czy cos innego?

Wydaje mi się bardzo jasny w porównaniu z tym, co na pudełku, i tym, że większość osób mówi, że wychodzi jak ciemny brąz. Robiłaś na blond? Bo czasem prześwituje

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

ville: Ja używałam kiedyś koloru "Orzech laskowy". Lubiłam tę linię, kochałam odżywkę do włosów, była świetna, ale jednak "Orzech.." był dla mnie za mało rudy, a ja chciałam porządny, rudy kolor.
Właśnie żałuję, że Casting ma tak mało kolorów w odcieniu rudego do wyboru

No tak, ten kolor też mnie zainteresowął, ale boję się, że wyjdzie jakiś pomarańczowy albo na taki się spierze. Najbardziej mi się marzy ciemna miedź, ale Casting tego nie ma.. i nie wiem wobec tego, czy nie zdecydować się na Caffe latte. Bo efekt na początku może być świetny, ale spieranie już nie - tak jak koleżanka wyżej zrobiła Nugat i sprał się jej na jakiś mysi pomarańcz z blondem :|
HolyGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 12:18   #2654
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Nie, "Orzech..." nie wychodzi pomarańczowy, przynajmniej na moich włosach, był rudy, a później zmył się i był... lekko rudy, kasztanowy. Daleko było mu od pomarańczowego
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 13:44   #2655
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez HolyGrey Pokaż wiadomość
Witajcie
Jestem niesamowicie zainteresowana kolorami castinga:
- bursztyn
- nugat
- karmel
- caffe latte.
Bursztyn- bardzo ciemny , taki kasztan z pomaranczowa poswiata, dziwny.
Nugat- jak napisaalm wczesniej, ciemny braz, troce wpadajacy w kasztan, spieral sie na marchewe,.. ogolnie nic nie mial wspolnego ze zdjeciem. W niektorym swietle wygladal po prostu strasznie.
Karmel- moj ulubiony- sredni braz z ciepla poswiata, zadnych pomaranczowych refleksow. Podobny jak na opakowaniu
Caffe Latte- nie polecam, ciemny braz z rudawa poswiata. Spieral sie na rudawo (zoltawo w sumie).

Zdjecia kiedys tu wklejalam juz- ale aparat przeklamuje kolory i prawie wszystki sa na zdjeciach do siebie podobne, nie maja nic wspolnego z rzeczywistymi kolorami. Ogolnie ja polecam tylko Karmel (na wlosach ciemny blond)
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 15:49   #2656
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Robilam na blond, u mnie karmel jest jasny, taki po prostu blond, juz od zamieszczenia zdjecia sie troche sprał
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:13   #2657
HolyGrey
Przyczajenie
 
Avatar HolyGrey
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
GG do HolyGrey
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

No to jestem w kropce A jak oceniacie pokrycie tymi farbami włosów, które są w części już naturalne, a w części po Jasnym brązie (robiłam na początku listopada co prawda..)?
HolyGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:33   #2658
emi1218
Przyczajenie
 
Avatar emi1218
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 27
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
NUGAT jest bardzo ciemny- taki ciemny braz, prawie kasztan, a potem zmywa sie na rudo (tzn ja mam wlosy ciemny blond i mi tak wyszlo)
A ty na jakim kolorze wlosow robilas ten bursztynowy i midoowy blond? Bo ja sie zastanawiam czy by mi cos wyszlo jak ja bym zrobila na swoich, ale nie chce miec pomaranczowej marchewy na glowie.
W grudniu miałam u fryzjera połozoną farbę LUO na od lat rozjaśniane balayagem włosy. Taki złoto-karmelowy blond. No i właśnie na taką kombinacje kładłam na początku maja miodowy blond Castinga (zdjęcie nr1), a dzisiaj na ten miodowy blond położyłam bursztynowy blond, też Casting (zdjęcie nr 2)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (31,7 KB, 612 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (37,9 KB, 720 załadowań)
emi1218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:53   #2659
margaretas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 000
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez margaretas Pokaż wiadomość
podbijam pytanie
czy ma znaczenie ze robilam w kwietniu dekoloryzacje i teraz po wyplukaniu koloru mam cos na ksztalt lekko rudawego z jasniejszymi pasemkami.
a moze mrozny bez?
chodzi mi o efekt troche ciemniejszy niz ten na zdjeciu w pierwszym cytowanym poscie. Nie chcialabym zeby okazalo sie ze wyjda za bardzo pomaranczowe.
ponawiam pytanie. jakim castingiem farbowac zeby uzyskac kolor zblizony tego na zdjeciach ponizej? kolor wyjsciowy zblizony, odrobine jasniejszy.Chcę go odświeżyć, nie zmieniać diametralnie i pokryć odrosty. Nie chciałabym, żeby okazało się, że włosy zrobiły sie dużo ciemniejsze, pomarańcze i czerwienie też wykluczam.
Mroźny beż jak widzę odpada, bo wbrew pozorom wychodzi zbyt brązowy.Tyle tego, że mam już mętlik w głowie. I na głowie też Co radzicie?
Mam nadzieje, ze teraz, kiedy jasniej opisalam problem uzyskam pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8ca7aa000011748a4a1d0bf4.jpg (45,3 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pom3080017.jpg (48,8 KB, 113 załadowań)

Edytowane przez margaretas
Czas edycji: 2009-06-11 o 21:01
margaretas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 10:13   #2660
milla85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Czesc dziewczyny !mam naturalne wlosy ,niefarbowane ,dlugosc troszke za ramiona ,chcialam sie dowiedziec czy jedna farba Castinga Creme Gloss wystarczy na cale wlosy ,czy musze kupic 2 opakowania ?
milla85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:15   #2661
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

wystarczy

nigdy nie farbowalas?
A jestes pewna ze chcesz zaczac to robic?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:57   #2662
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ponownie mam pytanie do dziewczyn co często zmieniają kolor włosów Castingiem: czy przeskakujecie z odcieniami np. z mroźnego kasztanu lub czekolady na karmel lub ciemny blond? Czy trzymacie się ściśle tego do jakich włosów przeznaczony jest dany odcień? Czy możliwe jest by właśnie karmel bądź ciemny blond rozjaśnił farbowany brąz/ciemny brąz???
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 13:27   #2663
milla85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
wystarczy

nigdy nie farbowalas?
A jestes pewna ze chcesz zaczac to robic?
Dzieki za odpowiedz,farbowalam ponad 2 lata temu ,teraz juz odrosly ,wszystkie te farbowane wlosy scielam ,pamietam ze na tamtej farbie napisane bylo ,ze przy wlosach za ramiona nalezy uzyc 2 opakowan ale tobyla inna farba .A radzisz mi nie farbowac?Strasznie sie boje ,czytam od 2 dni na wizazu o L'oreal Casting niby nie nieszczy wlosow ale opinie sa bardzo rozne .Strasznie chodzi za mna to farbowanie juz od dlugiego czasu ,nie moge sie zdecydowac ,ciagle mysle .
milla85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 13:49   #2664
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja gdybym miala naturalny kolorek to bym nie farbowala..
potem trudno zejsc do naturalnych i trzeba ciagle farbowac

Nigdy nie robilam typowa farba, zawsze szamponami a kolor tak mi sie wdarl we wlosy ze nie schodzi w ogole.. i musze ciagle robic kolor bo mam odrosty..
przy czym zniszczone wloski..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 17:08   #2665
HolyGrey
Przyczajenie
 
Avatar HolyGrey
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
GG do HolyGrey
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja też tak miałam, raptem zaczęłam myślec o farbowaniu i zaczęłam od szamponetek, ale to jest bezsensowna zabawa. Kupiłam więc castinga jasny brąz, teraz mam ok 5 cm odrostów, ale nie jest to widoczne, dlatego mogłabym albo wrócić od swojego koloru, albo pofarbować znów - co chcę zrobić ;p myślę, że jak dobierze się kolor w miarę podobny do naturalnego, to w przypadku szamponu nie trzeba będzie co jakiś czas ponawiać koloryzacji..
HolyGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 10:37   #2666
milla85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Ja gdybym miala naturalny kolorek to bym nie farbowala..
potem trudno zejsc do naturalnych i trzeba ciagle farbowac

Nigdy nie robilam typowa farba, zawsze szamponami a kolor tak mi sie wdarl we wlosy ze nie schodzi w ogole.. i musze ciagle robic kolor bo mam odrosty..
przy czym zniszczone wloski..
Licze sie z tym ze jak uzyje Castinga ,to nie zmyje sie on calkowicie i bede musiala ciagle farbowac .Chcialabym nie wielkiej zmiany ,ale zebym miala pewnosc ,ze ten kolor wyjdzie ,ze bedzie mi sie podobal ,ze bedzie do mnie pasowal ,to bym sie nie wachala ,a tak to sie ciagle boje .A po Castingu niszcza Ci sie wlosy ?bardzo rozni sie Twoj naturalny kolor od tego co farbujesz ,czy jest to niewielka zmiana ,ogolnie nie polecasz Castinga ,czy jes ok ?
milla85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 15:53   #2667
Awariss
Raczkowanie
 
Avatar Awariss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolverhampton
Wiadomości: 53
GG do Awariss
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Moze komus sie przyda moje doswiadczenie

Pewnego razu, pewna bardzo zla fryzjerka, machnela mi pasemka blond, koloru golebia koopa. Na pasemka, polozylam farbe joanny - ciemny blond.
Oto on:
http://two.xthost.info/harsharani/czerwiec/IMG_9032.JPG

Ale kiedy zaczal wlasnie rudziec bardziej i bardziej, nie czytajac recenzji itp, zakupilam sobie castinga... rowniez ciemny blond.
Strasznie sie zdziwilam, kiedy wyszedl taki kolor :
http://two.xthost.info/harsharani/czerwiec/braz.jpg

Potrzebuje jednak waszej rady.
W tym momencie mam juz calkiem naturalny kolor wlosow (na zdjeciach jest troszke ciemniejszy niz w rzeczywistosci).

http://two.xthost.info/harsharani/czerwiec/zalot.jpg

http://two.xthost.info/harsharani/cz...przychlast.jpg


No i tu nastepuje moje pytanie.. czy ktoras z Was wie moze jaki kolor z serii casting moze jest chlodnym, orzechowym brazem? Nie wiem czy zaryzykuje jasny braz, bo przy moich wlosach to moze wyjsc wszystko prawie czarne... A jak widze czekolada tez 'kaprysnie' zaskakuje. Raz czerwona, raz prawie czarna..nawet jesli kolory wyjsciowe byly podobne to efekty rozne.
Szczerze mowiac, chcialabym tylko poglebic swoj kolor, nadac mu troszke blasku. Szalenie podoba mi sie orzechowy braz Pauliny Mlynarskiej.

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/22020/a8.jpeg
Jaka jest wasza opinia?

Edytowane przez Awariss
Czas edycji: 2009-06-13 o 16:03
Awariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 19:25   #2668
Leah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Kupiłam odcien 623 - Caffe Latte i muszę powiedziec że się zawiodłam. I to bardzo. Pierwszy raz malowalam włosy które są hmm nijakie, ni to ciemny blond ni brąz. I wyszły ciemniejsze niż moje i takie fioletowawe.... :/ nie mam pojęcia dlaczego tak wyszło no ale coż... Dobrze przynajmniej że zrobiłam próbę na jednym pasemku
Leah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 20:47   #2669
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Może któraś z Was wie, jakiego koloru użyć, żeby uzyskać taki kolor? (Ewa Farna, załącznik)

Od razu mówię, że odpada Mroźny Beż ;P - użyłam i wyszedł ciemny brąz z rudawo-czerwonym czymś. Było dobrze, dopóki nie zaczął spierać się na straszny sprany rudy.
Tak samo z Ciemnym Blondem - bo używam i wychodzi mi świetny, cieplutki brąz.

A mi chodzi o ciemny (ale nie czarny! ), zimny brąz

PS. Gdyby któraś oglądała SuperJedynki, to chodzi mi o dokładnie kolor Ewy Farny na jej występie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1213529524.jpg (40,2 KB, 231 załadowań)
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 21:02   #2670
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

własnie nałożyłam miodowy blond o efektach napiszę później ..
nie ukrywam, że trochę sie denerwuje
pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.