problem z farbowaniem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-05, 21:32   #1
moniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1

problem z farbowaniem


Kochane Dziewczyny, byłam dziś u bardzo dobrego fryzjera (za takiego w Warszawie uchodzi), chciałam ciemny farbowany brąz zmienić na kasztan. Dwukrotnie pytałam i upewniałam się, czy na takich włosach jak moje można taki kolor uzyskać i czy bez szwanku dla czupryny. "Ależ tak, jest Pani w doskonałych rękach"... Wrrrrrr, krew się we mnie gotuje... Co mam na głowie??? Zależnie od miejsca - marchewkę, czerwień, jasny brąz! Facet był lekko skonfudowany, gdy zobaczył efekt swoich działań, a ja wpadłam w furię. Wyraźnie wybrałam kolor, nie upierałam się, nie chciałam robić nic na siłę. Mimo zapewnień - wyszła jakaś techno-makabra. Kobiety w salonie patrzyły na mnie jak na kosmitę [img]icons/icon9.gif[/img] Zrobiłam raban, nie zapłaciłam i wciąż zastanawiam się, jak domagać się odszkodowania. Ale nie o tym chcę pisać. Otóż zdecydowanie nie mogę się pojawić z takimi włosami w poniedziałek w pracy. Co mam zrobić, jak to zneutralizować???!!! Pomóżcie, nie mogę patrzeć na siebie w lustrze.... [img]icons/icon9.gif[/img]
moniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-05, 21:45   #2
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Re: włosy - pomóżcie!!!

Ojej, to straszne! Ja też kiedyś zaliczyłam fryzjerską wpadkę - baba mi tak pociachała włosy, że chciałam ją zabić!
Lubie chodzić w rozpuszczonych włosach, a wtedy (rok temu) przez pół roku musiałam nosić związane, bo wyglądałam naprawdę koszmarnie. Tak wię wiem co czujesz... Może pomoże sampon koloryzujący? Ja bym tak zrobiła, ponadto nie zniszczy dodatkowo Twoich włosów. Powodzenia i głowa do góry!
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-05, 22:57   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: włosy - pomóżcie!!!

Współczuję Ci ogromnie,miałam przed laty podobny problem-zamiast platynowych delikatnych pasemek miałam białą,pozbawioną koloru głowę.W efekcie następnego dnia przefarbowałam włosy szamponem koloryzującym na jasny brąz i kolor wyszedł całkiem naturalnie.
Myślę,że jeżeli zdecydowałabyś się na to,to powinnaś wybrać najciemniejszy kolor spośród tych,które w tej chwili masz na głowie lub nawet ciemniejszy.
Hexa napisał(a):
> Ojej, to straszne! Ja też kiedyś zaliczyłam fryzjerską wpadkę - baba mi tak pociachała włosy, że chciałam ją zabić!
> Lubie chodzić w rozpuszczonych włosach, a wtedy (rok temu) przez pół roku musiałam nosić związane, bo wyglądałam naprawdę koszmarnie. Tak wię wiem co czujesz... Może pomoże sampon koloryzujący? Ja bym tak zrobiła, ponadto nie zniszczy dodatkowo Twoich włosów. Powodzenia i głowa do góry!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-06, 11:37   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: włosy - pomóżcie!!!

Czesc,

Pare dni temu bylam u fryzjera z zamiarem zrobienia kilku pasemek. Owszem fryzjer zrobil mi pasemka ale tak duzo ze cala glowe mialam biala. Koszmarnie wygladalam. Nastepnego dnia przefarbowalam wlosy na sredni braz (najbardziej zblizony kolor do moich naturalnych wlosow). Uzylam Castingu L'oreala i teraz przynajmniej wygladam jak czlowiek.

Serdecznie pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.