Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-25, 08:41   #481
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Vivienna, jestem po serii 3 zabiegów w Estedermie, aleksandrytowym laserem. Usuwałam włoski z twarzy i z brzuszyska. Nigdzie nie jest powiedziane, że trzeba czekać 3 m-ce aż włoski wypadną - mi wypadają po tygodniu od "wypalania", a po ok 6 tygodniach jestem już gotowa do nastepnego zabiegu, tak zresztą sugeruje mi Pani z gabinetu - przychodzę kiedy widzę że jest co usuwać
Ja bym mimo wszystko wstrzymała się z robieniem laseru przed wakacjami - chyba że nie planujesz się opalać i za dnia zawsze będziesz siedziała, powiedzmy, w biurze. Ten zakaz opalania ma swoje praktyczne uzasadnienie - laser wychwytuje i niszczy "skoncentrowany barwnik" we wloskach; jesli skora wokol wloskow tez jest ciemna, latwo o poparzenia.
Lepiej zacznij po wakacjach i leć serią w zimowe chłody . Ja planuję za 2 tyg jeszcze iść, przed wakacjami, w tym celu jednak codziennie mam na twarzy filtry a słońce to mój wróg.
Pozdrawiam!
mintle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 08:46   #482
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: depilacja laserowa-jak efekty??

94098, jak wyzej - depilacja w estedermie, mam za soba trzy zabiegi. W tej chwili widzę wyraźną różnicę (na twarzy i wyraźnie przerzedzonym paseczku od pępka w dół) - włosków jest mniej. Jednak według ocen kosmetyczki ( byłam do tego od początku przygotowywana) na twarzy potrzebne jest 6 zabiegów bo parszywce włochale odrastaja łatwiej na licu, zaś na brzuch pewnie skończy się na 5.
Mnie laser nie boli bardziej niż depilacja depilatorem, boję się tylko tych dźwięków maszyny i zapaszku palonego kurczaka. Poważnie spalona nigdy nie zostałam, chociaż moc lasera jest z zabiegu na zabieg zwiększana. Raz miałam na brzuchu podrażnienie po zabiegu, które znikło po 2 dniach.
Powodzenia!
mintle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 22:11   #483
94098
Raczkowanie
 
Avatar 94098
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Wiadomości: 218
Dot.: depilacja laserowa-jak efekty??

mintle
dzieki. ja chyba druje sobie wakacje w tym roku chce jak najszybciej zaczac zabiegi czyli kolo poczatka lipca albo kupie bikini ala spodenki...poza tym jesli milabym sie opalac to i tak nie moge zaczac zabiegow z opalenizna i tak w kolo macieju znow musialabym czekac az opaleniazna zelzeje au mnie w okolicach bikinii bardzo dlugo sie ona utrzymuje....

pozdrawiam
__________________
mijaja chwil tysiace bezpowrotnie...glupi tepy czas...odchodza w przeszlosc wszystkie chwile nim rozpoznasz kazdej smak...
94098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 09:54   #484
Arni_King
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam
A ja mam pytanie do tych, które są już po zabiegach- czy u Was po zabiegu robiły się czerwone bąble z osoczem w miejscach włosów? Czy to normalne, czy też raczej nie?
Pozdrawiam
Arni
Arni_King jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 11:39   #485
mogru
Raczkowanie
 
Avatar mogru
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bąbelkowo
Wiadomości: 135
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Arni_King Pokaż wiadomość
Witam
A ja mam pytanie do tych, które są już po zabiegach- czy u Was po zabiegu robiły się czerwone bąble z osoczem w miejscach włosów? Czy to normalne, czy też raczej nie?
Pozdrawiam
Arni
hej
ja też miałam taki problem pisałam o tym w którymś z wątków, male ranki są w porządku ale mi też sie pojawiły boble z ropą zagoiły sie już ale nie zaciekawe to było jestem po 1 zabiegu i mam poważne obawy przed 2, babka która mi to robiła stwierdziła że to normalne zależy od skóry ale gwarancji mi nie dała że nastepny bedzie oki tylko lekkie podrażnienie
__________________
wait....wait.. ...for....
mogru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 21:28   #486
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Bloom16 Pokaż wiadomość
Vivienna Myśle, że to zły pomysł. Ponieważ nie możesz mieć nic wpsólnego ze słońcem po zabiegu przez dłuższy czas.. A wiadomo wakacje plaża jeziora.. upał
W ogole po zabiegu możliwe, że będzie CIę strasznie bolec.. skóra będzie poprzypalana noi nieestetycznie wyglądać..
Noi po zabiegu tez nie możesz mieć nic do czynienia z chlorem
Najlepiej zacznij te zabiegi rozpocząć październik listopada. Po każdym zabiegu musisz czekać 3 miesiące na nastepny by wszystkie włoski wypadły
skora po depilacji nie ma prawa byc przypalona! nic nie powinno bolec! a opuchlizna powinna zejsc po paru godzinach po zabiegu, ale zgadzam sie, ze lepiej poczekc i zrobic depilacje po wakacjach.
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 11:07   #487
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Question depilacja laserowa

Zastanawiam się nad depilacja laserową bikini... co sądzicie o takich zabiegach, czy widać efekty? jakie salony polecacie.?
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-19, 19:21   #488
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Proszę korzystać z wyszukiwarki przez założeniem wątku.
Łączę z wątkiem zbiorczym.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 18:20   #489
Ptasiorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16
Exclamation Depilacja laserowa?? :)

Nadchodzi lato, odkrywa się ciało i trzeba pomyślec o wygodnej depilacji...
Dużo słyszałam o depilacji laserowej ale szkoda mi pieniędzy na taki zabieg..
słyszałam już gdzieś ze na allegro mozna kupic za 600 zł depilator laserowy ale nie wiem czy to bezpieczne robi samemu w domu bez zdanego doświadczenia...
prosze o pomoc bo mam juz dosyć używania maszynki ;p
dziękuje za porady
Pozdrawiam
Ptasiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 12:29   #490
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

gdy nadchodzi lato to wszyscy zaczynaja myslec o depilacji laserowej zeby miec na dluzszy czas spokoj z depilacja ale przed zabiegami i po minimum miesiac nie wolno sie opalac, dlatego zwykle depilacje wykonuje sie na jesien, mysle ze to samo dotyczy tych "domowych laserow"
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 12:25   #491
lorie
Raczkowanie
 
Avatar lorie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Arni_King Pokaż wiadomość
Witam
A ja mam pytanie do tych, które są już po zabiegach- czy u Was po zabiegu robiły się czerwone bąble z osoczem w miejscach włosów? Czy to normalne, czy też raczej nie?
Pozdrawiam
Arni
Po pierwszym bylo ich calkiem duzo, po drugim tylko kilka.
Bylam o nich uprzedzona przed zabiegiem, bo na brodzie (robilam brode i wasik) mialam naprawde paskudne czarne i twarde wloski i kosmetyczka stwierdzila ze sie zrobia w zwiazku z tym bable.
Mialam je wysuszac rywanolem, za zadne skarby nie wyciskac, zeby nie rozniesc bakterii i w razie czego gdyby sie nie goily przyjechac po recepte na antybiotyk.
Na szczescie takiej potrzeby nie bylo, chociaz glowny zakaz zlamalam i wycisnelam paskudy, przy maksimum ostroznosci, ale i tak sie wstydze...
Na szczescie obylo sie bez problemow.
Po drugim zabiegu babli bylo kilka, nie pamietam czy same znikly czy im "pomoglam" po kolejnych dwoch juz sie nie pojawily.
Generalnie jest tak ze z moich doswiadczen wynika ze na pewno po pierwszym zabiegu a lepiej po drugim tez trzeba miec kilka dni (2-3) wolnego.
Bez szkoly, bez pracy a najlepeij bez wylazenia z domu w ogole.
Skora jest czerwona, opuchnieta, moga byc te krostki, po rywanolu zolta, sa czarne strupki w miejscu stopionych wlosow, naprawde paskudnie sie wyglada i dla wlasnego komfortu lepiej siedziec w domu a skory nie meczyc np makeupem.
Oprocz tego sam zabieg jest moim zdaniem meczacy bo, nie da sie ukryc, bolesny (nawet na twarzy przy takich wlosach jak ja mialam) i potem caly dzien mam w zasadzie z glowy, leze, przykladam zimne i odpoczywam...
No dobra, jestem histeryczka ale co poradze
Zeby jednak nie bylo, ze strasze, wcale nie!
Generalnie zabiegi to byla jedna z moich lepszych decyzji, warto pocierpiec zeby miec spokoj potem
lorie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 16:41   #492
senna24
Raczkowanie
 
Avatar senna24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hejka,czy któraś z was usuwała laserowo włoski we Włocławku?wiem że jest gabinet i chciałam skorzystać,ale nie wiem czy warto wydac tyle pieniędzy. Czekam niecierpliwie na odpowiedź . gorąco pozdrawiam...
senna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 02:23   #493
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja we Włocławku nie usuwałam. Jeździłam do Warszawy na IPL do For Beauty. Jestem po 3 zabiegach ( początek roku 2007 - jakoś styczeń, luty, marzec ). Jak się dowiadywałam we Włocławku wcześniej to była opcja chyba na Wiejskiej że do babeczki raz na miesiąc laser "przyjeżdżał" i można się było zapisać. W trakcie zabiegów w Warszawie gdzieś tam usłyszałam że pojawiło się coś nowego we Włocławku.





Co do zabiegów to robiłam sobie wąsik. Za pierwszy zabieg zapłaciłam 80, za drugi 60 i za trzeci 80 zł. Od ostatniego zabiegu minęło 7-8 miesięcy. Jestem zadowolona, zostało jakieś 50% włosków. Przerwałam ze względu na wyjazd do Grecji. Teraz w zasadzie się zastanawiam czy iść czy nie. Wąsika już nie woskuję bo nie jest widoczny na tyle by mnie denerwował. Ale może jeszcze te 2 zabiegi.. Może będzie jeszcze lepiej

Zabiegi całkowicie dla mnie bezbolesne. Owszem moment "cpyknięcia" dosyć stresujący. Raz czy dwa jakiś smrodek palonego włosa. Ale wszystko ogólnie na prawdę neutralne. Nie będę miała po tym traumy

Pomiędzy zabiegami jak i po 3 zabiegu mogłam do woli się woskować jeśli byłaby taka potrzeba.

Aha - przy konsultacji nastawiono mnie na to że pierwszy zabieg to tylko takie wprowadzenie, że raczej nic się nie będzie działo. A ogólnie usłyszałam że możliwe że nawet 8 zabiegów będę potrzebować.
No i tak, poszłam na zabieg, zostałam wywoskowana, ostrzelana laserem i po jakimś tygodniu - gąszcz! Ja panika ale patrzę że ten gąszcz sam wypada wręcz przy lekkim dotknięciu. No i proszę po pierwszym zabiegu taki efekt


Ogólnie jestem na tak.


A tych domowych to jednak bym się trochę obawiała.



A co do poparzonej obolałej skóry - to jakieś nieporozumienie. W chwili gdy włosy są strasznie mocne, zabieg pierwszy powinien być na prawdę na najsłabszej sile lasera, tak aby skóra nie ucierpiała przy nich aż tak aby to było widoczne.
Z kolejnym zabiegiem siła lasera powinna być wyższa.
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 15:44   #494
xAxGxAx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
GG do xAxGxAx
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Chciałabym ponowić pytanko, które za pierwszym razem pozostało bez odzewu Chodzi o to, czy któraś z Was była może na zabiegu depilacji w którymś z tych miast- w Rybniku, Gliwicach albo Katowicach??? Jeśli tak, to prosze o info gdzie i krótki komentarz co do efektów... Prosze, prosze, prosze
xAxGxAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 19:19   #495
senna24
Raczkowanie
 
Avatar senna24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Viris a gdzie we Włocławku jest usuwanie laserowe?możesz podać numer telefonu i adres?? z góry dzia
senna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 18:22   #496
Natala22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny słyszałyscie o domowych laserach tego typu? Słyszlaam dzis od mojej kosmetyczki ze istnieją takie (około 500zł) i działąją (jakas klientka zachwala), wie ktos cos o tym?
hej TAK mam taki Laser w domu dostałam go od mężą pod choinke Ale dopiero testowałam i spoko
Natala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 18:33   #497
Natala22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny słyszałyscie o domowych laserach tego typu? Słyszlaam dzis od mojej kosmetyczki ze istnieją takie (około 500zł) i działąją (jakas klientka zachwala), wie ktos cos o tym?
Mam taki w domu
Natala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 19:24   #498
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

natala możesz opisać coś więcej? gdzie go kupiłas,jakiej jest firmy? na jakiej zasadzie działa?
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 21:04   #499
Natala22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez natina2 Pokaż wiadomość
natala możesz opisać coś więcej? gdzie go kupiłas,jakiej jest firmy? na jakiej zasadzie działa?
hej kupiłam go w edinburghu jest z firmy "RIO" nie wiem czy w polsce kupisz go?
Natala22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 22:03   #500
Natala22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

cześć Natalia masz tu stronke z tymi laserami ale jest po angielsku!! http://cgi.ebay.co.uk/Rio-Salon-Lase...QQcmdZViewItem
Natala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 22:54   #501
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

o dzięki i jak jesteś z niego zadowolona??

Kurcze łudząco podobny do tego z allegro http://www.allegro.pl/item286449954_...wlosienia.html
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 01:07   #502
Natala22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej! tak bo to jest ten sam co ja mam nie wiedziałam,że na allegro jest!!!!!!
Natala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:14   #503
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

zadam Ci jeszcze raz to pytanie I WIDZISZ JAKIEŚ EFEKTY? Boli jak używasz? bo efekty to dopiero zaczną wypadać po 2 tyg...
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 14:52   #504
bielszczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie!
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia lub informacje o depilacji laserem IPL+RF?
bielszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 21:08   #505
mrowczynskaewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

drogie dziewczyny!!
jezeli zdecydujecie sie na laserowa depilacje owłosienia musicie zrobic to w salonie gdzie maja lader diodowy COHERENT"A l LUMENIS"A LightSheer
tym laserem usuniecie wlosy trwale!!! i nie ma takiej mozliwosci zeby za 3 czy 4 razem odrosło wiecej wlosów!!!z każdym zabiegiem bedzie ich mniej beda cieńsze i delikatniejsze. w zasadzie jezeli przestrzega sie terminów wykonywania zabiegow jestescie wstanie pozbyc sie 90% wlosow juz po 5 zabiegach!!!!w dobrym salonie powiedza wam wszystko na ten temat

musicie tylko szukac odpowiedniego sprzetu
pozdrawiam i zycze udanych depilacji
mrowczynskaewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 21:12   #506
mrowczynskaewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

siedze gleboko w temacie usuwania owlosienia i moge ci szczeze powiedziec ze we włoclawku nie ma dobrego lasera tzn takiego ktory usunie twoje wlosy trwale!! musisz szukac lasera diodowego firmy coherent, z tego co wiem w toruniu w filmarze jest najblizej w twojwj okolicy
szczerze polecam
mrowczynskaewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 21:17   #507
mrowczynskaewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez senna24 Pokaż wiadomość
Viris a gdzie we Włocławku jest usuwanie laserowe?możesz podać numer telefonu i adres?? z góry dzia
siedze gleboko w temacie usuwania owlosienia i moge ci szczeze powiedziec ze we włoclawku nie ma dobrego lasera tzn takiego ktory usunie twoje wlosy trwale!! musisz szukac lasera diodowego firmy coherent, z tego co wiem w toruniu w filmarze jest najblizej w twojwj okolicy
szczerze polecam
mrowczynskaewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 21:18   #508
mrowczynskaewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez bielszczanka Pokaż wiadomość
Witajcie!
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia lub informacje o depilacji laserem IPL+RF?
nie polecam depilacji zadnym IPL'em poniewaz nie jest trwałe
szukaj lasera diodowego COHERENTA badz LUMENISA
mrowczynskaewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 22:23   #509
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

mrowczynskaewa !Witamy na forum wizaz.pl nie pisz proszę postów jeden pod drugim tylko je edytuj, w ten sposób nie będziesz zaśmiecać wątku.
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 07:55   #510
bielszczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A skąd przekonanie, że tylko lightsheer jest dobrym laserem???? U nas jest właśnie E-light (IPL+RF) i nie słyszałam żeby ktoś nie był niezadowolony...
A ktoś z Was miał depilację takim urządzeniem?
Czy to prawda że usówa nawet blond włoski i można być opalonym?
Czekam na jakieś info...
Z góry dzięki za odpowiedź
bielszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.