Jasny podkład - zbiorczy - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-28, 15:58   #1561
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Nie straszcie mnie, że z CC może być coś nie tak, bo ja muszę mieć ten podkład NYXa Daria, Ty też chcesz ze mną zamówić? Zapraszam jakby co, teraz wychodzi, że po 2 $ za przesyłkę każdy płaci, plus za PP, chyba, że któraś we Wrocławiu mieszka
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 16:40   #1562
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ja sie jednak ciesze ze nie jestem taka ekstremalnie blada.
i doszlam do wniosku ze skoro jak jestem nieumalowana i moja cera odcina sie od szyi, to nie stanie sie taka wielka tragedia jak z makijazem bedzie sie lekko odcinala.. i jak narazie zostaje przy kosmetykach Rimmela ivory i mieszaniu kupionych za ciemnych podkladow z Bourjoisem 71
Pzdr.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:24   #1563
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny, może trochę to nie temat, ale nie znalazłam niczego o bazach - wiem, że Daria używa, a reszta? Bo mnie kusi taka z Kryolan, myślałam o fioletowej, bo niby jest rozświetlająca, ale na tej stronie http://www.kryolancitywarszawa.com.pl/ pisze, że jest ona do ukrywania plan wątrobowych i starczych to się przeraziłam Z kolei biała mogłaby się przydać, np. do rozjaśnienia Revlonu, ale jeśli kupię NYXa to nie przyda mi się, a lawendowa czy niebieska byłaby odpowiedniejsza... Poukładajcie mi trochę Na allegro widziałam te wynalazki to się chciałam skusić, a teraz nie wiem. A może wyszukiwarka mnie nie lubi i nie pokazała mi wątku o bazach?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:47   #1564
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może trochę to nie temat, ale nie znalazłam niczego o bazach - wiem, że Daria używa, a reszta? Bo mnie kusi taka z Kryolan, myślałam o fioletowej, bo niby jest rozświetlająca, ale na tej stronie http://www.kryolancitywarszawa.com.pl/ pisze, że jest ona do ukrywania plan wątrobowych i starczych to się przeraziłam Z kolei biała mogłaby się przydać, np. do rozjaśnienia Revlonu, ale jeśli kupię NYXa to nie przyda mi się, a lawendowa czy niebieska byłaby odpowiedniejsza... Poukładajcie mi trochę Na allegro widziałam te wynalazki to się chciałam skusić, a teraz nie wiem. A może wyszukiwarka mnie nie lubi i nie pokazała mi wątku o bazach?
Ja uzywam zielonej Inglota i jestem zadowolona, ladnie kryje zaczerwienienia. Na wieczor uzywam bialej Chanel, rozjasnia i rozswietla.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:51   #1565
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może trochę to nie temat, ale nie znalazłam niczego o bazach - wiem, że Daria używa, a reszta? Bo mnie kusi taka z Kryolan, myślałam o fioletowej, bo niby jest rozświetlająca, ale na tej stronie http://www.kryolancitywarszawa.com.pl/ pisze, że jest ona do ukrywania plan wątrobowych i starczych to się przeraziłam
Czyli będzie świetnie maskować brązowe i żółte plamy na skórze i niwelować tę tonację (np. jeśli szyję masz powiedzmy neutralną, a twarz mocno żółta).
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 18:05   #1566
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Nie straszcie mnie, że z CC może być coś nie tak, bo ja muszę mieć ten podkład NYXa Daria, Ty też chcesz ze mną zamówić? Zapraszam jakby co, teraz wychodzi, że po 2 $ za przesyłkę każdy płaci, plus za PP, chyba, że któraś we Wrocławiu mieszka
tak, ja też chcę się przyłączyć
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 18:11   #1567
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
tak, ja też chcę się przyłączyć
Ok, to sobie zapisuję Miałaś może bazę z Kryolanu?

Ines-ka, ja to raczej papierowa jestem, większych przebarwień brak, niby trochę trądziku, ale już leczony intensywnie to w zieloną bazę nie mam chyba co inwestować. Za to myślałam właśnie nad fioletową lub niebieską pod NYXa, żeby się bardziej rozświetlić i zdrowiej wyglądać Ewentualnie kupię taką białą i Revlona będę rozcieńczać.

Stwierdzam, że poczekam na NYXa, dopiero wtedy decyduję (a może w miedzyczasie jakaś gotówka do mnie przyjdzie ) ale chciałabym trochę opinii zebrać, bo n KWC nie ma o tych bazach słowa.

Edytowane przez iustitia
Czas edycji: 2008-12-28 o 18:14
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 18:26   #1568
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Ok, to sobie zapisuję Miałaś może bazę z Kryolanu?

Ines-ka, ja to raczej papierowa jestem, większych przebarwień brak, niby trochę trądziku, ale już leczony intensywnie to w zieloną bazę nie mam chyba co inwestować. Za to myślałam właśnie nad fioletową lub niebieską pod NYXa, żeby się bardziej rozświetlić i zdrowiej wyglądać Ewentualnie kupię taką białą i Revlona będę rozcieńczać.
nie miałam, bo się od pół roku wybieram do Kryolanu stwierdziłam, że najpierw obmacam, potem ewentualnie kupię zależy mi na obmacaniu ich kamuflazu zawsze jak jadę odpowiednim autobusem, to kurcze spieszy mi sie albo juz jest za późno zeby wysiasc na Pięknej i tam podejść

fioletowa baza też rozjaśnia ale przy okazji tez wychładza odcień podkładu jeżeli się miesza
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 18:56   #1569
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
nie miałam, bo się od pół roku wybieram do Kryolanu stwierdziłam, że najpierw obmacam, potem ewentualnie kupię zależy mi na obmacaniu ich kamuflazu zawsze jak jadę odpowiednim autobusem, to kurcze spieszy mi sie albo juz jest za późno zeby wysiasc na Pięknej i tam podejść

fioletowa baza też rozjaśnia ale przy okazji tez wychładza odcień podkładu jeżeli się miesza
O, to wychłodzenie brzmi kusząco, może by mi doprowadził Revlona do odpowiedniego stanu, bo tak miło się go używa, tylko ten kolor...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 22:05   #1570
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Baze polecam Givenchy Acti'mine, dobrze wygladza i ujednolica cere, lekko kryje i rozjasnia. Mialam zielona Kiwi, ochladzala cere i ujednolicala tak, ze na wierzch wystarczyl juz sam puder sypki i cera byla zjawiskowo gladka. Niestety musialam sie jej pozbyc ze wzgledu na to ochladzanie cery (mam zolta szyje).
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 23:54   #1571
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dzięki za radę, ale mój wewnętrzny opór nigdy nie pozwala mi na wydawanie niebotycznych sum na "pierdoły" i z pewnością nie wydałabym majątku na bazę pod podkład Myślałam bardziej o Kryolanie lub Inglocie, bo oni chyba też mają coś w tym stylu. To będzie mój pierwszy wynalazek tego typu, nie jestem wprawiona w ogóle w ciapaniu się tym, i bardziej problem u mnie jest z dobraniem koloru niż firmy. Zastanawiam się nad jakimś fioletem, błękitem lub bielą.

Daria, a fioletem da się rozjaśnić podkład? Czy do tego trzeba białej bazy?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 08:45   #1572
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ano niestety cena zaporowa. Ja kupowalam duzo taniej, w lecie na Tru byla po 66 zl plus upust.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 10:24   #1573
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Też czasami kupuję kosmetyki droższych marek, kiedy znajdę w promocji, ale powiem Ci, że do tej pory mnie nic nie zachwyciło szczególnie Tylko się utwierdzam w przekonaniu, że za 10-20 zł można kupić tani, polski produkt i będzie cudowny. Z bazą tak raczej nie będzie, bo nie widziałam takich Mam 5 minut drogi od domu Inglota, to chyba się przejdę, może trafię też na inteligentną ekspedientkę, która mi doradzi
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 10:29   #1574
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Zgadza sie, ja bardzo lubie polskie firmy produkujace kosmetyki do pielegnacji, np. Agropharm, Flos Lek, AA Oceanic - swietne kosmetyki za male pieniadze
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 10:50   #1575
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ale z tego, co widziałam, nie mają takich wynalazków jak bazy A szkoda. Z moich wymysłów dalej wychodzi, że powinnam kupić dwie, co się nie podoba mojemu portfelowi
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 10:58   #1576
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Ale z tego, co widziałam, nie mają takich wynalazków jak bazy A szkoda. Z moich wymysłów dalej wychodzi, że powinnam kupić dwie, co się nie podoba mojemu portfelowi
AA ma na pewno bazę matującą [bodajże 15zł]
świetna jest baza matująco-napinająca Dermiki z serii Colagenist [teraz 29,99 w Naturze + krem nawilżający gratis, normalnie 39,99]

Jakąś zieloną bazę w seriach pielęgnacyjnych do cery naczynkowej, też widziałam Pogrzebać trzeba.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 11:40   #1577
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ale mnie chodziło o takie kolorowe bazy bardziej, bo jeszcze nie potrzebuję szczególnego liftingu ale zainteresowałaś mnie, trzeba KWC przekopać.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:06   #1578
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

zielone nie są takie niespotykane Myślę, że fioletowe czy żółte mogą być w seriach wybielających/na przebarwienia
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:19   #1579
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Mnie właśnie kusi fioletowa lub biała, ale wstrzymam się do czasu, jak dostanę NYXa, może będzie dobrze go mieszać z fioletem lub błękitem, albo wystarczy sam, wtedy wezmę białą do rozjaśniania Revlona mojego kochanego
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 12:43   #1580
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Daria, a fioletem da się rozjaśnić podkład? Czy do tego trzeba białej bazy?
cały czas Ci powtarzam, że rozjaśnia, a Ty tego nie zauważasz no
Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Mnie właśnie kusi fioletowa lub biała, ale wstrzymam się do czasu, jak dostanę NYXa, może będzie dobrze go mieszać z fioletem lub błękitem, albo wystarczy sam, wtedy wezmę białą do rozjaśniania Revlona mojego kochanego
biała tylko rozjaśni i nic więcej. ja używałam liliowej, bo ROZJAŚNIA i przy okazji nieco rozświetla i wychładza kolor
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:55   #1581
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ja tak się wtrącę dzięwczęta. Kupiłam w sobotę w Sephorze (haha 30% zniżki xD) podkład Lancome, Photogennumer Lumessence Light Mastering Smoothing Makeup SPF15 numer 010, bardzo ładny, średnio kryjący i jasny, ale na pewno za ciemny dla Darii. Chociaż ja też należe raczej do tych b,jasnych . Kolor nie wpada w róż, co jest dla mnie świetne, jest taki bardziej beżowy, świetnie rozświetla, ogólnie mi się bardzo podoba .
Pozdrawiam
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 13:13   #1582
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Daria, ale ja uparta jestem i czasami muszę mieć 20 razy powiedziane Bo mnie chodzi o to, czy fioletowa rozjaśnia w takim samym stopniu jak biała, tylko że dodatkowo rozświetla No dobra, to wychodzi na to, że kupię tą fioletową Dzięki za cierpliwość
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 13:24   #1583
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Ja tak się wtrącę dzięwczęta. Kupiłam w sobotę w Sephorze (haha 30% zniżki xD) podkład Lancome, Photogennumer Lumessence Light Mastering Smoothing Makeup SPF15 numer 010, bardzo ładny, średnio kryjący i jasny, ale na pewno za ciemny dla Darii. Chociaż ja też należe raczej do tych b,jasnych . Kolor nie wpada w róż, co jest dla mnie świetne, jest taki bardziej beżowy, świetnie rozświetla, ogólnie mi się bardzo podoba .
Pozdrawiam
rozbroiłaś mnie

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Daria, ale ja uparta jestem i czasami muszę mieć 20 razy powiedziane Bo mnie chodzi o to, czy fioletowa rozjaśnia w takim samym stopniu jak biała, tylko że dodatkowo rozświetla No dobra, to wychodzi na to, że kupię tą fioletową Dzięki za cierpliwość
nie ma sprawy, mi też czasem tak trzeba powtarzać

ja zawsze jak mieszałam podkład z tą bazą to byłam przerażona kolorem mieszanki - taki siny, trupi. Ale przy nakładaniu na twarz stawał się idealny
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 13:46   #1584
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Widzisz, bladziochy mają idealny sposób określania jasności podkładów - "za ciemny dla Darii" i "dobry dla Darii"

Wooow, to fajnie brzmi - trupi uwielbiam robić dziwne rzeczy, moja matka dostnie zawału jak mnie zobaczy rano robiącą make up
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 13:57   #1585
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

ja do jasnych fluidów przekonałam sie przed studniówka, czyli już 6 lat temu, wcześniej pacykowałam sie takimi ciemniejszymi, az natrafiłam na siwetny fluid Maubelline (o chemicznym zapachu, bardzo plynny i jasniutki, niestety, nie produkuja go juz od kilku lat). Od tego czasu z mniejszym lub wiekszym powodzeniem szukam janych odcieni, zazwyczaj biore najjasniejsze, choc czesto neistety sa dla mnei zbyt rozowe, badz zbyt żolte (idealne dla mnei sa takie zimne beże). Kiedys bardzo mi pasowal taki fluid bella, ale tez juz go nie ma (czemu zawsze mi zabieraja moje fluidy? ). Teraz kolorem najbardziej podpasował mi najjasniejszy odcien So matte Miss sporty i bede szukala drozszego fluidu w podobnych kolorze.
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 15:35   #1586
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Widzisz, bladziochy mają idealny sposób określania jasności podkładów - "za ciemny dla Darii" i "dobry dla Darii"

Wooow, to fajnie brzmi - trupi uwielbiam robić dziwne rzeczy, moja matka dostnie zawału jak mnie zobaczy rano robiącą make up
z perspektywy Darii jest to nieco przerażające takie bycie wyznacznikiem jasności
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 17:16   #1587
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Jesteś naszą ikoną, powinnaś się cieszyć No i weteranką w poszukiwaniu odpowiednich podkładów!
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 18:14   #1588
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Niestety moje mroczne proroctwa spełniły się - Clinique Superfit nr 16 bare [czyli podkład dla żółtych bladziochów] został wycofany z rynku polskiego
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 18:53   #1589
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ojj współczuję, to niesamowity ból dla bladziocha, kiedy wycofają jego z trudem dopasowany podkład
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 18:58   #1590
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

to już mój trzeci raz [po dwóch max factorach]
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.