Witaminki dla urody - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-27, 16:42   #1
Lilith81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 28

Witaminki dla urody


hej kobitki- mam prośbę- polećcie mi jakieś dobre i w mairę niedrogie witaminki mające korzystny wpływ na włosy, cere, paznokcie, etc....
Proszę o to gdyż jest tyle na rynku różnych witamin, wyciągów z ziół, że się gubię- po prostu nie wiem co kupić a przydałoby się m9ojej cerze i włosom "zastrzyk" energii- wiecie dla zdrowia- chciałabym skorzystać z Waszych doświadczeń Zresztą na pewno nie tylko mi wasze "typy" na best tabletki pomogą!
Pomożecie zagubionej duszyczce??
Lilith81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-27, 17:00   #2
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Witaminki dla urody

Skrzyp, wiesiołek, a na paskudztwa na twarzy- tabletki drożdżowe.
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-27, 17:26   #3
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Witaminki dla urody

bardzo dobry - Merz Special (drogi).
Z tanszych skutecznych - tzw pigulki studenckie (podobno najwiecej ich kupuja studenci, bo sa najtansze): Humavit. Dla mnie nie do przejscia (choc efekty sa rzeczywiscie dobre, przy sumiennym stosowaniu), bo bierze sie 3 tabletki po trzy razy dziennie, a sa duze i niewygodne do brania, i po jakims czasie na sam ich zapach mialam odruch.
Teraz jade na Silicy - taka sobie, chociaz biore dopiero od miesiaca, wiec moze jeszcze nie byc efektow.
Oczywiscie, witamina A+E, a takze cynk, bratek, drozdze i Acnevulten, o ile masz klopoty z cera.
Ja wogole jestem maniakiem suplementacji, i do tego dodaje wody sredniozmineralizowane (wysoko w dni sauny) i witaminki rozpuszczalne.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-27, 17:27   #4
Lilith81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 28
Re: Witaminki dla urody

dzięki za szybką odpowiedz - ale chodziło o konkretne nazwy tych prepatatów- samych tabletek ze skrzypem jest przynajmniej 6 rodzajów- tj. tyle różnych firm je produkuje- i w każdych jest troche inny skład...
Lilith81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-27, 17:44   #5
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Re: Witaminki dla urody

Multi Tabs, Methiovit, Falvit, Vita Fem, Merz Special. Zawierają wszystkie niezbędne witaminy i minerały.
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-27, 18:35   #6
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Witaminki dla urody

Ja łykam H-Pantoten. Nie jest najtańszy, ale po jakimś czasie można zacząc brać 2 zamiast 4 tabletek dziennie. I czasem są promocje - sprzedają 2 opakowania zamiast 1, kiedyś dostałam też szampon tej firmy. Mogę polecić z czystym sumieniem - rzeczywiście działa na włosy, skórę i paznokcie (choć z tymi akurat nie mam problemów ).
Fajny jest też beta-karoten (ja mam Puritan's Pride) - skóra jest zdrowsza i po pewnym czasie ma ładniejszy kolorek. No i nie grozi przedawkowanie witaminy A, bo organizm przetwarza sobie tyle, ile potrzebuje.
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-27, 19:16   #7
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: Witaminki dla urody

Ja może troszkę nie na temat... Ale proponuję przede wszystkim witaminy naturalne!!!!
I to najlepiej w całych kompleksach. Pojedyncze witaminy np z grupy B czy beta-karoten - w przypadkach, gdy nie ma niedoboru tego składnika najczęściej wypiera pozostałe z tej grupy
I uważajcie z chemią...
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-27, 19:44   #8
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Witaminki dla urody

jest jeszcze salfazin, taki preparat witaminowy dla cer z problemami; cena ok. 25 zł; niezły
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 18:24   #9
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Re: Witaminki dla urody

kolezanka mowila mi, ze rozmawiala z lekarzem i sposrod tych wszystkich preparatow najbardziej polecal tabletki o nazwie chyba "duovit" - w pudelku sa niebieskie - z mineralami, i czerwone - z witaminami (albo odwrotnie bierze sie jedna czerwona i jedna niebieska coidziennie; podobno organizm lepiej przyswaja, gdy witaminy i mineraly nie sa polaczone;
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-04, 18:28   #10
Pilar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1
Re: Witaminki dla urody

ja proponuje taką kuracje stosuje ja od dawna i ma rewelacyjne efekty, co dziennie jem mały kawałeczek drożdży, 1 lub 2 tabletki beta-karotenu, oraz pije przynajmniej szkalankę wody ze świeżym sokiem z cytryny.Polecam gorąco efekty są wspaniałe.
Pilar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-04, 20:36   #11
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: Witaminki dla urody

Ja mam jedną małą uwagę... zamiast tabletki beta karotenu - karotenoidy z kolorowych warzyw: marchewka, szpinak, papryka, pomidory itd... Jest kilka badań klinicznych, które co najmniej wskazują na brak pozytywnych efektów działania syntetycznego beta-karotenu. Są też badania (ja znam dwa), które w grupach o podwyższonym ryzyku wskazują na zwiększenie zachorowalności na niektóre choroby nowotworowe... Jedno z tych badań zostało przerwane ze względu na znaczący wzrost zagrożenia życia... Dlatego... TYLKO NATURA!!! Smacznego! Pozdrawiam i życzę jak najmniej wolnych rodników!
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-19, 16:45   #12
Monica85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 13
Re: Witaminki dla urody

Ja polecam picie drożdży. 1/3 kostki zalewam wrzątkiem, czekam 2 godz. i pije raz dziennie. po 3 tyg. mam paznokcie twarde jak skala, cera znacznie sie poprawia wlosy ladnie sie ukladaja i tak jakos szybciej rosną? i na dodatek pije codziennie szklanke soczku z marchwi. mi na przyklad ten zestaw pomaga. tak w ogóle nie mam duzo pryszczy lecz od czasu do czasu funduje sobie taką kuracje. pozdroweczki
Monica85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.