chce zostac blondynka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-12, 10:05   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

chce zostac blondynka


jestem z natury szatynka,a chciałabym miec włosy w kolorze złotego blondu-ostatnio farbowałam włosy na machon,czy istnieja jakies farby,ktore rozjasnia włosy bez uprzedniej koloryzacji,ktora słyszałam -dodatkowo bardzo niszczy włosy ,prosze o opinie i rady ,z gory dziekuje Beata
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-14, 07:46   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: chce zostac blondynka

Jesli chodzi o blond to radzilabym Ci nie wybierac bardzo jasnego blondu, poniewaz pozniej co dwa, trzy tygodnie bedziesz musiala farbowac odrosty.. a to uciazliwe, no i niszczy wlosy. Radzilabym Ci wybrac sie do fryzjera (wierz mi z tym kolorem roznie moze byc.. a na pewno nie chcesz miec zoltych wlosow). Co jeszcze.. a tak, wydaje mi sie, ze najlepszym przejsciem z Twojego koloru do blond byloby gdybys najpierw zaczela od pasemek... Tymbardziej jesli sama zdecydujesz sie farbowac wlosy, to unikniesz pomylki w kolorze (lepsze kilka pasemek zoltych niz cala glowa). I nie wybieraj farb tzw.zlotych, bo wyjdzie Ci wlasnie kolor zolty..raczej popielate.

Chcialam jeszcze podzielic sie moja refleksja [img]icons/icon7.gif[/img]... bardzo ale to bardzo podoba mi sie, jak szatynka zrobi sobie kilka, kilkanascie pasemek w takim bardzo jasnym blondzie wrecz zblizonym do bialego...bardzo ladnie to wyglada..rozswietla buzie ..i co najwazniejsze, nie trzeba uwazac na odrosty. I chyba nie bylby to drogi zabieg u fryzjera... w koncu to jeden kolor i nie na calej glowie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-14, 11:32   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: chce zostac blondynka

Hej,

Ale niestety takie pasemka bardzo niszcza wlosy.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-14, 21:03   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: chce zostac blondynka

dobrze sie zastanow czy ten kolor bedzie ci pasowal. Znam duzo szatynek czy brunetek zazdraszczacych pameli angerson i wszystkie, nie dosc ze zniszczyly sobie wlosy i wygladaly jak qrczaki po przejciach, to jeszcze wcale im to nie pasowało, bo miały nie pasujący do blondu odcień włosów i zbyt ciemne oczy i widac bylo, że sa tlenione. A byc tlenioną to wcale nie zaleta. Chyba ze chcesz sie pchwalic, ze stac cie na farbe do wlosów, albo chcesz pokazac, ze jestes cool bo farbujesz wlosy [img]icons/icon12.gif[/img]co jest pozbawione sensu. Ja bym ci radzila zrobic tak, jak nie wiesz, co ze sobą zrobić a chcesz cos w sobie odmienic. Idź do idola, tam maja swietnych stylistof, albo wyslij zdjecie do tiny czy czegos tam do działu : Metamorfozy. Tam ci pomoga (chyba za darmo). papa, albo nie wiem, upij sie i zapomnij o tm co cie gnebi :P
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-15, 05:46   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: chce zostac blondynka

Mysle, ze wyslanie zdjecia do Tiny czy tym podobnych gazet nie jest najszybszym sposobem na zmiane koloru wlosow.. Wydaje mi sie, ze Twoje kolezanki, ktore chcialy upodobnic sie do Pameli ( kolorem wlosow)musialy zrobic jeden blad... robily to same... i dlatego kolor wyszedl inny niz chcialy. Naprawde trudno jest trafic na dobra farbe, tymbardziej, ze u kazdej moze wyjsc inny kolor.
Nie sadze, ze zrobienie pasemek u dobrego fryzjera spowoduje straszne zniszczenie wlosow. A dobry fryzjer potrafi zdzialac cuda...tylko musisz bardzo starannie go wybrac. Najlepiej popytac sie kolezanek. Jesli mieszkasz w poblizu Łodzi, to moge podac ci adres doskonalego fryzjera... potrafi dobrac super kolory.
Mysle, ze zrobienie kilku, kilkunastu pasemek nie zniszczy ci wlosow.. jesli zostanie zrobione to fachowo.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 15:59   #6
xenaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Re: chce zostac blondynka

Cytat:
Napisane przez guest
Mysle, ze wyslanie zdjecia do Tiny czy tym podobnych gazet nie jest najszybszym sposobem na zmiane koloru wlosow.. Wydaje mi sie, ze Twoje kolezanki, ktore chcialy upodobnic sie do Pameli ( kolorem wlosow)musialy zrobic jeden blad... robily to same... i dlatego kolor wyszedl inny niz chcialy. Naprawde trudno jest trafic na dobra farbe, tymbardziej, ze u kazdej moze wyjsc inny kolor.
Nie sadze, ze zrobienie pasemek u dobrego fryzjera spowoduje straszne zniszczenie wlosow. A dobry fryzjer potrafi zdzialac cuda...tylko musisz bardzo starannie go wybrac. Najlepiej popytac sie kolezanek. Jesli mieszkasz w poblizu Łodzi, to moge podac ci adres doskonalego fryzjera... potrafi dobrac super kolory.
Mysle, ze zrobienie kilku, kilkunastu pasemek nie zniszczy ci wlosow.. jesli zostanie zrobione to fachowo.








Bardzo proszę adres tego dobrego fryzjera w Łodzi.Chce zmienic kolor włosów bo mam już na głowie kilka kolorób balejażu w kolorze blond.A na dodatek ostatnio robiłam w sierpniu jeden kolor i fryzjerka z Geana na ul.Piłsudskiego zrobiła mi żółty kolor makabra.Priszę o adres dobrego fryzjera.
Pozdrawiam
xenaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 11:14   #7
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: chce zostac blondynka

czy ja takze mogłabym prosić o adres tego fryzjera?
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-15, 18:21   #8
xenaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: chce zostac blondynka

No tak nikt nie chce mi pomóc a ja mam 17 ślub i będę wyglą



dac jak papuga z tym co mam na głowie.POMOCY!!!!

Dobry fryzjer mi jest potrzebny,za rozsą





dną

cene
xenaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 21:07   #9
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Re: chce zostac blondynka

ja w czwartek poszlam do fryzjera na balejaz i zrobilam z siebie blondynke(czesc mialam robione rozjasniacze a czesc farba te co rozjasniaczem to sa prawie biale a te co farba to zlociste),najlepiej isc do fryzjera i niech on ci doradzi, jak spytalam o odrosty to za meisiac lub troche wiecej moge sie pojawic( wiesz to zalezy jak szybko one sie u kogos pojawiaja). ja zaryzykowalam i wszystkim sie podoba moj fryzik. Jesli ejstes brunetka to nei kombinuj sama lecz niech fryzer ci pomoze (chyba niechcesz uzyskac zoltych wlosow lub czegos gorszego),fryzjer polozy ci stabilizator ktory ebdize chronic twoje wloski. ja teraz siedze i podziwiam moj efekt chcialabym miec wszystkie tkaie jasne ahhh marzenie
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 21:10   #10
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Re: chce zostac blondynka

aha a jak bedzie po zabiegu to szampony do blond wlosow , plukanki co jakis cas i odzywki,kremy.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 17:32   #11
xenaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Re: chce zostac blondynka

do malwinki
Kochana fajnie że mi poradziłaś ale bardzo prosze podaj mi jeżeli jesteś z Łodzi gdzie Ci tak fajnie ufarbowali??
Pozdrowienia Renata
xenaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 20:18   #12
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Re: chce zostac blondynka

jestem z wawy, ale w twoim miescie powinny tez byc jakies fajne zaklady. znam jeszcze jeden fajny pod wawa gdzie Kolezanka meiszka moja w Grodzisku Maz., to troche blizej ,ale watpie zeby ci sie chcialo jechac specjalnie do fryzjera taki kawalek i zalezy ile chcesz wydac.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.