Najlepsze Prostownice Do Włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-05-14, 15:16   #1
Szyszuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 48

Najlepsze Prostownice Do Włosów


Witam dziewczyny. Oglaszam ranking na najlepsze prostownice do wlosow. Piszcie o tym jakich prostownic uzywacie i czy jescie z nich zadowolone A wiec mzoe ja zaczne... Sama uzywam prostownicy ceramicznej parowej Philips http://www.pr.philips.pl/show_note.php?id=53 o tej Hm....Efekt jest w moim mniemaniu jest SŁABY . Aby wlsoy byly W MIARE proste musze przeciagnac po nich prostownica conajmniej 3 razy ;/ A jesli chodzi o niszczenie wlosow to musze przyznac ze nie zauwazaylam u siebie wiekszych zmian na gorsze...wlosy sa blyszczace ale niestety nie idealnie proste Piszcie o swoich prostownicach..jakie poelcacie i w ogole Pozdrawiam !! ;*
Szyszuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-14, 21:28   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

moim zdaniem , juz zreszta nie raz o tym pisalam ,najlepiej miec cos markowego i sprawdzonego, prostownice Babyliss, -PRO , jest to sprzet profesjonalny, fakt do dostania tylko w hurtowniach fryzjerskich, ale mysle ze sprzet sprzedadza bez problemu, (jak nie to ja moge pomoc w kupieniu ) naprawde nie rozni sie on cena od tego ze sklepu, ale jakoscia przewyzsza o niebo ponizej fotki prostownica na pare z plyta ceramiczna, drozsza bardzo dobra redukuje elektryzowanie sie wlosow, dokladnie zamyka luske wlosa, oraz na pare ze specjalnej stali ktora nie przypala wlosa, tansza, ale tez bardzo ladnie prostuje wlos, sa tez prostownicedo ukladania wlosow krotkich, ale mozna rownie dobrze prostowac wlosy dlugie z płyta ceramiczna, swietnie slizgaja sie na wlosach, sa one wezsze i bardzo lekkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg prost.jpg (233,3 KB, 8183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Scan0001.jpg (170,3 KB, 8324 załadowań)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-14, 22:00   #3
Szyszuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 48
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hm....podobna prostownice do tek drugiej od dolu ma moj fryzjer... efekt jest oszalamiajacy ! W jakiej cenie jest wlasnie ta druga od dolu?
Szyszuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-14, 22:39   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

260 ZL . ta z pierwszego zdjecia, ta u gory 180 zl, i tez daje super efekt
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-14, 23:49   #5
mjabu
Przyczajenie
 
Avatar mjabu
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Też jestem posiadaczką prostownicy Philipsa i zgadzam się, że żadna z niej rewelacja. Nie prostuje włosów idealnie, nie daje efektu gładkich, lśniących włosów. Zaletą jest,że używając jej średnio raz na tydzień nie zauważyłam pogorszonego stanu włosów.
mjabu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-15, 09:47   #6
Szyszuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 48
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hmmm ale jednak wolalabym chyba taka bez emisji pary....Mowilas ze jak by co to pomozesz w zakupie? jesli to jest aktualne to zwroce sie do Ciebie gdy uzbieram pieniazki , bo z tym ostatnio jakos dziewnie ciezko u mnie Pozdrawiam.
Szyszuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-16, 15:08   #7
miss_kate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej! Ja mialam do czynienia z dwoma prostownicami firmy Remington. Jedna z nich - C1100 (zdj 1) nie zdala egzaminu. Zle slizgala sie na wlosach i do wlosow grubych jak moje w ogole sie nie nadawala. Mam bardzo zle wspomnienia co do niej. W ogole nie prostowala. A jesli juz to po n-tym przejechaniu po wlosach.
Natomiast teraz mam inna - Remington S3000 (zdj 2). Jest fantastyczna. Ma bardzo szerokie płytki powlekane teflonem, regulator temperatury 110-190stC, rozczesujące nakładki grzebieniowe. Pieknie prostuje juz po pierwszym razie. POLECAM..
Czy niszczy wlosy?? Ja jakis wielkich zmian nie zauwazylam u siebie. Ale na pewno wlosy moje sa teraz bardziej suche. Ratuja mnie jednak odzywki i sprawa zalatwiona. Wlosy dalej blyszcza, a na prostych wlosach jeszcze bardziej
miss_kate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-17, 14:57   #8
Szyszuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 48
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hmmm..ja sobie tak w miedzyczasie pomyslalam ze moze efekt prostowania zalezy takze od rodzaju wlosow? Ja mam wlosy taki troszke 'siankowate' Krecone tylko na koncowkach :| Ciekawa jestem czy efekt prostowania zalezy od radzaju wlosow ??
Szyszuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-18, 14:01   #9
karinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 82
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a doradzcie dziewczynki gdzie w Krakowie mogę kupić taką prostowniczkę. a czy przed prostowaniem stosujecie jakiś kremik czy odżywkę aby włoski błyszczały????
karinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-18, 15:39   #10
Szyszuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 48
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Prostownice mozna kupic na normalnym stoisku ze sprzedem AGD a bardziej profesjonalna w sklepie fryzjerskim... Polecam udanie sie wlasnie do sklepu z artykulami fryzjerskimi , zapewne dostaniesz tam swietna prostownice i pamietaj ze chytry traci dwa razy... (wiem to na swoim przykladzie) Kup drozsza ale napewno bedziesz z niej zadowolona ... Jelsi chodzi o odzywki to po ymyciu stosuje zel do prostowania Loreal X treme... czy jakos tak Nie tylko sprawia ze ladnie blyszcza ale tez chroni jest przed nadmiernym niszczeniem Kiedys bylam prostowac wlosy u fryzjerki i ona uzywa zelu do prostowania Goldwell ...tez byly po nim sliczne Pozdrawiam
Szyszuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-18, 15:59   #11
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A ja mam pytanko do pani Grażynki Czy nie ma zadnego sklepu inernetowego z prostownicami babyliss??Bardzo interesowalo by mnie tez kupno prostownicy w normalnym sklepie,mieszkam w Bydgoszczy.Jesli ktos cos wie to prosze o odpowiedz : ) pozdrawiam Ola
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-18, 22:48   #12
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

w tym tygodniu powinny byc na allegro, wlasnie te o ktorych pisalam, napewno nie ma ich w zadnym sklepie AGD, a sklepach fryzjerskich , mozna pytac , mysle zenie powinni robic problemu, jakcos to piszcie do mnie eMaile,
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-09, 18:52   #13
MoniqueS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6
GG do MoniqueS
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam! Właśnie nabyłam sobie prostownice parową z wkładami ceramicznymi Babyliss PRO (tą na zdjęciu z białymi płytkami). Jest za☠☠☠ista!!! Warto było zainwestować 250zł. Wystarczy że raz przjade po włosach a są one już prościusienkie i gładziudkie jak nigdy (bez używania jakichkolwiek płynów, preparatów do prostowania i bez pary wodnej). Dawniej miałam taką tandetną za 50zł. Teraz wiem że nie warto kupować takich chłamów. Lepiej uzbierać więcje kasy i kupić coś porządnego. Chytry traci dwa razy.

Bardzo polecam tą prostownice!!! JEST THE BEST
MoniqueS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-10, 12:29   #14
sylwiasku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 21
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja równierz jestem "szczęśliwą" posiadaczką prostownicy Remington C1100. Dałam za nią aż 189 zł i jestem wk******* Prostownica prawie wogole nie prostuje moich włosów, a jeżeli ( po godzinie) uda mi się je wyprostować, to i tak po krótkim okresie moje włosy wracają do stanu pierwotnego
sylwiasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-11, 00:29   #15
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja polecam parowa prostownice z wkladkami ceramicznymi -babyliss high tech ceramic. Po jej uzyciu efekt jest taki jak zaraz po wyjsciu od fryzjera- ja zamiast siana na glowie mam sliczne, super proste wlosy.
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-11, 12:23   #16
MoniqueS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6
GG do MoniqueS
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Zgadzam się, połączenie pary i płytek ceramicznych to jest efekt, który każdego w szybki sposób zadowoli. Przeglądając inne wątki na temat prostowania włosów dostrzegłam pewne wątpliwosci co do skutecznosci działania prostownic z parą wodną. Z własnego doswiadczenia wiem, że warto kupic taką z emisją pary, gdyż nawilża włosy, co minimalizuje szkodliwosć wysokiej temperatury urządzenia. No i przede wszystkim!! włosy są o wiele bardziej błyszczące, gdyż włosy nawilżone - to włosy błyszczące. Być może prościutkie włoski utrzymują się troszke krócej, ale ważniejsza jest ochrona i efekt!!!
MoniqueS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-16, 19:13   #17
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Używala ktoras z Was moze prostownicy Philips Initial - HP 4643/00 ,to jest taka z plytkami ceramiczymi, ale bez pary.
mam zamiar ja sobie kupic, ale nie wiem czy warto .moze cos doradzicie? tak wyglada:
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-16, 21:52   #18
m@.lpka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 13
GG do m@.lpka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mam pytanko do tych którzy cos wiedza o prostowaniu włosów. Mam zamiar kupić sobie "żelazko + karbownice" i mam co do tego pewen objekcje. A wiec pytanie nr 1: opinie na temat firmy "remington" sa bardzo rozne chcialabym zakupic ulepszona wersje modelu C110, ktory nie zbiera pochlebnych opinii i chcialabym sie dowiedziec czy nowy model jest lepszy i pytanie nr 2: czy po stosowaniu prostowalnicy niezbyt czesto powiedzmy raz tydzien moze nawet na dwa wlosy z biegiem czasu kreca sie coraz mniej? bede bardzo wdziueczna za odpoweidz pozdrawiam pa!
whitebeth napisał(a):
> Używala ktoras z Was moze prostownicy Philips Initial - HP 4643/00 ,to jest taka z plytkami ceramiczymi, ale bez pary.
> mam zamiar ja sobie kupic, ale nie wiem czy warto .moze cos doradzicie? tak wyglada:

whitebeth napisał(a):
> Używala ktoras z Was moze prostownicy Philips Initial - HP 4643/00 ,to jest taka z plytkami ceramiczymi, ale bez pary.
> mam zamiar ja sobie kupic, ale nie wiem czy warto .moze cos doradzicie? tak wyglada:
m@.lpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-16, 22:06   #19
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

wszystko na temat prostowania wlosow i srodkow wspomagajacych znajdziesz w archiwum na tej stronce
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-17, 10:11   #20
m@.lpka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 13
GG do m@.lpka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

dzieki ale akurat nie ma nic na temat tej konkretnej prostownicy i nie weim czy oplaca sie ja kupowac a musze w ciagu dwoch dni nabyc to urzadzenie poza tym chodzi o to ze moje wlosy fajnie sie kreca i ten efekt tez chcialabym utrzymac i zastanawiam sie czy pozniej juz bez prostowania beda sie krecic coraz mniej jesli moglabym prosic o konkretna odpowiedz bylabym wdzieczna
m@.lpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-17, 10:36   #21
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

prostowanie wlosow prostownica niema wplywu na zmiane struktury wlosa
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-17, 15:19   #22
m@.lpka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 13
GG do m@.lpka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

bardzo dziekuje za odpowiedz
m@.lpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-17, 19:16   #23
MoniqueS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6
GG do MoniqueS
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

jestem wstanie odpowiedziec na 2 pytanie. Nie ma takiej możliwości - przynajmniej ja wiem to po sobie
m@lpka napisał(a):
> Mam pytanko do tych którzy cos wiedza o prostowaniu włosów. Mam zamiar kupić sobie "żelazko + karbownice" i mam co do tego pewen objekcje. A wiec pytanie nr 1: opinie na temat firmy "remington" sa bardzo rozne chcialabym zakupic ulepszona wersje modelu C110, ktory nie zbiera pochlebnych opinii i chcialabym sie dowiedziec czy nowy model jest lepszy i pytanie nr 2: czy po stosowaniu prostowalnicy niezbyt czesto powiedzmy raz tydzien moze nawet na dwa wlosy z biegiem czasu kreca sie coraz mniej? bede bardzo wdziueczna za odpoweidz pozdrawiam pa!
> whitebeth napisał(a):
> > Używala ktoras z Was moze prostownicy Philips Initial - HP 4643/00 ,to jest taka z plytkami ceramiczymi, ale bez pary.
> > mam zamiar ja sobie kupic, ale nie wiem czy warto .moze cos doradzicie? tak wyglada:
>
> whitebeth napisał(a):
> > Używala ktoras z Was moze prostownicy Philips Initial - HP 4643/00 ,to jest taka z plytkami ceramiczymi, ale bez pary.
> > mam zamiar ja sobie kupic, ale nie wiem czy warto .moze cos doradzicie? tak wyglada:
MoniqueS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-17, 23:51   #24
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Czy któraś z Was miała prostownicę + karbownice z firmy Clatronic (kolor srebrny)?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-30, 18:55   #25
psciolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 2
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Grażyno wypowiadasz sie bardzo pozytywnie na temat firmy BaByliss osoboście zastanawiam sie właśnie nad kupnem prostownicy - znalazłam jedną tej własnie firmy ale wygląda nieco inaczej niż te na zamieszczonych przez ciebie zdjęciach. chciałabym uzyskać jakąs twoja opinię na jej temat,co o tym sądzisz... zastanawiałam sie najpierw nad tą 2035c- z parą,ale do domowego użytku jest dla mnie troszke za duża,wiec prosiłabym o ocenę tamtej i jakaś podpowiedź
psciolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-30, 21:59   #26
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

wlasnie przed chwila w innym poscie odpowiedzialam na takie pytanie
BabylissPRO to sprzet profesjonalny a ta ktora przedtawiasz to sprzet do detalu, wiadomo ze jest roznica w jakosci, tak jak np Wella, Loreal farby w salonie i w sklepie
jaknp Mercedes i fiat,
plytki ceramiczne sa rewelacyjne, i pewnie sie sprawdza i tej , ktora jest na zdjeciu, do domowego uzytku,
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-01, 13:37   #27
Sandi85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 15
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Pani Grażynko chciałam zapytać gdzie mogłabym kupić prostownicę Babyliss PRO, tą 3-cią na zmieszczonych przez panią zdjęciach (2551 RE) i w jakiej mniej więcej cenie..Byłam kiedyś u fryzjerki która miała bardzo podobną i świetnie prostowała włosy. Pozatym jest mała, z płytkami ceramicznymi- a takiej właśnie szukam. Sama mam prostownicę Rowenta Imagin, która niestety nie spełnia moich oczekiwań Proszę o ewentualny adres stronki internetowej lub sklepow prowadzących sprzedaż prostownic Babyliss PRO. Z góry dziękuję
Sandi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-01, 13:44   #28
Sandi85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 15
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Przepraszam nie zauważyłam ze dalej są już odpowiedzi na moje pytania Poszukam na allegro albo w salonach fryzjerskich
Sandi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-02, 20:39   #29
Sandi85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 15
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Pani Grażynko a w jakiej cenie byłaby ta prostownica?Przypominam, że chodzi mi o Babyliss PRO 2551 RE Cieszę się, że mogłabym ją u pani nabyć I jeszcze jedno pytanko..Czy wszystkie zamieszczone przez panią w linku prostownice mają podobne działanie? Czy może jest jednak lepsza od tej 2551 RE? Wolałabym bez pary bo podobno wtedy efekt prostych włosów jest dłuższy.
Sandi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-02, 20:45   #30
Sandi85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 15
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ale właśnie..czy prostownica bez funkcji pary nie niszczy bardzo włosów?Dodam, że używam tego urządzonka codziennie Przez jakis czas używałam zwykłej prostownicy i moje włoski są już troszke zniszczone Czy w tym wypadku nie powinnam kupić tej z funkcją pary do której można używać serum, które chroni włosy podczas zabiegu prostowania? - na jednym zdjeciu napisane było że prostownica zawiera pojemnik, który można napełniać serum do prostowania BaByliss PRO.. Troszkę tych pytań mam ale naprawdę zależy mi na zakupie dobrej prostownicy. To jedna z takich rzeczy, z którymi sie nie rozstaje
Sandi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.