Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-03, 19:32   #1921
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny, pomóżcie!
Mam prostownicę Wigo [57 mm], bo była dosyć tania, ale jednocześnie miała niesamowicie dobre opinie na kwc. Więc kupiłam, spodziewając się pięknych, prościutkich włosków. Niby urządzenie jest w porządku, ale to, co ona tworzy, nie jest perfekcyjnie proste. Nigdy nie umiem zrobić tak, aby usunąć wszystkiich moich fal. Owszem, włosy są gładsze, ale nadal się falują, nie wspominam już o deszczu czy wilgoci, bo te skutecznie potrafią zburzyć moją misternie ułożoną fryzurę . Używam wspomagaczy- najpierw hot lissa, teraz rene blanche, ale one nie dają żadnych efektów! Ja rozumiem, gdybym miała naturalne, nieujarzmione, trudne do układania loki, ale to są tylko fale i raczej powinny prostować się bez problemu, zważywszy, że to dobry sprzęt. Już sama nie wiem, co źle zrobię, ja chcę włosy takie, jak wy macie!
A poza tym, zapuszczam grzywkę- ona też mi się faluję, próbuję zaczesać ją zupełnie na bok i utrwalić lakierem, ale to także nic nie daje- ona od razu wraca na czoło , a w dodatku się kręci [mimo prostownicy], a przy sprzyjającym wietrze jedynie układa się poziomo [tak, tak :/]

Pomóżcie! Czy naprawdę muszę się męczyć z tymi kudłami?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 17:19   #1922
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Jovifan
http://www.allegro.pl/item95183969_absolutny_hi t_nowosc_prostownica_remi ngton.html >> To Remington s 1032 ... co sądzicie?? bo chcę ją kupić na dniach i nie wiem za bardzo czy się opłaci.... proszę o pomoc. >> To dla mnie istotne...
Nie znam tej prostownicy, ale wydaje mi się, że za te pieniądze, albo dokładając trochę, lepiej kupić jakąś profesjonalną. Remington, o ile dobrze się orientuję, nie jest firmą, która produkuje profesjonalny sprzęt fryzjerski. Ja jednak rozejrzałabym się za czymś innym, ale to tylko sugestia. Pozdrawiam
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 18:41   #1923
rozchwytywana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 27
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Bartuss
Absolutnie sie zgadzam z tym co napisała koleżanka. Jezeli BaByliss, jezeli na allegro to tylko od grabcia78, 100% profesionalizmu zreszta komentarze mówia same za siebie.


Bartuss,czytaj prosze wyraznie wypowiedzi zanim napiszesz swoja i ocenisz inna .


Z czym sie nie zgadzasz ?? Ja dokladnie napisalalm,jaka jest Grabcia i to ,co napisalam swiadczylo absolutnie o tym,ze jest naprawde uczciwym sprzedawca i przede wszystkim profesjonalnym.

Nie mam zielonego pojecia,czemu odebralas/es moja wypowiedz odwrotnie ...
rozchwytywana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 18:52   #1924
nataliacz
Rozeznanie
 
Avatar nataliacz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ośw
Wiadomości: 559
GG do nataliacz
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez rozchwytywana
Bartuss,czytaj prosze wyraznie wypowiedzi zanim napiszesz swoja i ocenisz inna .


Z czym sie nie zgadzasz ?? Ja dokladnie napisalalm,jaka jest Grabcia i to ,co napisalam swiadczylo absolutnie o tym,ze jest naprawde uczciwym sprzedawca i przede wszystkim profesjonalnym.

Nie mam zielonego pojecia,czemu odebralas/es moja wypowiedz odwrotnie ...
Przeczytaj odpowiedź Bartuss jeszcze raz, potem swoją
nataliacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 13:55   #1925
rozchwytywana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 27
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez nataliacz
Przeczytaj odpowiedź Bartuss jeszcze raz, potem swoją


Teraz to ja juz sie zgadzam z kawalami o blondynkach
rozchwytywana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 14:40   #1926
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Jovifan
http://www.allegro.pl/item95183969_absolutny_hi t_nowosc_prostownica_remi ngton.html >> To Remington s 1032 ... co sądzicie?? bo chcę ją kupić na dniach i nie wiem za bardzo czy się opłaci.... proszę o pomoc. >> To dla mnie istotne...
Hmm. Za takie pieniadze kupilabym cos bardziej sprawdzonego np. Tondeo lub Efalocka. Ale wybor nalezy do Ciebie, zawsze ktos musi zaczac przecierac nowe szlaki
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 16:16   #1927
Jovifan
Raczkowanie
 
Avatar Jovifan
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 76
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Efalock jest lepszy niż Remington?? Mi zależy też na tym, by prostownica miała w miarę szerokie płytki...mam dość długie i gęste włosy...mimo że zniszczone:P
__________________
Always keep the faith!!
Jovifan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 11:43   #1928
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 199
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Zgłupiałam całkowicie. Czytam to wszystko i czytam od tygodnia i naprawdę nie wiem na co mam się zdecydować. Myslałam o Efalock Flat Champ ale sama nie wiem... Mam właściwie proste włosy ale chciałabym mieć superproste...Poradźcie mi
assantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 14:29   #1929
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez assantea
Zgłupiałam całkowicie. Czytam to wszystko i czytam od tygodnia i naprawdę nie wiem na co mam się zdecydować. Myslałam o Efalock Flat Champ ale sama nie wiem... Mam właściwie proste włosy ale chciałabym mieć superproste...Poradźcie mi
Ja osobiscie polecam tondeo active cerion bo mam jest super!! Gama tez podobno dobra(zerszta chyba to jest to samo)
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 14:36   #1930
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ostatnio dostalam w prezencie boska prostownice o nazwie REMINGTON WET 2 STRAIGHT PROFESSIONAL WIDE PLATE STRAIGHTENER, 1", MODEL: S-7900i
prostowanie nia wlosow to istna bajka efekt utrzymuje sie dlugotrwale a na dodatek mozna nia prostowac wlosy mokre (zaraz po umyciu oszczedzajac przy tym na suszeniu suszarka), nagrzewa sie w kilka sekund, ma 30 roznych opcji (temperatur) prostowania, wyswietlacz LCD. dodatkowym jej atutem byla cena - niecale 30$. minusem jest to ze chyba nie mam jej jeszcze w Polsce.
teraz rozgladam sie za jakims dobrym kosmetykiem termoochronnym bo z taka prostownica to bede chyba czesto prostowac wlosy i nalezy im sie ochrona
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-12, 09:40   #1931
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 199
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

dziękuję za radę. Właściwie to mnie upewniłaś bo wieczorem po dokopaniu się do reszty postów też doszłam do wniosku że Tondeo active cerion to "ta jedyna" Jednak tania nie jest. Czy możesz napisać gdzie ją kupowałaś? ja widziałam na allegro u Grabci za trzysta kilka złotych. Czy można ja kupić gdzieś choć odrobinę taniej?
assantea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-12, 21:27   #1932
Izabela Pielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez bethi
Ja osobiscie polecam tondeo active cerion bo mam jest super!! Gama tez podobno dobra(zerszta chyba to jest to samo)
Mam ten sam problem co TY, ale w przeciwieństwie do Ciebie jeszcze nie podjęłam decyzji..Najbardziej jestem przekonana do Efalock Flat Champ, a mam takie włosy jak ty. Ale mój fryzjer ma prostownice PBM i prostuje mi same końcówki i na moje włoski spisuje się rewelka, a kosztuje na allegro 168zł.
Izabela Pielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-12, 21:32   #1933
Izabela Pielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez assantea
Zgłupiałam całkowicie. Czytam to wszystko i czytam od tygodnia i naprawdę nie wiem na co mam się zdecydować. Myslałam o Efalock Flat Champ ale sama nie wiem... Mam właściwie proste włosy ale chciałabym mieć superproste...Poradźcie mi
Napisałam dla Ciebie assantea kilka informacji, ale dałam cytat bethi. Sorrki.
Izabela Pielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 09:42   #1934
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Ja osobiscie polecam tondeo active cerion bo mam jest super!! Gama tez podobno dobra(zerszta chyba to jest to samo)
a czy active cerion ma regulacje temperatury?

ja sie własnie waham między:
*gamą z reg
*tondeo eco cerion z reg
*tondeo active cerion

i dalej nie wiem....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 10:03   #1935
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja sama posiadam eco cerion z regulacją temperatury i bardzo sobie chwalę
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 10:09   #1936
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Jovifan
Efalock jest lepszy niż Remington?? Mi zależy też na tym, by prostownica miała w miarę szerokie płytki...mam dość długie i gęste włosy...mimo że zniszczone:P
Z historii tego watku pamietam, ze wiele dziewczyn krytykowalo Remingtona.

Kupujac prostownice tez myslalam, ze najlepsze beda szerokie plytki, poniewaz rozniwez mam dosc dlugie i grube wlosy. W koncu kupilam Efalocka, ktory nie ma raczej szerokich plytek i z czasem go bardzo polubilam. Ale i tak planuje kiedys Tondeo.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 10:35   #1937
Jovifan
Raczkowanie
 
Avatar Jovifan
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 76
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mój fryzjer ma prostownicę z szerokimi płytkami i efekt po niej był swietny. Włosy naprawdę wygladały genialnie. Ale taka prostownica jak jego kosztuje jakoś ponad 350 zł na allegro...a ja nie przeznaczę na nią więcej niż 240zł. A z cienkimi płytkami prostownicy nie kupię bo prostowanie włosów zajęłoby mi maaase czasu.... Rozejrzę się za Tondeo i Efalockem no i Baybylissem, jak coś znajdę to zapytam was o zdanie.
__________________
Always keep the faith!!
Jovifan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 10:40   #1938
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Jovifan
Mój fryzjer ma prostownicę z szerokimi płytkami i efekt po niej był swietny. Włosy naprawdę wygladały genialnie. Ale taka prostownica jak jego kosztuje jakoś ponad 350 zł na allegro...a ja nie przeznaczę na nią więcej niż 240zł. A z cienkimi płytkami prostownicy nie kupię bo prostowanie włosów zajęłoby mi maaase czasu.... Rozejrzę się za Tondeo i Efalockem no i Baybylissem, jak coś znajdę to zapytam was o zdanie.
Moim zdaniem prostownice z szerokimi plytkami sa bardzo nie wygodne,jesli chodzi o samodzielne prostowanie wlosow,no i grzywka-taka prostownica nie bardzo mozna ja wymodelowac Ja tez mam bardzo geste i grube wlosy i efalock spisuje sie znakomicie.
Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 16:38   #1939
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez assantea
dziękuję za radę. Właściwie to mnie upewniłaś bo wieczorem po dokopaniu się do reszty postów też doszłam do wniosku że Tondeo active cerion to "ta jedyna" Jednak tania nie jest. Czy możesz napisać gdzie ją kupowałaś? ja widziałam na allegro u Grabci za trzysta kilka złotych. Czy można ja kupić gdzieś choć odrobinę taniej?
Ja kupowalam ja u grabci,z tym ze napisalam do niej na gg..Na allegro sprzedawala ja za 319,a w sklepie internetowym za 299( i za tyle ja mi sprzedala).Naprawde warto ja kupic,moje wlosy nie wiedza teraz co to jest wilgotne powietrze.Ona nie ma regulacji temp.,ale nagrzewa sie chyba do 190 stopni doslownie w kilka sekund.Podobno te z regulacja sa lepsze dla grubych i gestych bardzo wlosow.Pozdrawiam
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-14, 21:19   #1940
ewelinka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

która prostownica lepsza??
http://www.allegro.pl/item98222195_w...reg_temp_.html
czy
http://www.allegro.pl/item96691677_w...aczem_lcd.html
prosze pomóżcie
ewelinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 22:15   #1941
Jovifan
Raczkowanie
 
Avatar Jovifan
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 76
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Kupiłam Babylissa Pro New Tech 35 mm (z allegro) dostanę ją dop. w przyszłym tygodniu więc okaże się czy ten sprzęt jest naprawde tak świetny
__________________
Always keep the faith!!
Jovifan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 00:20   #1942
ARKA-Aniela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mam pytanie. Czy konieczne jest uzywanie specjalnego preparatu do wlosow przed uzyciem prostownicy? Zakupilam na allegro efelock-champ, studiujac wasze opinie, no ale nie doczytalam, przyznaje, czy preparat jest konieczny przed uzyciem prostownicy?
ARKA-Aniela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 17:15   #1943
ewatop
Przyczajenie
 
Avatar ewatop
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

kochane dziewczyny
chciałam wam polecić tanią i bardzo skuteczną prostownicę do włosów firmy OPTIMUM model SW-1015. Prostownica kosztowała mnie 70zł, ale można ją nabyć już dużo taniej w dużych marketach. Prostownica ma ceramiczne płytki i regulację temperatury. Maxymalnie nagrzewa się do 220 st. Ja używam swojej już od ponad 8 miesięcy i nie zamieniłabym jej na żadną inną, kiedyś "napaliłam" się na kupno prostownicy efalock,ale z braku kasy niestety nie udało mi się jej nabyć. Dlatego wszystkim dziewczyną które nie chcą wydawać dużo kasy na prostownicę, proponuję zakup tej której ja używam. Napewno będziecie z niej zadowolone. Ja dodatkowo używam jeszcze balsamu do prostowania L'Oreal, ale używam go tylko dlatego aby chronić swoje włosy przed tą zabójczą temp.!! Czekam na wasze opinie o efekcie tej prostownicy jeśli któraś z was skusi sie ją zakupić
ewatop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 17:58   #1944
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja długo sie zastanawiałam nad zakupem prostownicy( jak ktoś przeczytał ten wątek to wie) iwreszcie zdecydowała sie na GA.MA z regul.temp. i jestem z niej bardzo zadowolona. Nie ma wogóle porównania z nieprofesjonalnym sprzętem.Szczerze ją polecam. Tez się bałam wąskich płytek bo wcześniej używałam takich ponad 5 cm. Ale jest znacznie poręcznijesza niż ta szeroka. NIe moge niestety nic powiedziec na temat niszczenia włosów, ponieważ wczesniej miałam bardzo zniszczone. No i zamawiałam u Grabci.
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 18:26   #1945
ARKA-Aniela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez ARKA-Aniela
Mam pytanie. Czy konieczne jest uzywanie specjalnego preparatu do wlosow przed uzyciem prostownicy? Zakupilam na allegro efelock-champ, studiujac wasze opinie, no ale nie doczytalam, przyznaje, czy preparat jest konieczny przed uzyciem prostownicy?
To ja ponawiam swoje pytanie. Nie pytam o to jaka prostownica bo juz ją mam, tylko czy MUSEM jest stosowanie preparatow specjalnych,ochronnych, jesli uzywa sie prostownicy
ARKA-Aniela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 19:48   #1946
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez ARKA-Aniela
To ja ponawiam swoje pytanie. Nie pytam o to jaka prostownica bo juz ją mam, tylko czy MUSEM jest stosowanie preparatow specjalnych,ochronnych, jesli uzywa sie prostownicy
Hej,
Jasne, że nikt Cię nie przymusi do stosowania preparatów ochronnych- bez nich i tak uda Ci się wyprostować włoski. Ale z autopsji, jak i z doświadczeń koleżanek wiem, że to naprawdę się opłaca- włosy mniej się puszą, sa gładkie i lśniące. Poza tym chronią Twoje włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury.

Możesz zakupić Hot Lissa L'oreala- jest niedrogi,a skuteczny.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 22:06   #1947
uyba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej! Clatronic jest beznadziejny. Bardzo słaby sprzet:/ Nawet na cieniutkich wlosach nie dziala. Odradzam:/
uyba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-18, 01:41   #1948
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A co sądzicie o prostownicy BRAUN ??? Mial ktos z was.Nie moge znalezc zadnej opini. Załaczam jej fotke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 54564275_large[1].jpg (2,8 KB, 5 załadowań)
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-18, 16:02   #1949
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

up up
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 14:28   #1950
Funny_Valentine
Przyczajenie
 
Avatar Funny_Valentine
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: green hill
Wiadomości: 10
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Oczywiście każdy kupuje to co lubi albo to do czego go inni namówią ...więc też się dorzucę do dyskusji i powiem tak:


Tondeo eco cerion jest great!!!!!

Kupowałam ją przez 'net, nową, z regulacją temperatury. Mam baaaaaarrrddzdzdzo gęste włosy, takie podchodzące pod afro a po prostowaniu wyglądają nie do poznania.

Dwie uwagi praktyczne:
1. regulacja temperatury do niczego mi się nie przydała i tak koniecznie trzeba prostowac na ok.200 st. C bo inaczej włosy się po szybkim czasie zaczynają kręcić,

2. w moim przypadku całość z myciem głowy i prostowanie zajmuje ok. 1,5 h więc trzeba się uzbroić w cierpliwośc. No i konicznie coś ochronnego. Ja mam spray 2-fazowy Welli i jest git a poza tym to Bielendy bloto na włosy raz w tygodniu i po kazdym myciu dobra odzywka.

KISSES&HUGGS
__________________
Kisses, too sweet, I wanna retreat


The touch is, so soft, I'm gonna get off
Kisses, too sweet, I wanna retreat
The touch is, so soft, I'm gonna get off


Funny_Valentine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.