Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-19, 15:10   #1951
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja czekam juz na swoje TONDEO eco-cerion. Za pare dni powinna przyjsc paczka.Kupilam u Grabci..... Juz sie nie doczekam.
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 06:42   #1952
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 199
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Zamówiłam w końcu Tondeo Active Cerion i juz się nie mogę doczekać. Oczywiście podzielę się wrażeniami
assantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 07:33   #1953
bibis9047
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 9
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny!! Bardzo polecam prostownice Wahl Cutek!! Mam mocno kręcone włosy a tą prostownicą wystarczy przejechać raz i są prostę. Wcześniej próbowałam philipsa4643 ale to musiałam dwa albo trzy razy przejechać po paśmie włosów. Jedyne co nie zbyt mi sie podoba w tej prostownicy to dziwny zapach jak się nagrzewa nie wiem czy każda tak. Oprócz tego jestem bardzo zadowolona Polecam!!
bibis9047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 08:51   #1954
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja mam prostownicę ceramiczną Gama Italy Professional - jest po prostu REWELACYJNA. Jest maleńka, leciutka (kiedyś miałam taką dużą i gdy sama prostowałam włosy, ręka mi odpadała ), ma długi kabel co też ułatwia sprawę no i przede wszystkim prostuje z niezwykłą łatwością, po prostu ślizga się po włosach. Wyprostowane nią włosy są proste jak druty i długo się trzymają, nawet jeśli jest wilgotno. Kiedyś miałam MPM (tą dużą) i jak tylko było lekko wilgotne powietrze, od razu robiły się loczki :/
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 14:16   #1955
betty21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Przeczytalam wszytsko o prostowaniu prostwonicach itp ale teraz mam wiekszy metlik niz przed przeczytaniem tego. Chce kupic sobie profesjonalna prostownice za okolo 200-250 zl oraz jakis preparat do wlosow zniszczonych.Dorazdzie!!!
betty21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 14:45   #1956
Funny_Valentine
Przyczajenie
 
Avatar Funny_Valentine
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: green hill
Wiadomości: 10
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a tak przy okazji to czy ktos może mi wytłumaczyc czym się różni TONDEO eco-cerion od activ'a ?
__________________
Kisses, too sweet, I wanna retreat


The touch is, so soft, I'm gonna get off
Kisses, too sweet, I wanna retreat
The touch is, so soft, I'm gonna get off


Funny_Valentine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 18:42   #1957
Izabela Pielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez betty21
Przeczytalam wszytsko o prostowaniu prostwonicach itp ale teraz mam wiekszy metlik niz przed przeczytaniem tego. Chce kupic sobie profesjonalna prostownice za okolo 200-250 zl oraz jakis preparat do wlosow zniszczonych.Dorazdzie!!!
Miałam taki sam problem, przeczytałam prawie wszystkie wątki i dzięki poradom dziewczym wybrałam Efalock Flat Champ i serum Osis+. Wygrałam aukcje prostownicy za 158zł. Jestem bardzo mile zaskoczona efektami gdyż mam włosy dość kapryśne.Polecam wszystkim niezdecdydowanym!Niech cały świat podziwia nasze piękne włoski..
Izabela Pielka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 20:47   #1958
emilka.88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1
GG do emilka.88
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

mam do wybory albo plytki aluminiowe albo ceramiczne....jka uważacie które będą lepsze do kreconych grubych i sztywnych włosów??? słyszłyście o firmie eurolux???
emilka.88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 08:59   #1959
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
mam do wybory albo plytki aluminiowe albo ceramiczne....jka uważacie które będą lepsze do kreconych grubych i sztywnych włosów??? słyszłyście o firmie eurolux???

ŻADNE ALUMINIOWE!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO I WYŁĄCZNIE CERAMICZNE!!!!!!

aluminiaki to przezytek i dobre narzędzie do tortur włosów.
Przejzyj choc pobieznie ten wątek i bedziesz wiedziała dlaczego.

i polecam opcje "przeszukaj ten watek" wpisując "eurolux"

jak masz jeszcze jakies pytania-wal smiało

pozdrawiam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 10:37   #1960
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ta Tondeon to LIPA wielka jak narazie.....tyle kasy wydalam..... pierwszy raz prostowalam. Moze sprobuje jeszcze raz....... moze cos sie zmieni, chociaz wątpie
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 11:36   #1961
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Ta Tondeon to LIPA wielka jak narazie.....tyle kasy wydalam..... pierwszy raz prostowalam. Moze sprobuje jeszcze raz....... moze cos sie zmieni, chociaz wątpie
a co było nie tak? napisz koniecznie!!
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 12:06   #1962
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja używam od grudnia Remingtona CS 5000 i jestem w 100% zadowolona
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 15:10   #1963
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

EVITKA21 wyslalam Ci prywatna wiadomosc. prosze odpisz jesli mozesz
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 22:26   #1964
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Judytka2
Ta Tondeon to LIPA wielka jak narazie.....tyle kasy wydalam..... pierwszy raz prostowalam. Moze sprobuje jeszcze raz....... moze cos sie zmieni, chociaz wątpie
To dziwne...a co jest nie tak z tondeo..??
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 14:08   #1965
Funny_Valentine
Przyczajenie
 
Avatar Funny_Valentine
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: green hill
Wiadomości: 10
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Za pierwszym razem nigdy prostowanie nie wyjdzie takie samo jak to od fryzjera. PO pierwsze samemu jest trudniej - np. dlugie wlosy z tylu glowy a poza tym nie zawsze starcza cierpliwości - jak biorę za grube pasma i do tego nierówne to efekt jest średni. Takie rzeczy jednak są niezależne od typu i marki.
Ja używam Tondeo od 2 miesięcy i dochodzę do wprawy. Udało mi sie przeszkolić mojego faceta i nauczyłam go prostować mi kosmyki z tyłu głowy przy szyi.....co zdecydowanie ułatwia mi życie.......
__________________
Kisses, too sweet, I wanna retreat


The touch is, so soft, I'm gonna get off
Kisses, too sweet, I wanna retreat
The touch is, so soft, I'm gonna get off


Funny_Valentine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 14:35   #1966
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Judytka2
Ta Tondeon to LIPA wielka jak narazie.....tyle kasy wydalam..... pierwszy raz prostowalam. Moze sprobuje jeszcze raz....... moze cos sie zmieni, chociaz wątpie
Czemu? Ja pierwszy raz prostujac Efalockiem tez nie bylam zadowolona z efektu. Pol nocy plakalam.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 15:45   #1967
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Tondeo wyrywa mi wlosy. Zachaczają sie o koniec tej calej obudowy. Ogólnie to dobrze prostuje. Wlosy sa proste. Ale szkoda ze je wyrywa. przeszkadza mi tez to ze plytki sie nie stykaja ze soba.Musze brac duza ilosc wlosow zeby domknąc te plytki. Jak wy sobie radzicie z tondeo?
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 21:09   #1968
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Judytka2 jeżeli coś Ci tam szarpie to może trzeba do reklamacji zgłosić?? Ja mam Game (chociaż to podobno to samo co tondeo) i też płytki mi nie dochodzą do siebie idealnie, ale jak prostuje to jest ok, bo włoski wypełniają mi ładnie to malutką luke między płytkami, chociaż tez czasami sie zastanawiam czy to nie jest jakiś defekt.Ale z tym szarpaniem to naprawde lipa, skonsultuj sie ze sprzedawca i sie wszystko wyjaśni. Ja jak pierwszy raz wyprostowałam włoski to wydawało mi się cudne, bo były mega proste. Potem miałam mieszane uczucia bo miałam dziwne druty na głowie. ale z czasem nauczyłam się manewrować moja Gamą, i nie zamianiłabym jej na zadną inną.
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 17:17   #1969
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

W zadnej z tych prostownic,czy jest to gama czy tondeo plytki nie dochodza...wiele dziewczyn tak pisalo.W mojej tondeo tez nie dochodza,moja wspollokatorka ma game i tez nie dochodza..ale moim zdaniem to zaden mankament,bo jak sie wezmie niewielka ilosc wlosow to zaczynaja sie stykac,a tak przynajmniej nie przyklaszczaja za mocno wlosow i jest efekt "suniecia po wlosach".Moja tondeo tez szarpie wlosy ale staram sie nie wkladac duzej ilosci wlosow.Kontaktowalam sie w tej sprawie z grabcia i doszlysmy do wniosku ze wszystkie tak maja(gama wspollokatorki tez).Mozna przyszlifowac plastik papierem sciernym ale fakt faktem ze przy kwocie 300zl tego typu niedociagniec nie powinno byc.
P.S.Duzo robia profesjonalne kosmetyki do prostowania.Osatnio wyprostowalam bez mojego rb i efekt nie utrzymal sie tak dlugo jak zawsze.Pozdrawiam
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 12:44   #1970
iza2313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 60
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam Czytam Czytam I Az Sparwdzilam Swoja Prostownicę U Mnie Na Całej Długości Płytki Stykają Sie Idealnie. Mowa Oczywiście O Prostownicy Tondeo Eco-cerion. Ja Osobiście Miałam Przez Chwile Prostownice Tez Tondeo Gdzie Płytki Do Siebie Nie Dochodziły Ale Niestety Jak Dla Mnie Porażka. Grzywka Przelatywała Mi Między Płytkami Zamiast Je Prostować. Jak Chodzi O Tondeo To Jak Na Tak Droga Firme Za Dużo Niedociągnieć Przynajmniej Takie Jest Moje Zdanie.
iza2313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 12:50   #1971
olka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

która prostownia jest lepsza efalock flat master czy GA.MA tondento czy jakoś tak?
olka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 12:54   #1972
olka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

lepsza jest efalock flat master czy GA.MA tondeo? piszcie
olka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 15:45   #1973
asienka997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 29
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja mam od roku efalock i nie zamienie jej na zadna inna, z natury mam grube i sztywne wlosy, trudne do ulozenia. Po tej prostownicy, sa mieciutkie gladkie i sliczne. Z czystym sumieniem polecam kazdemu. Wystarczy raz przeciagnac nawet po moich grubych i bardzo gestych wlosach a ofekt jest od razu.Prostowanie moich dosc dlugich wlosow zajmuje mi 15 minut...
asienka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 20:13   #1974
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Myśle nad tą prostownicą:

http://www.allegro.pl/item98783566_nowosc_cena_ hit_prostownica_remington _cs_5000.html

Co o niej myślicie? Doradźcie mi, o nie za bardzo znam się na prostownicach, a jest mi potrzebna.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 20:43   #1975
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez anakonda
Myśle nad tą prostownicą:

http://www.allegro.pl/item98783566_nowosc_cena_ hit_prostownica_remington _cs_5000.html

Co o niej myślicie? Doradźcie mi, o nie za bardzo znam się na prostownicach, a jest mi potrzebna.
Czesc
Uzywam tej prostownicy od miesiaca i jestem w pelni zadowolona i moge szczerze polecic.Pozdrawiam
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 22:02   #1976
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez anakonda
Myśle nad tą prostownicą:

http://www.allegro.pl/item98783566_nowosc_cena_ hit_prostownica_remington _cs_5000.html

Co o niej myślicie? Doradźcie mi, o nie za bardzo znam się na prostownicach, a jest mi potrzebna.
Ja równiez uzywam od 5 miesiecy i jest super
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 16:32   #1977
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A bardzo niszczy włosy?
Dodam, że włókna moich włosów są cienkie, przy czym niestety bardzo podatne na zniszczenie.
A możecie polecić mi coś w miare dobrego chroniace włosy, i przy tym łatwego do nabycia? Co powiecie o Sunsilku w fioletowej butelce do prostowania? Nie jestem pewna co pisało na opakowaniu, ale mam wrażenie, że chroni włosy przed temperaturą.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 10:00   #1978
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez anakonda
A bardzo niszczy włosy?
Dodam, że włókna moich włosów są cienkie, przy czym niestety bardzo podatne na zniszczenie.
A możecie polecić mi coś w miare dobrego chroniace włosy, i przy tym łatwego do nabycia? Co powiecie o Sunsilku w fioletowej butelce do prostowania? Nie jestem pewna co pisało na opakowaniu, ale mam wrażenie, że chroni włosy przed temperaturą.
Ja rowniez mam cienkie wlosy i ta prostownica jest super jak dlamnie wiecmoge Ci polecic.Jesli chodzi o preparaty chroniace wlosy mam ten Sunsilk fioletowy ale jeszcze go nie uzywalam.Jak uzyje go dzisiaj napiszeCi. Pozatym mamjeszcze spray Schwarzkopf ale mieszkam za granica wiec nie wiem czy jest w Polsce.Pzdr
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 10:09   #1979
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez anakonda
A bardzo niszczy włosy?
Dodam, że włókna moich włosów są cienkie, przy czym niestety bardzo podatne na zniszczenie.
A możecie polecić mi coś w miare dobrego chroniace włosy, i przy tym łatwego do nabycia? Co powiecie o Sunsilku w fioletowej butelce do prostowania? Nie jestem pewna co pisało na opakowaniu, ale mam wrażenie, że chroni włosy przed temperaturą.
Ja używałam ok. 2 lat metalowej prostownicy czasem nawet 3 razy dziennie Bardzo zniszczyła mi włosy Teraz sa juz w lepszej formie nie sa zniszczone ale jeszcze koncówki sa bardzo rozdwojoine. Nie sadze aby ta prostownica niszczyła włosy ale na 100% powiedziec nie moge bo musiałabym zaczac ja uzywac na całkiem zdrowe wlosy ale to stwierdzic. Podcinam je co jakis czas ale nie tak czesto i duzo bo zapuszczam wlosy i mi szkoda Zamierzam jeszcze kupic jedwab to moze tez pomoze
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 12:55   #1980
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez anakonda
A bardzo niszczy włosy?
Dodam, że włókna moich włosów są cienkie, przy czym niestety bardzo podatne na zniszczenie.
A możecie polecić mi coś w miare dobrego chroniace włosy, i przy tym łatwego do nabycia? Co powiecie o Sunsilku w fioletowej butelce do prostowania? Nie jestem pewna co pisało na opakowaniu, ale mam wrażenie, że chroni włosy przed
temperaturą.
A wiec przed chwilka skonczylam ukladac sobie wlosy na krem sunsilk fioletowy z napisem iron effect i wystarczy tylko szczotka i suszarka zeby wyprostowac wlosy.Sprobuj moze tak bez kupowania prostownicy.Jesli efekt Cie zadowoli to super.Ja jestem zadowolona i teraz bede rzadziej uzywac prostownicy.Zaoszczedze cierpienia wloskom Aha i nakoniec po suszeniu wmasowalamwewlosy serum po prostowaniu ijest ok.
pzdr
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.