prosze o rade - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-12, 15:49   #1
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093

prosze o rade


zwracam sie do Pani z takim oto zapytaniem:jestem naturalna szatynka,ale od kilku lat farbuje włosy na czarno,są to farby różnych firm od Loreal po Palette.Jednak od dłuzszego czasu nie farbuje włosów,gdyz zapragnęłam zrobic sobie male pasemka a z czasem rozjasnic troche swoja wiecznie ponurą czarnymi włosam twarzyczke..prosze powiedziec mi czy to jest wykonalne? duzo fryzjerów kreci głowa i mowią ze bedzie ciezko....dziekuje
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-12, 20:14   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: prosze o rade

no i maja racje , bedzie ciezko!! a nawet moze byc bardzo ciezko! nie jest to pocieszajace, ale tez nie do stracenia, musisz isc do fryzjera i on na kilku pasmach sprawdzi co i jak i wyedy dopiero moze zadecydowac, czsem sie udaje bo sa wlosy , ktore nie wchlaniaja tak mocno farby!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 11:03   #3
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: prosze o rade

Witaj,

Miałam identyczny problem.
Żaden fryzjer sie nie podjął zdjęcia mojej czerni, bo farbowałam się 6 lat na czarno Wellatonem (b. mocny)
Więc zrobiłam sobie sama w domku czerwone pasemka.
Rozjasniaczem fimy Leo - ognista czerwień. Nie wymaga nakładania farby, odbarwia od razu na czerwono (znalazłam go w sieci)
Włosów mi nie zniszczyło ani trochę.

Głowa do góry, czarny kolor to nie wyrok.
Można go zmienic w 45 minut
ank@
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 11:19   #4
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Re: prosze o rade

Dziekuje Aniu za rade....tylko ja nie chce miec czerwonych tylko kawe z mlekiem, bardziej zalezy mi na kolorach jasnego brązu..bede probowac na pewno kilka pasm na poczatek.potem napisze co z tego wyszło.... buziaki...
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 11:22   #5
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Re: prosze o rade

Ja rowniez bedac nastolatka zapragnelam byc juz dorosla i postanowilam zafarbowac wlosy na czarno. Zrobilam to szamponem koloryzujacym, no bo przeciez to schodzi... A raczej tak mi sie zdawalo i mialam zonka, szczegolnie ostatnio, gdy stwierdzilam ze czarny juz mi nie pasuje, nie jest odpowiedni do mojego stylu. Fryzjer rowniez potwierdzil ze szampony koloryzujace to lipa jak farba. Na szczescie mieszkam w Gliwicach, umowilam sie na wizyte do Pani Grazynki. To byl swietny ruch. Teraz mam rozjasnione wlosy u gory a pod spodem ciemniejsze. Wygladam i czuje sie swietnie, zupelnie inaczej, odmieniona i piekniejsza. Nie moge sie juz doczekac kolejnej rozjasniajacej wizyty na ktora juz niedlugo z cala pewnoscia sie umowie. Nie trac wiary, lap za sluchawke i umow sie z profesjonalista a bedziesz zadowolona jak ja.
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 17:57   #6
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Re: prosze o rade

Dzieki Guni...fajnie ze napisałas...do Gliwic daleko nie mam z Opola to kilak godzinek...moze sie tam wybiore...cieżko sie dostac?
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 17:57   #7
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Re: prosze o rade

Dzieki Guni...fajnie ze napisałas...do Gliwic daleko nie mam z Opola to kilak godzinek...moze sie tam wybiore...cieżko sie dostac?
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-13, 23:22   #8
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: prosze o rade


Guni! dzieki! tak było? bardzo sie ciesze za tak mile opinie, mozecie wierzyć lub nie, ale zawsze sie rumienie..bo mi bardzo milutko,ze mogłam upięknić kobitki moje kochane(ale tez czasem udaje mi chłopaków zmienic na bóstwo)
dziekuje!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 23:41   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: prosze o rade

anko! wellaton, to srodek (wcale nie mocny! a juz napewno nie bardzo mocny!), jak zapewnia producent tonuje wloski,(czyli nie jest srodkiem trwalym, czyli nie wchodzi w glab wlosa ,wiec wyplukuje sie , a przynajmniej ma byc takie jego zadanie )
ten środek o którym piszesz jest barzdo mocnym srodkiem ,ktory równocześnie rozjasnia, koloryzujac wlosy, zmywa sie bardzo szybko, pozostawiajac rozjasnione na zołtawo rudawy kolor wlosy, w dodatku (oczywiscie w zaleznosci od kondycji wlosa farbowanego niestety ale je wysusza!)i niestety wloski farbowane farba trwala nie radza sobie nawet z tym srodkiem,
piszesz wlosy farbowane to nie wyrok?
no owszem jezeli chodzi o czerwienie, rudosci?...
ale niestety jezeli o inne kolory jasne to nawet wiecej niz wyrok
oczywiscie odnosze siew tu tylko i wyłacznie do wlosów farbowanych
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 01:01   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: prosze o rade


droga super!
dla wizażanek zapisy Są uproszczone

poporostu zadzwoń! terminek sie znajdZie!!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 07:19   #11
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: prosze o rade

Witaj Grazynko,

Ja, jak pisałam, fabrowałam włoski na czarno przez 6 lat (dokładnie czerń granatu), farbą wellatonu trwale koloryzująca (a nie szapmonem ton w ton) przez ostatnie pół roku. Wcześniej było różnie: L'oreal, Paleta, Londa)
Mój czerwony kolorek po Leo przez miesiąc niweiele się zmył, tylko trochę stracił połysk "krwistości"(Potem przefarbowałam się na fiolet-jestem na etapie eksperymentów kolorystycznych).

Wytłumacz mi proszę, dlaczego żaden fryzjer w Krakowie nie chciał sie podjąć dekoloryzacji moich włosów? Po konsultacjach wzyscy twierdzili, że włosy zbyt były preżarte czarnym barwnikiem... i Ty też twierdzisz, że sie nie da.

A ja jestem żywym dowodem, że jak się chce, to się da.
Byłam ostatnio u fryzjerki wypróbować ślubną frtyzurkę, i dostałam komplement, że dawno takich zdrowych błyszczących włosów nie widziała... Nie chciała uwiezyć, że były dopiero-co rozjaśniane, i to w domu...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-14, 17:32   #12
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: prosze o rade

Witam!
jak ja moge Ci wytlumaczyc dlaczego zaden fryzjer w Krakowie sie nie podjał wykonania tego zabiegu?
ja nigdy nie odsylam klienta z kwitkiem i tylko za siebie moge sie wypowiadac, lecz nie zawsze to wyglada jednak tak : ze jak sie chce to sie da!
widocznie Twoje wlosy sa wyjatkiem z reguły, i ciesz ze takie masz, w 98% jednak Leo sie spłukuje, i na czarnych wiele razy farbowanych włosach zabiegi rozjasnaiania , czerwonych pasemek , nawet dekoloryzacji nie wychodza,
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.