fryzura dla kręconych włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-12, 21:45   #1
pokusaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 4

fryzura dla kręconych włosów


witam, mam mocno kręcone włosy (sprężynki)i od dawna borykam sie ze znalezieniem odpowiedniej fryzury. aktualnie mam wycieniowane włosy ale juz zaczęły odrastać i nijak nie moge nad nimi zapanować.. czy znacie może jakąs sprawdzoną fryzurę dla kręconych włosów - większość fryzjerów ma tendencję do mówienia że drogi są dwie - albo bardzo krótkie albo długie włosy, jak jednak chciałabym coś pośrodku.
Bardzo dziękuję za wszelkie porady!
pokusaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-12, 21:56   #2
Olka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 6
GG do Olka13
Re: fryzura dla kręconych włosów

Ja miałam kiedyś kręcone włosy tyle że po papilotach. Były to takie sprężynki. Nie dawno szłam na wesele więc coś musiałam z włosami zrobić. Zwinęłam włosy tak by wyglądało to jakbym robiła jak to wszyscy ,mówią koka banana a następnie spięłam klamrą 3 ząbkową Z początku wryzura była taka sobie ale sterczące włosy zpięłam wsówkami a wtedy włosy miałam dobrze upięte fryzura stała się estetyczniejsza wybawiłam się do białego rana i nawet przy silnym wietrze nie musiałam się martwić żę za chwilę z mojej fryzury będzie nic. To taka moja mała podpowiedź Mam nadzieję ze jeszcze kiedyś będę mogła doradzić. Polecam się na przyszłość i służe pomocą.
Olka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-12, 22:23   #3
pokusaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 4
Re: fryzura dla kręconych włosów

wielkie dzieki jednak byłabym też wdzięczna za info odśnie krótszych rozwiązań...Pozdrawiam serdecznie
Olka13 napisał(a):
> Ja miałam kiedyś kręcone włosy tyle że po papilotach. Były to takie sprężynki. Nie dawno szłam na wesele więc coś musiałam z włosami zrobić. Zwinęłam włosy tak by wyglądało to jakbym robiła jak to wszyscy ,mówią koka banana a następnie spięłam klamrą 3 ząbkową Z początku wryzura była taka sobie ale sterczące włosy zpięłam wsówkami a wtedy włosy miałam dobrze upięte fryzura stała się estetyczniejsza wybawiłam się do białego rana i nawet przy silnym wietrze nie musiałam się martwić żę za chwilę z mojej fryzury będzie nic. To taka moja mała podpowiedź Mam nadzieję ze jeszcze kiedyś będę mogła doradzić. Polecam się na przyszłość i służe pomocą.
pokusaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-12, 23:37   #4
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: fryzura dla kręconych włosów

witaj lokatku skąd ja tą tendencję znam ja równiez z tych kręciołków ja mam zrobioną fryzurkę troszkę tak inaczej mianowicie mam na całej długości włosków pocieniowane ---> mam krociutkie, pol długie oraz bardzo długie za łopatki są bardzo mocno wystopniowane i widac takie jakby płynne schodki to bardzo efektowanie i ładnie wyglada i absolutnie nie ma efektu "pudla" i takie włoski można dowolnie zapuszczac bo w kazdej długości wyglądaja świetnie tylko pójdz z takim czyms do dobrego fryzjera, bo inny moze "skopac" i za duzo Ci zrobic np krotkich ja dzisiaj wlasnie u fryza byłam i jestem baaaardzo zadowlona własnie z takiej fryzurki pozdrawiam !
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 19:18   #5
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: fryzura dla kręconych włosów

www.curlyhair.net
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.