rozjaśnilam i wyszly pomaranczowe... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-14, 18:37   #1
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784

rozjaśnilam i wyszly pomaranczowe...


i co mam zrobic mam je zafarnowac farba do wlosow np jakis blond czy znow rozjaśniacz ?? ...prosze o pomoc ...!!!!!Musze cos zrobic wszak tak sie nie pokaze ludziom
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 18:44   #2
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: rozjaśnilam i wyszly pomaranczowe...

Fioletowa płukanka Celii. Jest w KW i często na forum, poszukaj, please, w archiwum. Jakby co, to pytaj . Powinna pomóc!
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 18:46   #3
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: rozjaśnilam i wyszly pomaranczowe...

a co zdzialas? co zrobilas?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 18:51   #4
aniu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 61
Re: rozjaśnilam i wyszly pomaranczowe...

Ahmmmmm dziwne ze wyszly pomaranczowe... cym rozjasnialas ? wogole ja przez pol roku rozjasnialam wlosy po jakims czasie nalozylam ciemny blond i teraz jasny blond ;> wiem zakrecone chodzi o to ze mam wlasnie pomaranczowe (miedziane) odrosty i w porownaniu do calowsci zle to wyglada b calosc bond... wiec... patrze o tej plukance, sadzicie ze mi by ona cos dala... ?
aniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 19:08   #5
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: rozjaśnilam i wyszly pomaranczowe...

aniu napisał(a):
> Ahmmmmm dziwne ze wyszly pomaranczowe... cym rozjasnialas ? wogole ja przez pol roku rozjasnialam wlosy po jakims czasie nalozylam ciemny blond i teraz jasny blond ;> wiem zakrecone chodzi o to ze mam wlasnie pomaranczowe (miedziane) odrosty i w porownaniu do calowsci zle to wyglada b calosc bond... wiec... patrze o tej plukance, sadzicie ze mi by ona cos dala... ?

Poczytaj najlepiej różne wątki, ale nie zaszkodzi spróbować. Krzywdy Ci na pewno nie zrobi (tylko nie przesadź z ilością) i droga też nie jest (koło 6 zł chyba).
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 21:23   #6
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: rozjaśnilam i wyszly pomaranczowe...

a wiec mialam kiedys blond wlosy (tlenione) pozniej farbowalam na braz i czerwony kolor przez jakies 10 miesiecy a teraz to wsyztsko rozjasnilam i wyslzo mi pomaranczowo blondawe i zastanawiam sie czy moge jutro nalozyc farbe kolory blond pewnie wyjdzie zółtawo biały kolor ale to chyba juz lepsze nic pomarańcz no i mzoe ta płukanka cos zdziala ..no i podciencie koncowek na jakies 2cm .....czy to cos da ...prosze o pomoc
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 15:18   #7
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: rozjaśnilam i wyszly pomaranczowe...

Up! Up!!!! Up!!! podnosze chamska ..
ale musze wiedziec czy po rozjasnieniuna moje pomaranczowe wlosy moge nalozyc farbe super jasny blond ???
A i czy na podobnej zasadzie dziala plukanka Mahoniowa ??LUDZIE <KOBIETKI POMOCY !!!
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-15, 16:24   #8
Monika.S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 51
Re: rozjaśnilam i wyszly pomaranczowe...

U mnie pomarancz pozostal - milam czarne wlosy i nagle zachcialo mi sie swojego koloru albo jasnego blondu - najlepiej. Wiec natea poszla w ruch, po jednym odbarwianiu marchewa! a moje naturalne odrosty , bo juz wtedy mialam jakis 1cm odrostow - zolte jak kurczak. Wiec ufarbowalam szamponem odrosty na mahon czy cos takiego co bylo najbardziej marchewkowe. Po dwuch tygodniach znow natea --rozjasnicz. Marchwi juz nie bylo, ale pomaranczowo. Wlosow starcilam jak nigdy, i juz wiecej nic z tym nie robilam. Z uplywem czasu pomarancz bladl, plowial, robil sie taki slomkowy, wiec po jakims pol roku poszlam do fryzjera i jasne pasemka sobie zrobilam, bardzo cienkie. Wygladalo super.Wiec nie wiem, co ci radzic, ale chyba za bardzo ten blond sie nie sprawdzi.Odbarwiane wlosy nie chca przyjmowac tak latwo farby...
Monika.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 21:53   #9
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: rozjaśnilam i wyszly pomaranczowe...

rozjasnilam no i jakos to teraz wyglada jest taka poswita czerwonawo pomaranczowa ale nie wiem cyz to przez plukanke (mahoniowa) a jesli chodzi o plukanke fioletowa to na seirio jest taka skuteczne ??a co tak w ogole robia te plukanki ?? czy jest jakas taka aby w ktorkim czasie zlikwidowala ta poswite z wloskow ?? bo jak jeszcze raz dam teraz farbe to chyba wlosy mi wypadna calkowicie z glowy ...
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-16, 00:57   #10
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: rozjaśnilam i wyszly pomaranczowe...

streptococus napisał(a):
> a jesli chodzi o plukanke fioletowa to na seirio jest taka skuteczne ??a co tak w ogole robia te plukanki ?? czy jest jakas taka aby w ktorkim czasie zlikwidowala ta poswite z wloskow ?? bo jak jeszcze raz dam teraz farbe to chyba wlosy mi wypadna calkowicie z glowy ...

Płukanka fioletowa neutralizuje żółte i pomarańczowe refleksy. Nie niszczy włosów, nie ma w ogóle żadnego wpływu na ich kondycję. Po prostu powoduje "splatynowienie" blondu. Naprawdę nie zaszkodzi!

Ale już nic nie piszę, bo wychodzi mi reklama . Poczytaj forum i KW.

__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-16, 21:00   #11
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Do margolci ...

Prosze odpowiedz mi na jedno pytanie...
Czy ta plukanka ...moze duzo zdzialac?? tzn jaki mniej wiecej pomarancz czy zołć moze ona "splatynowiec" ?? jak myslisz po ilu razach sie to zrobi no i jak to sotowac 3nakretki na litr wody czy za duzo ??
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-17, 07:49   #12
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Re: Do margolci ...

Oj mnie też kiedyś wyszły pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu. Wyglądało to paskudnie, jakbym miała gniazdo na czubku głowy. Próbowałam wtedy płukanki ale niewiele pomogło. Na szczęście miałam salon fryzjerski koło domu i fryzjerka za niewielkie pieniadze uratowała moje włosy. Odradzam Ci stosowanie na pomarańczowy jakiegokolwiek blondu jasnego. Raczej kup sobie jakiś ciemny blond.Inaczej strasznie zniszczysz włosy. Pozdrawiam!
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 08:50   #13
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: Do margolci ...

no tak gdyby byly pomaranczowe to tak zniszczylabym wlosy jasnym blondem tylko ze ..one sie zorbily pomaranczowe jak je splukalam plukanka mahoniowa wiem wiem ..teraz juz wiem ze sie nie splukuje mahoniowa tylko fioletowa ale kobieta w sklepie powiedziala ze mahoniowa moze byc ...poszlam przestarszona wczorja do fryzjerki podciac wlosy wiaodmo rozjasniacz je troche zniszczyl i powiedziala ze mam umyc sobie z 5razy glowe umylam dwa razy i wlsoy norlnie zorbiy sie takie zolciutkie ..jeszcze pare razy je umyje o moze troszke jasniejsze sie zrobia ? teraz mam zamiar isc kupic plukanke ale fioletowa i troche tym poplukac włosy poza tym fryzjeka kaza mi je nanosic i powiedziala ze za tydzien gdzies mniej wiecej 2 cm od skory glowy moge nalozyc sobie np blond platynowy lub cos w tym stylu i tak zostawic przez3 misieace nawilzac te wlosy a pozniej po trzech miesiacach przyjsc do niej to mi podetnie koncowki i powie co mam dalej zorbic ...DOBRZE ZE TRAFILAM NA TAKA FRYZJERKE no i PANI GRAZYNCE TEZ DUZO ZAWDZIECZAM >>GDBYBY NIE ONA TO CHYBA BYM SIE ROZPLAKALA DZIEKUJE
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.