Farbowany problem!!!!!!!!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-19, 11:22   #1
evelinca@buziaczek.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5

Farbowany problem!!!!!!!!!!!!!!


To chyba był mój życiowy błąd...Jak zawsze moje włosy przybierały kolor blond,ciemny blond...najdalej osiągając odcień jasny brąz,który i tak wyglądał dość inntensywnie i ciemno.Poraz ostatni malowałam włosy jakieś 4 mc temu,przez ten czas nabrały naturalny kolor, jednak ostatnio zapragnełam coś zmienić.Postanowiłam że koleżanka pomaluje mi włosy.Wybrałam kolor jasny brąz(farba,palette) i głeboki fiolet(szampon,24 myć,palettte)- i to był poczatek koszmaru.Gdy zmyłam farbę okazało się że moja głowa jest fioletowa a ja wyglądam tragicznie.Następnego dnia dłużej sie nie zastanawiając pomalowałam na ciemny brąz(farba,palette)->wyszły czarne...Strasznie się w nich czuje.Nie wiem co mam robić.W tym momencie moim marzeniem jest to aby je rozjaśnić ..nie wiem co mam robic..Błagam o pomoc,jakieś wskazówki, co mam zrobić..
PS.błagam o jak najszybsze rozpatrzenie mojej sprawy
evelinca@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 12:01   #2
ryfinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 12
Re: Farbowany problem!!!!!!!!!!!!!!

czesc! ja mialam ten sam problem moje wlosy sa kolory sredni braz tez zapragnelam tej zmiany i kupilam dokladnie taka sama farbe jak ty kolor ciemny braz z Palette noi moja mama pofarbowala mi wlosy kiedy sie przejrzalam w lustrze przerazilam sie byly zupelnie czarne!!!!!!!!!!!! nie wiedzialam co mam robic zaczelam myc glowe codziennie plukac w soku z cytryny bo slyszalam ze to ponoc pomaga rozjasnic kolor wlosow ale ile tak mozna teraz co prawda kolor mi zjasnial i nawet mi pasuje ja tez sie radzilam na forum co mam robic by rozjasnic wlosy dziewczyny poradzily mi zebym kupila rozjasniacz lup umyla wlosy w szamponie przeciwlupiezowym lub z czarnej rzepy ponoc to pomaga nie probowalam bo spodobalam sie sobie w tym kolorze wiec nic juz nie cuduje bylam tez u fryzjera pytac sie co moge poradzic na te za ciemne wlosy i ta mi powiedziala ze owszem moge rozjasnic wlosy rozjasniaczem i nalozyc jakas jasniejsza farbe ale potem moje wlosy nie beda wygladaly za ciekawie wiec tobie radze albo poczekaj az kolor sie zmyje albo zaryzykuj z rozjasniaczem
ryfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 10:05   #3
evelinca@buziaczek.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5
wielkie thx

dziękuję ryfinka że odpowiedziałaś na moje błaganie- jak narazie spróbuję zrobić tak jak ty i zastosować ten sok z cytrynay no i ... poczekam aż zjaśnieją.Mam jednak nadzieję że stanie sie to jak najszybciej..bo ta zmiana naprawde mi "nie poszła"..
Jeszcze raz thx...Mam nadzieję że dostane od was jeszcze jakieś rady ...... Pozdrawiam
evelinca@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 15:31   #4
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Re: wielkie thx

Tez to przerabialam,tylko ze nie palette.Zrobialm troszke jasniejszy balejaz,bo nie moglam patrzec na to czarne cos na moje glowie,a reszta wloskow rozjasnial sie z czasem.
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 19:24   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: wielkie thx

wejdz na watki o dekoloryzacji jest tam wiele watkow na tematy gzdie dziewczyny chca sie pozbyc niechcianego koloru
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-21, 10:22   #6
evelinca@buziaczek.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5
Re: może pasemka???

Zastanawia mnie czy byłoby realne zrobienie pasemek w jasnym kolorze ->np. blond,jakiś złotawy-wtedy byłabym już naprawde szczęśliwa i nie musiałabym zamartwiać się że te moje kłaczęta są tak ciemne....z tego co pamiętam to nawet podczas robienia pasemek przez fryzjera najpierw nakładana jest farba na całą długość włosów a następnie robione pasemka..czy to prawda czy mi sie przysniło???
evelinca@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 15:52   #7
ryfinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 12
Re: może pasemka???

no wiesz w sumie to tez jest rozwiazanie jezeli naprawde tak ci sie ten kolor nie podoba tzn ty sie sobie nie podobasz w tym kolorze to pewnie ze lepiej bedzie jezeli sobie je zrobisz tylko jak mowie ze potem twoje wlosy beda potrzebowaly naprawde intensywnego odzywiania bo beda przesuszone ale nie wiem czy zalapie kolor na tak ciemne wlosy bo przeciez jak robi sie pasemka u fryzjera i wogole to nie naklada sie tej ciemnej farby na te pasma gdzie beda jasniejsze pasma tylko tam gdzie maja byc jasne pasemka naklada sie farbe i owija w folie aluminiowa a tam gdzie wlosy maja byc ciemniejsze to naklada sie ciemna farbe nie wiem mozesz zapytac fryzjera ale nie wiem czy cos ci to da teraz na te ciemne wlosy
ryfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-22, 21:50   #8
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: może pasemka???

WITAJ! JESLI CHCESZ ROZJASNIC POMALOWANE WLOSKI I ZEBY NE WYSZLY ZOLTE, TO POLEJOANNA AVANGARE, JESLI MASZ SLUGIE WLOSKI TO MINIMUM 2 OPAKOWANIA BO FARBA MALO WYDJAN, DZIEKI NIEJ MOZESZ UZYSKAC CZERWONE, POMARANCZOWE ALBO BIALE PASEMKA KOSZT JEDNEJ RFARBY OKOLO 9 ZŁ. NA OPAKOWANIU JEST KOBIETA O CIEMNYCH WLOSACH I NA KADYM MA INNY KOLOR PASEMEK PRZESYLAM PRZYKLADOWE PUDELKO OD CZERONYCH ,M Z BIALYMI PANI JEST ODWROCONA PRZODEM POZDRAWIEM , NALOZ CZEPEK I POPROS O POMOC MAME NIECH WYCIAGA PASEMKA SZYDELKIEM , I NALOZ FARBE, TO WSKAZOWKI, JESLI NIE HCESZ ISC DO FRYZJERA! POZDRAWIAM
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 00:01   #9
b_ea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3
Re: Farbowany problem!!!!!!!!!!!!!!

Jesli chodzi o dekoloryzację to rzeczywiście trzeba mieć bardzo mocne i grube włosy żeby to przetrzymały.Ja miałam z tą farbą dwie wpadki: ciemny braz( czytaj krucza czerń)i dekoloryzacja u dobrego fryzjera, który zastrzegł ,że włosy mogą wyglądać nieciekawie ,ale byłam zdesperowana i się zdecydowałam -efekt kolor ok jasna czekolada, ale wkrótce włosy musiałam dość krótko ściąć bo wyglądały tragicznie. Za drugim razem farbowałam brązem chyba średnim- też wyszły czarne ( swoją drogą dziewczyny zapomnijcie o farbie tej firmy - fryzjerki do których chodziłam po tych swoich eksperymentach mówiły z politowaniem patrząc na stan moich włosów" farbowała Pani palette?!"), zdecydowałam się na ciemno czerwone pasemka tzn. o ile pamiętam pierw zafarbowała mi na czerwono (wella), na to pasemka i póżniej toner-wyszły rewelacyjnie nigdy wcześniej i potem nie miałam tak pięknego koloru włosów!
b_ea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 09:59   #10
evelinca@buziaczek.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5
Re: Farbowany problem!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki dziewczyny za wasze rady - jesteście kochane!!!. Co do moich włosów to już coraz bardziej zaczynam sie do nich przyzwyczajać,jednak nadal mam ogromna ochote na te pasemka.Od razu po pomalowaniu ich palette wyglądały tragicznie,były przesuszone i kompletnie sie nie układały - jednak lekarstwem na to okazała się odżywka L'oreal nutri-ceramidy do włosów suchych, zniszczone lub łamliwe. Teraz ich stan się polepszył i wyglądają o niebo lepiej..Dlatego tez wpadłam na pomysł , ze jka narazie poczekam aż odżyją i dam im "odsapnąć"->ale raczej nie zrezygnuje z pasemek->moje marzenie to aby wyszły złotawe lub jasny blond i wtedy byłabym już happy...
evelinca@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 19:54   #11
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: może pasemka???

sa rozne szkloly ale zazwyczaj robi sie te dwa zabiegi rownoczesnie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-30, 15:19   #12
evelinca@buziaczek.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5
Re: Nareszcie happy!!!!

drogie dziewczyny,chciałam podziękować za wasze rady i pochwalić się ze nareszcie jestem Happy!! Niedawno udałam sie do fryzjera i postanowiłam coś z tymi moimi kłaczkami zadziałać.Kiedy stanełam w drzwiach fryzjerka zapytała się mnie :" coś ty ze soba zrobiłą?" ->czyli chyba nie było mi najlepiej w tym kolorze, gdy usłyszała o tym ze malowałam paletą to ją chyba dobiłam.Od razu powiedziala ze nie wie czy da się coś wykombinowac. Moje włosy nie należą do zbyt gęstych i powiedziano mi ze szkoda teraz je osłabiać,bo mogą się połamać.Jednak byłąm na skraju wyczerpania psychicznego. Najpierw nałożyła rozjaśniacz a potem farbę w kolorze blond + podcięcie..I powiem że efekt wyszedł naprawde super.nareszcie czuję się jak normalny człowiek..Pozdrawiam i dziękuję za rady
evelinca@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.