kolorek dla zielonookiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-19, 14:21   #1
zbiczek
Raczkowanie
 
Avatar zbiczek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 123

kolorek dla zielonookiej


Poszukuje odpowiedniego koloru, mam ciepla karnacje, zielone oczy, brwi ciemne (dosc mocno zarysowane)moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond, jednak najlepiej czuje sie w jasnym blondzieZalaczam foto z wybrany przeze mnie odcienie. Czy bedzie on pasowal do mojego typu urody? Prosze o porade czy w ogole ciemne brwi i blond kosmyki sa do przyjeciaZ gory dziekuje za wpisy i propozycje odcieni Pozdrowka wakacyjne!
__________________
Running all the time,
running to the futhure,
with You by my side...
zbiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 20:22   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: kolorek dla zielonookiej

ja w tym zestawie zrobilabym barzdiej miedziany kolor wyjsciowy ale ten zestaw jest tez do przyjecia
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 07:56   #3
zbiczek
Raczkowanie
 
Avatar zbiczek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 123
Re: kolorek dla zielonookiej

Dziekuje za szybciutka odpowiedz) mam jeszcze jedno pytanie- jak nazwac te kolorki, jak wytlumaczyc fryzjerce jakie odcienie chce osiagnac? Mam zle doswiadczenia. Ostatnim razem fryzjerka "stworzyla" zestaw kompletnie niepasujacy do mojej karnacji (platynowy blond ze srednim brazem) Nie podobalo mi sie bardzo
__________________
Running all the time,
running to the futhure,
with You by my side...
zbiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 17:50   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: kolorek dla zielonookiej

nie wiem moze to byc zloty bland z czekoladowym , lub mahoniowya najlepiej jak bys miala zdjecie , bo kazda firma fryzjerska ma soje nazwy kolorow, wiec to byloby najlepsze rozwiazanie m
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 09:51   #5
zbiczek
Raczkowanie
 
Avatar zbiczek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 123
Jeszcze kilka propozycji i ostatnie nurtujace pytanka..prosze o odp.

Wyszukałam jeszcze kilka kolorkow. Nie jestem pewna czy pasuja do cieplej karnacji.
I jeszcze pytanka o farbowanie: Poniewaz na moich wlosach sa ciemniejsze (sredni braz) pasemka przed farbowaniem nalezy wykonac dekoloryzacje?
Czy ciemniejsze odrosty po nalozeniu nowego blond koloru nie zrobia sie rude? Moze i smieszne i nieprofesjonalne moje watpliwosci..ale upszejmie prosze o wyrozumialosc i opinie
Pozdrawiam bardzo słonecznie!
__________________
Running all the time,
running to the futhure,
with You by my side...
zbiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 11:44   #6
ewa_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4
GG do ewa_85
Re: Jeszcze kilka propozycji i ostatnie nurtujace pytanka..prosze o odp.


Ciemniejsze odrosty przefarbowane na blondzik napewno będą miały w inny odcień od reszty włosów- miałam podobny problem, ale nie radzę robić Ci dekoloryzacji, bo ona łącznie z farbowaniem znacznie zniszczy Twoje włosy.
Chcę dodać,że kolor włosków z ostatniej fotki jest zarezerwowany tylko dla Pani o chłodnym typie urody i porcelanowej cerze.
zbiczek napisał(a):
> Wyszukałam jeszcze kilka kolorkow. Nie jestem pewna czy pasuja do cieplej karnacji.
> I jeszcze pytanka o farbowanie: Poniewaz na moich wlosach sa ciemniejsze (sredni braz) pasemka przed farbowaniem nalezy wykonac dekoloryzacje?
> Czy ciemniejsze odrosty po nalozeniu nowego blond koloru nie zrobia sie rude? Moze i smieszne i nieprofesjonalne moje watpliwosci..ale upszejmie prosze o wyrozumialosc i opinie
> Pozdrawiam bardzo słonecznie!

zbiczek napisał(a):
> Wyszukałam jeszcze kilka kolorkow. Nie jestem pewna czy pasuja do cieplej karnacji.
> I jeszcze pytanka o farbowanie: Poniewaz na moich wlosach sa ciemniejsze (sredni braz) pasemka przed farbowaniem nalezy wykonac dekoloryzacje?
> Czy ciemniejsze odrosty po nalozeniu nowego blond koloru nie zrobia sie rude? Moze i smieszne i nieprofesjonalne moje watpliwosci..ale upszejmie prosze o wyrozumialosc i opinie
> Pozdrawiam bardzo słonecznie!
ewa_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 19:18   #7
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Jeszcze kilka propozycji i ostatnie nurtujace pytanka..prosze o odp.

no napewno nie ten ostatni!
ale wszystkie zlote choc raczej bezowo zlote,moglyby byc, niestety nie powiem Ci na 100% , bo nie widze Ciebie, nie zapwenie Cie tez ze nie wyjda Ci odrosty rude, gdyz nie widze jaki masz kolor naturalny, a to ze Ty mi powiesz jaki masz , takze mnie nie upewni,jak Ci doradzic.
sorki ale za tak pewnyhc odpowiedzi nie potrafie ci dac
najlepiej idz do fryzjera i on ci doradzi dokladnie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.