Dol,dno,czelusc,otchlan.. . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-23, 21:20   #1
Lola5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3

Dol,dno,czelusc,otchlan.. .


Wczoraj farbnelam sobie wloski farba Garnier Color Natural(taki sredni braz). Mialam nadzieje na lekkie rozjasnienie moich wlosow-mam ciemne brazowe.ALE - wyszly jakies takie brazowe wpadajace w kasztan!Nie o to mi chodzilo i zyje teraz w stresie ze jak umyje teraz glowe to ta farba sie troche spierze i wyjda RUDE!!!Moze ktoras z Was kochaniutkie mialaby jakas dla mnie rade jak domowymi sposobami sprawic by ta farba jak najpredzej mi sie zmyla i bym miala brazowe wlosy(czekoladowe)???Pros ze pomozcie mi...
Lola5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 21:36   #2
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Dol,dno,czelusc,otchlan.. .

Średni brąz często wychodzi "nijako - rudawy". Po prostu umyj kilkakrotnie włoski szmponem z rzepy albo przeiwłupieżowym i zafabruj inną farbą - w kolorze czekoladowego brązu!
- nie polecam ani Garniera, ani broń Cię, Palette. Spróbuj Wellaton albo Decoral, ewentualnie L'oreal. Nie wiem w jakiem kondycji masz włoski, ale jeśli ich ostatnio nie rozjaśnialaś, to nawt juro możesz zafarbować. Brązy mają utleniacz 6%, więc tak nie niszczą włosów. Możesz dokupić w sklepie fryzjerskim specjalną ampułkę (ok 10zł/szt) którą stosuje się do lub po farbowaniu, a która zamyka łuski włosa - włosy są błyszczące i kolor się dłużej trzyma.
Pozdrawiam Anka
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 21:44   #3
Lola5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3
Blagam poradzcie mi cos!!!

Lola5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 21:49   #4
Lola5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3
Re: Dol,dno,czelusc,otchlan.. .

Dziekuje CI zlociutka za rade. Wczesniej wlosow nie rozjasnialam takze mam je w niezlej kondycji.Farbowac ich jednak juz nie mam zamiaru.Pragne tylko jednego - zeby ten kolor sie jak najszybciej zmyl i wtedy zaczne plukac wloski w rumianku.Mam jedno jeszcze pytanko-czy rownie szybko zmyje ten kolor szamponem"timotei zlote refleksy" co tym z rzepy???
Lola5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 22:19   #5
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Dol,dno,czelusc,otchlan.. .

Nie znam Timotey, ale wiem, że rzepa, tak jak i substancje przeciwłupieżowe mają właściwości mocno "czyszczące" i szybko zmywają kolorek.
Natomiast jeśli się boisz rudości, obawiam się, że bez ponownego farbowania może się nie udać. Sprane jasne i średnie brązy niestety lubią mieniać się w rudo-sraczkowate (sorry za wyrażenie). Kilka moch koleżanek miało takie problemy po farbowaniu średnim brązem lub kasztanem. Więc jeśli "spierzesz" ten dziwny brąz, jest ryzyko,własnie coś takiego wyłoni się spod spodu.
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 22:47   #6
Mała-Mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 178
Re: Dol,dno,czelusc,otchlan.. .

ja zamierarzam zrobić sobie Safirą-złocisty cynamon to taki brąz nie braz i teraz mnie zmartwiłyście że jak sie spierze to rudy wyjdzie.Może nie tą farba?Wie ktoś coś na ten temat?
Mała-Mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 22:59   #7
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Dol,dno,czelusc,otchlan.. .

Nie wiem, co "zostaje" po cynamonie, nikt z moich znajomych nie robil tego kolorku

Ale jak już zrobisz, to po prostu o niego dbaj - szmpony i odrzywki do włosów farbowanych, mgiełki przeciwsłoneczne itp. Spierze się, ale wolniej. Wtedy i tak już będzie odrost i zrobisz jeszcze raz

Chyba, że masz ochotę na jednorazowy wybryk, to wtedy nie wiem...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-23, 23:10   #8
Mała-Mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 178
Re: Dol,dno,czelusc,otchlan.. .

zawsze używam kosmetyków do włosków farbowanych ale mimo wszystko czuje obawę co z tego bedzie ...
Mała-Mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 23:26   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Dol,dno,czelusc,otchlan.. .

Lola5 napisał(a):
> wtedy zaczne plukac wloski w rumianku.

Ja płukałam włosy w rumianku, a ściślej płukance rumiankowej firmy herbapol. Dość długo chyba z rok. Jeżeli chodzi o jakikolwiek wpływ na zmianę koloru, to nic nie zauważyłam (mialam wtedy naturalne włosy). Natomiast na pewno dawała ładny połysk, włosy po niej byłe miększe i pachnące (ja uwielbiam zapach rumianku). Ale jako naturalnego rozjaśniacza nie polecam - nie działa. No i nie wiem jak działa na farbowane włosy.

> Mam jedno jeszcze pytanko-czy rownie szybko zmyje ten kolor szamponem"timotei zlote refleksy" co tym z rzepy???

Są szampony głeboko oczyszczające (np pantene czy wella). Co do szamponu złote refleksy ... to tych refleksów trzeba szukać z lupą i to w baaardzo dobrym świetle.

Generalnie jeśli chodzi o moje wczesne doświadczenia z farbowaniem - mam naturalnie ciemny brąz, to tak się składa, ze pierwsza farba jaka nałożyłam (w celu rozjasnienia własnie) był właśnie odcień jasny brąz i za nic nie rozjaśnił moim włosów. Właściwie wogóle nie było go widać i jak się zmywał też nie dawał żadnych efektow rudych. W koncu po prostu - jakieś 3 lata temu - ofarbowałam włosy na blond i mam takie dziś.

Jak Ci się marzą złote refleksy - to może balejaż???
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.