proszę, wyobraźcie sobie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-30, 18:52   #1
boogie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 45

proszę, wyobraźcie sobie...


zdjecia niestety nie mam, zato mam nadzieje ze macie buja wyobraznie i bedziecie w stanie, drogie panie, mi pomoc.
moj typ urody to zima (nie wiem czy to sie przyda,ale tak na wszelki wypadek..) mam pociagla, podluzna twarz, nie az tak bardzo ale troche, blisko osadzone oczy, dosc duzy nos, troche odstajace uszy ,aparat na zebach,brazowe włosy do lopatek (niefarbowane),proste i rzadkie, do tego jestem szczupła(dochodza mnie sluchy ze jestem chuda, ale ja w to nie wierze).Ubieram sie w stylu sportowym i mam 17 lat. Chcialabym zmiecic fryzure, a tak dokladniej to chcialabym je sciac ale nie wiem jak, nie mam dobrego gustu, ale wiem ze nie zmienie koloru wlosow!i prosze o porady i duzo zdjec. Mam nadzieje ze mnie nie olejecie i dopomozecie, bylabym szalenie wdzieczna za jakiekolwiek uwagi.
Pozdrawiam, caluje, dziekuje, czekam...
boogie
boogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 11:49   #2
ellys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 71
Re: proszę, wyobraźcie sobie...

jesli masz podłużna twarzyczkę to byłoby ci dobrze w krotkiej fryzurce, która optycznie zaokrągli buzię (sama mialam kiedyś ten problem). Nie mam niestety zdjęć fajnych fryzurek, ale jak znajdę w necie to podrzucę. Poza tym ładnie chyba byłoby ci w prostej grzyweczce, może takiej króciutkiej ? Napisz tylko czy masz wysokie czoło czy niskie, to coś jeszcze doradzimy. Pozdrawiam !
ellys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 12:13   #3
ellys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 71
Re: proszę, wyobraźcie sobie...

pezczytalam jeszcze że przy podluznej twarzy dobre są loki z przedzialkiem na środku albo na boku oraz wystrzepione grzywkli. Dodaje fryzki, ktore znalazłam !!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura1.jpg (14,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura2.jpg (16,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura3.jpg (3,3 KB, 22 załadowań)
ellys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 14:20   #4
boogie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 45
Re: proszę, wyobraźcie sobie...

dziekuje ellys, przywracasz mi wiare w człowieka
a tak przy okazji, trudno mi ocenic czy mam wysokie czolo, wydaje mi sie ze ono jest ani wysokie,ani niskie
boogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 19:48   #5
Majeczka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2
Re: proszę, wyobraźcie sobie...

witam Przy pociągłej twarzy dobrze wyglądają fryzurki gdzie przód jest dośc mocno pocieniowany i postrzepiony przy policzkach , ale w ten sposób, by nadać puszystości włosom,by odbiły sie od nasady.Jeżeli chodzi o długośc włosków to najlepiej sprawdza sie taka,która zakryje szyjke.Jeżeli ubierasz sie sportowo,to przy tej długości bedziesz mogła związać włoski
Mam nadzieje ze nie namotałam Pozdrawiam
Majeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.