Pomocy!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-31, 18:37   #1
da_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 20
GG do da_girl

Pomocy!!!!!


Moj problem dotyczy okropnie zniszczonych wlosow.Jakies pare tygodni temu mialam bardzo jasne wlosy(jestem naturalna brunetką) juz od trzech lat farbowalam je na bardzo jasny odcien byly dosc zniszczone naszlo mnie cos na ciemny kolor wiec zrobilam sobi jakims brazem ale kolor mi sie bardzo szybko splukal wiec zrobilam je kasztanem pozniej mahoniem, intesywnym rubinem i jeszcze jakims brazem kiedy ten braz sie splukal znudzily mi sie i postanowilam wrocic do blondu bo lepiej czuje sie z jasnymi wlosami.Kupilam wiec rozjasniacz z Joanny rozjasniajacy od 2 do 6 ton i trzymalam na glowie ponad ok. 45 minut.Wyszly mi jaskrawo pomaranczowe wiec nalozylam na drugi dzien farbe no i za jakis tydzien znowu je zafarbowalam na jasny odcien.Teraz mam strasznie znisczone wlosy duzo tez mi sie powykruszalo.Sa suche,matowe powykruszane i okropne.Kolor tez nie jest taki jaki chce, a niechce ich znowu farbowac i jak zrobia mi sie odrosty to bede sie bala je zafarbowac!!!Uzywam przeroznych maseczek, odzywek .W sumie fructis mi najbardziej odpowiada ale i tak nie poprawia sie zdrowie moich wlosow.Wlosy mam dosc dlugie i absolutnie niechce ich obcinac.A wiec prosze o jakas rade.Slyszalam o jakis kuracjach w salonie fryzjerskim ale ile takie cos kosztuje i czy to naprawde dziala?Co ja mam robic za nic w zyciu niechce ich scinac ale takie zniszczone wlosy to nic fajnego...BLAGAM POMOZCIE!!!!
da_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 19:02   #2
videll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 62
Re: Pomocy!!!!!

idz do fryzjra i podetnij chociaz koncowki poddaj wlosy kuracji regeneracyjnej koszt zalezy od salonu najlepiej zafunduj sobie serie zabiegow i farbuj wlosy w salonie moze zrob sobie jakis balajaz w domu mozesz nakladac odzywke wax jest naprawde dobra i jesli widac ze masz zniszczone suche wlosy wrecz siano na glowie to polecam ci nablyszczacz np goldwell po ktorym wlosy beda wygladaly zdrowo co nie znaczy ze beda zdrowe!
videll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 19:09   #3
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Pomocy!!!!!

Faktycznie są zabiegi na takie zniszczone włoski. Jest ich masa: różnego rodzaju i różnej ceny, od 20zł w górę. Ja próbowałam "rytuału siły" - robią go w dobrych salonach pracujących na kosmetykach Kerastase. Nie pamiętam dokładnie ile płaciłam, bo to było trochę temu, chbna coś około 30-40zł. Podsyłam Ci linkahttp://www.hbs.pl/kerastase.html
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 20:07   #4
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Pomocy!!!!!

Anka, na stronce jest adres...ale salon jest w Poznaniu. Czy Ty jestes z Poznania? bo chcialabym sobie zrobic taki zabieg, ale jestem z drugiego konca Polski...

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 20:25   #5
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Pomocy!!!!!

Ja Jestem z Krakowa
Ten adres to tylko przykład.
Zabieg ten robi wiele firmowych salonów fryzjerskich, które mają w ofercie kosmetyki Kerastase i współpracują z tą firmą.
Poytaj w salonach: Haicoif, JLD, Laurent, CamileAlbane itp. Jeśli nawet sami tego nie robią, to powinni skierować Cię we właściwe miejsce
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 20:38   #6
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Pomocy!!!!!

Ahh
dziekuje za szybka odp

młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 20:55   #7
da_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 20
GG do da_girl
Re: Pomocy!!!!!

dzieki bardzo
da_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-31, 20:56   #8
da_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 20
GG do da_girl
Re: Pomocy!!!!!

Dzieki wam
da_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 13:17   #9
boogie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 45
Re: Pomocy!!!!!

boogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.