trwała - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-07, 15:15   #1
dika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3
GG do dika

trwała


Mam cienki i delikatne włosy sięgające do połowy pleców, planuję zrobić trwałą. Chciałabym jednak żeby skręt wyglądał naturalnie i był gruby. Czy dobrym rozwiązaniem jest trwała spiralna? Czym ona rózni się od tradycyjnej?
dika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-07, 15:23   #2
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: trwała

Mam identyczny rodzaj włosów i musze Ci niestety powiedziec, że nawet delikatna trwała na takich włosach wygląda nieciekawie.Rozmawiłam tez na ten temat z pania Grazyna i ona stwredziła, ze dobry fryzjer nawet kosztem zarobku nie robi na takim rodzaju włosow trwałych..Zastanów sie jeszcze bo mozesz potem bardzo załowac i zniszczyc włosy.A odrastają dłuuugo, bardzo długo..
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-08, 01:48   #3
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: trwała

Ja właśnie chciałam sobie zrobić trwałą u Grażynki, ale odradziła mi i jestem z tego powodu zadowolona. Obcięła mnie tak, że teraz moje cienkie włosy wyglądaja na grubsze.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-08, 14:40   #4
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378
Re: trwała

hej!ja tez mam(a wlasciwie miałam) cienkie,proste jak drut wlosy.Znajoma fryzjerka zrobila mi trwala ,ale zamiast trzymac plyn do trwałej zalecany czas ,zmyła mi go po polowie czasu.Teraz mam fajne naturaln fale,takie jak chciałam.Włosy układaja sie łatwo,jest ich jakby wiecej).polecam taka metode!!
sousa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-08, 16:06   #5
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: trwała

tzn ile trzymała? mnie równiez trzymała krociutko no i nie byłam zadowolona..wszystko wygladało bardzo nienaturalnie..
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-08, 16:38   #6
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: trwała

Kakusiu możesz w dokładniejszy sposób opisac jak Cię obcięła
Grażynka?
Pozdrawiam
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-08, 17:48   #7
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378
Re: trwała(do Marilyn)

nie pamietam,to bylo jakies 3 miesiace temu..mysle ze nie dłuzej niz 15 minut i do dzis sie trzyma(co prawda fale sa "lzejsze",ale wlosy nadal puszyste.pozdrawiam
sousa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-08, 20:24   #8
dika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3
GG do dika
Re: trwała(do Marilyn)

A na jakich wałkach miałaś robioną trwałą i jaka ona była tzn. kwaśna zasadowa?
dika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-08, 20:58   #9
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378
Re: trwała(do Marilyn)

łojejku.nie mam pojęcia..zdałam sie na zaufana koleżankę,nie mam pojęcia jaki to był płyn.Co do wałków-nie wiem.u góry włosy miałam robione takimi większymi,na dole-mniejszymi.Ale nei wiem ile jest możliwych wielkosci wałków wiec nie potrafie Ci odpowiedziec które to były.Szukałam jakichs takich produktów w necie żeby Ci załączyc foto-gdybym zobaczyła te wałki na pewno bym potrafiła wskazac te którymi mi robiono trwałą.Niestety nic takiego nie znalazłam wiec nie moge w tej kwestii pomóc.Hehe jak chcesz taka trwałą jak ja to wpadaj do ToruniaZa trwałą zapłaciłam tylko 40 zł.pozdrówki
sousa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-08, 22:57   #10
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: trwała/ do Gosiabie

Mam półdługie i zapuszczam je. Grażynka obcięła mnie stopniowo, czyli jedna warstwa od drugiej jest krótsza o ok. 10 cm.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 01:10   #11
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: trwała

jezeli chodzi o cienkie wlosy, to robienie trwalej jest duzym ryzykiem, i napewnonie nigdy nie wyjdzie nanich duzy falujacy skret(mowie tu o wlosach CIENKICH!!)ale tylko fryzjer moze stwierdzic czy wlosy sa cienkie, bo klient czesto uwaza ze ma cienkie wlosy a tak nie jest, sa towlosy trudne do jakiegokolwiek zabiegu, tak wiec trudno jest stwierdzic czy akurat Twoje wlosy nadaja sie na trwala i czy uzyska sie taki skret jak chcesz
natomiast to ze kolezanka zrobila czy ze fryzjerka trzymala krocej , sa bardzo ryzykowne, jest to zabieg bardzo agresywny poniewaz zmienia calkowicie ksztalt wlosa wiec udaj sie do dobrego fryzjera i on napewno Ci doradzi co moze zrobic
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-13, 19:22   #12
aniakarnicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 69
Re: trwała

Ja też mam takie włosy i zrobiłam sobie delikatną trwałą żeby nie było tak bardzo widać odrostów. Zastosowałam delikatny płyn i ytylko 10 minut trzymałam. Jestem zadowolona, minęło już 3 miesiące a one dalej się delikatnie kręcą. Za kilka miesięcy zamierzam powtórzyć zabieg@!!! Włosy nie zniszczyły sie tak bardzo a ja miałam piękne włosy przez całe wakacje, łatwe do układania i czułam się super!!
aniakarnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.