koloryzacja włosów farbowanych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-19, 11:42   #1
Marlena_P
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 33
GG do Marlena_P

koloryzacja włosów farbowanych


Od roku farbuję włosy farbą trwale koloryzującą firm Loreal i Wella. Niestety dopiero niedawno dowiedziałam się o farbowaniu włosów ziołami. Chciałabym się dowiedzieć czegoś na ten temat,a głównie chodzi mi o to czy mogę teraz na włosy farbowane z 3-centymetrowymi odrostami bez problemu nakładać zioła koloryzujące? Nie cierpię odrostów a nie chciałabym już za bardzo osłabiać moich włosów. Podobno zioła działają tylko korzystnie na strukturę włosa.. Pozdrawiam!
__________________
Marlena_P
Marlena_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-19, 15:39   #2
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: koloryzacja włosów farbowanych

Niedawno ufarbowalam wlosy chna. Z tego co wiem, nie do przewidzenia sa efekty laczenia farb ziolowych z chemicznymi. Niektore dziewczyny klada je na zmiane w odstepie kilku miesiecy i nic sie nie dzieje, a niektorym wychodzi sliczny zielony (nie widzialam takie przypadku na wlasne oczy). Kup farbke i sprawdz na pasmie wlosow, jaki bedzie efekt.

Marlena_P napisał(a):
> Od roku farbuję włosy farbą trwale koloryzującą firm Loreal i Wella. Niestety dopiero niedawno dowiedziałam się o farbowaniu włosów ziołami. Chciałabym się dowiedzieć czegoś na ten temat,a głównie chodzi mi o to czy mogę teraz na włosy farbowane z 3-centymetrowymi odrostami bez problemu nakładać zioła koloryzujące? Nie cierpię odrostów a nie chciałabym już za bardzo osłabiać moich włosów. Podobno zioła działają tylko korzystnie na strukturę włosa.. Pozdrawiam!
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-19, 19:54   #3
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: koloryzacja włosów farbowanych

pamietaj tez ze zilowe farby nie sa w stanie zminic koloru farby chemicznej , chyba ze to podobny kolor to moze ja poprostu pokryja, ale zawsze moze wyjsc cos innego
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-19, 20:43   #4
Marlena_P
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 33
GG do Marlena_P
Re: koloryzacja włosów farbowanych

Dzięki za odpowiedź Jestes zadowolona z tego sposobu koloryzacji włosów? Co do tego,ze moze mi wyjść na głowie kolor zieolony to nie było by zbyt dużego problemu,ponieważ kiedyś specjalnie na ten kolor pofarbowałam włosy Gorzej było by w trakcie obrony pracy dyplomowej
__________________
Marlena_P
Marlena_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-19, 20:47   #5
Marlena_P
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 33
GG do Marlena_P
Re: koloryzacja włosów farbowanych

Obecnie mam rude włosy i takie też chciałabym mieć. Tzn. kolor ten sam tylko inny preparat koloryzujący. A czy jest mozliwe,ze wyjdzie coś ciekawego z tego, jakbym farbowała odrosty chną? Czy to moze dać jeszcze gorsze efekty?? Chciałabym za tydzień, dwa zlikwidować to co teraz mam na głowie i nie chcę zrobić jakiejść głupoty
__________________
Marlena_P
Marlena_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-19, 21:09   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: koloryzacja włosów farbowanych

ale powiedz co znazcy ze chcialabys zlikwidowac to co masz teraz na glowie?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-19, 21:25   #7
Marlena_P
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 33
GG do Marlena_P
Re: koloryzacja włosów farbowanych

Ups, no tak. Miałam na myśli odrosty. Nie cierpię jak je widać. Teraz nie jest tak źle,ale za tydzień-dwa już niechętnie będę zerkała do lusterka
__________________
Marlena_P
Marlena_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-19, 21:32   #8
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: koloryzacja włosów farbowanych

acha!! no to jezeli masz kolor rudy i nalozysz rtuda chne na wlosy naturalne i potem na chwilke na wlosy farbowane nic nie powinno sie wydazryc, ale zajrzyj na watek o farbowaniu chna, bo to wcale na dluzsza mete nie jest taki zdrowy zabieg
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-19, 22:26   #9
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: koloryzacja włosów farbowanych

Jestem szalenie zadowolona. Na poczatku bylo tak sobie, wybralam za ciemny odcien a wlosy przy skorze ufarbowaly sie mocniej, niz reszta. Po kilku myciach jest naprawde super, nikt nie podejrzewa, ze nie jestem naturalnie ruda :P (a o to mi chodzilo). No i wloskom nic sie nie stala sie, wrecz sa w lepszym stanie. Nie moge uzywac farb chemicznych, trace po nich wlosy garsciami . Mialam wlosy naturalne, ciemny-sredni blond.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 13:29   #10
Marlena_P
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 33
GG do Marlena_P
Re: koloryzacja włosów farbowanych

Dziękuję za odpowiedź. Szukałam watku o farbowaniu chna,ale nie udało mi się go znaleźć Jak najlepiej go odszukać?
__________________
Marlena_P
Marlena_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 16:48   #11
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: koloryzacja włosów farbowanych

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1027951242

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1014550802

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1004968488

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1092058347

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1087235955

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1062170051

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1072767475

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1058707348

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1069275928

Oto najciekawsze moim zdaniem watki o farbowaniu chna oraz o efektach laczenie farb roslinnych z zabiegami chemicznymi. Milej lektury . Koniecznie wpadnij jeszcze na KWC. Jesli tam nie bylas - oto linki:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=247

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4893

ps: uzywalam zarowno chny Venity i Eld. Jesli masz jakies pytania - sluze .
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-26, 21:09   #12
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: koloryzacja włosów farbowanych

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1926

zapomnialam o Delii . Tegp akurat nie mialam (ale kto wie, moze sie skusze). Pogubilam sie juz i nie wiem juz, czy podowalam linka do mojego tematu :

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1093288321

tam zobaczysz efekty moich staran
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 11:56   #13
Marlena_P
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 33
GG do Marlena_P
Re: koloryzacja włosów farbowanych

Wielkie dzięki za odp. Po przeczytaniu całego mnóstwa opinii na temat tego sposobu farbowania włosów stwierdzam,że chyba(!) dam sobie na razie z tym spokój. Jeśli to nie będzie tak do końca zdrowe dla moich włosów to nie będę ryzykowała. Tym bardziej,że farbowanie włosów farbami chemicznymi nie ostabia aż tak znacznie moich włosów. Pozdrawiam serdecznie!
__________________
Marlena_P
Marlena_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 15:56   #14
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: koloryzacja włosów farbowanych

Moim wlosom nie czyni szkody . Milo moc sie farbowac ze swiadomoscia, ze nawet jesli nie pielegnuje, to przynajmniej nie szkodze swoim wlosom. Bo pierwsze slysze, zeby wlos oddychal. Moim do przeciazenia narazie daleko. Do farb wroce pewnie, jak zamarzy mi sie blond. Pozdrawiam !
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 17:03   #15
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Re: koloryzacja włosów farbowanych

To może i ja dodam swoje trzy grosze. Farbuję włosy ziółkami już od dobrych kilku lat, bo po prostu nie mogę używać farb chemicznych. Włosy robiły mi się cienkie jak u niemowlaka, wypadały garściami. Nie wiem, czy chna jest faktycznie odżywką (zawsze słyszałam, że tak, ale nie jestem ekspertem w tej dziedzinie) wiem jedno, że moje włosy po takim farbowaniu nie chorują, o wiele lepiej wyglądają, są błyszczące i grubsze. Niczego więcej mi nie trzeba. Nie kwestionuję wypowiedzi p. Grażynki, że włos nie może oddychać, bo tak jak powiedziałam, nie znam się na tym, niemniej ciężko mi w to uwierzyć.
Pozdrawiam i ze swej strony polecam ziółka! (zawsze można przynajmniej spróbować)
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 18:12   #16
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: koloryzacja włosów farbowanych

mamz napisał(a):
> To może i ja dodam swoje trzy grosze. Farbuję włosy ziółkami już od dobrych kilku lat, bo po prostu nie mogę używać farb chemicznych. Włosy robiły mi się cienkie jak u niemowlaka, wypadały garściami. Nie wiem, czy chna jest faktycznie odżywką (zawsze słyszałam, że tak, ale nie jestem ekspertem w tej dziedzinie) wiem jedno, że moje włosy po takim farbowaniu nie chorują, o wiele lepiej wyglądają, są błyszczące i grubsze. Niczego więcej mi nie trzeba. Nie kwestionuję wypowiedzi p. Grażynki, że włos nie może oddychać, bo tak jak powiedziałam, nie znam się na tym, niemniej ciężko mi w to uwierzyć.
> Pozdrawiam i ze swej strony polecam ziółka! (zawsze można przynajmniej spróbować)


Przerzucilam sie na chne z podobnych powodow. Moje wlosy bardzo sie po farbach niszcza, z natury sa cieniutkie i suche. ale to nic, wlosy odrastaja. najgorsze, ze po kilku farbowaniach nie ma juz co malowac . Moja skora niestety nie toleruje farb konwencjonalnych. Bardzo mozliwe, ze wlosy po chnie moga wypadac. Slyszalam, ze wskutek oblepienia moga byc poprostu za ciezkie. Ale po farbach chemicznych mam ten efekt murowany
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 19:51   #17
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: koloryzacja włosów farbowanych

nadmieniam , ze to nie ja stwierdzam taki fakt , lecz grono naukowcow, ktorzy zajmuja sie reakcjami wlosow na dzialanie przeroznych kosmetykow i innych produktow
oczywiscie zawsze moze byc wyjatek od reguly....
ja przez swoje wieloletnie doswiadczenie, a zaczełam pracowac wlasnie wtedy , kiedy nie bylo na rynku w sklepach tylu roznych farb i srodkow koloryzujach,panie zazwyczaj farbowaly chna i farbami roslinnymi,i wiekszosc to po dlugim czasie stosowania wynik negatywny, czyli wlosy oslabione i wypadajace, ale bardziej tu pada na chne!!
moge tez stwierdzic , jak zreszta juz tez pisalam , ze nie mialam problemu z koloryzacja na odcien podobny lub zblizony ,na chne farbami chemicznymi, ale podkreslam tez!!ja zawsze pracowalam farbami bez amoniaku albo ze znikomym jego sladem!
natomiast jezeli w gre by mialy wchodzic takie zabiegi jak trwala , rozjasnianie lub dekoloryzacja nie ma to szans!
pracuje tez srodkami , ktore zawieraja wyciagi roslinne , lub jakis ich procent, lub sama tworze takie mieszanki koloryzyjace ... ale to moja tajemnica!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 19:56   #18
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: koloryzacja włosów farbowanych

hair!! uwierz mi! WLOS ODDYCHA!!
TO NIE JEST MARTWA TKANKA!
moze na powierzchni zrogowaciala , ale wenatrz zyje ! i od tego miedzy innymi zalezy czy jest piekny czy nie,
nawet farbowany!
chyba ze wykonczy sie go utlenianiem!
nie bede tu robic wykladu, bo to czynie na lekcjach ,
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 19:59   #19
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: koloryzacja włosów farbowanych

SORKI!ze to moj tzreci post ale tak czytam i odpowiadam
hair, napewno po chnie nie zrobisz blondu chyba ze Ci włoski calkiem odrosna, i nalozysz farba na naturalne
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-27, 20:17   #20
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: koloryzacja włosów farbowanych

Sorki
to znowu ja.
wlasnie przeczytalam , ze wykrzyknik to znaczy w necie kzryk
i duze litery tez
ja nie chcialam krzyzcec!!

i nie krzyczalam tylko tak podkreslalam wazne rzeczy
nie znam sie na tych sprawach... jeszcze !!!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 20:26   #21
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Re: koloryzacja włosów farbowanych

P.Grażynko, to ja mam takie pytanie: czy na włosy farbowane chną działają jakiekolwiek odżywki do włosów? Bo jeśli nie da się np. zrobić trwałej, bo nic w nie nie przenika, to chyba używanie odżywek też mija się z celem? No i zakładając że chna sama w sobie nie jest odżywką. Dobrze myślę, czy coś pokręciłam?
Pozdrawiam.
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 20:27   #22
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: koloryzacja włosów farbowanych

nie mam zludzen jesli chodzi o blond . Naszczescie wlosy rosna mi bardzo szybko i wrazie czego czeka mnie fryzurka "na rekruta" i powrot do natury . Ok, wierze ze wlos oddycha. czy wobec tego np golenie na zero oslabia cebulke ?
Musze niestety potwierdzic to co pani mowi. Jakis czas temu chna byla szalenie popularna, testowala ja wiekszosc kobiet pokolenia mojej mamy. I churem przyznaja, ze po chnie wlosy byly fatalne. Zanim nie poczytalam sobie na wizazu na ten temat do glowy by mi nie przyszlo tykac tego. A na wizazu (KWC) same pozytywne oceny ? Nie wiem, moze sklad sie zmienil bo nie mam pojecia, jak to tlumaczyc ?
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 20:29   #23
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: koloryzacja włosów farbowanych

I podlaczam sie do pytanie mamz !
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 20:47   #24
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Re: koloryzacja włosów farbowanych

hair napisał(a):
> Musze niestety potwierdzic to co pani mowi. Jakis czas temu chna byla szalenie popularna, testowala ja wiekszosc kobiet pokolenia mojej mamy. I churem przyznaja, ze po chnie wlosy byly fatalne. Zanim nie poczytalam sobie na wizazu na ten temat do glowy by mi nie przyszlo tykac tego. A na wizazu (KWC) same pozytywne oceny ? Nie wiem, moze sklad sie zmienil bo nie mam pojecia, jak to tlumaczyc ?


Może na wizażu są pozytywne opinie, bo nie wszystkie dziewczyny używają dosłownie chny, tzn. tego rudego kolorku o ile dobrze mi się wydaje. Ja mam naturalny kolor włosów ciemny brąz i używam farbek Eld brązowych i kasztanowych, więc może ich skład jest nieco inny (mniej chny, czy ja wiem). Prawdę mówiąc zawsze słyszałam same "achy" i "ochy" na temat tego typu farbowania i jestem nieco zaskoczona, że one mogą szkodzić.
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 21:02   #25
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: koloryzacja włosów farbowanych

srodki odzywcze oprocz kilku mocnych, ale te musza byc polaczone jako zabieg :szampon -mycie, odzywjka , maska, ampułka:+ ciepło, dzialaja rowniez na kore wlosa np. odbudowujac ja,
natomiast jezeli chodzi o trwala(o tym pisalam juz kiedys..)
to plyn musi dojsc do srodka wlosa i zmienic kzstałt mostkow siarczkowych , aby zmienic ksztalt wlosa, (to skomplikowana sprawa)
na KWC sa pozytywne oceny, bo chna sama w sobie uzywana krotko, lub sporadyzcnie nie ma mocy nizsczenia , a dziewczyny , ktore o niej pisza napewno jeszcze jej nie uzywaly kilka lat, a efekt jej uzywania jest naprawde fajny bo:
- kolor
- polysk
-nawet po klikukrotnym uzyciu jakby grubosc wlosa sie powieksza
lecz po dluzszym zcasie moze byc odwrotny, ale o tym napiasalam , i pewnie to juz przeczytałyscie
ale jak pisalam ze sa wyjatki od reguly, przypomniala mi sie pewna pani, potem juz moja bliska znajoma, ktora wrezc kazala mi robic na swoje farbowane pzrez wiele lat wlosy chna, wlasnie trwala!!!!!!!!!!!!
ja jej zrobilam !!!!!!!!!!!!!!
ale na jej odpowiedzialnosc , bo sama mowila ze robi sobie trwala, ale mialam (jak zwykle zreszta , delikatne!! podkreslam, jakby kto chcial probowac innymi )
delikatne srodki, i wyszla trwala, no moze nie bylo to co ja uwazalam ze skret, ale dla niej to bylo to!, nic sie nie stało z wlosami ale nigdy bym nie zaryzykowala na nikim innym, nigdy, bo nie sa one zbyt pozytywne,
jezeli o golenie wlosow (na glowie) , nie wzmacnia to wlosow , ale wrecz odwrotnie moze dojc do zapalenia mieszkow wlosowych .poprzez ciagle naruzsanie ich, oczywiscie wiem , wiem ze gola wlosy i nic sie nie dzieje, ale wiem tez ze nie rosna im mocniajsze, i ze ze czasem musza uzywac srodkow ktore lagodza ten problem,
to nie jest to samo co wlosy po pachami, na zaroscie, bo te wlosy nosza nazwe szczeciniaste, na glowie wlosy "dlugie", bo rosna, i sa delikatniejsze...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 21:02   #26
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: koloryzacja włosów farbowanych

No nie wiem... jesli dobrze kojarze to bylo koncowka lat '80 i w modzie byly wlasnie rudosci . Jedyna osoba, u ktorej widzialam wlosy farbowane chna "na zywo" (zanim sama zaczelam sie w to bawic), to moje kuzynka. Miala wlosy do pasa, rude.. i tez mi namietnie odradzala chne.
Moja mama patrzac na moje wlosy teraz nie ukrywa, ze spodziewala sie ze beda calkiem bez zycia. Skusila sie na chne tez pod wplywem opinii o jej dobroczynnych wlasciwosciach i skonczylo sie przymusowym obcieciem.
Nie mam pojecia, jak to z chna jest, na razie testuje na sobie
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 21:09   #27
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: koloryzacja włosów farbowanych

Mam jeszcze jedno pytanko. Do tej pory do fryzjera chodzilam tylko na ciecie. Moje wlosy sa jak sahara, nie da sie ich przekarmic odzywkami. Myslalam o jakims zabiegu nawilzajacym. I tu pytanie - czy moge takim zabiogom poddac wlosy farbowane chna, ile taka przyjemnosc kosztuje itd. ?
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 21:10   #28
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: koloryzacja włosów farbowanych

ale ja sie wypowiadam (za naukowym potwierdzeniem)na temat chny, jako chny, srodka roslinnego do zmiany koloru wlosow, zreszta basmy tez, natomiast nie wypowiadam sie i na temat farby o ktorej wspominasz nic nie wiem, mysle jednak , ze ze jezeli jest ona tylko dodatkiem , to pewnie dziala dla wzmocnienia koloru....
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 21:15   #29
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Re: koloryzacja włosów farbowanych

A czy chna i henna to to samo? Czasem spotykam obie te nazwy stosowane jakby zamiennie i przyznam, że w końcu nie wiem...
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 21:21   #30
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: koloryzacja włosów farbowanych

Chyba to samo. Na odzywkach koloryzjacych Delii (chna + basma) pisze w lawsomia costam (prawdopodobnie cos pokrecilam ). Czyli to samo co np w waxie.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.