Jean Louis David - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2002-08-14, 18:42   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Jean Louis David


Była może któraś pani w tym salonie fryzjerskim ? W szczecinie lubi innym mieście ? Chciałabym poznać opinie I czy ktoś zna jakiś dobry salon w Szczecinie ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-27, 11:11   #2
blackdoris
Przyczajenie
 
Avatar blackdoris
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Re: Jean Louis David

Moja siostra była kiedyś w warszawskim salonie JLD. Cięcie było ok, natomiast czesanie bez żadnego utrwalenia! Jak dojechała do domu wyglądała jak zmokła kura. Z drugiej strony byle fryzjer ułoży włosy, ale o fachowe cięcie trudno!
__________________
Doris
blackdoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-27, 12:56   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jean Louis David

[img]icons/icon7.gif[/img] Ja nie chce cięcia, chce by mi zrobili z brązowych włosów pofarbowanych na jakiś żółto-blond jaśniutki blond prawie biały a końcówki czarne lub różowe. Jak do nich zadzowniłam to powiedzieli, że styliści się mna zajmą [img]icons/icon12.gif[/img] Aż się boje co i ile osób będzie robić z moją głową
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-27, 13:09   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jean Louis David

hihihi.Życzę powodzenia))Ja byłam tydzień temu u fryzjera i poprosiłam o platynowe pasemka a ten mi zrobił żółte i stwierdził, że innego odcienia blond moje włosy nie złapią.Czy to możliwe? Mam teraz na głowie cos co kolorem przypomina kurze żółtko a chcę platynkę...
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-27, 15:45   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jean Louis David

Ja słyszałam, że żeby z brunetki zrobić blondynke trzeba pozbawić włosy własnego pigmentu, a to je niszczy i na to fryzjerzy nie chca iść, odradzają a potem wychodzą siwe albo zółte.. ja jestem gotowa wyłysieć ale chce mieć chociaż przez tydzien jasne blond [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-27, 16:25   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Jean Louis David

Najbardziej niebezpieczne dla wlosow jest dlugotrwale trzymanie farby przy skorze wlosow, co jest niestety czesto konieczne przy zmianie z cimnych na bardzo jasne wlosy. Czesto jest rowniez tak, ze przy mocnej pigmentacji zamiast upragnionego popielatego blondu wychodzi okropny kurczaczek; (tak jak bywa to rowniez u mnie [img]icons/icon9.gif[/img])
Moja fryzjerka sabie z tym radzi wyciagajac wszystkie wloski przez czepek, bardzo intensywnie je wtedy rozjasnia a dopiero na koncu rozjasnia reszte wlosow przy samej skorze. Wydaje mi sie, ze jest to metoda chyba bezpieczniejsza dla wlosow. Zaznaczam, ze nigdy nie robilam tego na dlugie wlosy, max. 6-7 cm

Pozdrawiam wszystkie kurczaczki [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-27, 18:41   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jean Louis David

Hmm niby Twoja fryzjerka ma dobry sposób, tzn na pewno jest to dobry sposób, ale moje włosy mają około35 cm albo wiecej są troche za ramiona, więc wyciąganie włosów przez czepek jest bolesne, ponieważ sama próbowałam. A jak kurczak nie chce wyglądać, uważam, że skoro idę do fryzjera, chyba dobrego.. bo ja już nie weim jaki jest dobry Gabriel to wielki .... nie napisze co, wiec został mi Jean Louis David przynajmniej ładnie wygląda... wiem, że to bez sensu tak oceniać fryzjera, ale jeszcze tam nie byłam więc się okaże. Ja współczuje wszystkim kurczaczkom [img]icons/icon9.gif[/img] Jak dobrze mają naturalne blondynki... z taką łatwością mogą sobie włoski rozjaśnic a i z ciemnym nie ma problemu bo zawsze weźmie... [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-08-28, 11:14   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jean Louis David

Wiam,
Mam aktualnie prawie 27 lat i z mojego doświadczenia z tz. fryzjerami moge powiedzić jedynie tyle, ze przez dłuższy czas miałam na nich alergię. Przetestowłam prawie wszystkie salony w okolicy Katowic i im drożej płaciłam tym gorzej wyglądałam, a miałam nadzieję ,że firmowy salon mnie od tego uchroni. Po pewnym czasie wolałam chodzić do dentysty na leczenie kanałowe niż męczyć się i uciekać po "układaniu włosów" do domu. Teraz jednak znalazłam świetny salon w Tychach (po poradach znajomych) gdzie zajęto się mną w sposób bardzo profesjonalny. Fryzjerka chciała wiedzieć jaki styl życia prowadzę , jak czesto myję włosy zdiagnozowała ich kondycję, zaproponowała fryzurę, kolory na moich włosach są dobrane-takie jakie miały być żadnych żółci, a co najważniejsze pani wszystko zapisywała w notesie aby przy następnej wizycie wiedzieć z kim ma do czynienia. Trzy godziny czułam się naprawdę po raz pierwszy spokojna i to w rozsądnej cenie. Szukajcie aż znajdziecie.
Ewa
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-28, 11:44   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jean Louis David

To ja się wypowiem, bo byłam u takowego wczoraj(w Warszawie, przy kinie Femina). Od razu zaznaczam, że pewnie wszystko zależy od osoby, która zajmuje się włosami, bo mój mąż chodzi i sobie chwali, a ja już na pewno więcej tam nie zajrze. Włosy długości za ramiona miały być lekko skrócone z tyłu a z przodu nieco mocniej. Pani najpierw wyszarpała mi je (chyba już połowy nie mam) a potem zcieła dosyć mocno (tak szybko (bo najpierw nożyczkami), że nie zdążyłam zaprotestować). Włosy obcięte są nie równo. Modelowanie (hmm.. nie rozumiem czemu to się tak u nich nazywa), koszmarne. Fryzurke mam teraz bleee.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-28, 12:03   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jean Louis David

Coś mi to przypomina. Kiedy byłam pierwszy raz w Jean Luis David "fryzierka" w tak koszmarny sposób zajęła się moimi włosami,że szef zakładu wyrwał jej z rąk grzebień i przejął inicjatywę. Nie pomogło to za wiele.
Pozdrowionka Ewa
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-28, 13:08   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jean Louis David

Wypróbowałam JLD i nie polecam (byłam w ciągu ostatnich paru lat w kilku salonach na terenie W-wy) co mi się niespecjalnie podobało to, obcinanie włosów za pomocą maszynki - po tym włosy się plątały i rozdwajały. Jest jeszcze Jean Claude Biguine tylko nie wiem czy w twoim mieście - wiem że pracują na farbach l'oreala i całkiem całkiem im to wychodzi. Jednak zależy to od umiejętności fryzjerki - a tego wiadomo nie ocenisz na 1 rzut oka (ja czasami sugeruję sie stanem włosów fryzjerki i jeżeli ma włosy w dobrej formie, zadbane to jestem trochę spokojniejsza (jest to ocena bardzo irracjonalna - więc Ci jej nie polecam [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrowienia,
guest jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-08-28, 13:29   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jean Louis David

Salon gdzie chodze jest świetny i po wielu niepowodzeniach mogę powiedzieć ,że znalazłam swojego fryzjera czego i Tobie życzę Ewa
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-28, 14:38   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jean Louis David

Goraco odradzam, nie polecilabym nawet najgorszemu wrogowi!! Po wizycie w ich salonie wlosy moje byly jeszcze w gorszym stanie niz przed wizyta. Jean Louis David to koszmarne przezycie i koszmar dla Twoich wlosow.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-28, 15:24   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jean Louis David

A co to za salon, bo wlasnie wybieralam sie do JLD w
Carefourze na Wilenskim i juz sama nie wiem, chcialabym
wrocic powolutku do swojego naturalnego (teraz mam
platynowy baleyage) zeby ich juz tak niemilosiernie nie
niszczyc. Pozdrowionka
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-29, 07:24   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jean Louis David

Mój salon "Graża" mieści sie w Tychach na A. Bielskiej szczególnie polecam p. Martę.
Ewa
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-29, 07:53   #16
Monikaaleksandra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 30
Re: Jean Louis David

Trudno się dziwić, tam szkoli się fryzjera trzy tygodnie...
Monikaaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-29, 10:22   #17
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Jean Louis David

ale Wojtek, ktory strzyze w JLD jest genialnym fryzjerem [i zachwalam go nie dlatego, ze jest moim znajomym [img]icons/icon7.gif[/img]]. doskonale strzyze wlosy na krotko - sliczne ciecie.. z dluzszymi juz sobie tak dobrze nie radzi - wiec nie moge go teraz odwiedzac w salonie
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-29, 10:28   #18
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Jean Louis David

no... generalnie nie potrafia tam ciac... niestety
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-29, 12:06   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jean Louis David

Hurrrraaa [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] Poszłam więc wczoraj do salonu Jean Louis David, moją uwage zwróciła bardzo sympatyczna fryzjerka. Więc miałam iść do niej, jednak przez chwile miała jeszcze klientke, już mnie miała brać inna, ale na szczęście tamta powiedziała, że jestem jej [img]icons/icon12.gif[/img] Mogę powiedzieć tylko, że miałam szczęscie. Poprosiłam o wyrównanie włosów, blond jasne włosy i czarne końcówki. Fzyjerka najpierw nałozyła mia najaśniejszą farbę jaką mają w salonie, czekałam z farbą na głowie i patrzałam na inne klientki. Moja fryzjerka w tym czasie ścinała innej osobie włosy, i bardzo mi się to podobało, ale jak spojrzałam jakie "cuda" robią inne fryzjerki to się wystraszyłam. Klientki wyglądały fatalnie, więc ja dobrze trafiłam. Włosy wyszły mi troche żółtawe, więc na nie fryzjerka połozyła gęsto na pasemka rozjaśniacz. Trzymałam go już nie tak długo, później na końcówki niezwykle równo (jak ona to zrobiła?) nałożyła mi czerń granatu. Następnie odżywka na włosy i cudowny masaż plastikową ręka ruchomą, pisali o tym w Cosmopolitanie bardzo przyjemne i relaksujące po 3 godzinach pobytu u fyzjera. Gdy zobaczyłam efekt końcowy byłam mile zaskoczona, nie mam wprawdzie platynowego blond, ponieważ fzyjerka powiedziała, że strasznie ciężko się moje włosy farbuje, muszą mieć ciemny pigment, ale jestem bardzo bardzo zadowolona. Nigdy nie byłam tak zadowolona, jak właśnie z tej fryzurki i koloru. Kupiłam sobie jeszcze świetna odżywkę Loreala i preparat do prostowania włosów i zadowolona wyszłam z salonu z uśmiechem na twarzy [img]icons/icon7.gif[/img] Naprawde gorąco polecam ten salon, chociaż możliwe, że akurat miałam szczęscie. W Szczecinie to tylko do pani Kasi [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-25, 07:57   #20
evika_b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Jean Louis David

Właśnie wczoraj wróciłam z salonu JLD w Szczecinie. Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona.Świetne cięcia, super fryzura i piorunujący efekt. A fryzjerzy to prawdziwi styliści.Po prostu SUUPER!!Będę wszystkim polecać ten salon bo naprawdę warto.
evika_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 18:08   #21
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jean Louis David

Dziewczyny nie chce zakładać nowego wątku ale prosze o pomoc. Dziś byłam w JLD na Szewskiejw Krakowie i powiedzieli mi ze w ogóle nie robia tam baleyage'u tylko jakieś Sunlight i Kontrasty. Co to jest?? Czy robiłyście kiedys cos takiego na włosach? Ja jestem strasznie niezadowolona z koloru swoich włosów i szukam czegoś co by mi przyniosło ulgę
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 23:10   #22
tyczq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PolanD
Wiadomości: 25
GG do tyczq
Dot.: Jean Louis David

Dziś byłam w JLD na Szewskiejw Krakowie i powiedzieli mi ze w ogóle nie robia tam baleyage'u tylko jakieś Sunlight i Kontrasty. Co to jest?? Czy robiłyście kiedys cos takiego na włosach? J



Sunlight jst to rozjasnienie odpowiednich parti wlosow za pomoca srodka PLATINIUM ( rozowego lub niebieskiego zalezne od wlosow klientki) a na to wszystko polozenie DiaColoru co nadaje naturalne rozswietlenie od slonca !!

Kontrasty - jest to cos inngo niz pasemka gdyz niekladzie sie tego na folie aluminiowa a raczej w inny sposob wybiera sie partie pasemek ktroe nadadza efekt naturalnego roswietlenia od lonca !! 2 ! nie sa tak widoczne odrosty jak przy normalnych pasemkach !! czyli po 2-4 tyg jestr widoczny odrost wszedzie taki sam !! tego przy KONTRASCIE nie ma gdyz jest kladziony ( tego nie moge powiedziec jaka technika) czyli w specyficzny sposob !!

Ogolnie tyle moge powiedziec w tej chwili !!


Co do wczesniejszych wypowiedzi ze JLD jest do DUP******* ( lub inasczej )

w kazdym salonie na swiecie sa STYLISCI FRYZJEZY ogolnie ci to cos robia z klientka ) sa lepsi i gorsi !!
jednemu podpasuje ta fryzjerka a dziesieciu osoba nie i Vice Versa !!

sa fryzjezy ktozy strzyza ZAJE***** a sa ktozy partacza to !! jak rownieza ci co strzyga sa i lepsi od krotkich jak i rowniez dlugich wlosw dobrzy takze od damskich i meski
tak smao sa tacy co w strzyzeniach sa dobrzy a zarazem w uslugach technicznych sa do BANI i VICE Versa

wiec nie mozna powiedziec ze jedena osaba jest najlepszym fryzjerem jakiego miala !!
ja sam prosze o osoby o lrpszym stazu w pewnych kwestiach o doradzenie w pewnych sprawach bo niejestem czegos pewien
jeden jest dobnry w tym a nie w szyms innym nie ma takiej osoby jak WSZYSTKO WIEDZACA !!
wiedz cenncie FRYZJEROW ktorzy prosza o porade swojego kolegi kolezanki z pracy o pomocbo tak naprawde niechca s[*******
*** waszj fryzury tylko chca zrobic ja jak najlepiej potrafia !!
a pomoc ze strrony kolegi z pracy moze byc bardzo przydatnia

PraWDE mowiac ja koloru nie potrafie doradzic !! ale zeby polozyc czy to pasemka czy Globalnie to nie mam zadnego problemu !!
jak juz mowilem wczesmniej nikt nie jest doskonaly !!
ale jak ktos potrafi poprosic o pomoc jest bardziej doceniany niz ten sam co idze zrobic cos na wlasna reke !!!!

pozdrawiam wszystkich co podzielaja moje a zarazdem Nie podzielaja mojego zdania

P.S.
Najlepiej uczymyu sie na wlasnych bledach ( ale zycze wszystkim zeby te bledy byly na modelach niz klientach )




Edytowane przez tyczq
Czas edycji: 2007-06-11 o 21:44 Powód: :)
tyczq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 23:42   #23
Lady_D
Raczkowanie
 
Avatar Lady_D
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 212
GG do Lady_D
Dot.: Jean Louis David

Cytat:
Napisane przez evika_b Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj wróciłam z salonu JLD w Szczecinie. Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona.Świetne cięcia, super fryzura i piorunujący efekt. A fryzjerzy to prawdziwi styliści.Po prostu SUUPER!!Będę wszystkim polecać ten salon bo naprawdę warto.
evika_b napisz coś więcej. Co robiłaś, jakie ceny, itd?
Lady_D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 07:23   #24
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jean Louis David

A może ktoś poleciłby konkretną osobę w konkretnym salonie JLD w Krakowie... Proszę...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 07:30   #25
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Jean Louis David

moja siostra też chwaliła ten salon była w naszym Gdańskim. mówiła, że właśnie pełen profesjonalizm. wyszła naprawdę z fajną fryzurą. wizyta w JLD uporządkowała jej włosy. miała też pasemka czy co to tam było, które wcale nie wyglądały sztucznie. a co do Waszych narzekań:

zawsze znajdzie się jakaś czarna owca w zawodzie
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 19:08   #26
SIENZA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jean Louis David

WITAM KOBITKI !!!
Szukam b.dobrego,sprawdzonego fryzjera. Byłam w JLD w Szczecinie. jakis czas temu. Wszystko było ok. i kolor i obcięcie. Postanowiłam iść dzisiaj ponownie. Byłam umówiona na godz. przychodzę i dowiedizłam się,że nie ma jakiegos płynu. Dzwoniłam 2 godz. przed przyjściem aby potwierdzić przyjscie. Wkurzyłam się, bo za 200 zł. to chyba można czegoś wymagać.A poza tym jak w takim salonie może zabraknąć czegoś tam.
Nie chcę iść do pierwszego lepszego fryca, bo nie uśmiecha mi się nosić żółtka na głowie. Czekam na godne polecenia salony
SIENZA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 21:11   #27
marta77szn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jean Louis David

Witam, jestem stałą klientką JLD w Szczecinie i powiem szczerze że jestem zadowolona z usług tej firmy,gdyby nie fakt... że ostatnio robiła mnie pani o rudych włosach,jest tam nowa więc nie znam jej imienia.Zdecydowałam sie na kolor no i nie wyszło to co chciałam!!! Pani zaczęła utwierdzać mnie w tym że moje włosy nie przyjmują farby,mało tego nie mogła ich ułożyć bo rosną w złą stronę. Przy całej tej sytuacji była tak nie miła,że wyprowadziła mnie z równowagi.Uważam że w salonie takim jak JEAN LOUIS DAVID powinny pracować osoby które mają profesjonalne podejście do klienta,a zarazem są sympatyczni i posiadają wysoką kulturę osobistą czego tej Pani niestety brakuje. Pozdrawiam
marta77szn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 18:52   #28
Madziorek=)2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jean Louis David

Do: Jula84:
Ja znam! Niedawno właśnie byłam w salonie Jean Louis David w Krakowie w Tesco na ulicy Wielickiej.I jestem zachwycona!!Fryzjer zrobił mi świetną fryzurkę!!jeszcze nigdy nie wyszlam tak bardzo zadowolona od fryzjera!!Koleżanka mi polecała właśnie jego i...ja też gorąco polecam!!!Niestety nie wiem jak sie nazywa ale jest tam chba jedynym facetem,dość wysoki z fajną fryzurką...Naprawdę zrobił to bardzo profesjonalnie....widać że kocha to co robi...Aomdelowaniu już nie wspomnę...po prostu słów mi brak!!Kocham ten salon i gorąco jescze raz polecam!!
Madziorek=)2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 16:05   #29
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Jean Louis David

Byłam raz w JLD i więcej tam nie pójde. Byłam z siostrą, która akurat nie miała potrzeby skorzystać z ich usług i mnie traktowali jak królewnę, a ja dla odmiany bardzo źle. Kolejna sprawa - koszmarne obcięcie. Było to juz dawno, ale pamiętam, że robiłam sobie grzykę i ja powiedział fryzjerce o co mi chodzi, ona zrobiła zupełnie inaczej. Zapłaciłam za modelowanie, a prawie wogóle się nie zajeła moimi włosami. Nie Polecam tego w Kielcach
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 16:00   #30
aga.j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 1
Dot.: Jean Louis David

Do JLD chodzę od kilku lat i od kiedy trafiłam tam po raz pierwszy do innych salonów zaglądam tylko towarzysko z koleżankami.
Na temat koloryzacji się nie wypowiem, bo nie maluję włosów u fryzjera.
Cięcia - genialna rzecz, do kogo bym nie poszła w JLD stworzy mi super fryzurę! Maszynki - tak, nozyczki - historia. Włosy nawet jak kilka miesięcy odrastają to się super układają, nie rozdwajają. Byłam tylko w salonie w Lublinie, nie wiem jak w innych miastach.
generalnie - polecam!
aga.j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.