kolorek... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-11, 18:22   #1
komandoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 60

kolorek...


Po wielu moich(i nie tylko moich )domyslach, dziewczyny na innym forum pomogly mi dojsc do wniosku,ze jestem latem!!Mam wiec do Was kolejna prosbe.Poszukuje farby w kolorze jasnego lub sredniogo brazu(odcienie ZIMNE mnie interesuja).Moze wiecie,ktora z firm dostepnych na polskim rynku ma takie kolorki w swojej ofercie.Jesli mozecie to podajcie mi nazwe kolorku lub numer farbki.Ja jestem kompletnym antytalenciem w okreslaniu cieply/chlodny kolor,wiec sama sobie nigdy nie poradze.Blagam Was o pomoc . Chodzi mi mniej wiecej o takie kolorki jak na zalaczonych zdjeciach(podobno sa to zimne odcienie ,tak mi powiedziano ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pion_d.jpg (17,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bluzka w paski.jpg (40,3 KB, 15 załadowań)
komandoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 19:33   #2
komandoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 60
Re: kolorek...

Dziewczyny,tak latwo o mnie nie zapomnicie .Podciagam watek,bardzo zalezy mi na Waszej pomocy
komandoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 21:29   #3
Kiria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 92
GG do Kiria
Re: kolorek...

I pooodbbijammy
Kiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 16:17   #4
komandoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 60
Re: kolorek...

no dziewczyny widze,ze nie tylko ja jestem zainteresowana tym kolorkiem.BLAGAM POMOZCIE
komandoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 16:32   #5
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: kolorek...

No nie tylko Ty . Wejdz na temat "czy lato moze nosic kasztanowe wlosy". Byl tez jakis watek o brazach dla lata (jesli kcesz, poszukam linkow)
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 17:22   #6
komandoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 60
Re: kolorek...

Wielkie dzieki hair za odzew.Bylabym Ci bardzo wdzieczna gdybys znalazla te linki!!A ten watek,ktory mi polecilas juz przejrzalam,tylko zastanawiam sie czy te brazy z nowej serii decore sa zimne??Ale sa to sliczne kolorki
komandoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 20:40   #7
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: kolorek...

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1093771448

Nie mam pojecia, czy sa brazy Decore zimne. Jeden z nich na moj gust jest, ale nie pamietam ktory (a na tamtym zdjeciu slabo widac). Zobacze jutro w sklepie. Jakas forma wypuscila tez serie "mrozne kasztany" czy cos takiego (upewnie sie i dam znac).

Ja zachorowalam na taki kolor jak ponizej (nie wiem, czy to zimne czy cieple ), nie mam pojecia, jak taki efekt uzyskac ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (26,7 KB, 13 załadowań)
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-14, 21:58   #8
komandoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 60
Re: kolorek...

Wielkie dzieki hair . Jak mozesz to sprawdz te "mrozne kasztany"Nigdy wczesniej o tym nie syszalam.Ten kolorek na jaki zachorowalas tez jest sliczny ,ale ja tez nie wiem czy on jest zimny czy cieply i nie powiem Ci jak taki efekt uzyskac,bo sama nie wiem.Ja sie w ogole nie znam,dlatego zadnych porad nie udzielam i tylko korzystam z Waszych
komandoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 23:49   #9
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: kolorek...

Hej mroźny kasztan ma firma L'Oreal w swojej palecie.
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 09:57   #10
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: kolorek...

To faktycznie farby L'Oreala. Ktos juz o nie pytal i nie doczekal sie odpowiedzi .
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ttern=kasztany
Pojde dzis poszukac takiego kolorku jak ma Natalia i sprawdze tez Decore i te kasztany
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 12:50   #11
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: kolorek...

Widac tez jestem beztalenciem jesli chodzi o okreslenie cieply-zimny . Przygladalam sie tym farbom. Wiem, ze ktoras z nich byla podobna to tego ktory jest na tym drugim zdjeciu. Mam watpliwosci jesli chodzi "Elegancki braz" Decore (najjasniejszy) ale te pozostale to chyba chlodne kolory. Jelsi chodzi o mrozne kasztany L'Oreal to ten najjasniejszy (Jasny kasztan opalizujacy chyba sie zwal) ma w sobie odrobine miedzi, a te ciemniejsze kasztane maja lekko czerwony polysk (czyli dla lata powinne byc ok).
A dla siebie upatrzylam dwie farby - orzech laskowy i kasztan.. jeszcze nie wiem, ktora poloze na swoje rude wlosy i zobaczymy, co bedzie .
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-15, 15:45   #12
komandoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 60
Re: kolorek...

Dzieki hair jestes po prostu niesamowita . I w ogole wielkie dzieki dziewczyny .Co ja bym zrobila bez tego forum??
komandoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 20:52   #13
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: kolorek...

Do uslug .
Juz jestem po farbowaniu . Wyszedl mi czekoladowo-rudy braz (ale jasny, na czym mi bardzo zalezalo). Jutro w swietle dziennym sie przekonam, co mam na glowie, na razie mi sie podoba .
Zycze owocnych poszukiwan, bo faktycznie znalesc jasny chlodny braz (z ciemnymi nie ma problemu) jest trudno.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 21:24   #14
Mała-Mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 178
Re: kolorek...

cięzko jest znależć jasny zimny brąz ja jako lato (również ) ciągle poszukuje i ciągle jest nie tak jakbym chciała,chyba wróce do blondów bo tam łatwiej jest określić i osiągnąć zimne kolory pozdrawiam.
Mała-Mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.