Trwała farba do włosów albo szampon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-23, 14:10   #1
patt
Raczkowanie
 
Avatar patt
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 56

Trwała farba do włosów albo szampon


Polećcie mi jakąś trwałą farbę do włosów albo jakiś dobry szampon. Często myję włosy i po 2 tygodniach kolor jest "sprany".
patt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 16:16   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Trwała farba do włosów albo szampon

A jakim szamponem myjesz? Czy jest to szampon do wlosow farbowanych? A moze to nie wina szamponu tylko ciaglego farbownia...chodzi mi o to, ze jesli ciagle farbuje sie wlosy (szczegolnie samemu)to w koncu robia sie porowate i wtedy bardzo ciezko utrzymac ten kolor na wlosach dluzej.. wierz mi, wiem co mowie, bo samam mam ten problem [img]icons/icon9.gif[/img]. Choc ostatnio kupilam szampon specjalnie dla blondynek John Frieda (niestety niedostepny w Polsce) i jestem bardzo zadowolona. Kolor sie poprawil i wlosy wygladaja duzo ladniej, choc nie farbowalam ich juz chyba z poltora miesiaca.
Moze powinnas wybrac sie do dobrego fryzjera, ktory moglby polecic Ci naprawde dobry szampon dostepny w kraju. Wiesz te specyfiki profesjonale w wiekszosci przypadkow sa duzo lepsze niz te dostepne na polkach sklepowych.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 17:06   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Trwała farba do włosów albo szampon

Na pewno nie uzywaj produktow Schwarzkopf. Ja zrobilam ten blad i zaluje.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 19:28   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Trwała farba do włosów albo szampon

moge wiedziec dlaczego nie uzywac produktow tej firmy??? ja akurat co 2 miesiace korzystam z szampomu koloryzujacego tej firmy i jestem bardzo zadowolona, widac na kazdego dany kosmetyk dziala inaczej, dlatego zawsze nalezy sprobowac i przekonac sie samemu czy warto czy nie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 20:01   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Trwała farba do włosów albo szampon

Skutkow uzywania produktow Schwarzkopf nie moge do dzisiaj sie pozbyc. Farba "zezarla" mi pigment we wlosach i po zdjeciu tego koloru wygladalam jak nie ja. Musialam nalozyc farbe w naturalnym kolorze, ale do dzis nie mam jednolitej barwy na glowie. Moja fryzjerka powiedziala mi, ze Pallette to najgorsza farba na rynku i w pelni sie z nia zgadzam. Dlatego odradzam jej stosowanie, mimo ze wlosy na poczatku wygladaja w porzadku. Jesli jednak Tobie sluzy, to tylko pozazdroscic. Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-25, 13:50   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Trwała farba do włosów albo szampon

ja również mam to szczęście, że służą mi wszystkie farby do włosów. dodam nawet, że swego czasu odbarwiałam je 3x w ciągu tygodnia dekoloryzatorem Joanny a one nadal były zdrowe i lśniące. jeśli idzie o farby do włosów to najśliczniejsze, najmiększe i najbardziej błyszczące mam po farbach marki Garnier - Natea. ale ja generalnie zawsze jestem zadowolona jak kupię sobie coś z Garniera. [img]icons/icon29.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-06, 09:02   #7
magdalenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 4
Re: Trwała farba do włosów albo szampon

No właśnie wszytsko zależy od włosa. Ja farbuję włosy non stop od jakichś 5 lat i wszytsko gra, choć traktowałam je już wszytskim. Najgorsze efekty miałam po Welli, a najbardziej służy mi Natea, rewelacja. Ale tak jak piszą dziewczyny może dobrze by było zasięgnąć rady specjalisty, w końcu od tego są. [img]icons/icon7.gif[/img]
magdalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-10-18, 12:50   #8
PuszystaZuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 4
GG do PuszystaZuzia
Re: Trwała farba do włosów albo szampon

Polecam szampony firmy Bilba
Sa to szampony z hormonami roslinnymi
Ja farbuje na rozne dziwne kolory i przy stosowaniu produktow tej firmy kolo trzyma sie dlugo i nie spiera sie.
Kolezanki w pracy czesto pytaja mnie jak to robie ze kolor w sumie jest jak bezposrednio po farbowaniu tyle ze nieszczesne odrosty widac.
PuszystaZuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-20, 21:47   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Trwała farba do włosów albo szampon

Zuzia,a gdie kupujesz ten szampon?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-20, 23:23   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Trwała farba do włosów albo szampon

Mieszkam w Ostrolece i kupuje go w sklepie zwanym "Zdrowa uroda"
Szampon niestety zostawialam w domu i nie mam go pod reka ale jutro najpozniej pojutrze zerkne na niego i powiem kto jest dystrybutorem i jak dokladnie sie nazywa. Moze nawet zrobie zdjecie opakowania.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-21, 07:27   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Trwała farba do włosów albo szampon

Dziękuję,Zuziu i czekam niecierpliwie...
A propos-masz piękne imię,gdy byłam w ciąży z bliźniakami,jednemu z dzieci miałam dać tak na imię,ale było to niemożliwe-byli to chłopcy...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.