Dodatkowy komplet dziurek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-09-15, 11:15   #1
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71

Dodatkowy komplet dziurek


Od kilku dni jestem w straszliwej rozterce i o poradę postanowiłam się w końcu zwrócić do Pani Agnieszki oraz wszystkich koleżanek - wizażanek (najbardziej kompetentnych osób pod słoneczkiem).
Dylemat mój dotyczy dodatkowej pary dziurek w uszkach, tj. +1 w prawym i +1 w lewym mym uszątku (jak do tej pory mam tylko po jednej). Strasznie mnie to korci, bardzo mi się podoba u innych ale nie wiem czy przypadkiem nie jest to w tej chwili non mode?
I czy wypada mieć taką "ozdobę" pracując w "poważnej" firmie i wdziewając codziennie na się nobliwe garniturki? Ale z drugiej strony może wtedy właśnie przez ten szczegół nie czułabym się tak "zniewolona" owymi wdziankami?
I na koniec pytanko: czy jeśli kiedykolwiek postanowiłabym zrezygnować z owej "ozdoby usznej", czy pozostaną w tym miejscu jakieś znaczne blizny, zniekształcenia,itp. czy zagoi się i nie będzie po tym śladu?
Proszę o poradę i pilną odpowiedz, bo ja jestem z tych co "gotuj wodę, popuść parę" i normalnie od kiedy mam tę uszkową zajawkę, to nie mogę normalnie znależć sobie miejsca!!!
Dziękuję z góry i ściskam Was wszystkie + Pana Złośliwca.
Pa
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-15, 11:39   #2
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Dodatkowy komplet dziurek

Jeżeli chodzi o styl i to, czy wypada, radziłbym raczej zaczekać na opinie koleżanek, ponieważ ja jakoś takoś stylistą nie jestem [img]icons/icon12.gif[/img]

A z informacji paramedycznych to wiem, że jeżeli drugą parę odziurkowania zrobisz wyżej w małżowinie usznej, ślad tam zostaje i jest bardziej widoczny od tego w tzw. "języczku" ucha.

A co Ciebie ugryzło z tym dziurkowaniem swojej szanownej osoby? Jedna para nie daje dość szczęścia? [img]icons/tongue.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-15, 13:11   #3
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: Dodatkowy komplet dziurek

Strzałka Panie Złośliwcze!
Właśnie w obawie przed tym,że ów pomysł mój może być jedynie chwilową zajawką, efektem huśtawki nastrojów czy też skutkiem burzy hormonów (o kurczę - co ja wypisuję,ja najprawdopodobniej sama nie wiem o co mi chodzi...może to już kryzys wieku średniego?,wszak 25 skończyłam na wiosnę;-)), zwróciłam się o pomoc do Was.
Jedna para od dni kilku zupełnie przestała mnie satysfakcjonować...czy te Twoje paramedyczne newsy są potwierdzone paradoświadczalnie?
Buzi dla Pana Złośliwca w Jego Wirtualne Czółko
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-15, 23:10   #4
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: Dodatkowy komplet dziurek? (jakakolwiek odp. mile widziana - plizzz...)

Pani Agnieszko & Drogie Wizażanki!!!
Proszę o jakiekolwieczek opinie na temat tych nieszczęsnych dziurek...świt już niedaleczko a wraz z nowym dzionkiem (do tego poniedziałkiem - brrr, kiedy poziom mojej chandry osiąga apogeum) imają się mnie nowe pomysły jak również finalizacja tych wcześniej zamyślanych...
Utwierdzcie mnie w przekonaniu lub odwiedzcie przed (być może) popełnieniem głupotki w moim życiu!
Plizzz...
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-15, 23:46   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Dodatkowy komplet dziurek? (jakakolwiek odp. mile widziana - plizzz...)

KUMARI !
dałem Ci nieskończenie doskonałą ilość dziurek [img]icons/icon7.gif[/img]
nie zmieniaj tego, bo jak tak lubisz dodatkowe dziurki,
może cię czekać niespodzianka [img]icons/icon23.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-16, 08:36   #6
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Dodatkowy komplet dziurek? (jakakolwiek odp. mile widziana - plizzz...)

Kiepski zart.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-16, 08:39   #7
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Dodatkowy komplet dziurek? (jakakolwiek odp. mile widziana - plizzz...)

Nie jest to opinia moja, ale jednej z moich kolezanek z pracy, ktora wlasnie niegdys zaopatrzyla sie w pare zapasowych dziurek - mniej wiecej w polowie wysokosci malzowiny usznej.

Stwierdzila, ze jest jej teraz czesto dosc niezrecznie, szczegolnie na wszelkich tete-a-tete na wyzszym poziomie (tzw. Towarzystwo i Elyta) spotkala sie z pewnym zainteresowaniem jej przeszloscia... chyba rozumiesz o co mi chodzi...

Pozdrawiam
Zlo
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-09-16, 09:16   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Dodatkowy komplet dziurek

Droga Kumari [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie wiem co Ci doradzic [img]icons/icon9.gif[/img] To sa sprawy tak indywidualne, ze wrecz nie powinno sie w nie ingerowac.

Moge jedynie Ci powiedziec co ja mysle na temat ozdabiania ciala kolczykami, tatuazami...
Jesli chodzi o kolczyki, to osobiscie nie mam zadnego, ale nie powiem podobaja mi sie czasami u innych kobiet POD WARUNKIEM, ze sa dyskretne, stylowe i JEDYNIE w uszach. A czy zrobione sa w malzowinie , czy na "dzyndzelku" to juz nie ma dla mnie roznicy. Tu chyba jedynie pozostaje problem, ze z malzowiny nie zarastaja [img]icons/icon9.gif[/img] i co potem jak sie juz odpodoba?

Nie podobaja mi sie i wrecz mnie spina jak widze kolczyki w jezyku, na luku brwiowym, brodzie itp... Po prostu nie lubie tego, nie podoba mi sie.

Podobnie jest u mnie z tatuazami. Super sa takie malutkie, dyskretne, ukazujace sie nie koniecznie calemu swiatu [img]icons/icon10.gif[/img]
Natomiast duze, wyeksponowane dla mnie sa po prostu ble.

Masz watpliwosci jak zaaraguje otoczenie w biurze. Zawsze jest ryzyko, ze trafisz na jakas malo tolerancyjna osobe i mozesz spotkac sie z krytycznymi uwagami. Ale wiekszym zagrozeniem jest chyba pierwsze wrazenie np. na przyszlym pracodawcy [img]icons/icon9.gif[/img]

Dlatego przemysl to sobie dokladnie, zastanow sie, rozwaz plusy i minusy. I dopierow wtedy podejmij decyzje SAMA !!

Pozdrowionka [img]icons/icon40.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-16, 11:07   #9
Iguana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 42
Re: Dodatkowy komplet dziurek

hej, Mysle ze powinnas sie zastanowic. Dodatkowa jedna dziurka wyglada wg mnie ok, ale nadmiar kolczykow w uchu to juz "lekka przesada" (przynajmniej mnie sie nie podoba). Pozniej mozesz zalowac. Wiem co mowie. Kilka lat temu jako pozegnanie z kolonijnym zyciem sprawilam sobie dodatkowe dwie dziurki w jednym uchu, na poczatku bylo fajnie ale teraz mam 22 lat i juz mi sie to niezbyt podoba. Obecnie sporadycznie nosze jedna pare kolczykow a reszta dziurek jest "nieuzywana" i nie wyglada to ladnie. Doradzalabym Ci jedna dodatkowa dziurke (tak w sam raz). Zycze podjecia wlasciwej decyzji i pozdrawiam.
Iguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-16, 11:54   #10
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: Dodatkowy komplet dziurek? - A CO!

HEJ, nie martw się, że "popełnisz głupotkę". Ja mam 7 dodatkowych dziurek w uchu (czy więcej, sama już nie wiem od dawna nie zwracam uwagi na nie), od 5-ciu lat nie noszę tam kolczyków, ale nikt nigdy - przenigdy nie zwrócił na to uwagi! To przecież nie są żadne wielkie "blizny" tylko malutkie dziurki w uszku..... A Ty chcesz tylko po jednej dodatkowej... w razie czego kto to zauważy... a po dwa kolczyki, jeżeli nie będą to koła z brylantów o średnicy 5 cm... to dlaczego nie przystoi? [img]icons/icon7.gif[/img] A ucho to przecież najpopularniejsze miejsce do dziurkowania..
Gratuluję odrobiny szaleństwa w tak "sędziwym wieku" [img]icons/icon12.gif[/img]
Prześpij się z tym jeszcze ... i do dzieła, raz się żyje [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-16, 11:57   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Dodatkowy komplet dziurek

Witam!
Mam w lewym uchu trzy dziurki, a w prawym jedną. Kolczyki w dodatkowych dziurkach nosiłam jeszcze podczas studiów, ale od kilku lat dziurki są "nieużywane", bo w pewnym wieku już nie wypada wyglądać jak nastolatka [img]icons/icon7.gif[/img] Ślad na uchu został, ale nie jest jakiś wielki...
Moja opinia: daj sobie spokój z dodatkowymi dziurkami. Jest teraz tyle ładnej biżuterii, że dodatkowe kolczyki są zbędne.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-09-16, 19:02   #12
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: Dodatkowy komplet dziurek (dziękuję) :-)

Wielkie dzięki za zainteresowanie moim dylemacikiem - już mi trochę do dziś przeszło, tj. sprawa z rangi państwowej spadła do niższej, ale nieduziutko...
Pozdrowionka
kumari
Ps. Chyba mamy nowego koleżkę (lub koleżankę) co to jego (jej) poczucie humoru i dowcip normalnie zwalają z nóg...[img]icons/icon9.gif[/img]
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.