Pomóżcie - rudy kolor włosów! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-09-17, 09:59   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Pomóżcie - rudy kolor włosów!


Pomożcie kochane wizażynki i P. Agnieszko, 2 tygodnie temu ufarbowałam moje nieszczęsne włoski na średni blond Palette. Moim zamierzeniem było uzyskać nie za ciemny i nie za jasny z brązów, ponieważ naturalnie jestem szatynką i zawsze łapią mi ciemniej. Niestety kolor po tygodniu wypłowiał i mam teraz jakiś dziwny odcień ni to rudy ni to brązowy - okropieństwo [img]icons/icon9.gif[/img] Bardzo proszę o pomoc, w sobotę wybieram się na uroczystość rodzinną i chciałabym się pokazać w "normalnym stanie". Dodam, że zawsze miałam problem z doborem koloru włosków do mojego typu czyli LATO. Nie trzymam się tej reguły sztywno ale w chłodnej tonacji wyglądam lepiej, mam dosyć jasną karnację, zielone oczy + kręcone włosy średniej długości, które chciałabym aby miały jakiś głęboki kolor a nie tak jak poprzednio mysi. Może któraś z dziewczyn zaproponowała jakiś z odcieni, zawsze marzyły mi się jasne włoski, może coś pomiędzy nimi, może brąz, oberżyna. Sama już nie wiem, proszę pomóżcie, już dłużej nie mogę patrzeć w lustro (
Będę wdzięczna
Asia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-17, 14:08   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pomóżcie - rudy kolor włosów!

Droga Asiu, nie moge sama osobiście Ci pomóc, ponieważ ja zawsze maluje włosy u fryzjerki i to ona robi mix z farb tak abym otrzymala na glowie kolorek, ktory wlasnie chce miec. Najlepiej sie czuje ( a mam podobny fenotyp jak ty, tylko oczy niebieskie) w jasnym szarym blondzie - ale najlepiej w postaci intensywnego balejazu lub w ciemnym baklazanie. Tylko, ze nie lubie jak ciemne wlosy maja jednolita barwe na calej glowie i zawsze kaze sobie zrobic przed ostatecznym malowaniem jasne pasma na calej glowie. Wtedy farba bierze z rozna intensywnascia i w koncowym efekcie wyglada to super.

Moze lepiej pojsc do dobrego fryzjera? Ja lubie np. kolory i farby L'oreala. Palette chyba nie jest najszczesliwszym wyborem.

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-18, 09:11   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pomóżcie - rudy kolor włosów!

Dziękuję bardzo za odpowiedź P. Agnieszce. Jakie polecałaby pani kolorki farb z L'oreala, coś w brązach (zawsze mam problem które są odcieniami zimnymi) tak aby otrzymać też nie za ciemny i też nie rudy kolor włosków, może jakaś numeracja. Nie mam do kogo zwrócić się z moimi wątpliwościami, tak więc przepraszam za kłopot i dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-19, 13:52   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pomóżcie - rudy kolor włosów!

Asienko niestey nie posiadam palety dostepnych kolorow [img]icons/icon9.gif[/img] a teraz z maluszkeim jest mi bardzo trudno wybrac sie do sklepu i pobuszowac w farbach.

Najlepiej jak poradzisz sie fryzjera. to nie takie trudne wybrac chlodny braz [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-19, 16:05   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pomóżcie - rudy kolor włosów!

Z jasnych farb L'Oreala chłodne odcienie mają te w których opisie występuje nazwa beżowy. Tylko że beżowy barwnik wrednie szybko się wyplukuje więc trzeba ją chronić wr=szelkimi możliwymi sposobami.Ale ja bym Ci polecała chlodny brąz np. OXYGENE z serii Open Color ( niebieskie pudelka). Tylko że to jest farba ze zmniejszoną dawką amoniaku - to dobrze dla włosków,ale =krótsze życie koloru.
Brązy podkreślają zielona tęczówkę.
Przy ciemnej oprawie oczu nie polecam jasnych farb ( wyglądają nienaturalnie jeśli nie położy ich b.dobry fryzjer, i nie zrobi delikatnego balejażu) no chyba że wystylizujesz się na skandynawkę [img]icons/icon12.gif[/img]
Pozdrówka
Noa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.