"ciężkie" włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-09-17, 10:06   #1
urszula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 4

"ciężkie" włosy


Znacie jakąś metodę na ciężkie niepuszyste proste włosy,które tylko przylegają do głowy(włosy do ramion i niezbyt )? Słyszałam o metodzie "podnoszenia włosów przy nasadzie".Czy ktoś to robił?jak długo trzyma się efekt i czy niszczy włosy?A może są inne metody? Ponoć trwała na moje włosy to tylko efekt na 2 tygodnie.Poradźcie.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-02 o 17:42
urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-17, 10:36   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: włosy

Może chodzi o zabieg Welli bodajże "Head Lines"?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-17, 13:58   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: włosy

Pisalam o tym zabiego w artykule o trwalej :"Jeżeli naszym głównym zamiarem jest jedynie podniesienie włosów u nasady i bardzo naturalny delikatny skręt włosów to polecam preparat Headlines z salonów Welli. Jest to bardzo łagodny preparat, który wprowadza do wnętrza włosa tak zwany depozyt keratynowy. Dzięki czemu wzmacnia strukturę włosa i jego sprężystość. Po zabiegu włosy są puszyste, mniej się przetłuszczają. Specjalną odmianę tego preparatu przeznaczono do włosów krótkich i półdługich. Fryzura utrzymuje się około 6-8 tygodni i nie ma problemu z odrostami, bo po tym czasie włosy samoistnie prostują się."

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-17, 13:59   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: włosy

Spróbuj używać lżejszych szmponów bez odżywek, a sama odżywkę wmasuj w końcówki. To powinno pomóc.

Headline rzeczywiście krótkotrwały efekt i poza tym trzeba trafić na fryzjera, któy dobrze go zrobi.

ulfa napisał(a):
> Znacie jakąś metodę na ciężkie niepuszyste proste włosy,które tylko przylegają do głowy(włosy do ramion i niezbyt )? Słyszałam o metodzie "podnoszenia włosów przy nasadzie".Czy ktoś to robił?jak długo trzyma się efekt i czy niszczy włosy?A może są inne metody? Ponoć trwała na moje włosy to tylko efekt na 2 tygodnie.Poradźcie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-18, 10:17   #5
urszula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 4
Re: włosy

To chyba to co szukałam!.Tylko jeszcze pare pytań:Czy ten zabieg wzmacnia włosy,czy raczej osłabia(np.jak trwała?)?Skoro efekt jest na 6-8tygodni to czy co taki okres można go powtarzać ,czy lepiej robić go sporadycznie przed jakąś okazją?Ogólnie nie mam gęstych włosów i nie chciałabym zaryzykować ich wypadania,bo będę łysa [img]icons/icon12.gif[/img] .
Srednio ile taki zabieg u fryzjera kosztuje i co to znaczy -fryzjer który dobrze to zrobi?Czy może to nie wyjść fryzjerowi?Po czym poznam że źle zrobił? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.