szczotka prostujaca AVON - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-18, 10:08   #1
agatii84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 39
GG do agatii84

szczotka prostujaca AVON


witam! czy moze ktoraś z Was ma szczotke prostujaca z avonu?czy ona jest na baterie czy cos?sie zastanawiam czy ja zakupic ale nie wiem czy warto
agatii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 16:59   #2
matii
Raczkowanie
 
Avatar matii
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: leeds
Wiadomości: 53
Re: szczotka prostujaca AVON

Witam No ja skusiłam się na taką szczotkę i dla mnie jest ona do bani!! Ale ja mam kręcone włosy i robi mi siano na głowie Nie ma w niej baterii
matii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 17:52   #3
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Re: szczotka prostujaca AVON

Hej!
Właśnie dziś widziałam tą szczotkę w katalogu Avonu.Sama jestem ciekawa czy działa, ponieważ ja przywiozłam sobie z USA podobną ale firmy "Conair" wygląda podobnie i jestem zadowolona nawet bardzo. Tylko że zauważyłam jedną różnicę pomiędzy nimi, moja ma zewnętrzne strony metalowe a ta z Avonu wygląda na plastik, więc nie zdziwię się jeśli jest kiepska.Mało tego moją kupiłam za 6$ z podatkiem a ta z Avonu kosztuje prawie 30 zł, a wcześniejsza cena to 35.Dziwne to trochę.
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 19:32   #4
agatii84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 39
GG do agatii84
Re: szczotka prostujaca AVON

ale na jakiej zasadzie ona w ogole działa? tak poprostu na zimno? :/ jest napisane THERMAL hair straightening brush, wiec myslalam ze ona jakies ciepło wytwarza...matii jak jej używasz?
agatii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 22:58   #5
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Re: szczotka prostujaca AVON

Nie wiem jak działa szczotka Avon-u ale do mojej przykłada się suszarkęna pewną odległość, a zewnętrzne ściany wykonane z metalu przewodzą ciepło przez włosie szczotki znajdujące się wewnątrz i oto tym sposobem włosy stają się proste, oczywiście trzeba przesunąć z góry do dołu.
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-19, 13:19   #6
matii
Raczkowanie
 
Avatar matii
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: leeds
Wiadomości: 53
Re: szczotka prostujaca AVON

Hejka No w tej szczotce z Avonu też jest metalowa powłoka po wewnetrznej stronie i ma ona przewodzić ciepło z suszarki Nie mówię że ona nie dziala tylko nie na moje włoski bo ja mam strasznie kręcone
matii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-19, 19:35   #7
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Re: szczotka prostujaca AVON

o qrrcze, musze podpytać jutro kolezanke-konsultantke Avon'u z tego co piszecie, to wydaje mi się, ze widziałam podobna na allegro,też mi wyglądała na plastikową(kosztowała chyba 25 zł) jesli kupicie to dajcie znać jakie efekty pzdr
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-19, 21:17   #8
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Re: szczotka prostujaca AVON

Ja jestem ze swojej bardzo zadowolona,zdrowsze to napewno od prostownicy chociaż i tak trzeba uważać.Fakt na kręcone włosy może mało działać.Ale moje podatne są na skręcanie tzn. jak nie wyprostuje na szczotce to mam pokręcone.Ale jak już wspomniałam ja jestem bardzo zadowolona.
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-19, 21:28   #9
agatii84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 39
GG do agatii84
Re: szczotka prostujaca AVON

ja mam z natury proste wlosy, ale po cieniowaniu i tych sprawach teraz jak zapuszczam podwijaja mi sie jakos niesfornie, czekam az beda dlugie to mam nadzieje ze sie znowu rozprostuja, nie chce niszczyc wlosow zelaskiem na goraco, dlatego pytam o ta prostownice, ale chyba sobie kupie jednak
agatii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 09:13   #10
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Re: szczotka prostujaca AVON

Cześc dziewczęta. Ja ostatnio kupiłam szczotkę z Avonu. Też nie wiedziałam jak się sprawdzi ale okazało się że bardzo mile mnie zaskoczyła !!! Ja mam włoski bardzo grube i sztywne jak druty które lubią sie puszyć. Po zastosowaniu bardzo się zdziwiłam Zawsze używałam grubej okrągłej szczotki wraz z suszarką. Efekt z pewnością nie był taki jak po tej szczotce! Włoski są mięciutkie i głaciutkie a co najważniejsze o wiele prostsze. Wiadomo tez że nie są aż tak wyprostowane jak po prostownicy - ale to chyba jest zrozumiałe. Ta szczotka nie ma żadnych bateri! To jest zwykła szczotka ( wygląda troche jak prostownica...he he). Wewnątrz ma metalowe wkładki i ma dokładnie takie zastosowanie jak pisała matii. Trzeba jednoczesnie trzymać suszarkę i szczotkę i przeciągać nią po całej długości włosa - kilkakrotnie jedno pasmo aż do wysuszenia, bo wiadomo, że to nie prostownica którą wystarczy przeciągnać 1-2 razy. Jak dla mnie jest super, a wierzcie mi że nie raz moje włosy doprowadzały mnie do furii i pod tym względem jestem bardzo wymagająca!!! Oczywiście stosowanie odżywek obowiązkowe a jak chcecie to możecie zastosować żelik Goldwela do prostowania.
Co do suszenia suszarką i szczotką jednoczesnie to najlepiej jak położycie sobie suszarkę na łóżko albo krzesło i właczycie - tak żeby miała przepływ powietrza - co spowoduje że będziecie miec w ręku tylko szczotkę którą o wiele lepiej bedzie wam operować. Ja tak robię od dłuższego czasu i jest to zdecydowanie prostsze i wygodniejsze.
Ps. Szczotkę wystarczy tylko naciskać-zamykać bo po zwolnieniu uścisku sama się otwiera (taka jakby sprężynka), co jest niezwykle dobrym pomysłem. W razie pytań piszcie. Życzę pozytywnych eksperymentów...ciao ciao...
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-21, 12:16   #11
spikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 65
GG do spikowa
Re: szczotka prostujaca AVON

witam ja wysuszylam wlosy prwie proste ta szczotka i zrobilo sie jedno wily matowe
spikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-21, 12:17   #12
spikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 65
GG do spikowa
Re: szczotka prostujaca AVON

mialo być - jedno wielkie siano
spikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-21, 14:13   #13
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Re: szczotka prostujaca AVON

Moze nie zastosowałaś odżywek? Albo moze za blisko trzymałaś? Nie mozliwe żeby od samej szczotki włosy zrobiły sie matowe. Wiesz mi że ja też mam jeszcze sianko na głowie (a wczesniej to juz w ogole była tragedia)i nieźle sie nameczyłam żeby powrociły w miare do normalności, a po tej szczotce są ładniejsze, prostsze - przynajmniej moje, a mam grube i ciężkie. Podstawa to odzywki!
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-21, 21:53   #14
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: szczotka prostujaca AVON

agatii to nie jest prostownica, tylko szczotka , trzeba modelowac wlosy uzywajac srodkow do stylizacji w zaleznosci od potrzeb , oraz suszarki , natomiast Wiolka, nie jest mozliwe zeby s szczotka do modelowania spowodowala zniszcenie wlosow!!
moze suszarka miala zbyt wysoka temperature, i tzrymalas ja zbyt blisko pasma , ktore modelowalas
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.