zapytowywanie :-) różany blond ;-P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-04, 20:00   #1
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794

zapytowywanie :-) różany blond ;-P


Witam serdecznie,chciałam zapytać czy ktoś używał juz moze farby Joanna nr 16- różany blond? Całkiem podoba mi sie ten kolorek ale nie wiem czy nie jest hmmm zbyt nienaturalny jak myślicie będzie pasował ciemnej blondynce? chwilowo przefarbowanej na jasną?? ;-P
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 21:34   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: zapytowywanie :-) różany blond ;-P

to zalezy ! przeslij zdjecie!@ bo nie wiafdomo jaki typem jestes czy cieplym czyt zimnym
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 22:47   #3
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Re: zapytowywanie :-) różany blond ;-P

no tak...blondynka zdjątko juz leci, włosy mam spięte,kiedy sa rozpuszczone sięgają nieco za ramiona
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 19:50   #4
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: zapytowywanie :-) różany blond ;-P

wiesz co? !! ja to chyba zrobilabym pasemka w tym kolorze na poczatek!!!bo jak ci nie bedzie odpowiadalo to zawsze latwiej bedzie wyjsc z tego koloru! pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 20:12   #5
_Meggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 358
GG do _Meggy_
Re: zapytowywanie :-) różany blond ;-P

posluchaj a z jakiego jestes miasta i ile masz lat, bo wydaje mi sie ze kojarze Ciebie skads??
__________________
Success doesn't consist on winning all the time, but on never giving up.
_Meggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 20:17   #6
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Re: zapytowywanie :-) różany blond ;-P

A mogę zapytać co to jest za kolor? Bo ma ładną nazwę))Ale to tylko nazwa, czy w rzeczywistości ma coś z rózem wspólnego?
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 20:24   #7
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Re: zapytowywanie :-) różany blond ;-P

Aha, już wiem, to ten , tak?
http://www.joanna.pl/produkty/festiv...blond_5416.asp
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-05, 20:26   #8
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: zapytowywanie :-) różany blond ;-P

Hm.jeśli "różany blond" jest określeniem jasnego,platynowego blondu z domieszką różowego.. to na twoim miejscu bym nie ryzykowała.
Może poprostu wyjść zupełnie inny efekt.. ponieważ nie masz włosów na tyle jasnych,aby położyć taki odcień..jeśli to taki,który sobie wyobrażam.
Mogłabyś nam jakoś przybliżyć ten "różany blond"?


pozdrawiam
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 20:29   #9
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Re: zapytowywanie :-) różany blond ;-P

widzisz ty sie zapytowywujesz czy on ma cos z różem wspólnego a ja sie własnie martwie że on z tym różem to bedzie miał wspólnego za dużo teoretycznie powinien wyjść blond z takimi bardzo jasno rózowymi przesiwtami,dlatego zapytałam czy ktoś juz moze uzywał...bo nie chciałabym wyskoczyć na ulicę tak totalnie z całą różową czupryną...lubie sie wyróżniać...ale tak moze jakoś bez przesady zbędnej w każdym razie dla zainteresowanej koleżanki przesyłam zdjęcie tej farby,kto wie moze ty też zaryzykujesz ;-P
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 20:37   #10
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Re: zapytowywanie :-) różany blond ;-P

Aha, to już kojarzę, ostatnio kilka razy widziałam taki kolor włosów, ale nie wiem, czy to ta farba akurat Z tym, ze szczerze powiem, że on jakoś ładniej wygląda na bledszych dziewczynach , gryzie się z opaloną skórą po solarium...
Hm...A moze spróbuj zrobić na początek jedno grubsze pasmo włosów?))))))Wtedy zawsze możesz stwierdzic, że to taka ekstrawagancja, w razie jakby kolor okazał sie coś 'nie taki jaki być powinien")))
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 20:48   #11
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Re: zapytowywanie :-) różany blond ;-P

wiesz co...kurcze ja to do zbyt opalonych nie należe tak w sumie cień na zdjęciu pada ponieważ sama sobie robiłam to zdjęcie...chyba widać hand made ;-p wiec to chyba cień mojej własnej reki sprawił ze tak wygladam :-] na solarium to ja w życiu nie byłam,ale teraz juz wiem...bede chodzić tylko w cieniu...przynajmniej zoszczedze na opalaniu :-]no właśnie kurcze sęk w tym że a) troche szkoda mi kasy tak wydawać na farbe i zrobić sobie jedno pasmo ponieważ i tak żeby farba zmieszała sie w dobrych proporcjach trzeba ja cała wypaćkać i kurcze jak połoze jedno pasmo i odczekam ta godzine czy tam ile to obawiam sie ze reszta farby bedzie do wywalenia...
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-05, 21:03   #12
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Re: zapytowywanie :-) różany blond ;-P

Też myslałam, ze to wina swiatła i kafelków na ścianie, ale wolałam asekuracyjnie stwierdzic, że to może solarium?)))))) hmmmmm...A tak w ogóle to ładna z Ciebie dziewczyna i bez tego farbowania))
Nie wiem, czy Joanna ma takie farby jak Wella -------> Wella ma pakowaną odsobno tubkę kremu i osobno aktywator, także można wymieszać trochę bez szkody dla całej farby...No nie wiem-------> mozesz eewntualnie przejść się do fryzjera i zapytać jak on to widzi na Twoich włosach, ale jak znam życie, często odpowiedź mija się z prawdą...Generalnie jedno jest pewne---> ładnemu we wszystkim ładnie
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 21:10   #13
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Re: zapytowywanie :-) różany blond ;-P

szkoada a juz myslałam ze nagle okazało sie ze mam latynoski typ urody ;-P aha meggy wybacz ze dopiero teraz Ci odpowiadam ale absolutnie nie mam nic wspólnego z Białymstokiem żyje sobie pod warszawa
Wiesz co Helu jest pakowana identycznie ponieważ ja juz próbowałam ten kolor ale jak wczesniej powiedziała koleżanka miałam zbyt ciemny blond by taki blond mi chwycił ale teraz mam juz bardzo jasniutki wiec mysle ze cos dało by sie zrobić. Moze faktycznie troche na próbkę spróbuje a jak bedzie nie tak to wystawie na Targowisku ;-P boje sie tylko ze zle to zmieszam ;-}zreszta znajac mnie to za kilka dni odwaga mnie napadnie i zamieszcze swoje zdjecie w tym wątku,zebyscie zobaczyły jak różany blond wygląda w rzeczywistości...albo znając życie założe nowy wątek...już nawet mam nazwę...Pink Panter ;-P
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.