Zaginęła Iwona z Trójmiasta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 13:54   #1
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462

Zaginęła Iwona z Trójmiasta


To jest kontynuacja poprzednich wątków zamkniętych ze względu na niskie zachowania uczestników.

Informuję, że w nowym wątku zaostrzam jeszcze bardziej zasady moderacji. Oznacza to, że atak na inną osobę, offtop i zwykle uznawane u nas za lekkie przewinienia równoznaczne będą z otrzymaniem 3 pkt karnych. Po dwóch przewinieniach oznacza to też 6 punktów, czyli ban stały i dożywotni.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:04   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Dopisano 15 września:
OTO LISTA PYTAŃ I ODPOWIEDZI ZADANYCH BLISKIEMU PRZYJACIELOWI RODZINY IWONY WIECZOREK. SĄ TU ZAWARTE ISTOTNE FAKTY!!!!

1. Czy mama Iwony widziała Ja przed wyjściem na imprezę -
nie bo była w pracy

2. Jeśli tak to czy nie dostrzegła butów czy Iwona miała na nogach inne?
3. Co z torebką Iwony? Czy Adria miała torebkę Iwony? Jeśli tak to skąd – Iwona zostawiła ja w klubie czy jeszcze przed imprezą? Czy może Iwona miała 2 - jedną z kluczami i kosmetykami zostawiła u Adrii, a małą kopertówkę wzięła do klubu? -
Wychodząc z domu wzięła dwie torebki - jedną w której miała rzeczy na imprezę i drugą taką - taka którą się bierze do klubu czyli z takimi tam kobiecymi drobiazgami. drugą torbę zostawiła u Adrii włącznie z kluczami od swojego domu
4. Na monitoringu przy Sanatorium o 3.07 widać pasek na jej ramieniu – to jakaś torebka czy złudzenie? -
to jest pasek od małej torebki .
5. Czy znajomi przyznali się o co była kłótnia (mamie Iwony, policji, Rutkowskiemu)?
nie , nic nie wiadomo konkretnie.
6. Po drodze Iwona z Adria wymieniały smsy – czy wskazują co mogło być powodem kłótni?, czy wynika z nich że dziewczyny się pogodziły? -
Raczej nie , Iwona strzeliła focha .
7. Czy Iwona po wyjściu z klubu miała jakieś pieniądze? - tego nie wiemy ale raczej nie bo by wzięła taksówkę.
8. Czy Iwona kontaktowała się z kimś spoza tej czwórki z imprezy po wyjściu z klubu. -
nie wiadomo
9. Czy u Adrii byli rodzice w tamtą noc czy nie? -
nie
10. Czy klucze, które Adria miała zostawić na balkonie miały być do domu Adrii, czy do domu Iwony. -
do domu Iwony
11. Ojczym Iwony po przebudzeniu słyszał Adrię – która była mniej więcej godzina? Było jeszcze ciemno czy już jasno? -
około 4 rano
12. Czy słyszał tylko głos Adrii, czy również głos Iwony?
Tylko głos Adrii
13. Kiedy Adria zorientowała się że Iwona nie zabrała kluczy?
podobno rano
14. Kasia zadzwoniła rano, obudziła Adrię i Pawła i co dalej?
15. Czy próbowała skontaktować się z kimś z rodziny Iwony? -
Kasia dzwoniła do domu Iwony rano - pytając się o Iwonę - telefon odebrał Piotr
16. Czy ktokolwiek sprawdzał czy Iwony nie ma u siebie w domu? Jeśli tak to o której godzinie? -
około 16
17. Czy sprawdzone zostało że Adria wróciła taksówką? Czy wracała sama? Czy dotarli do tego taksówkarza, przesłuchali go? -
wracała taksówką - o przesłuchaniu nic nie wiem
18. Czy na osiedlu Iwony jest ochroniarz? Czy widział coś? Choćby Adrię jak wracała? -
na sąsiednim jest na tym nie
19. Czy monitoring na osiedlu Iwony obejmuje wejście do jej klatki i wejście do klatki Adrii?
Jest nad klatką Iwony
20. Czy Iwonie zdarzało się nie wracać na czas do domu? Umówić się z jedną koleżanka, a ostatecznie spotkać się z inną?
Czasami tak
21. Czy Paweł był chłopakiem Iwony?
nie
22. Czy to on przyszedł zapisać swoją mamę do salonu mamy Iwony? -
nie to był inny kolega ale też z tej grupy z którą się bawili - na 13:00
23. Czy ten chłopak, który przyszedł do salonu zapisać swoją mamę pytał o Iwonę? O której godz przyszedł? przyszedł rano -
o Iwonę nie pytał
24. Kto i o której godzinie przyszedł poinformować że Iwony nie ma?
przyszli Paweł i Kasia około 16 ( mama Iwonki była od rana w pracy)
25. Czy znajomi współpracowali z mamą Iwony, pomagali jej? Czy Adria pokazała jej telefon z smsami od Iwony? Paweł i Adria tak -
telefony podobno sprawdziła policja
26. Po jakim czasie znajomi zostali przesłuchani?
po kilku dniach
27. Czy byli tylko raz przesłuchiwani, czy więcej razy? - kilka razy
28. Czy mają jakieś alibi na to co robili po klubie? Czy to alibi zostało sprawdzone? -
tak mają
29. Czy ta trójka chłopaków z którymi Iwona była na imprezie ma prawo jazdy, samochód?
wszyscy mają
30. Czy były chłopak Iwony, ten z którym była na studniówce, był wtedy z nimi na imprezie?
Nie nie był
31. Czy piwnice w bloku/blokach na osiedlu zostały sprawdzone? -
Nie
32. Co jeszcze internauci mogą zrobić aby pomóc?-
Kogoś kopnąć w d.... na przyspieszenie , myślę że nagłaśniając sprawę
33. Czy to na 100% jest Iwona na obu nagraniach z monitoringu?
Tak , potwierdzone na 200 %
34. po Iwonie,zaraz z dyskoteki wyszli koledzy a jakieś 3 minuty potem Adria.Gdzie Adria spotkała się z kolegami,czy tuz przed dyskoteka,czy przed wcześniej omawianym Mc Donaldem?
tego nie wiem
35. W jakich stosunkach wcześniej Iwona żyła z Adria i kolegami? Czy dochodziło miedzy nimi wcześniej do sprzeczek?-
jak to między dziewczynami
36. Czy torebka z kluczami do domu Iwony została zaraz na drugi dzień osobiście dostarczona przez Adrię Iwony mamie (o której ?) i jaka ta torebka miała zawartość (dokumenty, pieniądze)?-
na drugi dzień o 16 , przyniosła z Pawłem rzeczy i poinformowała mamę ze chyba coś się stało
37. Czy policja robi coś w tej sprawie, działa, czy nic? -
jedna z kilku tysięcy spraw - rutyna?
38. Co z Rutkowskim - czy on działa nadal? -
Działa - ale na razie bez rezultatów
39. Czy jest podejrzenie co do sprawców? Kim oni są?
????????????????????????? ???
______________________
PROSIMY O ROZSYŁANIE OBCOJĘZYCZNYCH FILMIKÓW O SPRAWIE ZAGINIĘCIA IWONKI, MOŻE JAKIŚ TURYSTA PRZEBYWAJĄCY WTEDY W TRÓJMIEŚCIE COŚ WIDZIAŁ:

http://www.youtube.com/watch?v=ggXRQYPZQxY - rosyjski
http://www.youtube.com/watch?v=mCiQO67ZknM
- niemiecki
http://www.youtube.com/watch?v=B_iWf0gvLFw
- francuski
http://www.youtube.com/watch?v=NWbT7WEQSSI
- norweski
http://www.youtube.com/watch?v=a1kdvHGLSDI
- szwedzki
______________________

W POSZUKIWANIACH IWONY BARDZO POMAGA PORTAL LUBLIN.COM.PL TUTAJ WSZYSTKIE ARTYKUŁY ORAZ WYWIADY AUDIO Z DETEKTYWEM RUTKOWSKIM, MAMĄ IWONY ORAZ POLICJANTAMI PROWADZĄCYMI ŚLEDZTWO:
http://lublin.com.pl/tagi/Iwona_Wieczorek/

______________________
"Iwona Wieczorek zaginęła 17 lipca. Wracała z dyskoteki w Sopocie. Pieszo, promenadą wzdłuż plaży, sama zmierzała do domu. O godzinie 4:12 zarejestrowała ją kamera w Gdańsku-Jelitkowie, przy wejściu na plażę nr 63.Kolejny trop prowadzi do ul.Czarny Dwór 6, gdzie dziewczyna była podobno widziana przez świadka odnalezionego przez detektywa Rutkowskiego. Informacja ta nie jest potwierdzona przez policję.

Iwona Wieczorek do tej pory nie wróciła do domu.
Policja, wolontariusze z Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego wraz z psami oraz przyjaciele Iwony kilkakrotnie przeszukali okoliczne tereny i pobliski park Reagana. Niestety, działania te nie przyniosły rezultatów. Nikt nie widział, co stało się z Iwoną. Nie ma też ciała dziewczyny. Śledztwo prowadzi prokuratura w Gdańsku. Sprawy podjął się też znany jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski. Nie potrafi jednak wskazać miejsca w którym może znajdować się Iwona.

STRONA Z DOKŁADNYM OPISEM CO DZIAŁO SIĘ Z IWONĄ W DZIEŃ ZAGINIĘCIA:

http://gdziejestiwona.tk/

_________________________ ___________

Wizaż wiele zrobił dla Iwony Wieczorek, mieliśmy oficjalne podziękowania od jej mamy - uszanujmy to i pomagajmy dalej!!! Pamiętajmy przy tym wszystkim że to
IWONKA JEST NAJWAŻNIEJSZA

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-09-15 o 18:20
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:06   #3
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Wysyłam już filmik z YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=sjU1l...eature=related
gdzie tylko mogłam.
Może ktoś potrafi zrobić go po angielsku, niemiecku
Można by wysyłać go na zagraniczne strony- bo może Iwona jest za granicami naszego kraju?
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:07   #4
Flaviek
Zakorzenienie
 
Avatar Flaviek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 051
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

sa moze jakies inne zdjecia z marszu?
Flaviek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:15   #5
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość
Wysyłam już filmik z YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=sjU1l...eature=related
gdzie tylko mogłam.
Może ktoś potrafi zrobić go po angielsku, niemiecku
Można by wysyłać go na zagraniczne strony- bo może Iwona jest za granicami naszego kraju?
na pewno znajdą się Wizażanki, które będą mogły przetłumaczyć tekst na inne języki.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:20   #6
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Ja chciałam pomóc w laminowaniu plakatów i kupić sama folię do tego- o wiele estetyczniej to wygląda i jest pewność że nie zamoknie itp , ale niestety cena 80 na chwilę obecną mnie przerosła niestety.

Poza tym osoby z tych okolic ... czy wywieszają plakaty od wewnętrznych stron witryn sklepowych?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:22   #7
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Ja napiszę tylko jedno i to będzie dla mnie koniec sprawy wizaz-konta strona iwonkowa - tam się szerzy obłuda i tyle.
Koniec sprawy.
Nie mogę doczekać się kolejnych poszukiwań


---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja chciałam pomóc w laminowaniu plakatów i kupić sama folię do tego- o wiele estetyczniej to wygląda i jest pewność że nie zamoknie itp , ale niestety cena 80 na chwilę obecną mnie przerosła niestety.

Poza tym osoby z tych okolic ... czy wywieszają plakaty od wewnętrznych stron witryn sklepowych?
Z tym laminowaniem to genialny pomysł, ale szkoda, ze drogi
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 14:23   #8
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

A będą kolejne poszukiwania? Coś wiadomo na ten temat?
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:27   #9
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
A będą kolejne poszukiwania? Coś wiadomo na ten temat?
No właśnie nic
dl mnie codziennie powinny jakieś być, nawet w tym samym lesie jeżeli rzeczywiście ma tam coś być.... no ale proszę was, bez psów?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:30   #10
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Dziewczyneczki są jakieś wiadomości nowe?

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
No właśnie nic
dl mnie codziennie powinny jakieś być, nawet w tym samym lesie jeżeli rzeczywiście ma tam coś być.... no ale proszę was, bez psów?
Kurcze ja juz sie w tym wszystkim gubię poważnie
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:31   #11
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Nie wiem czy było czy nie,jeszcze nie doczytałam do końca poprzedniego wątku.

Krótka relacja z marszu na TVN 24.

http://www.tvn24.pl/28377,1669312,0,...wiadomosc.html
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 14:33   #12
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
No właśnie nic
dl mnie codziennie powinny jakieś być, nawet w tym samym lesie jeżeli rzeczywiście ma tam coś być.... no ale proszę was, bez psów?
no, zwłaszcza że Rutkowski sam uważa że ona nie żyje, to powinien przeszukać te tereny na których może być ciało. Prawdopodobne że i wtedy jakieś ślady sprawcy by się znalazły.

Podczytuje to forum dla wizjonerów i to co tam piszą brzmi przekonująco i jakoś tak najlogiczniej ze wszystkich opcji

Ach, gdybymmieszkała bliżej to sama bym chodziła z jakimiś ludźmi na poszukiwania.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:34   #13
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Niestety drogi ... i w sumie możliwe , że nieopłacalny w wypadku kiedy ktoś te plakaty zrywa. Poza tym jak we Wrocławiu zaginął chłopak to znajomi chodzili i wywieszali jego plakaty od wewnętrznych stron witryn. Na poczcie - tam wiele osób dziennie chodzi i z nudów patrzy, w sklepach spożywczych i innych tego typu a tam ich nikt nie zerwie i nie trzeba w kółko drukować. Chyba , że już tak powywieszaliście to ok
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:38   #14
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Flaviek Pokaż wiadomość
sa moze jakies inne zdjecia z marszu?
Zdjęcia z marszu znajdziesz na stronie Iwony(w Forum bodajże widziałam) Wiem też, że były na interii, ale oglądałam to w pracy i nie mam linków na swoim kompie.
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:38   #15
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

niektórym radzę poczytać wątek: http://zaginelaiwonawieczorek.npx.pl...104&rowstart=0
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:45   #16
Dolores77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 58
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
no, zwłaszcza że Rutkowski sam uważa że ona nie żyje, to powinien przeszukać te tereny na których może być ciało. Prawdopodobne że i wtedy jakieś ślady sprawcy by się znalazły.

Podczytuje to forum dla wizjonerów i to co tam piszą brzmi przekonująco i jakoś tak najlogiczniej ze wszystkich opcji

Ach, gdybymmieszkała bliżej to sama bym chodziła z jakimiś ludźmi na poszukiwania.
poproszę o linka do tego forum dla wizjonerów.....
Dolores77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:45   #17
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Nie wiem,jak duże są te plakaty, które wywieszacie, ale jeśli mieszczą się a a4 to można je wkładać do koszulek foliowych i zaczepiać "do góry nogami",żeby woda się nie dostała do środka.
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:48   #18
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
Nie wiem,jak duże są te plakaty, które wywieszacie, ale jeśli mieszczą się a a4 to można je wkładać do koszulek foliowych i zaczepiać "do góry nogami",żeby woda się nie dostała do środka.
Wierz mi, dostanie sie, widziałam pełno takich plakatów po naszych trójmiejskich ulewach - całe rozmazane
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:48   #19
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
niektórym radzę poczytać wątek: http://zaginelaiwonawieczorek.npx.pl...104&rowstart=0
Co to ma wspólnego z zaginięciem Iwony??

Widzę,że nadal roztrząsasz spór... ;/

NA TEMAT: Oglądając zdjęcia z marszu zauważyłam,że chyba na każdym zdjęciu mama Iwony trzyma kurczowo swoją torebkę,tak jakby chciała móc wyczuć wibracje w telefonie, czekając na telefon lub smsa...

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2010-08-15 o 21:31
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 14:50   #20
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Dolores77 Pokaż wiadomość
poproszę o linka do tego forum dla wizjonerów.....
Tutaj: http://www.zaginelaiwonawieczorek.np...hp?forum_id=19

Zwłaszcza temat "Rekonstrukcja zdarzeń wg astrologii kryminologicznej" i posty Luny.

To nie są dobre wieści, dobre przepowiednie, ale wydają mi się najbardziej prawdopodobne niestety
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:56   #21
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Ciekawe,czy jasnowidz Jackowski jeszcze współpracuje z rodziną czy już nie,czy jeszcze ma jakieś wizje i czy się w ogóle o nie stara (nie wiem jak to nazwać - chodzi o te "wąchanie" ubrań Iwony). Dawno już się nigdzie nie wypowiadał na ten temat.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:56   #22
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość

To nie są dobre wieści, dobre przepowiednie, ale wydają mi się najbardziej prawdopodobne niestety
No właśnie, słuchajcie jak to jest?
Teorii jasnowidzów jest dużo. Co się z nimi dzieje? Ktoś te wizje sprawdza?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:04   #23
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość
Wysyłam już filmik z YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=sjU1l...eature=related
gdzie tylko mogłam.
Może ktoś potrafi zrobić go po angielsku, niemiecku
Można by wysyłać go na zagraniczne strony- bo może Iwona jest za granicami naszego kraju?
Jak już napisałam wcześniej moim zdaniem bardzo dobry pomysł,bo moim zdaniem istnieje takie prawdopodobieństwo,że Iwona została wywieziona za granicę.

Jednak jak już powstaną te filmiki to może na wszelki wypadek napiszmy maila do Edyty Bartosiewicz (lub osobę odpowiedzialną za kontakt z nią) czy możemy wykorzystać jej piosenkę "Niewinność" w tym filmiku,zaznaczając,że będzie on rozsyłany na zagraniczne fora i że nie mamy z tego żadnych korzyści majątkowych.

Ale myślę,że się zgodzi,bo to jednak jakby nie patrzeć też jest promocja dla niej samej. I tak jak ktoś napisał próbuje ona po wielu latach wrócić na polską scenę muzyczną.

No i wtedy koniecznie trzeba dodać informację,że to jest jej piosenka użyta w tym filmiku,bo chyba tej informacji zabrakło w linku od titiny.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
No właśnie, słuchajcie jak to jest?
Teorii jasnowidzów jest dużo. Co się z nimi dzieje? Ktoś te wizje sprawdza?
Któryś z policjantów wypowiadał się,że sprawdzają każdy trop,mimo,że są sceptycznie nastawieni do pracy wizjonerów.

Myślę jednak,że najpierw trzeba zgłosić policji owy trop czy wizję,a nie wiem czy Ci wizjonerzy zgłaszają swoje przypuszczenia czy tylko piszą na forum w nadziei,że czyta to policja i to sprawdzi albo że inny użytkownik zgłosi ich wizję policji.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:06   #24
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Co to ma wspólnego z zaginięciem Iwony??

Widzę,że nadal roztrząsasz spór... ;/

NA TEMAT: Oglądając zdjęcia z marszu zauważyłam,że chyba na każdym zdjęciu mama Iwony trzyma kurczowo swoją torebkę,tak jakby chciał móc wyczuć wibracje w telefonie, czekając na telefon lub smsa...
po to aby niektóre z was sobie przeczytały co ma do powiedzenia Mia i wzięły pewne rzeczy do serca, bo czas skończyć te kłótnie i przepychanki. Wizaż i oficjalna strona Iwony powinny współpracować.
Ja próbuję ten spór skończyć, bo dziewczyny z Wizażu zrobiły wiele dobrego i trzeba to uszanować. Więc na teksty na oficjalnej stronie o tym, ze Wizaż jest beee się nie zgodzę.

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-08-15 o 15:08
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:06   #25
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
No właśnie, słuchajcie jak to jest?
Teorii jasnowidzów jest dużo. Co się z nimi dzieje? Ktoś te wizje sprawdza?

Problem w tym że "jasnowidze" sami dokładnie nie potrafią określić miejsca w którym może być ciało.To są ogólniki - lasy, woda itd., tak naprawdę takich miejsc jest masa.

Najgorsze, że przepowiadają że sprawa się szybko nie rozwiąże, że to może jeszcze długo potrwać zanim wpadną na jej ślad

Jeśli Iwona nie żyje to chciałabym żeby jak najszybciej znaleźli jej ciało. Nie umiem sobie wyobrazić bólu rodziny, życia w tej ciągłej niepewności. Znalezienie ciała, choć byłoby bolesne to jednak podstawa, żeby pomału zaakceptować rzeczywistość bez niej.

Edytowane przez Kimikika
Czas edycji: 2010-08-15 o 15:08
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:11   #26
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Niech każda z was to przeczyta: http://zaginelaiwonawieczorek.npx.pl...&thread_id=106
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:13   #27
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość

Jeśli Iwona nie żyje to chciałabym żeby jak najszybciej znaleźli jej ciało. Nie umiem sobie wyobrazić bólu rodziny, życia w tej ciągłej niepewności. Znalezienie ciała, choć byłoby bolesne to jednak podstawa, żeby pomału zaakceptować rzeczywistość bez niej.
Dokładnie, taka niepewność jest najgorsza
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:20   #28
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

"Nowi świadkowie zarejestrowani przez kamery monitoringu sami zgłosili się na policję. Złożyli zeznania, podobnie jak 25-letni policjant, z którym spotykała się Iwona. Niestety ich zeznania nie spowodowały przełomu w śledztwie. Cały czas, bezskutecznie, poszukiwany jest mężczyzna z ręcznikiem, który feralnego poranka szedł za Iwoną."

Czyli wychodzi na to,tak jak pisałam,że ten policjant Marcin nie ma nic wspólnego z zaginięciem Iwony.

http://www.tvp.info/informacje/ludzi...czorek/2390000 - artykuł + wideo

Zauważyłyście,że Pana Ręcznika ocenzurowano,a innych osób z monitoringu nie?? Nie bardzo rozumiem dlaczego. Pan Ręcznik chyba się jeszcze nie znalazł,czyli nadal jest poszukiwany jako ważny świadek,dlaczego więc zamazali mu twarz?? Ktoś wie??
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:20   #29
lenaana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

myślę osoby które założyły stronę iwony na facebooku

http://www.facebook.com/pages/Iwona-...2922095?ref=ts

i

http://www.facebook.com/profile.php?...0075919&ref=ts


powinna zacząć dodawać masowo do znajomych ludzi z wschodniej i zachodniej granicy o ile istnieje podejrzenie że mogła zostać wywieziona.
facebook to w chwili portal społecznościowy liczący sobie kilkadziesiąt milionów (!!) użytkowników na całym świecie.
umieszczajac na tym profilu informacje po angielsku, po polsku i niemiecku i rozsyłając zaproszenia ( ewentualnie polecenia strony) do użytkowników zzagranicy zwiększa się prawdopodobieństwo że jeśli ta dziewczyna jest poza granicami polski to ktoś ją zauwazy...

bo jaki jest sens zakładac profil i czekać az 200 osob z polski same się doda do znajomych ktorzy już o tej sprawie wiedzą?

potrzeba inicjatywy i rozsyłania cały czas informacji dalej w świat.
lenaana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:23   #30
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez lenaana Pokaż wiadomość
myślę osoby które założyły stronę iwony na facebooku

http://www.facebook.com/pages/Iwona-...2922095?ref=ts

i

http://www.facebook.com/profile.php?...0075919&ref=ts


powinna zacząć dodawać masowo do znajomych ludzi z wschodniej i zachodniej granicy o ile istnieje podejrzenie że mogła zostać wywieziona.
facebook to w chwili portal społecznościowy liczący sobie kilkadziesiąt milionów (!!) użytkowników na całym świecie.
umieszczajac na tym profilu informacje po angielsku, po polsku i niemiecku i rozsyłając zaproszenia ( ewentualnie polecenia strony) do użytkowników zzagranicy zwiększa się prawdopodobieństwo że jeśli ta dziewczyna jest poza granicami polski to ktoś ją zauwazy...

bo jaki jest sens zakładac profil i czekać az 200 osob z polski same się doda do znajomych ktorzy już o tej sprawie wiedzą?

potrzeba inicjatywy i rozsyłania cały czas informacji dalej w świat.
zgadzam się!
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.