"wicherek" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-25, 18:15   #1
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298

"wicherek"


czy z tym dzisdostwem da sie cos zrobic? Zawsze chcialam miec grzywke, ale niestety mam malego wicherka i kazda fryzjerka mowi mi, ze grzywka mi sie bedzie podnosic. Teraz nie moge zrobic nawet przedzialka na inna strone bo mi sie tak wlosy ulozyly i juz... jak mialam dluzsze wlosy to dalam rade... buuu ja chce grzywke!!!
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 12:55   #2
lucy215
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 26
Re: "wicherek"

ja mam 2 wicherki ostatnio fryzjerka moja boska wymarzona powiedziała mi że da się je fajnie wykorzystać (jest jakiś styl fryzjerstwa włoskiego czy coś takiego), niekoniecznie przy grzywce. z wicherkami da się żyć
lucy215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 22:30   #3
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Re: "wicherek"

ooo jaki stary watek

ja mam tez wicherki nad karkiem, gdzie sie koncza wlosy i z jednej strony grzywki. i co ja na to?? nosze grzywke, krotka, raz dluzsza, czasem bardzooo krotka, prosta, skosna, wycieniowana.. to zalezy od rodzaju fryzurki

skosna: dluzsza tam gdzie wicher bo obciazy, lub wlasnie na odwrot to zalezy jak bardzo podnosi ci wloski, co przy skosnej moze byc nawet plusem

prosta: ale dluzsza, do lub przed brwi

mocno wycieniowana: przy bardzo krotkich fryzurach

a co mi mowila fryzjerka:
- zostawic w spokoju, niech rasna w tym kierunku w jakim sie naturalnie ukladaja i fryzurke dostosowac do nich
- przy srednich wlosach i grzywce mozna wicherek troszke poprzycinac (zgolic przy samej skorze, lub ciut zostawic) z tym ze uczesac w opaske sie nie da bo wyzaza

no walsnie... dzis bylam u fryza i mi tak wicherka poprzycinala przy skorze ale mam wloski krotsze i mocno cieniowane, piorkowane czy jak tam... wiec nie drazni mnie to, a czy pomoglo hmm zobaczym jak to bedzie odrastac hehee

kurcze.. czemu jest tu tak mało Wicherkowych??
odezwijcie sie!!
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 11:04   #4
nielle
Raczkowanie
 
Avatar nielle
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: trochę tu, trochę tam
Wiadomości: 158
Dot.: Re: "wicherek"

heh zglasza sie kolejna wicherkowa moj wicherek umiejscowiony jest zaraz nad czolem i jak przejade palcami po wlosach do tylu, to robi mi sie cos w stylu fryzury na Alfa (wiecie tego kosmity z serialu). Pamietam jak jakies 15 lat temu taka grzywka byla bardzo modna. Kolezanki mi zazdroscily, ze nie musze sie meczyc, tapirowac i lakierowc wlosow zeby miec taka postawiona grzywke niestety moda szybko minela i od tej pory z upartoscia maniaka przygladzam tego wichra na wszelkie sposoby. Pokusilam sie tez na grzywke na bok (ukladam na okraglej szczotce). da sie z tym zyc
nielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 16:24   #5
tavion
Przyczajenie
 
Avatar tavion
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
GG do tavion
Dot.: "wicherek"

Może wyjdę na niedouczoną, ale... co to jest wicherek i jak to wygląda?
tavion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 21:37   #6
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: "wicherek"

juz mowie cebulki wlosowe rosna w innym kierynku niz reszta wlosow.. taki psikus natury, np na pewnym odcinku kilka wloskow rosnie w przeciwnym kierunku niz inne obok, co powoduje ze wlosy inaczej sie ukladaja, podnosza bardziej od nasady, stercza jak sa krotkie :P jak zetniesz rowno grzywke to jedna strona sie podnosci i wyglada jakbys scinala nie rowno moze to byc w roznych miejscach..
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 15:44   #7
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: "wicherek"

ja tez mam wicherek, na grzywce na środku czoła. wszystko byłoby ok gdyby mi ostatnio pewna "utalentowana fryzjerka" zrobiła za krótką grzywkę i teraz środkowa jej część sterczy mi do góry na baczność! istna masakra ;/ muszę zapuścić to dam radę
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 12:12   #8
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: "wicherek"

To jest juz nas 5! Pozdrawiam Wicherkowe Panie hehee
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 11:27   #9
czupaczups
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: "wicherek"

oj stary wątek, ja również wicherkowa jestem niestety .. może dołączyły jakieś nowe wicherkowe? macie jakieś propozycje jak sobie z tym poradzić ? ja ostatnio postanowiłam zrobić przedziałek po drugiej stronie zeby zakryć mojego wicherka ale po przełożeniu włosów co sie okazało? że po drugiej stronie mam drugiego wicherka
czupaczups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 20:03   #10
*Sienna*
Raczkowanie
 
Avatar *Sienna*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 231
Dot.: "wicherek"

Też mam wicherek Czasami powstaje z niego wspomniany wcześniej efekt Alfa, ale i z tym można sobie poradzić. Dość trudno układa się grzywkę, przynajmniej ja mam z tym problem czasami, ale to już kwestia prawidłowego strzyżenia.

Edytowane przez *Sienna*
Czas edycji: 2008-05-22 o 18:15 Powód: błąd
*Sienna* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 16:02   #11
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: "wicherek"

a mi się zrobił jakieś 1,5 roku temu wicherek, nie wiem dlaczego walczę z nim jak się da, ale utrwalacze nie pomagają na długo, wyglądam jak jakiś kosmita jak mi z boku czoła taka antenka stoi *MASAKRA*

czy one się tworzą od np złego scięcia czy może wykruszyły mi się włosy od farbowania i tak odrosły - sama nie wiem ale muszę się tego pozbyć bo doprowadza mnie do wściekłości...

w nastepnym tygodniu wybieram się do fryzjera żeby coś zrobić z grzywką :/

koleżanka mi powiedziała że aby nad nim zapanowac to mnie czeka z pół roku walki, codziennie suszyć w tym miejscu i układac na piance szczotką w tą stronę którą chce
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 11:47   #12
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: "wicherek"

To ja jestem nastepna xD mam wicherek nad czołem, tam, gdzie mam przedziałek do grzywku na bok xD smieszne to jest, ale napakuje kupe lakieru i jakos wyglada xD
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 09:12   #13
Monisiowata09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: "wicherek"

niomS ja tesh mam wicherka^^ na srodku zaraz dan czołem, kiedy bylam mlodsza byl on bardziej wyrazisty i rzucal sie innym w oczy, lecz teraz zaczesuje wlosy na ukos i wicherek jakos zaczoł znikac i włosy nie podnosza sie. Z własnego doswiadczenia wiem cze jak ktos ma wicherek np na srodku zaraz nad czolem to nie moze po srodku robic przedzialka, bo to tylko pogarsza sprawe
Monisiowata09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 14:19   #14
czeklitmusse
Raczkowanie
 
Avatar czeklitmusse
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dom:)
Wiadomości: 193
Dot.: "wicherek"

zgłasza się kolejna osoba z tym paskudztwem ! nie mam żadnych sprawdzonych sposobów na mojego wicherka po prawej str czoła chcę sobie zrobic grzywke moze wyjdzie niedawno miałam taką na całe czoło wicherek nie przeszkadzał tylko to chyba temu, że grzywka była bardzo bardzo gęsta!
czy myślicie że coś takiego by wyszło:
__________________

Rekonstrukcja

Jeśli ja jestem twoim snem, to ty jesteś moim



czeklitmusse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 11:53   #15
Kamyczek101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: "wicherek"

Mam wicherki 2 po prawej str czoła b. duzy, po lewej mneijzy. Na grzywke nikt nie dawał mi szans. Niestety uległam wypadkowi i musialam zakryc czoło, poszłam do profesonalistki, bo nikt inny nie wiedział co zorbic....

Na wicherek jest sposob tzw. under-cutting

W miejscu gdzie macie wicherek podcinacie na max 1cm (im krocej tym lepiej ) wlosy . oczywiscie od spodu, a nie całe Wtedy bierzecie po prostu więcej włosów z tyłu glowy na przód , jezeli macie cienkie lub mało ich. Ja miałam pocvzatkowo na grzywke wlosy ze środka glowy dobrane , z czasem sie przyzywczaiły i jest normalnie ;D
Kamyczek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 13:57   #16
czeklitmusse
Raczkowanie
 
Avatar czeklitmusse
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dom:)
Wiadomości: 193
Dot.: "wicherek"

hmmm to może warto sprobować z tą grzywą skoro jest sposób na ten "wicherek" dziękuje za cenna informacje
__________________

Rekonstrukcja

Jeśli ja jestem twoim snem, to ty jesteś moim



czeklitmusse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 19:57   #17
MilkyQueen
Raczkowanie
 
Avatar MilkyQueen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 56
Dot.: "wicherek"

Usłyszałam o czymś takim jak wicherek i od razu pomyślałam o moich włosach.

Do tej pory miałam grzywkę, jednak przysparzała mi wielu kłopotów. Codzienne prostowanie doprowadza mnie do szału skoro po pół godzinie mam swoją piękną falę (przez to zaczęłam zapuszczać grzywkę i układam na lewą stronę), tzn. na środku czoła włosy stoją jakiś centymetr, potem robię się proste a końce paskudnie wywijają się na zewnątrz. Cała lewa strona wywija się tak samo i nie wiem czy to nie sprawa wicherka...

Srodki do stylizacji nawet pomagają tylko bardzo przetłuszczają mi sie włosy i nie mogę ich używać. Czy do końca życia będę skazana na długie, proste, paskudne włosy bez grama cieniowania? Jaką fryzurę mogłybyście doradzić?
MilkyQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 20:34   #18
Karolka2
Raczkowanie
 
Avatar Karolka2
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: POLSKA ;)
Wiadomości: 41
Dot.: "wicherek"

Witajcie w klubie- mam ten sam problem. I właśnie jak na złość chciałabym mieć grzywkę :\ Niestety nie mam aż tyle cierpliwości, że ją codziennie układać i się z nią męczyć. Zresztą nawet jeśli to zrobię, ona i tak wkrótce powraca do swojego wcześniejszego ustawienia Nawet kiedy biorą przedziałek z boku głowy, to źle się układają, jedne podchodzą pod drugie.. Kotarga :\ Dlatego najczęściej noszę przedziałek po środku głowy. Bo po prostu nie mam już cierpliwości :P Kiedyś miałam krótką grzywkę, przez krótki czas się układała, później zaczął się cyrk ^^ Byłam tedy w 4 klasie podstawówki więc nie przywiązywałam do tego zbyt dużej wagi. Teraz sie tak nie da U mnie jest tak, że jak dłuższy czas nosze przedziałek z boku głowy (z użyciem pianki i odrobiny gumy), to włosy nieco się przyzwyczajają. Ale wystarczy że nas ich nie przełożę na bok i klapa. Potem znowu odstają :\
Dlatego za grzywkę serdecznie DZIĘKUJĘ, ale nie skorzystam
Pozdrawiam wszystkie "wicherkowe". Swoją drogą- całkiem nas dużo. Widzę, że nie jestem sama
Karolka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 20:36   #19
Karolka2
Raczkowanie
 
Avatar Karolka2
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: POLSKA ;)
Wiadomości: 41
Dot.: "wicherek"

Cytat:
Napisane przez MilkyQueen Pokaż wiadomość
Usłyszałam o czymś takim jak wicherek i od razu pomyślałam o moich włosach.

Do tej pory miałam grzywkę, jednak przysparzała mi wielu kłopotów. Codzienne prostowanie doprowadza mnie do szału skoro po pół godzinie mam swoją piękną falę (przez to zaczęłam zapuszczać grzywkę i układam na lewą stronę), tzn. na środku czoła włosy stoją jakiś centymetr, potem robię się proste a końce paskudnie wywijają się na zewnątrz. Cała lewa strona wywija się tak samo i nie wiem czy to nie sprawa wicherka...

Srodki do stylizacji nawet pomagają tylko bardzo przetłuszczają mi sie włosy i nie mogę ich używać. Czy do końca życia będę skazana na długie, proste, paskudne włosy bez grama cieniowania? Jaką fryzurę mogłybyście doradzić?

Może to wywijanie sie nie jest aż takie złe ? Jak włosy sie wywijają, to całkiem fajnie się prezentuje. Ja bym tak chciała A przecież wycieniować możesz. Fajnie będzie- kilka takich wywiniętych warstw. nic złego!
Karolka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 19:09   #20
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: "wicherek"

Ja też posiadam owy "wicherek", którego ja nazywam "jessicą" A nazwa się wzieła od oglądanej niegdyś przez moją babcię "Mody na sukces" i tam była taka Jessica... ale z mega wichrem i to zamierzonym A do rzeczy kiedyś sobie zrobiłam grzywkę i niestety musiałam ją przeczysywać na bok bo wicher mi ją dzielił na pół :/ Żadne przyklepywanie, lakierowanie nie podziałało. Taki urok włosów
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 19:26   #21
Karolka2
Raczkowanie
 
Avatar Karolka2
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: POLSKA ;)
Wiadomości: 41
Dot.: "wicherek"

Dokładnie- taka ich uroda. Po co ją zmieniać na siłę ? Co prawda trochę to irytuające, ale można się przyzwyczaić
Karolka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 17:38   #22
Eloska
Wtajemniczenie
 
Avatar Eloska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 159
Dot.: "wicherek"

ja miałam wicher, ale poszłam jakiś miesiąc temu do stylisty po nowy hair style i machnął mi grzywkę, która od razu stanęła wiec mi obciał wicherek przy skórze i tak mój wybryk natury narazie odrasta, jeszcze nie wiem zbytnio w jakim kierunku

mam dzięki temu nowe pseudo Alien Łysa Glaca

a jak go jeszcze miałąm to lubiłam sobie podtapirowac włosy nad czołem i spiac taka fajną spinką z kokardką i fajnie to wyglądało
Eloska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 19:33   #23
Asiaa1916
Raczkowanie
 
Avatar Asiaa1916
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Arrow Pomocy - wicherek.. :(

Witam!
Mam problem... Moje włosy na czole układają się w wicherek
Nie wiem co mam zrobić, żeby zaczęły inaczej rosnąć. Jak zmienię przedziałek na drugą stronę, to tworzą się kogutyPróboałam zrobić grzywkę na bok bo bardzo mi się taka podoba, ale co z tego, że ją mam jak nie wygląda jak grzywka właśnie przez tego wicherka..
Bardzo Was proszę o radę, co z tym zrobić ? i czy wogóle coś się da?
Załączam zdjęcie, na którym chyba najbardziej to widać...
Nie mogę wkleić zdjęcia, bo błąd wyskakuje Postaram się z tym jakoś uporać...

Edytowane przez Asiaa1916
Czas edycji: 2009-01-09 o 19:44
Asiaa1916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 20:14   #24
wistra
Rozeznanie
 
Avatar wistra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 687
Dot.: Pomocy - wicherek.. :(

Mam ten sam problem, niestety.
Po wyjściu od fryzjera jest super, samemu w domu gorzej...

Ale próbuję robić tak, że mokre włosy układam tak, jak powinny być i albo zawijam na szczotkę (jak chcę podkręcone), albo trzymam je i przykładam suszarkę tak, żeby wyschły w tej pozycji
wistra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 21:25   #25
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Pomocy - wicherek.. :(

1 sposób to modelować na szczotce
2 sposób to suszyć w odwrotnym kierunku niż się układają
Zwykle pomaga
Ps
Kierunku porostu włosów niestety nie da się trwale zmienić

Edytowane przez Sikorka0204
Czas edycji: 2009-01-09 o 21:29
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 22:27   #26
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 594
Dot.: Pomocy - wicherek.. :(

sprobuj moze obciazac jakos włosy odzywkami.. to moze sie troche rozprostuja..)
__________________
Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają, kawa uzależnia,
papierosy zabijają, czekolada tuczy,
a naiwność bierze górę nad podświadomością.
oluskaaa922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 22:47   #27
Asiaa1916
Raczkowanie
 
Avatar Asiaa1916
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Pomocy - wicherek.. :(

Spróbuje na szczotkę. Prostuję je codziennie i to nie pomaga chociaz jest lepiej.. no i używam baaardzo dużo kosmetyków do włosów bo fryzjerka powiedziała, że mam zniszczone, a że na końcówki im więcej tym lepiej.. i nic nie pomaga... czyli nic się nie da z trym zrobić?
Asiaa1916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 22:56   #28
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Pomocy - wicherek.. :(

Kierunku wzrostu nie da sie zmienic. Przy modelowaniu na szczotce susz zimnym powietrzem, bardziej utrwala i nie niszczy tak włosów
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 22:02   #29
karola100596
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: "wicherek"

o. widze że nie jestem sama ; ). ja mam wicherka po prawej str. koszmar! jak miałam tylko pazurki to vyło w miare OK, ale dzisiaj coś mnie podpuściło i poszłam do fryzjera zrobić grzywke... pokazałam fryzjerce fote fryzury, i zaczęła swoje "dzieło", które nie było podobne do tego na zdjęciu. grzywka wygląda... koszmarnie. nie umiem znależć słów na jej opisane! układa się tak, że nie widać, że ją w ogóle mam może to jest związane z moją twarzą i z tym, że.. ne wiem. ale odradzamrobienie grzywki jeśli masz wicherek, chyba że masz owalną twarz do której podobno pasują wszytskie fryzury, chociaż ludzie mi mówią że właśnie taki typ twarzy mam, a w rzeczywistości w żadnej fryzurze jaką do tej pory miałam nie wyglądam ładnie... Pozdrawiam ; )
karola100596 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 10:36   #30
Karolka2
Raczkowanie
 
Avatar Karolka2
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: POLSKA ;)
Wiadomości: 41
Dot.: "wicherek"

Hej Ja też mam taki wicherek. Przez niego nie mogłam mieć grzywki, chociaż bardzo chciałam. Układałam włosy na piankę albo gumę, ale to nic nie dawało. W końcu zaczęłam układać włosy na bok. Potem lekko je przycięłam, tak, że zrobiła się grzywka kładziona na bok. A wreszcie zaryzykowałam, położyłam włosy na płasko na czole i obcięłam równą grzywkę. Da się dziewczyny, zrobić z wicherka grzywkę. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Karolka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 15:21:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.