wizażystki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-14, 21:56   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

wizażystki


Witam!!

Jestem z Rybnika i chciałabym poradzić się jakiejś wizażystki, lecz strasznie trudno u nas o taką osobę.
Czy moglibyście pomóc mi w znalezieniu kogoś takiego w pobliżu miejsca mojego zamieszkania.
Rybnik to miejscowość niedaleko Katowic, Gliwic.
P.S. Poszukuje naprawdę dobrej wizażystki.

Z góru dziękuję i pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-14, 22:04   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wizażystki

Pani Agnieszka jest w tym świetna ,ale trzeba przesłać zdjęcie [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-15, 17:50   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wizażystki

Pomocy, czy ktoś mi pomoże? Iggy dziękuje bardzo za radę ale jak na razie nie mam zdjęcia które nadawałoby się żeby je przesłać.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-19, 22:26   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wizażystki

Boże dziewczyny czy naprawdę nie znacie żadnej wizażystki z tych okolic może gdzieś dalej? Błagam pomóżcie!!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-20, 08:23   #5
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Re: wizażystki

Kochana "czarnulko" [img]icons/icon12.gif[/img] ja jestem z "okolic" wiem ze u nas trudno o takiego fachowca dlatego czas to zmienic. [img]icons/icon12.gif[/img] ale dość żartów. Czego konkretnie potrzebujesz? Makijaz na slub, porady jak sie malowac, szukasz stylu? Myśle, że moglabym Ci pomóc.Jezeli Twój problem bedzie sie wiązał z moimi kompetencjami-chetnie pomoge [img]icons/icon7.gif[/img]
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-20, 18:02   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wizażystki

Dzięki za reakcje bo tyle tu osób a żadna nie zna nikogo z tych właśnie "okolic"... coś nie chce mi się wierzyć.Chodzi mi o ogólną poradę dobór fryzury, kolor, makijaż. Chciałabym coś w sobie zmienić, poprostu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-21, 10:22   #7
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Re: wizażystki

nie masz jakiegos zdjecia? jakiegokolwiek zebym miala mniej wiecej pojecie jak wygladasz czym sie zajmujesz co , jaki masz typ urody no i ile masz lat [img]icons/icon7.gif[/img] Masz jakies wogóle pomysly czy wogole chcesz zamknac oczy i otworzyc jako nowonarodzona?
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-11-21, 22:41   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wizażystki

Nie mam skanera żeby przesłać ci zdjęcie ale postaram się to jakoś załatwić. Na dzień dzisiejszy co mogę powiedzieć, żebyś miała jako taki obraz mnie samej to to iż: moje włosy są koloru czarnego chociaż nie jesytm pewna czy ten kolor jest dla mnie odpowiedni to jedno, chodzi mi również o fryzurę włosy są długie i chciałabym aby takie pozostały bo już je ścinałam i nic dobrego z tego nie wynikło, po prostu jakieś ciekawe cięcie, oczy mam koloru zielono-szarego i tu chodzi mi o makijaż na ogół maluję kreskę na oku i tu poraz kolejny nie wiem czy to jest dla mnie dobre. Podobają mi się oczy pomalowane cieńmi sprawiające wrażenie kociego wzroku ale czy to jest dla mnie odpowiednie... nie wiem. Na dzień dzisiejszy wolałabym zamknąc oczy i nie patrzyć w lustro to jedno, czego jestem absolutnie pewna.
Aha, mój wiek to 24 lata.

Pozdrawiam i bardzo proszę o jakieś propozycję
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-06, 08:25   #9
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Re: wizażystki

Czarn nie myśl, ze o Tobie zapomniałam! [img]icons/icon12.gif[/img] trudno stwierdzić cz dane kolory do Cibei pasują nie widząc Cię naprawde nie masz zadnego zdjęcia? I jeszcze jedno NAPEWNO NIE WYGLADASZ TAK ŹLE JAK SIE PRZEDSTAWIŁAŚ! [img]icons/icon7.gif[/img] śmialo spójrz w lustro i usmiechnij sie do siebie-to pierwsze a potem cos dalej wymyslimy [img]icons/icon7.gif[/img]
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-30, 22:38   #10
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: wizażystki

Jeśli chodzi o dobór cienie to wydaje mi sie że pasowałyby te w odcieniu orzechowym, ładnie podkresla teczówke, spróbuj tez jasnej zieleni i delikatnych beżów na dzień, jako kredke do oczu to poleciłabym ci w odcieniu zieleni lub brązu. Zalezy jaką masz karnacje. jeśli jasną to wybieraj takie cienie które mają chłodna domieszke, możesz spytac sie pani w drogerii powinna ci doradzic, jeśli masz ciemna karnacje to wybieraj cienie o tonacji ciepłej. Spróbuj też moze z delikatnym rózem.
Pozdrawiam
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-02, 14:59   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wizażystki

Droga Kamilu dzięki serdeczne za wszelkie rady, postaram się zastosować wszelkie twoje zalecenia.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-01-02, 15:53   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wizażystki

nie ma sprawy mam nadzieje że się przydałam, jeśli bedziesz miec jeszcze jakieś pytania to postaram się pomóc, o ile bedzie to w mojej mocy, napisz poprostu na mojego maila.
Pozdrawiam
czarna napisał(a):
> Droga Kamilu dzięki serdeczne za wszelkie rady, postaram się zastosować wszelkie twoje zalecenia.
> Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.