makijaż w stylu lat 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-25, 06:46   #1
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839

makijaż w stylu lat 60


Agnieszko, chciałabym Cię poprosić o przykłady makijażu w stylu lat 60. W tym roku szykuje mi się Sylwester pod tym hasłem i będę wdzięczna za wszelkie propozycje, także jeśli chodzi i stroje - tu chyba się ładnie do Dominiki uśmiechnę [img]icons/icon10.gif[/img]
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-25, 08:05   #2
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: makijaż w stylu lat 60

A ktory nurt? Hipisowski, jakies retro, cos w stylu haute couture czy moze "kosmiczny"? Jeszcze new age z tego co pamietam wlasnie w latach 60tych panowal...
To maja byc polskie lata 60te czy te zagraniczne? Bo u nas byl wtedy poslizg ok 10 lat i czesto mowiac 60 mamy na mysli 50..[img]icons/icon7.gif[/img] Myslisz o dzieciach-kwiatach czy cos a la Marlin Monroe, Audry Hepburn tudziez Brigitte Bardot...?
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-25, 09:10   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: makijaż w stylu lat 60

Hej Olencjo [img]icons/icon7.gif[/img]
Niestety nie mam teraz pod ręką, żadnego zdjęcia, które dobrze by pokazywało ten styl. Więc Ci tak szybciutko narysowałam. Mam nadziję, że to jest jasne.

w latch 60 w makijażu królowały eyelinery. I jest to kosmetyk niezbędny. Jak widzisz oko jest wyraźnie zamkniete cieniami. Nie wyciągasz go w efekt kociego oczka. ( latwo tak namalować jak otworzysz oko i obrysujesz je na gorze w załamaniu powieki. Wtedy będziesz miała ten kształt. )
Dodatkowo ważne są sztuczne rzęsy. Kontur oka mocno obrysowany kredką. Duże - cięzkie oko.

Natomiast reszta blada, bez różu. Usta beżowo-różowe lub blade ( moga nawet być zgaszone odrobiną podkładu)
obrysowane jedynie konturówką.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijaz_rysunek2.jpg (6,7 KB, 115 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-25, 19:41   #4
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: makijaż w stylu lat 60

Nie zostało to sprecyzowane, ale będzie to Sylwester w górach w takiej drewnianej sieni właściwie, z kominkiem. Raczej coś "na luzie". Nie za bardzo elegancko.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-25, 19:46   #5
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: makijaż w stylu lat 60

Dzięki za pomoc [img]icons/icon7.gif[/img] Trochę się obawiam, że ten makijaż zmniejszy mi oczy (a nie mam za dużych), ale poszukam sztucznych rzęs to może będzie lepiej. Muszę popróbować. A masz może jakieś sugestie co do cieni - kolor, błyszczące czy matowe? Jutro się pobawię [img]icons/icon12.gif[/img]
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-26, 07:38   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: makijaż w stylu lat 60

Witaj Olencjo [img]icons/icon7.gif[/img]
z tego co ja się orientuje to wtedy były to raczej cienie zdecydowanie matowe. ( ale nie jestem w 100% pewna)
Natomiast wydaje mi sie, ze poniewaz to jest zabawa to mozesz spokojnie pobawic sie rowniez perlowymi cieniami. Bardziej chodzi o charakter, czyli mocno podkreslone oko a reszta bardzo stonowana.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.