PIEGI !!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-09, 16:17   #1
Laleczka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 4

PIEGI !!!!!


Chcialabym sie dowiedziec jak mozna usunac piegi?? Sa one moim zmartwieniem nie od dzis dlaetgo prosze o rade??
P.S. Slyszalam cos o wodzie utlenionej ze wybawia piegi czy to prawda???????
Laleczka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-09, 16:17   #2
Laleczka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 4
PIEGI !!!!!

Chcialabym sie dowiedziec jak mozna usunac piegi?? Sa one moim zmartwieniem nie od dzis dlaetgo prosze o rade??
P.S. Slyszalam cos o wodzie utlenionej ze wybawia piegi czy to prawda???????
Laleczka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-09, 22:49   #3
MadziaOlaCz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 36
PIEGI :D

od grubo ponad 20 lat mam maaaaaase piegow. doslownie wszedzie: moj sie smieje, ze nie gdyby chcial je wszystkie pocalowac, to tysiac lat by nie starczylo

polub je - po prostu.
bo to cos wyjatkowego (nie kazdy je ma) i zawsze dodaje uroku, a odejmuje lat.

a jezeli nie: moja prababcia tylko raz (sic!!!) osmielila sie przy mnie wspomniec o wybielaniu - maseczka ze swiezego ogorka.

ale nie warto. warto za to zaakceptowac
__________________
Żyj pełnią życia - nikt inny tego za ciebie nie zrobi...
MadziaOlaCz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-09, 22:49   #4
MadziaOlaCz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 36
PIEGI :D

od grubo ponad 20 lat mam maaaaaase piegow. doslownie wszedzie: moj sie smieje, ze nie gdyby chcial je wszystkie pocalowac, to tysiac lat by nie starczylo

polub je - po prostu.
bo to cos wyjatkowego (nie kazdy je ma) i zawsze dodaje uroku, a odejmuje lat.

a jezeli nie: moja prababcia tylko raz (sic!!!) osmielila sie przy mnie wspomniec o wybielaniu - maseczka ze swiezego ogorka.

ale nie warto. warto za to zaakceptowac
__________________
Żyj pełnią życia - nikt inny tego za ciebie nie zrobi...
MadziaOlaCz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-09, 23:00   #5
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Re: PIEGI :D

Dokładnie "nie każdy je ma", uważam że piegi to super sprawa, jeśli już jesteśmy ich posiadaczkami. Ja niestety doliczyłam się może 3 na swojej buźce, i to jeszcze takich bladych...no ale to moja zimowa naturka..
Żeby nie było, iż nie znam Twojego bólu - mam pełno pieprzyków na całym ciele...wszyscy się śmieją, że moje plecki to jak mapa nieba noca, jakby połączyć liniami, to i gwiazdozbiory by były hihi...Tak więc cieszmy sie tym co mamy, a jeśli juz na prawdę tak Cię martwią, to skieruj się w stronę wybielających preparacików...
Pozdrawiam, pa
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-09, 23:00   #6
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Re: PIEGI :D

Dokładnie "nie każdy je ma", uważam że piegi to super sprawa, jeśli już jesteśmy ich posiadaczkami. Ja niestety doliczyłam się może 3 na swojej buźce, i to jeszcze takich bladych...no ale to moja zimowa naturka..
Żeby nie było, iż nie znam Twojego bólu - mam pełno pieprzyków na całym ciele...wszyscy się śmieją, że moje plecki to jak mapa nieba noca, jakby połączyć liniami, to i gwiazdozbiory by były hihi...Tak więc cieszmy sie tym co mamy, a jeśli juz na prawdę tak Cię martwią, to skieruj się w stronę wybielających preparacików...
Pozdrawiam, pa
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-12, 09:10   #7
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: PIEGI !!!!!

nie usuniesz ich na stałe.
stosuj codziennie dobre kremy z filtrem o jak najwyzszej ochronie, to piegi będą blade i prawie niewidoczne, a już na pewno ich nie przybędzie.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-12, 09:10   #8
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: PIEGI !!!!!

nie usuniesz ich na stałe.
stosuj codziennie dobre kremy z filtrem o jak najwyzszej ochronie, to piegi będą blade i prawie niewidoczne, a już na pewno ich nie przybędzie.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-12, 19:59   #9
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Re: PIEGI !!!!!

kobieta bez piegów jest jak niebo bez gwiazd. Bedziesz jeszcze wdzieczna za swoje piegi, nie da sie ich usunąc ale kremy w filtrem powinny je troszke uspokoic mozesz je takze wybielic kremami wybielajacymi ewentualnie domowymi sposobami cytryna. Lepiej poczekaj jeszcze pare lat a docenisz je. tak ja ja..
__________________
"Męska niewierność uważana jest za dowód mocy seksualnych. Natomiast niewierność kobiety jest złem, gdyż ujawnia słabość jej stałego partnera”
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-12, 19:59   #10
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Re: PIEGI !!!!!

kobieta bez piegów jest jak niebo bez gwiazd. Bedziesz jeszcze wdzieczna za swoje piegi, nie da sie ich usunąc ale kremy w filtrem powinny je troszke uspokoic mozesz je takze wybielic kremami wybielajacymi ewentualnie domowymi sposobami cytryna. Lepiej poczekaj jeszcze pare lat a docenisz je. tak ja ja..
__________________
"Męska niewierność uważana jest za dowód mocy seksualnych. Natomiast niewierność kobiety jest złem, gdyż ujawnia słabość jej stałego partnera”
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 16:14   #11
jogurt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 9
Re: PIEGI !!!!!

zupełnie nie znam się na kremach z filtrem, więc się zapytam: jakie kremy polecacie?
jogurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-13, 16:14   #12
jogurt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 9
Re: PIEGI !!!!!

zupełnie nie znam się na kremach z filtrem, więc się zapytam: jakie kremy polecacie?
jogurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 16:27   #13
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: PIEGI !!!!!

svr spf100, svr spf60, avene spf60, vichy spf60- zajrzyj do KWC- jest sosobny dział opisujący kremy ochronne z wysokimi filtrami.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 16:27   #14
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: PIEGI !!!!!

svr spf100, svr spf60, avene spf60, vichy spf60- zajrzyj do KWC- jest sosobny dział opisujący kremy ochronne z wysokimi filtrami.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 22:17   #15
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Re: PIEGI !!!!!

Nie usuniesz ich na stałe, nigdy i niczym, nawet złuszczanie skóry metoda laserową podobno nie pomoże
Ale i po co, ja pokochałam swoje piegi i po prostu sie do nich przyzwycziłam, a zapewniam że mam ich na miliony

Mój mąż ukochany stwierdził w pierwszą rocznicę ślubu, że przez te moje zalotne piegi zwrócił na mnie szczególną uwagę smieje się czasem, że korciło go sprawdzić, gdzie tez jeszcze mogę je mieć - mężczyznom piegi się podobają, a juz na pewno nie stanowią przeszkody, był okres, że moje przyjaciółki zazdrościły mi adoratorów, twierdząc, że piegi mi służą
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 22:17   #16
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Re: PIEGI !!!!!

Nie usuniesz ich na stałe, nigdy i niczym, nawet złuszczanie skóry metoda laserową podobno nie pomoże
Ale i po co, ja pokochałam swoje piegi i po prostu sie do nich przyzwycziłam, a zapewniam że mam ich na miliony

Mój mąż ukochany stwierdził w pierwszą rocznicę ślubu, że przez te moje zalotne piegi zwrócił na mnie szczególną uwagę smieje się czasem, że korciło go sprawdzić, gdzie tez jeszcze mogę je mieć - mężczyznom piegi się podobają, a juz na pewno nie stanowią przeszkody, był okres, że moje przyjaciółki zazdrościły mi adoratorów, twierdząc, że piegi mi służą
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 21:03   #17
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 122
GG do Sonia1982
Dot.: PIEGI !!!!!

VaniljA zazdroszcze optymizmu ja tez mam duzo pieprzykow i moje cialko nie wyglada z nimi ladnie tak bardzo bym sie ich chcila pozbyc, slyszalam o laserach i krioterapi ale nikt nie potrafil mi odpowiedziec na pytanie czy zostaja blizny i czy da sie je na stale usunac. Ale to milo ze lubisz swoje pieprzyki ja moze je tez kiedy polubie
Pozdrawiam
Sonia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 22:58   #18
Hanka21
Przyczajenie
 
Avatar Hanka21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Dot.: PIEGI !!!!!

Skuteczny jest krem Drula Forte, w aptece za ok 30-40 zl, punktowo stosowany. Dorzuc do tego tonik z ogorka Ziaji.
Dla mnie podzialalo, ale teraz zaluje.....
Chcialabym je z powrotem
Hanka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 14:10   #19
red_poppy
Raczkowanie
 
Avatar red_poppy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: PIEGI !!!!!

Napisze Ci jak to bylo ze mna jako dziecko mialam duzo piegow a zaczely mi one przeszkazdac w wieku -nastu lat.. i do tego pewna osoba ciagle mowila mi ze powinnam sie ich pozbyc, ze sa takie specjalne kremy wybielajace itp. Kupilam wiec taki krem, stosowalam go przez 2 m-ce (po 2 miesiacach piegi mialy zniknac) i mi nie pomogl, byc moze nie byl to bardzo skuteczny krem i moze sa lepsze.. nie wiem, bo juz nigdy tego nie wyprobowalam.. teraz mam 21lat i prawie ani jednego piega,nie wiem,jakos same zniknely a zauwazylam to w wieku okolo 16 lat ze pojawiaja sie jak sie opale a za 2 dni ponad polowa znika.. wiec nie martw sie jeszcze moze same znikna jak przestaniesz tak sie nimi przejmowac a poki co spojrz w lustro i sama zobaczysz ze bardzo ladnie ci z tymi piegami pozdrawiam!!!!
__________________
... Bo ja się uczę największej sztuki życia,
uśmiechać się zawsze i wszędzie
i bez rozpaczy znosić bóle
i nie żałować tego co przeszło,
i nie bać się tego co będzie ...

red_poppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 17:18   #20
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Smile Dot.: PIEGI !!!!!

Ja tam duzo piegów nie posiadam, ale po lecie zawsze jest ich wiecej, wiadomo - słoneczko, opalanko. Kiedys sie wstydzilam ich bardzo, a teraz... tak je polubilam, ze chcialabym miec ich wiecej! Naprawde!Wszystkie kolezanki sie dziwia, ale ja naprawde lubie moje piegi I jest mi z nimi dobrze, i chce zeby byly troche bardziej widoczne, i w ogóle chce miec ich duuuuzo! Bo rzeczywiscie chyba cos w tym jest, ze dodaja uroku wiec jak tak ci z nimi źle, to mi troszke oddaj
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 11:27   #21
gosiak00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 36
Dot.: PIEGI !!!!!

Piegi?? Akceptacja?? Jezeli masz kilka piegow na ramionach badz na twarzy to rzeczywiscie wygladaja uroczo,ale jezeli jest ich za duzo, jezeli tworza duze plamy - sa nieestetyczne!! Jezeli chcesz sie ich pozbyc to wystarczy, ze udasz sie do dobrego zakladu kosmetycznego - tam po konsultacji z dermatologiem piegi zostana usuniete laserowo... Koszt to jakies 100zl i wiecej,ale... skoro mozna pozbyc sie kompleksow to chyba warto. Najlepiej taki zabieg wykonac na zime
A jesli pozniej wyskocza nowe piegi to znowu pojdziesz do kosmetyczki i... problem z glowy
Pozdrawiam
gosiak00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 15:41   #22
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
piegi

hej wszystkim...mam problem...otóż:
rok temu przesadzilam z opalaniem i teraz mam nos w piegach.Chcialam się Was spytać czy ktoś miał usuwane takie piegi zabiegiem laserowym lub innymi metodami? Ile kosztuje taki zabieg,ile zabiegów trzeba wykonać,jakie są później efekty? Proszę podzielcie się doświadczeniami....zastan awiam się nad takim zabiegiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 15:53   #23
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: piegi

Nie lepiej byłoby kupić w aptece jakiś krem wybielający do piegów/przebarwień ?
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 12:04   #24
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: piegi

takie kremy i maści jedynie wybielą delikatnie piegi ale tuż po wyjściu na słońce są one bardziej wrażliwsze na promienie....później wybieli się też skóra i piegi bardziej widać :/
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:38   #25
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: piegi

Usuwanie laserowe piegów ?! Poczytaj o skutkach takiego wybielania. Po opalaniu często wyskakują piegi, czasem one zanikają czasem nie. Według mnie piegi dodają uroku, nie tylko ja jestem takiego zdania (sama posiadam piegi), niektórym przeszkadzają, spróbuj się do nich przyzwyczaić, zaakceptuj je. Zawsze możesz je lekko przypudrowac
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.