Czym wyleczyć zaskórniki? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-03, 12:58   #211
guchaneiros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

no powiem ci że mi zaczęło usuwać zaskórniki , i wygładziło znacznie buzie , może mash po prostu za mało stężony roztwór????
guchaneiros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 14:12   #212
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

tzn. no 10ml olejku, jakies 25ml-30ml petroleum i kilka kropel nafty.. tzn. ja tez zauwazylam poprawe w sensie wygladzenia np, ale wydaje mi sie, ze to za slabo mi twarz oczyszcza, moze troszenke widze roznice, ale nie usatysfakcjonowuje mnie to.. a naprawde wielkie nadzieje w tym pokladalam... a korzystam juz z tego troszke..
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 16:29   #213
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

hej dziś w końcu spróbuje tego cudeńka wcześniej pisałam, że najpierw sprawdzi dzialanie mój TŻ no ale przecież jakoś mu do apteki nie po drodze
kupiłam olejek-6,24 petroleum-3,95 i zaraz zabieram sie za mieszanie
jak tylko bede juz po eksperymencie, to sie tu pojawie i napisze jak tam efekty tymczasem uciekam do łazienki....
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 16:40   #214
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

o kurde, ale jaja z tym skladem kosmetykow, niezła jestes MigdalEder
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 19:09   #215
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

To tylko cytaty ze strony mądrego pana. Ja tylko spojrzałam na skład i sprawdziłam, co jest ble, po czym przekopiowałam część opisu, z rozpędu bez "", ale jak ktoś wskoczył na źródło, to by zauważył...
Kompletnie nic wybitnego nie zrobiłam.

Blue18, nam nie też to cudo nie działa, a zmiana stężenia powoduje poparzenia (przekonałąm sie na własnej gębie). Nie wiem dlaczego, być moze jesteśmy tym 1%, który na to nie idzie. Zdarza się i przeważnie trudno znaleźć przyczynę. Mam na oko jeszcze 2 mikstury na zaskórniki. Jak tylko sprawdzę, to opiszę wrażenia
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 21:20   #216
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

wlasnie uzylam miksturki: buzka troche szczypie ale da sie wytrzymac, wydaje sie troche gladsza narazie tylko tyle moge powiedziec, jutro ciag dalszy

MigdalEder: mozesz zdradzic co to za stronka? moze bym sie troche zorientowala w temacie bo kupuje co w reke wpadnie a pozniej tylko marudze i narzekam
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 06:14   #217
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Chodzi o te składniki?
http://luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm
Ogólnie polecam stronę luskiewnika
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-04, 08:35   #218
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez MigdalEder
Blue18, nam nie też to cudo nie działa
Tzn. na mnie dziala troszke.. ale myslalam, ze po tym , tak jak niektore dziewczyny pisaly, po dlugim okresie korzystania juz, efekty beda super..
A tu niby cere mi wygladzilo - czyli na plus, zaskornikow moze tez jest mniej, ale ja bylam przekonana, ze te plytkie z brody juz dawno zejda.. a tu klapa ;| tylko sie troszke pomniejszyly.. dobra, moze nie jestem naprawde cierpliwa, a to przeciez podstawa do wyleczenia sie z tego obrzydliwstwa
aa no ale oczywiscie jak znajdziesz cos lepszego i wyprobujesz to zdaj relacje ;D moze bede naraz z dwoch miksturek korzystac
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 14:40   #219
jinxi
Raczkowanie
 
Avatar jinxi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 98
Unhappy Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Ja jestem po tzw. kuracji pichtowej i... z przykrością musze stwierdzić że mikstura na mnie nie dziala . Na początku zrobiłam ją bardzo stężoną z 20 ml nafty i 10 olejku. Po pierwszym mega tarciu podrażniłam buzke, skórke wokól noska spaliłam no i na dodatek miałam wysypke(Pani w aptece uprzedała że olejek pichtowy jest bardzo uczulający)No ale musze przyznać ze wtedy płytkie zaskórniki zeszły ... No więc... gdy po długim czasie(az 5dni) wysypka zeszła rozcieńczyłam miksture 40ml nafty+10 olejku i było ok(nie miałam wysypki) ale po dłuższy stosowaniu doszam do wniosku że moja buzka wcale nie wygląda lepiej. Może powinnam bardziej trzeć? Ale boje się podrażnienia i znowu tej obleśniej wysypki. Wydaje mi się że na mnie to poprostu nie dziala . Radze być osrożną i zaczynać od mniejszego steżenia. Napewno warto spróbować nawet jeśli na którąś z was to nie zadziała. POWODZENIA!!!
__________________
1 minuta gniewu to stracone 60 sekund szczęścia!
jinxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 21:22   #220
rene_artua
BAN stały
 
Avatar rene_artua
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 34
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Dziołchy pomóżcie !!!
Kupiłem dzisiaj olejek pichtowy 10ml firmy KEJ i Petroleum D-5 100ml firmy KOSMED ( bo 50 ml nie było ).
Jaką mam zrobić mieszanke ? Ile ml Petroleum D-5 mam wylać ? ( lub zużyć bez olejku )
Wydaje mi się, że ten specyfik mi nie pomoże i będe całe życie miał czarne kulki na nosie
rene_artua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 21:32   #221
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

no moim zdaniem powinienes wymieszac te 10ml olejku z ok 30ml petroleum a tak w ogole to doskonalym i sprawdzonym specyfikiem na nos akurat.. jest zel akneroxid 5
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-04, 21:33   #222
magdadrozdz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 18
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

dziewczyny,na zaskorniaki bardzo dobre jest mydlo to twarzy antybakteryjne NEUTROGENA,ja mieszkam w usa i po przyjezdzie tutaj mialam straszne peroblemy z moja cera,niepomogl dermatolog,niepomogly masci,toniki itd.kiedys bedac w sklapie postanowilam sprobowac mydelka neutrogena i jest naprawde cudowne.ja tez uzywan co dwa,trzy dni tzw.ACNE MARK FADING PEEL,jest to krem-zel ktory likwiduje czerwone plamki po pryszczykach i zaskorniakach.naprawde goraco polecam wam kosmetyki NEUTROGENA.pozdrawiam.mag da
magdadrozdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 07:46   #223
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

rene, miejmy nadzieje ze pomoze, a jesli nie to wyprobuj maseczke z kolasyny za 1,8 zł w saszetce z glinki białej, niesamowicie oczyszcza i zwęża pory (przed nia moglbys zastosowac parowkę, powyciskać nos, potem maseczka, a potem zawsze wieczorem mieszanka pichtowa

to link do maseczki
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8422

albo zamiast kolastyny ta maseczke, jest podobno lepsza
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10947
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 07:47   #224
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

blue co to za żel, ile kosztuje , na co jest, jak działa i gdzie go kupić?
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 08:20   #225
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

no ten zel zawiera nadtlenek benzoilu i jest wlasnie na zaskorniki no i na pryszcze tyle ,ze baaardzo wysusza, wiec na niego trzeba stosowac jakis inny krem. Mnie to gl. na nos pomaga, bo na inne partie twarzy jakos nie zauwazylam niestety ;/ A mozna go kupic w aptece, bez recepty ) aa no i to jest cos takiego jak brevoxyl czy benzance.
za to mieszanka chyba zaczela dzialac ! :P
wczoraj tak mocno tarlam i skupialam sie na kazdym miejscu na twarzy i chwile tez przytrzymalam w poszczegolnych miejscach, ze az sobie skore poparzylam troszke :P ale cale szczescie w miejscach malo widocznych.. no ale zaskorniki sie wypalily tylko mam nadzieje, ze to poparzenie szybko minie... :/
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 08:27   #226
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Na mnie nadtlenek benzoilu to tak średnio działa (ale jak widać, na mnie mało co dziala ) Tego żelu nie miałam, ale mam brevoxyl i polecam brevoxyl zamiast benzacne, bo brevoxyl działa głębiej pod skórę a benzacne raczej powierzchniowo. U mnie jednak nie działał powalająco, ale nie zniechęcam się do nadtlenku
Na nos pomaga? A nie podrażnia skóry? I ile kosztuje mniej więcej? (poszukuję czegoś na nos rozpaczliwie )
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 10:23   #227
AAania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Witam serdecznie wszystkich na forum !!!
Wczoraj kupiłam olejek pichtowy i naftę , zastosowałam w proporcji 10ml olejku i 40ml nafty i wiecie co? REWELACJA!!!!!!!!!

dzisiaj bużka jest gładka jak jedwab , oczyszczona , nawilżona i mimo tego że mam naczynka i bałam się jakiejś reakcji - nic nie podrażniło

Dziś zrobię troszkę mocniejszy tonic , tak na próbę

Sczególne podziękowania dla Deisydee , dziewczyno uratowałaś mi cerę i pomogłaś zaoszczędzić kupę forsy na różne dziwne , drogie a i tak nie pomagające specyfiki. Wielkia bużka dla Ciebie

Mam pytanie - czy któraś z Was próbowała tego przepisu z olejkiem pichtowym i jeszcze paroma innymi składnikami na naczynka?
Ja chcę dzisiaj spróbować , bo coś mi się zdaje że tylko takie metody działają, a nie kremy i maseczki po 100-200 zł
Naprwdę po wczorajszym super efekcie chyba zaczne stosować tylko takie naturalne metody ( poza kremami nawilżającymi i takimi tam bzdurkami bez których żadna baba się nie obejdzie )

Polecam Wam bardzo dobry i stosunkowo tani krem z kwasami , ale nie podrażnia nawet naczynkowej cery
Krem firmy Iwostin PURITTIN na noc - rewelacja , bużka się wygładza itp. Krem kosztuje coś ok 35 zł - 40ml Kupiłam na próbę i jest super
Wcześniej używałam drogich ekskluzywnych kremów i jak głupia łudziłam się że jak kosztuje to musi działać , a okazuje się że często tańsze znaczy też lepsze.

Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz , będę tu zaglądać bo jak widać dużo rzeczy można się dowiedzieć
AAania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 11:20   #228
uszatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Witam!
Hmm... Przeczytałam wczoraj Twojego posta, weszłam na wskazaną stronę i spróbowałam. Napisz może jaką masz cerę, bo skutek może od tego zależy? U mnie nastąpił efekt straszny: rano wstałam z opuchniętą twarzą do tego stopnia, że oczy miałam o połowę mniej widoczne niż zwykle, zaś na całej twarzy pojawiło się setki drobniutkich krosteczek. Dodatkowo całe policzki mam zaczerwienione i szczypią. Po kilku godzinach opuchlizna schodzi, ale szczypanie, rumień i krostki są bez zmian.
Znasz może na to jakąś "odtrutkę"?

Pozdrawiam,
M.K.
uszatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 11:32   #229
rene_artua
BAN stały
 
Avatar rene_artua
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 34
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

do AAania

Dziewczyno Ty chyba jesteś przewrażliwiona. Nie wierze w to ( i chyba nikt w to nie wierzy), że po jednym posmarowaniu Twoja buzia się odmieniła na lepsze. Żeby ocenić tą mieszanke to potrzeba czasu - jakieś 2 tyg codziennego smarowania ( po tych 2 tygodniach możesz ocenić czy wągry dalej Ci wyskakują, czy moze jest ich mniej itp )
Pa...
rene_artua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-05, 12:14   #230
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez MigdalEder
Na nos pomaga? A nie podrażnia skóry? I ile kosztuje mniej więcej?
Szczerze mowiac to ceny nie pamietam ale chyba mniej niz 20zl. Mnie skory nie podraznil, bo stosowalam na niego krem - normalizujacy na noc dermiki
Rano troszke skora schodzi, ale zawsze robie sobie delikatny peeling nosa i potem w dzien nie musze juz korzystac z kremow, zreszta nawet nie moge,bo mam tlusta skore na nosie i przez to sie swieci. No i wlasnie mi na nosek pomogl, zlikwidowal praktycznie wszystkie wągry, no ale zaskornikow jeszcze troszke jest ;/ tyle ,ze ich nie widac cale szczescie. A jakby ktos mnie nie zrozumial, no to wagrami nazywam czarne kropki, a zaskornikami te takie drugie, niewidoczne ;P
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 13:11   #231
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Uszatek, być moze jesteś uczulona na olejek lub to za wysokie stężenie dla Ciebie. Raz się tak urządziłam inną miksturką z olejkami Szczerze mówiąc, to wtedy nic nie pomagało, więc odstawiłam wszystkie kosmetyki i tylko robiłam okłady z wody, bo to dawało mi ulgę. Ale myślę, że np rumianek czy zielona herbata powinna dobrze zrobić. Ewentualnie siemie lniane (także maseczka z siemienia). Potem pewnie zejdzie Ci skóra, więc kiedy już to sie zacznie, radę smarować czyms tłustym (olejem z pestek winogron czy maścią tranową, linomagiem, mascia nagietkowa - ale ostrożnie bo maści często są na wazelinie i mogą zatykać pory).


Dzięki Blue
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 11:24   #232
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Czesc dziewczyny,

mam problem podobnie jak wy z zaskornikami, nie wiem co moze mi pomoc je zwalczyc, moze mi cos podpowiecie.
Mam cere mieszana zaskorniki mam w strefie T i na policzkach ale nie sa to tylko takie czarne kropki tylko takie jakies zolte jakby, dosc widoczne, wieksze od takich czarnych krpoeczek, czają sie tylko pod skorą jak wydusze je to w tym miejscu po pewnym czasie robi mi sie krosta. Staram sie nie wyduszac ale one robia sie wtedy wieksze bardziej widoczne i jest ich coraz wiecej.

Chcialabym je usunac raz na zawsze ale nie wiem co moze mi pomoc w tym. Zastanawiam sie nad ta miksturka z olejkiem pichtowym ale mam pytanie co do niego:

Czy ten tonik wyleczy zaskorniki i one nuz nie beda sie wiecej pojawialy czy tylko zaleczy, tzn. zwalczy je chwilowo a potem robia sie naowe i znowu cos trzeba z tym robic?
Czy on zadziala na mije zaskorniki czy tylko dziala na takie czarne wagry?

Pomozcie mi bo juz sama nie wiem co mam stosowac.

Jak mowie nie mam takiego duzego tradziku tylko te zaskorniki ktore az prosza sie aby je wycisnac lub usunac jakos.

Pozdrawim pa
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 12:08   #233
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Tonik pichtowy powinien pomóc nie tylko na wągry ale także na te białe zaskórniki oraz rónież prosaki i cysty. Jak sama widzisz, wyciskać nie warto, bo tylko pogarszasz swoją sytuację. Przy zaskórnikach trzeba jednak zastanowić się nad tym, czy aby nie stosujesz jakichś kosmetyków, które zatykają pory. Kremy z parafinami, podkłady, pudry itp.
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 13:50   #234
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

mialam duzy problem z zaskornikami
diagnoza lekarza okazala sie sluszna - robily mi sie z łojotoku
przepisal lekarstwa i po sprawie
stosowalam Davercin i Zineryt
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 15:48   #235
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Czesc, dzieki za odpowiedzi

Nie uzywam zadnych fluidow czasem tylko puder w kamieniu by przykryc rozne przebarwieniai i inne niedoskonalosci.

Uzywalam davercinu ale nie pomagal zbytnio a potem to juz chyba mi sie skora do niego przyzwyczaila bo juz w ogole nie dzialal na mnie

Juz sama nie wiem co z tym robic
Jak macie jeszcze jakies propozycje to bedze wdzieczna,musze to jakos zlikwidowac z mojej twarzy, bo jestem pewna ze krosty ktore mi czasem wyskakuja robia sie z zaskornikow

Nie mam juz do nich cierpliwosci
jak znacie jakies sposoby to napiszcie bo juz nie wiem co robic

pozdrawiam pa

marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 16:37   #236
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

1. Jak mówiłam, zastanów się nad kosmetykami jakich używasz. Także istotne jest, żeby skóra nie była przesuszona, bo wtedy jest gorzej.
2. Nic nie wyciskaj.
3. Rób peelingi raz lub dwa razy w tygodniu (chyba, że masz cerę naczynkową, to nie).
4. Rób parówkę raz w tygodniu (jak wyżej).
5. Zrób tonik pichtowy tutaj polecany.
Od razu cudów sie nie spodziewaj, ale powinno pomóc
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 21:29   #237
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

a wiec jestem po pierwszym wypróbowaniu tej magicznej miksturki ..i na początek wieilki buziak dla daisydee .. no i tak zrobiłam sobie takie tarcie ..ale nie az "mega" bo nie chciałam sobie na pierwszy raz krzywdy zrobic..najpierw buzia była tłusta..pozniej to sie wchłoneło..i jak zobaczyłam po jakmis czasie zaskórniczki znikbeły..nie wszystkie ale troche ich juz ubyło ..tylko buzka jest teraz czerwona i mnie troche piecze..ale posmarowałam kremem nivea i mam nadzieje ze zaraz przejdzie ..no i mam taki problem ze po tych zaskórnikach zostały dziurki i nie wiem czy one same znikna czy mam je czyms " domknąć" ..a jak tak to czym ..i na koniec jeszcze wiekszy buziak dla daisydee
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 10:49   #238
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

i mam jeszcze jedno pytanko..jak unikac powstawania nowych zaskórników..bo jak te stare juz znikaja nie chce zeby powstały nowe..jakie są wg przyczyny powstawania zaskórników?
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 08:23   #239
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

moim zdaniem przyczyną zaskórników jest zaleganie łoju w porach - tak bylo u mnie
regularnie oczyszczac, nie dotykac skory palcami
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 12:04   #240
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

hmmm teraz jakby sie nad tym zastanowic no to faktycznie martina@ masz racje.. u mnie chyba jest tak samo, odkad mniej sie 'swiece' a praktycznie wcale.. to raczej nowe mi sie nie robia .. ze tez o tym nie pomyslalam :P
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-17 19:56:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.