Jest płaszczyk! Jest płaszczyk!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-09, 10:33   #1
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543

Jest płaszczyk! Jest płaszczyk!!!!!


Wreszcie kupiłam sobie płaszcz i ponieważ udało mi się to po trzech miesiącach, [img]icons/1czas.gif[/img] muszę się z Wami tym podzielić! [img]icons/icon20.gif[/img]
W Warszawie na ul. Terespolskiej jest dom mody po byłym sklepie przyfabrycznym Cory. Płaszczy, jesionek, płaszczysk, salopek i innych okryć jest zatrzęsienie, co najmnie z kilkaset modeli. [img]icons/icon10.gif[/img]
Wybrałam piękny czarny z ogromnym kołnierzem z jenota (oryginalnym, żadne sztuczności). Wobec tego rozpoczynam poszukiwania czapki z jenota do tego kołnierza. Nie będę mieć chyba z tym problemu, bo zna mnie większośc kuśnierzy w WWie, gdy się zaparłam na te króliki i ciągle im zawracałaqm głowę. [img]icons/icon12.gif[/img]
Króliki zmieniły więc właścicielkę, przejęła je moja bratowa. [img]icons/icon25.gif[/img]
Płaszcze na Terespolskiej są naprawdę piękne, bardzo ciepłe, szyte na polskie mrozy a nie francuskie pluchy. Ceny przystępne - od kilkuset złotych (500-600) do dwóch tysięcy (z futrami). Szczerze polecam ten sklep. Są też płaszcze bez zwierzątek, choć mniej, bo przebojem tej zimy są jednak naturalne futra i dodatki z futer. [img]icons/1jezyk.gif[/img]
Bardzo się cieszę z tego zakupu. Polecam Wam ten sklep.
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-09, 10:39   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jest płaszczyk! Jest płaszczyk!!!!!

Helenko, a czy są tam rónież męskie płaszcze? Duży ich wybór? Wiesz może w jakich cenach można tam ubrać faceta?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-09, 10:55   #3
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: Jest płaszczyk! Jest płaszczyk!!!!!

Jest tam też mnóstwo ubrań dla facetów, garniturów, marynarek, jakieś swetry. Bardzo ładne, modele zimowe, ciekawe kolory. Myślę, że faceta można tam ubrać w cenie bardzo przystępnej, sądząc po ilości facetów, jacy się tam kręcili.
Sklep jest otwarty również w niedziele, do 15.00.
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-09, 11:11   #4
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Jest płaszczyk! Jest płaszczyk!!!!!

A faktycznie - i ja tam bywam [img]icons/icon7.gif[/img]
A szał prawdziwy był wtedy - jak poszło info że sklep mają zamknąć [img]icons/icon10.gif[/img]
Wybór duży - naprawdę - i damskie - i męskie, ale jak znalazłam rok temu taki PIĘKNY płaszcz dla siebie z wełny merynosów + kaszmir (żadne króliki [img]icons/icon12.gif[/img] ) to był tylko w rozmiarach jak na słonia [img]icons/icon30.gif[/img] (bez obrazy - ale od 40 wzwyż - ja się prawie w tym utopiłam [img]icons/icon12.gif[/img] ) Już nawet wyłożyłabym te 1000PLN bo płaszcz był naprawdę reprezentacyjny [img]icons/icon7.gif[/img] i nic z tego [img]icons/icon9.gif[/img]

Ale był tam też pawilon Salamandra (nie wiem, czy się jeszcze ostał) - tam wysyłali zawsze końcówki kolekcji - i sobie nabyłam buciki Salamandra za pół ceny [img]icons/icon7.gif[/img] Nie do zdarcia [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdrówka [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-09, 11:45   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jest płaszczyk! Jest płaszczyk!!!!!

Dzięki za odpowiedź [img]icons/icon7.gif[/img] To już wiem gdzie zaciągnę wszystkie moje mencizny na zakupy [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-09, 11:48   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jest płaszczyk! Jest płaszczyk!!!!!

Rozmiarówka płaszczy jest w porządku, tzn. 36-38 jest sporo - praktycznie każdy model ma te rozmiary.
Jest jakiś salon obuwia - ale wybór raczej niewielki, poza tym tak się "nagrzałam" tym płaszczem, że niewiele więcej widziałam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-09, 11:54   #7
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Jest płaszczyk! Jest płaszczyk!!!!!

To może się poprawili od zeszłego roku - bo wtedy wszystkie od 1000PLN wzwyż - były tylko w takich większych rozmiarach i "mój" płaszcz także [img]icons/icon30.gif[/img]
A w tym nie byłam [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.