Depilator idealny- czy istnieje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-02, 17:06   #1
aisulo
Raczkowanie
 
Avatar aisulo
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 439
Talking

Depilator idealny- czy istnieje?


Czy istnieje taki depilator, ktory nie powoduje wrastania wloskow? Ktory sprawi ze moje nogi beda choc przez jakis czas gladkie?
Wyrazcie wizażanki swoje opinie na temat depilatorow
aisulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 18:48   #2
Lolka102
Raczkowanie
 
Avatar Lolka102
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 206
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez aisulo
Czy istnieje taki depilator, ktory nie powoduje wrastania wloskow? Ktory sprawi ze moje nogi beda choc przez jakis czas gladkie?
Wyrazcie wizażanki swoje opinie na temat depilatorow
Jeśli chodzi o wrastanie to marka depilartora jest IMO bez znaczenia.
U mnie jedyne co przynosiło poprawę to pilingi z soli gruboziarnistej co drugi dzień (bardzo ostre), problem się zmniejszył, ale nie zniknął całkowicie.
Oprócz tego miejsca z którym udało się "wydrzeć" włoski smarowałam Benzacne.
Tej wiosny stwierdziłam, że mam dość i potulnie wróciłam do maszynki. A w środę idę na pierwsze w życiu woskowanie u kosmetyczki
Jak ja marzę o spokoju z depilacją i o gładkich nogach choć na jakiś czas
Lolka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 19:01   #3
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez Lolka102
Jak ja marzę o spokoju z depilacją i o gładkich nogach choć na jakiś czas
marzenie chyba niejednej z nas... chcialabym zalozyc spodniczke ot tak kiedy mam ochote i nie martwic sie, ze moze jakies wloski juz odrosly... ale to takie marzenia moje tylko, bo tu jedynie chyba laser bylby wzglednie skuteczny, ale na razie dla mnei za drogi
Co do wlasciwego pytanie, moim zdaniem nie istnieje taki, bo to maja do siebie po prostu depilatory, poza tym niektore dziewczyny maja problem z wrasjajacymi wloskami po maszynce (choc tu najczesciej okolice bikini), po wosku u kosmetyczce jesli mamy bardzo oslabione wloski tez moga zaczac wrastac...
dla mnie najlepsza metoda jest wlasnie wosk zrobiony przez dobra kosmetyczke, niestety tez tanio nie wychodzi, wiec najczesciej uzywam depilatora elektrycznego i robie peeling (i szoruje skore szorstka gabka pod prysznicem)
Aha, wszelkie obietnice producentow, ze koniec z wrastajacymi wloskami po uzywaniu depilatorow, tak jak wcale nei bedzie bolalo to brzydko mowiac pic na wode :P

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 20:03   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Wiem, ze depilator nie moze pzrejsć bezboleśnie, ale czy są jakieś "dodatki" które ten ból zmniejsza? Np był taki z nasadką masującą? Bo zauważyłam że jeśli miejsce po wyrwaniu włosa rozmasuję pzrez jakieś 2 sek to ból znika
Albo jakaś tam nasadka chłodzaca?

No i czy jest jakis sposób żeby depilator WYRYWAŁ włoski, a nie urywał? Czy to już zalezy od włosów?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 21:31   #5
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Jak dla mnie najlepszym "dodatkiem" jest regularna depilacja. O wiele mniej czasu zajmuje, poza tym jest o wiele mniej wloskow do wyrwania, co w efekcie u mnie przechodzi niemalze bezbolesnie (ale nigdy nie dotykam depilatora przed okresem ). W zadne chlodzace rzeczy nie wierze, przy zakupie do mojego depilatora dolaczona byla wlasnie niby rekawica chlodzaca, ale wiecej z nia zabawy niz pozytku :p
Czy jest jakis sposob zeby nie urywaly sie wloski? sadze ze nie, bo wloski sa regularne oslabiane i coraz gorzej jest sie im przebic przez skore, co powoduje wrastanie (i sa zwijane jakby w sprezynke czy cos takiego kiedy sie urywaja), w kazdym badz razie ja nei wierze w cudowne sposoby, ani rewelacyjne depilatory
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 21:54   #6
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

ja przyzywczaiłam się do maszynki. kiedyś używałam depilatora ale miałam dość wrastających włosków
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 21:58   #7
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
ja przyzywczaiłam się do maszynki. kiedyś używałam depilatora ale miałam dość wrastających włosków
ja niestety nie moge uzywac... jesli chodzi o uda to raz na jakis czas jak najbardziej, choc staram sie raczej woskiem, bo depilatorem nadal za bardzo boli, ale wloski na lydkach po "zwyklej" maszynce odrastaja juz nastepnego dnia i do tego straasznie szczypia, drapia, ze sama wytrzymac nie moge :/
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-02, 22:00   #8
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Ja mam depilator Philips Satin ice (to ten z nakładką lodową) i to jak do tej pory najlepszy jakiego używałam. Nie jest oczywiście bezbolesny, ale w porównaniu z depilatorem z nakładką masującą i tak nie jest źle. Mimo wszystko nawet stosując nakładkę lodową dobrze jest nagrzać skórę na słoneczku, w solarium lub w kąpieli. Wtedy mniej boli (choć i tak nie ma lekko ) Często do depilatorów dokładane są nakładki ścierające, które później można dokupić w serwisach (ścierają się), nie zapobiegają całkowicie wrastaniu, ale znacznie je ograniczają. Poza tym duuuużo balsamów nawilżających żeby zmiękczyć skórę, wtedy włoskom będzie łatwiej przebić się na powierzchnię. Mam nadzieję że troszkę pomogłam
Orka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 22:04   #9
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez Orka
Mimo wszystko nawet stosując nakładkę lodową dobrze jest nagrzać skórę na słoneczku, w solarium lub w kąpieli. Wtedy mniej boli (choć i tak nie ma lekko )
pozwole sie nie zgodzic, sadze ze kazda z nas wybiera sposob najbardziej odpowiadajacy. Ja zawsze prysznic biore po depilacji, bo gdy bylo odwrotnie (depilacja po prysznicu) bolalo bardziej i caly zabieg jeszcze mniej przyjemny byl
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 08:21   #10
aaww
Raczkowanie
 
Avatar aaww
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 260
Thumbs up Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

jak widac kazda z nas reaguje inaczej, bo ja depiluje sie wlasnie po cieplej kapieli, kiedy pory sa rozszerzone (tak mi sie przynajmniej wydaje) i wloski jakos tak latwiej wychodza. poza tym staram sie lekko naciagac skore w czasie depilowania.
mi to pomaga.
a potem stosuje zasypke alantan -swietnie radzi sobie z podraznieniami
aaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 08:35   #11
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez aaww
jak widac kazda z nas reaguje inaczej,(...) poza tym staram sie lekko naciagac skore w czasie depilowania.
mi to pomaga.
a potem stosuje zasypke alantan -swietnie radzi sobie z podraznieniami
zdecydowanie inaczej kazda reaguje, naciaganie skory-tak, bardzo pomaga, o wiele mniej boli, a alantalu ja za bardzo nie lubie bo wysusza skore, wiec najczesciej nakladam jkis balsam nawilzajacy lub preparaty po depilacji
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-03, 09:06   #12
Maharet87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 6
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Ja mam na nogach miliony czerwonych kropek pomieszanych z czarnymi gdyz wloski odrastają do tego co jakis czas pojawia się rana po maszynce albo zapalenie mieszków wlosowych ale znalazlam metode, rajstopy 60 den!!
Maharet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 09:16   #13
Lolka102
Raczkowanie
 
Avatar Lolka102
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 206
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
pozwole sie nie zgodzic, sadze ze kazda z nas wybiera sposob najbardziej odpowiadajacy. Ja zawsze prysznic biore po depilacji, bo gdy bylo odwrotnie (depilacja po prysznicu) bolalo bardziej i caly zabieg jeszcze mniej przyjemny byl

Młoda ! To Ty niezły twardziel kesteś !
Ja zawsze depilację robiłam po gorącej kąpieli - wtedy łatwiej było te włoski wyrywać (też naciągałam skrę w depilowanych miejscach). A po zabiegu to już tego dnia nóg pod wodę nie włożyłabym za nic ! Smarowałam tylko oliwką dla niemowląt i biegałam w dresach, a i tak przeszkadzało mi jak poczułam że mnie ten materiał od spodni dotyka!
Lolka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 09:24   #14
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Lolka, hehe, twardziel to i moze faktycznie jestem, ale ponoc urodzenie dziecka najbardziej boli (choc na to jeszcze ladnych kilka lat)
ja lubie cieplutki prysznic i taki tez biore zaraz po depilacji,troszke szczypie ale da sie do tego przyzwyczaic najczesciej robie wieczorem, wmasuje jakis balsam, jak sie wchlonie ide spac, choc raczej nic nie piecze.. a moze i do tego sie przyzwyczailam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 09:52   #15
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Cool Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

ja tez tak robię, że najpierw ciepła kąpiel, potem depilacja - tak jak napisałyście z naciąganiem skóry, a nastepnie nogi smaruję jakimś balsamem (no i tak szczypie czasami ale szybciej dochodza do siebie).
A żeby mniej bolało w czasie depilacji to włączam najgłosniej jak się da muzykę - najlepiej techno ale moze byc oczywiście inna... słucham wtedy muzyki i nie myslę o "bólu" Czasami - jesli mi się chce - przykładam nogę do zimnych kafli - to wtedy to już naprawde nic nie czuję... Ale zasada u mnie jest jedna - nie myślec o tym, że to boli no i im częściej się uzywa depilatora tym mniej boli...
Jeśli chodzi o wrastanie włosków... hm... tak u mnie po 2-2,5 tyg juz się zaczyna... noga w czerwone kropki Trwa to jakieś 4-5 dni... pomaga mi wtedy takie coś typu gabka załączone do depilatora... nie wiem jak to się nazywa... załączam na zdjęciu oprócz tego peeling... a te włoski, które w ten sposób nie wyjdą wyciągam pensetą lub hm... pazurami - ale to nie jest dobra rada
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 13:25   #16
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Ja uzywam depilatora Braun Silkepil.On wyszedl przed tymi dla "poczatkujacych", taki fioletowy z nasadka masujaca i nasadka golaca. Na poczatq byl bol nie do zniesienia ale idzie sie przyzwyczaic. Trzeba pamietac zeby zabieg wykonywac regularnie, wtedy skora sie przyzwyczai. Co do wrastajacych wloskow to tez mialam ten problem ale sa na to sposoby Trzeba przed depilacja zrobic porzadny peeling tuz po depilacji umyc delikatnie skore, wklepac jakis balsam ( ja uzywam ujedrniajacego firmy Avon ).No i anstempne dni to tez peeling tyko delikatniejshy juz. Zaraz po zabiegu ja mam nozki z piekla rodem ale to ustempuje po 4-5ciu godzinach. No ale przyznac sie trzeba ze czasem z lenistwa no i poczatkowej nadwrazliwosci na bol uzywalo sie nasadki golacej Jesio jedno, niewskazane jest uzywanie maszynki bo ona wzmacnia wloski wiec jak najpierw je oslabimy depilatorem a pozniej maszynka za jakis czas to wrastac beda napewno. Ja jestem zadowolona z mojego braun'a. Co prawda jakies nieliczne "kropki" sa ale za to w niektorych miejscach na lydkach wloski przestaly rosnac, mowie serio. Natknelam sie teraz na preparaty KALO opozniajace odrost wloskow czy tez wogle hamujace ich odrost i mysle ze jak sie cos takiego zastosuje po depilacji to moga byc efekty zdumiewajace
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 15:21   #17
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez destiny666
Natknelam sie teraz na preparaty KALO opozniajace odrost wloskow czy tez wogle hamujace ich odrost i mysle ze jak sie cos takiego zastosuje po depilacji to moga byc efekty zdumiewajace
Tez mam Brauna, uwazam ze jest calkiem OK, tylko ja wybralam tego bez maszynki golacej, zeby mnie nie kusilo, a jak juz musze to zabieram tacie i po problemie
Co do preparatow opozniajacych porost wlosow, ja przestalam w nie wierzyc, jak dla mnie jelsi dzialaja to bardziej na psychike poza tym uzywam ich i tak, bo niektore dobrze nawilzaja (Venita chyba), a neiktore fajnie chlodza (Tanita)

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 15:26   #18
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
niektore dobrze nawilzaja (Venita chyba), a neiktore fajnie chlodza (Tanita)
Oczywiscie nazwy poprzekrecalam, ale juz sie poprawiam, nawilzajaca-chodzilo mi o emulsje Joanna a chlodzaca firmy Delia-Satine
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 15:43   #19
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez manila.sosil
ja tez tak robię, że najpierw ciepła kąpiel, potem depilacja - tak jak napisałyście z naciąganiem skóry, a nastepnie nogi smaruję jakimś balsamem (no i tak szczypie czasami ale szybciej dochodza do siebie).
A żeby mniej bolało w czasie depilacji to włączam najgłosniej jak się da muzykę - najlepiej techno ale moze byc oczywiście inna... słucham wtedy muzyki i nie myslę o "bólu" Czasami - jesli mi się chce - przykładam nogę do zimnych kafli - to wtedy to już naprawde nic nie czuję... Ale zasada u mnie jest jedna - nie myślec o tym, że to boli no i im częściej się uzywa depilatora tym mniej boli...
Jeśli chodzi o wrastanie włosków... hm... tak u mnie po 2-2,5 tyg juz się zaczyna... noga w czerwone kropki Trwa to jakieś 4-5 dni... pomaga mi wtedy takie coś typu gabka załączone do depilatora... nie wiem jak to się nazywa... załączam na zdjęciu oprócz tego peeling... a te włoski, które w ten sposób nie wyjdą wyciągam pensetą lub hm... pazurami - ale to nie jest dobra rada
Heh..ja tez włączam muzyke na cały regulator i to najbardziej otumaniającą jaką znajde (techno nadaje się najbardziej A na ból mam sposób..drastyczny, bo drastyczny, ale działa
Zawsze ryczałam z bólu przy łydkach..któregos dnia, dzień przed wyjazdem musiałam wydepilować nogi, bikini i pachy, a za cholere mi to nie szło..jedna noge (samą łydkę!) robiłam 3 h i nie mogłam wytrzymać..zaczęłam wiec od pachy..ból nieziemski..ale krotki! Chusteczka do buzi, naciągam skóre i jakoś idzie jak juz zrobie dwie pachy to potem bikini i nogi robie podspiewujac, bo to nieporownywalnie mneijszy bol No i jedna nóżka zajmuje mi ok 20 - 30 minut
Kto odważny niech spróbuje

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2005-05-04 o 15:45
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-04, 16:17   #20
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Marilyn, podziwiam, jaka jestem taka jestem, ale bikini w zyciu!
pachy u mnie ida bez probolemu, jakies 3 min i mam gladziutkie, nogi podobnie jak u Ciebie, 20-30min (zalezy jak czesto), ale bikini choc chcialabym nie odwaze sie i juz
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 16:34   #21
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Wink Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Ja także mam Brauna, ale straszy model. Jestem zadowolona, jest niby z jakąś nasadką masującą, ale to pic na wodę. Zawsze nasadkę ściągam, bo ona bardziej przeszkadza, niż ma jakiekolwiek działanie. Z początku ból straszny, jakby mi ktos igły bijał. Potem się przyzwyczaiłam, że nawet okolice bikini udało mi się wydepilować. Potem z lenistawa przestałam i przestawiłam się na maszynki. Teraz powolutku znowu się przestawiam, bo nogi już by wypadało pokazać
Mój sposób to zaraz po kąpieli, wydaje mi się, ze mniej wtedy boli. Zresztą jak juz zaczną "jechać" to się przyzwyczajam i później mało czuję.
Marilyn -podziwiam - - pachy - jak na razie - w życiu!!! Choć przydałoby się, ale się potwornie boję. Może kiedyś zastosuję Twoją metodę.
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 16:41   #22
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Jadja, to naprawde nie takie straszne mniej boli niz nogi przy kostkach, kwestiw przyzwyczajenia. Ja mialam baardzo mocne bo ciegle golone maszynka, a teraz z 2 lata tylko depilatorem i nawte jak nei mam idealnie gladkich to nie widac tak jak po goleniu maszynka, bo nie mam zadnych kropeczek, takie czysciutkie jak u niemowlaczka
choc jak pisalam-bikini depilatorem nigdy
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 16:48   #23
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
Marilyn, podziwiam, jaka jestem taka jestem, ale bikini w zyciu!
pachy u mnie ida bez probolemu, jakies 3 min i mam gladziutkie, nogi podobnie jak u Ciebie, 20-30min (zalezy jak czesto), ale bikini choc chcialabym nie odwaze sie i juz
nie to pachy to u mnie..hmm..ciemne, mocne..i tu mnie najbardziej boli..Za to uwielbiam efekt po depilacji - idealnie gładkie
A bikini takie typowe bikini to wcale mnie w sumie nie boli..dopiero tam głebiej sa takie momenty, ze musze odetchnac ale po pachach to juz naprawde wszystko zniose
Nawet mnie łydki przeklete bola chyba bardziej niz bikini..
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 17:04   #24
kyo18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 174
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

mam do was pytanie moze wyda wam sie glupie :d
chcialabym sie dowiedziec ile mniej wiecej czasu macie gladkie nogi po uzyciu depilatora ? bo ja polki co uzywam maszynki do golenia albo kremy, a chcialabym w najblizszym czasie zapatrzyc sie w jakis depilator
pozdr
ewa
kyo18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 17:27   #25
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Moje nóżki są gładkie najdłużej tydzień. Wszystko rozchodzi się o to, że depilator wyrywa włoski nierówno i inne odrastają szybciej inne wolniej Ale w porównaniu z kremami i maszynkami to niebo a ziemia Nie mogłabym się teraz znowu na maszynkę przerzucić
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 17:39   #26
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

U mnie to tez lipa..tak po tygodniu- 10 dniach zaczynają sie wydostawać na powierzchnie..i zeby to chciaz był normlany włosek! ale nie..taka czarna kropa, ani tego zgolic ani wydłubac..wrr..tego nie znosze. Nogi juz nie sa gładkie i nie wygladaja ładnie a nie sa na tyle odrosniete zeby znow depilowac Dlatego depilatora nie uzywam zbyt czesto, przed jakmis wiekszymi "imprezami" typu wyjazdy, abo gdy chce miec skore gładsza na tydzien, bo mnie za duzo nerwow potem kosztuje ogladanie wrastajacych włosow (mimo, ze robie peeling jak wariatka codziennie niemal, smaruje te miejsca spirytusem z antybiotykiem a i tak zawsze mi cos tam wrosnie
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 17:46   #27
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Talking Dot.: Moja depilatorowa historyja :D

No ja kiedyś hehe ... strasznie napaliłam sie na depilator i musiałam porzyczyć od kumpeli by przekonać się na własnej skórze jak to cacko działa...
Miala Braun'a takiego beżowego 2 predkosci bez nasadek etc...
No i jak włączyłam i jak zaczęło bzyczec...to już miałam mokro
Ale to nic najpierw przyłożyłam do nóg i jakoś tak zaciskając zęby dawalam mu pole manewru,coś tam wyrwało...ale zachciało mi się pach ...no i rzuciłam się w tymże kierunku i tak się spociłam ze strachu,że depiltaorek ślizgał się po paszce w jendą i drugą stronę
Hehe, ale miałam ubaw... nawet antyper nie pomógł
Ale teraz 2 historia vel plastry...
Kupiłam sobie big pack Tanity i pocierając w ręce efektu zero,niestety moje rece za żadne skarby nie chciały grzać,więc podłączyłam żelazko i heja po plasterkach,slicznie wosk sie stopił...wszystko szło jak po masle,włoski z nóg schodziły rewelacyjnie...specjalnie hodowałam odpowiednią długośc by ładnie schodzily... pod paszkami też długośc niby ok,wiec mając już dość cierpienia nóg powzięłam plasterki na paszki...jak pociągnęłam to poszły całe połacie...juz byłam taka happy,ze tyle włosów mi to cacko wyrwało,że takie superowskie są te plastry...dopóki z jednego mieszka nie zaczęła mi się lać krew oj...wystraszylam się nie na żarty ;( no i tak się zraziłam do plastrów..
Nie wiem to normlane,że krew mi sie puściła...za mocno pociągnełam?czy może jeszcze coś innego? Dziewczęta odpowiedzcie
No chyba,że ja taka sierota jestem...
Ale plastry jak do tej pory były najlepsze... i jak tu się znowu przełamać?
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 17:46   #28
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

To ja mam o tyle lepiej, że mi przynajmniej nic nie wrasta Dwa razy w tygodniu peeling, alantan, zel Tanity po depilacji i wszytsko jest cacy
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 18:04   #29
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Dziewczyny nabrałam ochoty na depilator... Ile one kosztują? Jeśli dużo, to zamówię na urodziny
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 18:09   #30
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Ja za swojego Braun'a -Silk Epill dałam prawie 300 zł [coś koło 260 zł ,ale dokładnie nie pamiętam a głowy nie dam uciąć ] On ma jeszcze nakładkę z golarką i to jest To bo używam jej do golenia paszek
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.