BALSAM! jaki najlepszy??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-03, 09:06   #1
maleńka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 277

BALSAM! jaki najlepszy???


Hej dziewczyny. Piszcie prosze o waszych ulubionych balsamach ujędrniających.Nie musi działać cudów, wystarczy że choć troche skórke napina Dziękuje. PA
maleńka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 10:50   #2
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

witam! gorąco polecam balsam dove ujędrniający najlepiej całą serię czyli żel pod prysznic,którym przy okazji można wymasować sobie ciało z pomocą szorstkiej rękawicy a potem balsam lub krem-żel jest naprawdę świetny wystarczy 1 m-c takiej kuracji a ciało naprawdę robi się jędrne miałam problem z tzw.miękkim brzuchem zastosowałam ten kosmetyk i naprawdę mi pomógł jeszcze raz polecam,miłego masowania-pozdro...
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 12:00   #3
izka05
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
GG do izka05
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

poelcam az avonu taki 40 ml w niebieskim opkaowaniu
izka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 14:29   #4
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

ja tez caly czas szukam czegoś co by mnie zadowoliło i jak narazie nie spotkałam nic takiego, no może prócz lirene ale szczerze nie stać mnie na ten kosmetyk
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 20:24   #5
Gosieńka25
Raczkowanie
 
Avatar Gosieńka25
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Krotoszyn
Wiadomości: 79
GG do Gosieńka25
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Witam!! Zgadzam sie z Morwa,dla mnie najlepszy był i jest Dove ujedrniajacy.Jak dla mnie jest najlepszy.Polecam!!
Gosieńka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 20:33   #6
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Hej
1 miejsce : LIRENE Eris - serum
2 mijesce: Norel (antycelulitis, wyszczuplający)
3 miejsce: Eveline- serum (osrto chłodzi, ale widać efekty ujędrniania)
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 08:20   #7
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Jesli chodzi o ujędrnianie to dla efektów polecam (mniej więcej wg skuteczności od najlepszego do najgorszego, ale spośród moich typów; buble i średniaki pomijam)
- krem (czy to balsam??) Norel wyszczuplający z kompleksem antycellulit, ale ostrzegam, że zapach ma baaardzo specyficzny i niezbyt miły dla nosa
- balsam wyszczuplający i modelujący sylwetkę ATW XXL Fast - drogi i mało wydajny, ale efekty są widoczne, zapachraczej neutralny
- krem na cellulit i rozstępy ATW - wydajny, zapach taki sobie, ale ujędrnienie i wygładzenie jest jak trzeba
- tonizujące mleczko do ciała Garnier - zdecydowanie najprzyjemniejsze ze wszystkich wyżej opisanych, ale efekty najmniejsze ;( ujędrnia, ale niezbyt trwale, za to przyjemnie chłodzi skórę i jeszcze przyjemniej pachnie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-05, 15:41   #8
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Cytat:
Napisane przez km
a cos na piersiatka??? nie oczekuje spektakulanych efektow no ale zeby chociaz troszke skora byla bardziej jedrna, napieta i elastyczna te odchudzanie zrojnowalo moje atrybuty
Żeby nie było, że jestem monotematyczna ale tu też polecam ATW, a dokładniej żel-krem do pojędrniania biustu (jakoś tak się chyba nazywa) w granatowej tubie. Za to nie polecam kremu do pojędrniania w zielonej tubie z serii Fast, który jak dla mnie efektów nie daje, a na dodatek niezbyt podoba mi się jego zapach, mówiąc najdelikatniej Kiedyś jeszcze uzywałam kremu z Bielendy z serii bikini, ale już go chyba nie ma. A też niezły był
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 18:33   #9
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

a cos na piersiatka??? nie oczekuje spektakulanych efektow no ale zeby chociaz troszke skora byla bardziej jedrna, napieta i elastyczna te odchudzanie zrojnowalo moje atrybuty
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 13:12   #10
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Cytat:
Napisane przez MagJa
Żeby nie było, że jestem monotematyczna ale tu też polecam ATW, a dokładniej żel-krem do pojędrniania biustu (jakoś tak się chyba nazywa) w granatowej tubie. Za to nie polecam kremu do pojędrniania w zielonej tubie z serii Fast, który jak dla mnie efektów nie daje, a na dodatek niezbyt podoba mi się jego zapach, mówiąc najdelikatniej Kiedyś jeszcze uzywałam kremu z Bielendy z serii bikini, ale już go chyba nie ma. A też niezły był
a ten zel krem z ATw to ten xxl? czy ten starszy? bo ich jest chyba kilka prawda?
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 14:08   #11
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Cytat:
Napisane przez km
a ten zel krem z ATw to ten xxl? czy ten starszy? bo ich jest chyba kilka prawda?
Żel-krem do biustu to żel-krem do biustu ATW ma aktualnie 2 preparaty do pielęgnacji biustu:
- żel-krem (granatowa tuba) ten polecam
- żel-krem Fast (zielona tuba) tego nie miałam
Ja pisałam o tym żel-kremie w granatowej tubie i o starej wersji Fasta, która nazywała się po prostu "krem", od niedawna jest ten "żel-krem"
Oprócz tego są 3 różne preparaty do modelowania i wyszczuplania sylwetki XXL
- balsam XXL fast (zielona tuba) nota bene polecam ten właśnie
- XXL (granatowa tuba) tego nie uzywałam
- żel-krem XXL For Students (czarno-jaskrawozielona tuba) a tego nie polecam
Mam nadzieję, że teraz będzie już jasne.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-06, 16:26   #12
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Ja jestem dopiero w fazie testowania wszelkich kosmetykow ujedrniajacych, ktore pomagaja walczyc z celulitem i jak narazie to polecam Avon, krem wyszczuplajacy i anty-celulit. Naprawde przy regularnym stosowaniu znaczaco wygladza skore i pozostawia mile uczucie miekkosci. Co do celulitu i wyszczuplania to raczej pic na wode Dove tez jest the best. Testowalam co prawda holenderski, ale polskie sa zapewne rownie dobre. Mocno nawilza a zarazem nie jest zbyt tlusty. Dla mnie rewelacja. Wszystko dziala oczywiscie przy systematycznym stosowaniu, a mnie czesto brakuje tego samozaparcia. Buziaki!!!
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 16:32   #13
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

A ja bardzo lubie też Avonowy balsam ujędrniający ale z serii Solutions-gdy stosowałam go regularnie,codziennie to faktycznie skóra stała się bardziej napięta,mięciutki i nabrała ładnego kolorytu.Jest wydajny,ładnie pachnie (delikatnie) i nie zostawia tłustego filmu na skórze.No i cena też nie wysoka (ale im zrobiłam reklamę ) Teraz mam drugą tubę-aż jestem w szoku bo to się zdarza baaardzo rzadko żebym dwa razy ten sam kosmetyk kupiła
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 14:34   #14
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Ja jak na razie za najlepsze uważam produkty wyszczuplające Yves Rocher.Bardzo dobry jest krem oraz pianka,oba z serii Spa.Drugi produkt tej firmy to ampułki(takie zielone),nie wiem jak się nazywają,ale też były dobre.Wszystkie te produkty fajnie ujędrniały,a poza tym dobrze wyszczuplały.Teraz używam serum i kremu Eveline,oba wyszczuplająco-ujędrniające.Zobaczę efekty po dwóch tygodniach,przynajmniej tak pisze,czyli muszę dokupić jeszcze po jednym produkcie każdego.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 14:44   #15
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Ja jestem b. zadowolna z żelu antycelulitowego z Oriflame... w połączeniu z żelem pod prysznic ujędrniającym Liren
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 22:23   #16
Brahenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 56
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Ja zakupiłam ostatnio balsam Bielendy z serii Fitness jestem z niego bardzo zadowolona; szybko się wchłania skóra jest po nim mięciutka (wyszczuplona to raczej gruba przesada) ale największą zaletą tego kosmetyku (jak dla mnie) jest jego przepiękny zapach i śmiesznie niska jak na tego typu rzeczy cena - 12zł.
Brahenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 09:13   #17
kaaasik
Raczkowanie
 
Avatar kaaasik
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 64
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Witam,

ja w swoim zyciu przetestowalam baardzo duzo róznych kremów wyszczuplajacych, ujedrniajacych a tym samym antycelulitis, róznych firm, w bardzo róznych cenach od tych najtanszych za doslownie kilka zlotych po te drozsze rzedu 100 zl.
Wszystko zalezy czy chcemy sie wyszczuplic, ujedrnic czy pozbyc celulitu(mi zalezy na tym ostatnim).
Efektu wyszczuplenia jakos nie zauwazylam, celulit moze sie nieznacznie zmniejszyl, na pewno skóra byla gladsza i milsza w dotyku.
Ostatnio odkrylam kosmetyki serii Eveline, zel pilingujacy, serum i krem o dzialaniu (ponoc) antycelulitis i wyszczuplajacym
Jak dla mnie za ta cene rewelacja. Po dwóch tygodniach stosowania widac efekty a to juz cos.
Czasami szkoda pieniedzy na markowe drozsze produkty. Oczywiscie kazdy musi znalezc sobie kosmetyk który bedzie mu odpowiadal Jednemu pomoze a drugiemu nie
Pozdrowionka
kaaasik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 10:37   #18
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Ja polecam linię fitness Bielendy(ampułki i zel termoaktywny stosowane razem) + peeling codziennie. z droższych preparatów - LAncome body scoupltess
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 10:55   #19
wanilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 139
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Jak dla mnie najlepszy jest Taliafitnes z Barwy. Kosztuje niecałe 15 zł.
__________________
Gdzieś tam, jest ktoś
wanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-17, 11:44   #20
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Smile Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Cytat:
Napisane przez beliczek
Ja polecam linię fitness Bielendy(ampułki i zel termoaktywny stosowane razem) + peeling codziennie. z droższych preparatów - LAncome body scoupltess
Beliczku, czy to TA seria (fotki)?? Nie znam jej, a poczytałam troszkę na ich stronie i wygląda kusząco . Tylko troszke się "boję" termokatywnego żelu i zawartej w kosmetykach kofeiny, bo maja podobno niekorzystny wpływ na naczynia krwionośne, a ja mam płytko unaczynioną skórę i już widoczne delikatne pajączki na nogach . Czy mimo to mogłabym bez obawy wypróbować tę serię ?

Jeśli chodzi o balsamy ujędrniające, których używałam, to są to: Nivea Q10, L'Oreal Body Expertise Nutrilift do skóry normalnej i Dove (choć wolę Dove Silkening Body Lotion z uwagi na delikatne, naturalne rozświetlenie ). Nie wiem czy je polecać, czy nie, bo dla mnie są one po prostu nawilżająco-lepiące i tak naprawdę nie wiem, jakiego rezultatu powinnam oczekiwać .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 11:50   #21
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Tak to ta seria z fotek. Ale trzeba mieć naczynka z żelaza, żeby jej używać (ja na szczęście mam takowe). MAm ampułki i żel i są rewelacyjne, ujędrniają, napinają skórę. Ich zapach jest niestety dośc charakterystyczny i nie każdy go polubi. Peelingi fitness nie miałąm. Polecam nowy z kolstyny z linii body special, lepszy o niebo od Lirene i przepięknie pachnie!
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 08:41   #22
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Cytat:
Napisane przez beliczek
Tak to ta seria z fotek. Ale trzeba mieć naczynka z żelaza, żeby jej używać (ja na szczęście mam takowe). MAm ampułki i żel i są rewelacyjne, ujędrniają, napinają skórę. Ich zapach jest niestety dośc charakterystyczny i nie każdy go polubi. Peelingi fitness nie miałąm. Polecam nowy z kolstyny z linii body special, lepszy o niebo od Lirene i przepięknie pachnie!
kupiłam sobie na targach balsam własnie z bielendy jak narazie raz go użyłam musze się przyzwyczaić do zapachu
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 09:57   #23
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Wtam Dziewczyny, widzę, że zazwyczaj piszecie o balsamach czy innych kremach-żelach wyszczuplających i antycellulitowych. A chciałam tutaj wspomnieć o balsamie, a w zasadzie mleczku do ciała z Garnier, które jest przeznaczone do bardzo suchej skóry (to jest taka nowa seria w czerwonym opakowaniu).
Zawsze miałam bardzo wysuszoną skórę, a na łokciach to już w ogóle była skorupa I zaczęłam używać tego balsamu z Garnier do bardzo suchej skóry. Używam go od jakiegoś czasu (2 tygodnie) i muszę stwierdzić, że jest super. Łokcie się wygładziły, nie wspominając o reszcie ciała. Jest po prostu super nawilżona i gładziutka.

Dodam, że mleczko to świetnie się wchłania, nie jest tłuste, a nawilża i w dodatku pięknie pachnie. Polecam dziewczynom, które mają problemy z bardzo suchą skórą. Pozdrowienia
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 15:40   #24
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

ja chwale balsam z bursztynem, tylko za bardzo nei pamietam nazwy a ni producenta ale uwazam ze swietnie dziala na pomaranczki
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 19:37   #25
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

nivea Q10+ jest bardzo dobry 5 dni go stosuje dwa razy dziennie ,duzo go nakladam i naprawde daje bardzo dobre efekty
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 19:04   #26
Alikbe
Raczkowanie
 
Avatar Alikbe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 118
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Witam

Super jest balsam, a raczej serum ujędrniająco - wyszczuplające Eveline. Polecam!!!!!
Alikbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 19:57   #27
Joanna_K.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 15
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

”Naszym zdaniem: trudno znaleźć produkt, który wchłania się równie łatwo. Po piętnastu dniach skóra jest lepiej nawilżona i gładsza.”
(Magazyn kobiecy Votre Beauté, kwiecień 2003)

To recenzją magazynu Votre Beaute o mleczku ujędrniajacym Lipozone,
jak dla mnie rewelacja.

opis mleczka:

www.lipozone.pl

http://www.guam.istore.pl/cgi-bin/sh...26&pt=&lang=pl
Joanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 20:41   #28
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

gdzie można dostac to mleczko Lipozone?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 20:51   #29
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

Też lubię mleczko Lipozone, a ostatnie dostałam w drogerii Natura, poza tym lubie jeszcze mleczko Dove.
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 08:58   #30
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: BALSAM! jaki najlepszy???

ale czy to Lipozone jest naprawde takie skuteczne?
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.