Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-07, 09:26   #1
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Thumbs up

Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2


Moje Drogie ile ja sie nameczyłam z tym paskudztwem!
Zovirax,Vratizolin,cebula i nic!-nic sobie z nia nie poradziło
Uratowała mnie jednak maśc cynkowa i jeden sposób zaproponowany przez jedną z wizażanek-rozgnieciona witamina B2 zmieszana z kroplą wody i jako 'papka' przyłozona do ranki.Naprawde pomogło
Wiem,że taka opryszczka to nic ciekawego i przyjemnego dla nikogo z nas więc dziele sie sposobem
wiadomo,na każdego różne działaja specyfiki,ale ten zawsze można wypróbować
pozdrawiam mocno!
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 10:17   #2
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

dzieki za rade,przyda sie,troche za pozno to przeczytalam ,bo wlasnie zakonczylam to swinstwo,ale na przyszlosc sie przyda,dzieki,pozdrawiam
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 12:57   #3
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

jeszcze dośćskuteczne na opryszczke jest kremik dostępny tylko w aptece za przystępną cenę... jak sie nie myle 7zł... a nazywa sie Hascovir
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 09:15   #4
MartaPiechota
Raczkowanie
 
Avatar MartaPiechota
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

A ja po latach męczenia z opryszczką doczekałam się wreszcie momentu kiedy wymyślono lek na 'zimno'. Są to tabletki na receptę, nazywają się Heviran.
Naprawdę pomagają. Trzeba wybrać tylko całe opakowanie i czekać na rezultat. Mam nadzieję, że Wam też pomogą
MartaPiechota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 09:27   #5
viedzma
Raczkowanie
 
Avatar viedzma
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 140
Wyślij wiadomość przez ICQ do viedzma GG do viedzma
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

Wystraczy połknąć heviran w momencie kiedy występują pierwsze objawy - zaczerwienienie lub pieczenie wargi, a potem jeszcze ze 3 dawki co 8 h. To gwarantuje, że nie pojawi się pęcherzyk. Jesli weżmie się póżniej to przyspiesza gojenie sie zmiany.
Co do brania całego opakowania - podobno ma to likwidować przetrwałe zakażenie (czyli zabić wirusa na zawsze) niestety w klinice okazuje się, że nie jest tak pięknie i tylko u małego procenta dochodzi do pełnego wyleczenia.
Nie ma sensu obciążać nerek długim przyjmowaniem tego leku, zwłaszcza że przyjmowanie doraźnie jest tak skuteczne.
__________________
Urodziłam się na nowo, kiedy odkryłam, że mogę kupić nowy flakonik perfum zanim skończę poprzedni.
viedzma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 20:54   #6
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

czy ktoś orientuje się ile kosztują tabletki HEViran?
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 12:46   #7
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

i czy są na receptę te tabletki??
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 13:03   #8
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

Ja równiez polecam Heviran.Są to tabletki na recepte.Ja zawsze załatwiałam je u dermatologa.
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 13:07   #9
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

Cytat:
Napisane przez buziaczek82
Ja równiez polecam Heviran.Są to tabletki na recepte.Ja zawsze załatwiałam je u dermatologa.

dzięki Buziaczku
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 13:26   #10
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 13:54   #11
Dzika Wiśnia
Raczkowanie
 
Avatar Dzika Wiśnia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 102
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

Mogę potwierdzić skuteczną moc tabletek Heviran U mnie opryszczka pojawiała się dosłownie co 2-3 tygodnie, i to zawsze we wtorek.. grrr. Co zaleczyłam jedną krostkę, zaraz pojawiała się nowa. Koszmar! Oczywiście nic nie pomagało. W końcu poszłam do dermatologa i ten przepisał mi heviran i... od 2 lat nie widziałam opryszczki na swoich ustach! Po zakończeniu kuracji zostało mi kilka tabletek, dermatolog powiedział że mogę je przyjmować po jednej co jakiś czas, żeby nie miec nawrotów. Ja zapłaciłam około 19zł za opakowanie. Kobietki, po co się męczyć z opryszczką!
__________________

Dzika Wiśnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 14:57   #12
agnieszka_mirek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

W przypadku uporczywej i nawracajacej opryszczki bardzo dobrze dziala naswietlanie laserem biostymulacyjnym. Seria zabiegow mozna wyciszyc wirusa opryszczki nawet na kilka lat.
__________________
pozdrawiam aga
agnieszka_mirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 16:01   #13
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

Agnieszko Mirek, czy mogłabyś napisac coś więcej o tym laserze biostymulującym, gdzie, ceny, jak to działa. Z opryszczką borykam się od lat, od dzieciństwa, co roku mam straszny wysyp na wiosnę, mam ją nawet non stop przez 3 mc, jedna znika, druga wychodzi. Co roku mam przeprowadzaną kurację heviranem i groprinosinem (to lek uodparniający), ale na mnie to już nie działa, a innych specyfików nie ma, bo wielokrotnie pytałam dermatologów. Buziaki dla wszystkich opryszczkowców!
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 17:54   #14
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

Witam
ja (odpukac) nigdy nie mialam opryszczki. Raz mi cos chyba zaczelo wychodzic, bo mnie warga swedziala wiec pobieglam do apteki i kupilam masc Antivir (6 zl). Skuteczna bo kumpeli pomogl

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 18:02   #15
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

Cytat:
Napisane przez Smok
Co roku mam przeprowadzaną kurację heviranem i groprinosinem (to lek uodparniający), ale na mnie to już nie działa, a innych specyfików nie ma, bo wielokrotnie pytałam dermatologów. Buziaki dla wszystkich opryszczkowców!
Ja jestem od zwolenników groprinosinem.W momenecie,kiedy czujemy,że nas zaczyna śwędzieć to wystarczy przez 2-3 dni brać te tabletki (dość duże i nieprzyjemne do połykania) i żadna opryszczka nie wyskoczy i nie trzeba się męczyć Tabletek jest w paczce 50,ale lekarz może wypisać receptę na mniejszą ilośc tabletek.Kosztują w granicach 50-60 zł,ale naprawdę warto.Ja zawsze biorę połowę,czyli 25 sztuk i mam to na dość długo,bo wiadomo,że nie zjem wszystkiego
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:39   #16
agnieszka_mirek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

O laserze biostymulacyjnym i jego dzialaniu poczytaj tutaj:http://www.zielarnia.pl/art.php?tid=35

W swojej miejscowosci poszukaj gabinetow, ktore dysponuja takim laserem, najczesciej sa to gabinety stomatologiczne, dermatologiczne.
__________________
pozdrawiam aga
agnieszka_mirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 16:21   #17
Olaalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

hej! ja również od dzieciństwa borykam sie z tym problemem, im jestem starsza tym wiekszy mam problem z opryszczką, ostania moja przygoda mozna powiedziec była tragiczna. Spuchła mi cała wagra, bolało niesamowicie. Zdenerwowałam sie na wszelkiego typu specyfiki, które nie pomagały, a było cholernie drogie, cóż kazda zdesperowana kobieta chce wyglądać jak najlepiej za wszelką cenę. Jednak znalazłam sposób, który naprawdę pomaga. Zamiast wydawać multum kasy na coś co nie skutkuje, przerzućcie sie na zioła! Ja na opuchlizne stosowałam okłady z rumianku i septosanu. Na pecherzyki przykładałam okłady z dziurwaca(!) do tego pani w aptece poleciła mi tribiotyk, który ma zastosowanie w wszelkiego typu zadrapaniach, oparzeniach. Na noc z kolei nakładałam labisan. Tak więc po 2 dniach widziałam wielką róznicę, a uwierzcie ze to był gigant. Pozdrawiam!
Olaalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:29   #18
nejmless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
GG do nejmless
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

tak tak potwierdzam =)
u mnie witaminka B1, ale to prawie to samo.

Więc kładźcie papkę 2,3 razy dziennie i na noc, ew. na noc zaklejcie opryszczke plastrem z zoviraxem(albo inna mascią..)
wczoraj wieczorem się pojawiła, a dziś już prawie nie widać =)
__________________
"Piękno to coś, co mamy w sobie, co odbija się w naszych oczach."
nejmless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 17:28   #19
anesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 16
Red face Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

juz od tygodnia mecze sie z tym paskudztwem,przez ponad 2 lata mialam spokoj nic wtedy nie pomagalo tez co pare miesiecy wychodzila i za kazdym razem bylo coraz ciezej ja zwalczyc tak jak by sie uodparniala<inteligentna bestia>i w ostatecznosci pomogl mi lek homepatyczny (w aptece mozna kupic) i jak reka odiol,jednak teraz juz skonczylam jedno opakowanie i nadal nic tylko tyle ze ja podsuszylo i strup sie zrobil ale tydzien to i tak dobrze kiedys to tygodniami musialam sie meczyc,ale i tak paskude coraz ciezej mozna zwalczyc,zakraplam ja jeszcze kroplami z propolisu i tez troche pomaga,musze sie w cierpliwosc uzbroic
anesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-10, 17:36   #20
taaleeloo
Raczkowanie
 
Avatar taaleeloo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

Cytat:
Napisane przez MartaPiechota Pokaż wiadomość
A ja po latach męczenia z opryszczką doczekałam się wreszcie momentu kiedy wymyślono lek na 'zimno'. Są to tabletki na receptę, nazywają się Heviran.
Naprawdę pomagają. Trzeba wybrać tylko całe opakowanie i czekać na rezultat. Mam nadzieję, że Wam też pomogą
Przyłączam się do głosów zachwytu, opryszczka lubiła mnie dopadać wtedy kiedy się jej najmniej spodziewałam(rekord nastąpił kilka lat temu gdy po 1 dniu opalania dorobilam sie 6 sztuk tego paskudztwa naraz) więc w tym roku profilaktycznie przed wypadem w ciepłe kraje zażywałam Heviran, zadziałało i odpukać do tej pory żadne,,zimno'' się do mnie nie przyplątało. Odrobina profilaktyki nie zaszkodzi
__________________
,,Niechaj Bóg ma w swojej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, psotna, okrutna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków''
taaleeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 08:48   #21
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

Ja mam problem od dzieciństwa z opryszczką .
Oprszczka wychodziła mi non stop . Dosłownie co chwila .Koszmar
Znalazłam na nią ekstra środek , który działał zapobiegawczo. Nazywał się lymphozil forte.( Po wzięciu 1 opakowania miałam rok spokoju) No właśnie nazywał się , bo już go nie ma ,teraz zastąpiono go lekiem o nazwie lymphozil H . Niestety tabletki w smaku są zupełnie inne . Nie wyczuwam charakterystycznego smaku drożdzy . Nie wiem jak z działaniem nowego środka bo dopiero zaczęłam brać 1 opakowanie . Jak skończę to powiem jakie są moje spostrzeżenia .
P.S - te tabletki były/są bez recepty
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 08:58   #22
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja jestem od zwolenników groprinosinem.W momenecie,kiedy czujemy,że nas zaczyna śwędzieć to wystarczy przez 2-3 dni brać te tabletki (dość duże i nieprzyjemne do połykania) i żadna opryszczka nie wyskoczy i nie trzeba się męczyć Tabletek jest w paczce 50,ale lekarz może wypisać receptę na mniejszą ilośc tabletek.Kosztują w granicach 50-60 zł,ale naprawdę warto.Ja zawsze biorę połowę,czyli 25 sztuk i mam to na dość długo,bo wiadomo,że nie zjem wszystkiego
Brałam te tabletki , niestety na mnie one nie działają
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 10:17   #23
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

Mi niestety to świństwo też czasami wyskakujedlatego gdy czuje że mnie piecze warga i jest zaczerwieniona to od razu przykładam sobie kostkę lodu,najczęściej jak się da i nic mi nie wyskakuje,a jak już wyskoczy to również robie papke z wit.B jest rewelacyjna,na drugi dzień lub góra po 2 dniach nie ma ani śladu
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 09:26   #24
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

ze swojego doświadczenia moge polecic panthenol - taki na oparzenia. gdy pryszczka juz "wychodzi" ale jeszcze nie jest zasuszona, panthenol dosyc dobrze zasusza, nie niszcząc przy tym zdrowej skóry dookoła pryszczki
kiedys uzywalam tez zwykłego żelu na pryszcze do "zasuszania", ale panthenol jest lepszy.
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 02:51   #25
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

Ooo ciekawy sposob. Ja mam tradycyjnie opryche dwa razy w roku, ale zawsze ratuje sie Zoviraxem. Nastepnym razem sprobuje papki
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 09:19   #26
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

Zainteresowały mnie te tabletki od pryszczki,chyba będę musiała się w nie zaopatrzyć,bo też przez całe życie się z nią borykam Wystarczy małe podziębienie,a od razu coś musi mi wyskoczyć.Najgorsze jest to,że ostatnio wyskakuje mi nie tylko na ustach,ale i w okolicach nosa
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 11:50   #27
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

jesli chodzi o posmarowanie miejsca tribiotic'em i zaklejejnie plasterkiem na noc to nie polecam ;/ rano odrywa sie plaster razem ze skora ale tribiotic [bez plasterka] jest dobry gdy pryszcza potfornie boli wtedy pomaga
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 07:12   #28
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

Ja tez co jakiś czas mam opryszczkę - jakieś osłabienie organizmu, stres, okres zimowy i gotowe. Ale ostatnio to już mnie tak dopadło że nie wiem co się ze mną dzieje! Skończy mi się jedna i zaczyna druga w innym miejscu!! Jakiś koszmar! I nie wiem co jest tego przyczyną.
Czy to możliwe że tak się dzieje od tabletek anty? Zaczęłam brać dopiero od 2- óch miesięcy i może to jest reakcja organizmu? Ale kurde co ja gadam? jaki to ma związek?
Sama już nie wiem jestem zrospaczona. Nawet nie mam kiedy iść do lekarza bo pracuje i nie mam jak.
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 13:34   #29
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

Cytat:
Napisane przez zuziunia13 Pokaż wiadomość
Ja tez co jakiś czas mam opryszczkę - jakieś osłabienie organizmu, stres, okres zimowy i gotowe. Ale ostatnio to już mnie tak dopadło że nie wiem co się ze mną dzieje! Skończy mi się jedna i zaczyna druga w innym miejscu!! Jakiś koszmar! I nie wiem co jest tego przyczyną.
Czy to możliwe że tak się dzieje od tabletek anty? Zaczęłam brać dopiero od 2- óch miesięcy i może to jest reakcja organizmu? Ale kurde co ja gadam? jaki to ma związek?
Sama już nie wiem jestem zrospaczona. Nawet nie mam kiedy iść do lekarza bo pracuje i nie mam jak.
w zasadzie moze mozliwe, ja tez bralam przez ponad rok i mialam czesto opryszczki a teraz nie biore i nie mialam juz dawno... ale nie slyszalam o takim naukowym potwierdzeniu ;D
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 07:05   #30
macias_hit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Opryszczka precz- moje usta uratowane przez witamine B2

Witam,Masz problemy z opryszczką?? Boisz się wyjść do znajomych.NIe czekaj odezwij sie do mnie za jedyne 15 zl w pelni wyleczysz swoja opryszczke, sprawdzone na zaawansowanej opryzczce.Kontakt gg ..............albo ............. Naprawde dziala.

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2007-03-20 o 08:16 Powód: dane usunięte przez moderatora - nieopłacona reklama
macias_hit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-31 22:21:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.