Antidral - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-08, 13:30   #1
papi1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 112

Antidral


mam problem z antidralem strasznie swendzi mnioe po nim pachy
papi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 20:54   #2
KOKAINA
Zadomowienie
 
Avatar KOKAINA
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 914
Dot.: antidral

Może Cie swędzić po depilacji, wtedy kiedy pachy są podrażnione, ale to raczej normalne i niestety po antidralu tak się dzieje.
KOKAINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 21:03   #3
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: antidral

ja mam też przejścia z antidralem.. czasami jest wszystko w porzadku (delikatne swedzenie po użyciu a potem spokój).. ale czasami kilka dni jest swędząca skóra..nawet taka bolesna.. jakiś czas temu pojawiło się nawet widoczne podrażnienie które na szczęscie zniknęło..

używam go zawsze tak samo - więc nie wiem skąd tak różne reakcje : )0
ale ponieważ jest skuteczny i tani więc na razie on jest moim ratunkiem..
staram się tylko nakładać małą warstwę ..dobrze suszyć skórę przed użyciem..a czasem kremuję skóre wokól miejsca gdzie go nakładam żeby używać go dokładnie tam gdzie chcę i nie podrażniać skóry wokól tego miejsca..

jeśli będę miała trochę wolnej gotówki może się skuszę na etiaxil do skóry wrażliwej

Edytowane przez obca
Czas edycji: 2005-05-22 o 21:06
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 17:03   #4
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: antidral

Antidral moze podrazniac, zwlaszcza kiedy jestes po depilacji. Ja jednego wieczora uzywam Antidral a nastepnego sie gole. Poza tym jak zbyt czesto sie go uzywa to moze podrazniac, wiec jesli dziala, kiedy uzywasz go np. 2 razy w w tygodniu to ogranicz sie do wlasnie takiej ilosci i przed zastosowaniem go dokladnie osusz pachy. Pozdrawiam
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 19:53   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: antidral

ja robię tak jak chocolate_brown i jest ok.Zero podrażnienia,a moja skóra niestety jest skłonna do tego
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 22:53   #6
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
pocenie sie!! ratunku:(

hejka... kupilam dzisiaj antidral tlyko nie wiem jak go stsosowac bo nie ma przy nim ulotki niby ze wieczorem... ale sama juz nie wiem wiec pliss o pomoc... moze ktos napsize jak duzo go nakladac czy mocno szczypie jest naprawde mocno efektywny?? a rano go zmyc czy jak?? i czyms posmarowac?? dzieki z gory za odpowiedzi
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 23:00   #7
marta8
Raczkowanie
 
Avatar marta8
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 192
Dot.: pocenie sie!! ratunku:(

cześć, możesz mi powiedzieć na co stosuje się tan antidral? baj
marta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-23, 23:58   #8
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: pocenie sie!! ratunku:(

antidral uzywa sie cos kilka dnia ( w zaleznosci od potrzeb). Nakladasz go na umyta ale sucha skóre podobnie jak zwykly dezodorant. Tylko pamietam nie depiluj przed tym pach bo moga byc przykre konsekwencje
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 00:15   #9
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211
Dot.: pocenie sie!! ratunku:(

ja stosowalam jak etiaxil czyli przez pierwszy tydzien co noc a pozniej co trzeci dzien dodam jeszcze ze jak stosowalam na poczatku co 2 dzien to jakos mi nie pomagal ale sprobuj najpierw co drugi dzien na noc i wtedy zobaczysz jak dziala to ok jak nie to zrobisz sobie tygodniowa kuracje
karoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 10:44   #10
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: pocenie sie!! ratunku:(

Cytat:
Napisane przez marta8
cześć, możesz mi powiedzieć na co stosuje się tan antidral? baj
czytaj jak w temacie, czyli na nadmierne pocenie sie np pod paszkami. sa tez takie specyfiki do stopek i dloni.
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 16:17   #11
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Talking Dot.: antidral

ja tez mialam koszmarny problem z poceniem i w ogole sadzilam ze juz nic nie moge zrobic...kiedys znalazlam cos w necie o antidralu i pomyslalam ze to i tak nic nie da . jak bylam ostatnio w aptece to zapytalam o antidral i kupilam go.pomyslalam ze co mi szkodzi to tylko 14 zeta .zaczelam go uzywac stosuje juz od tygodnia i jest super .jechalam wczoraj na ''wianki'' stloczonym autobusem w nowej extra bluzeczce i mysle sobie: no pewnie mam gigantyczne plamy ,wysiadam a koszulka suchutka straznie mi pomogl i nawet jak ma przestac dzialac(jak to niektorzy mowia) to nic,wazne ze przynajmniej troche mam spokoju .goraco polecam warto!
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-27, 15:52   #12
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: antidral

bry : ) mam ten problem- nadmierne pocenie, nie pomaga mi nawet meski antyperspirant, czytajac forum natrafilam na ten wlasnie preparat-antidral, mam kilka pytan. Czy ten preparat nie zatyka gruczolow? Mozna miec po nim problemy? czy jesli nie mam wrazliwej skory i czy moge w ogole nie dostac podraznienia albo swedzenia? czy ono wystepuje w kazdym wypadku? bardzo prosze o odpowiedz z gory bardzo dziekuje
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 18:09   #13
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Exclamation Dot.: antidral do skarbeczeQ

no moze podrazniac a najlepiej nie stosowac po depilacji.a tak w ogole po nalozeniu nawet na sucha skore i tak swedzi ale tylko przez chwile.ja uwazam ze jednak warto . moga wystapic podraznienia dlatego po pewnym czasie trzeba uzywac rzadziej .polecam Ci go jednak moze Twoj problem sie skonczy tak jak moj!! pozdroowka
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 09:59   #14
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Red face Dot.: antidral do skarbeczeQ

bardzo dziekuje jeszcze jestem ciekawa czy gruczoly beda normalnie pracowac.. nie wiem na jakiej zasadzie ten antidral dziala jestem pewna obaw, ale kupie go:P zobaczymy... jeszcze mam pytanko... czy na nieogolone pachy tez dziala? bo skoro nie moge golic przed...? to po? tez podraznia?

juz sie nie moge doczekac, gdy nie bedzie plam
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 11:50   #15
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: pocenie sie!! ratunku:(

mam pytanko czy rano trzeba zmywac antidral?? czy mam uzywac normalnie antyperspirantu? dziekuje z gory za odp
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:11   #16
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: pocenie sie!! ratunku:(

skarbeczeQ rano zmyj Antidral i uzyj normalnego antyperspirantu
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 23:15   #17
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: antidral do skarbeczeQ

ja uzywam antidralu od dooooobrych kilku lta i nie rozumiem skad te pomyslu, ze nagle przestaje dzialac, u mnie nic podobnego nie mialo miejsca, mam nadzieje, ze to tylko sporadyczne przypadki, mysle ze o wiele lepiej uzywac antidralu niz etaxilu, ktory jest kilkaktotnie drozszy. poczatkowo kiedy go kupilam bylam zalamana! pokladalam w nim taka nadzieje,a tu nic oprocz pieczenia, strasznych podraznien noi zniszczonych bluzek..teraz uzywam dwa razy w tygodniu na noc i to w zupelnosci wystarcza, efekt jest taki, ze zaden upal mioim pachom niestraszy mnie przydaloby sie cos podobnego do dloni, bo kiedy sie denerwuje mam cale dlonie mokre
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 10:16   #18
magomi
Raczkowanie
 
Avatar magomi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 167
Dot.: antidral

Moje przygody z tego typu antyperspirantami zaczely sie od Etiaxil'u jakies 2 lata temu Bylam z niego bardzo zadowolona, ale czytajac opinie roznych osob na temat Antidral'u-postanowilam go sprobowac. Troche sie obawialam, bo wiele osob na niego narzekalo,ale niepotrzebnie Efekt jest taki sam, a koszt jest zdecydowanie mniejszy i to za wieksze opakowanie Od prawie roku mam ta sama buteleczke i jeszcze dna nie widac A uzywam go raz na tydzien i mi to wystarcza, chociaz z poczatku musialam dwa razy na tydzien go nanisic Podraznien nie mam, czasami lekkie pieczenie, ale to jak uzywam go dzien po goleniu, a nie dwa, ale nie dosusze paszek
Polecam wszystkim!!
magomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 21:57   #19
kanka1988
Raczkowanie
 
Avatar kanka1988
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Bieruń
Wiadomości: 154
GG do kanka1988
Dot.: antidral

Witam
Kochane powiedzcie mi czy ten ANTIDRAL to naprawdę warto kupić??? I czy zawsze są po nim zniszczone bluzki...??? Bo w sumie to bluzek mi szkoda, chociaż jeżeli mam się przestać pocić, to chyba nawet i bluzki przeżałuję Aha jeszcze jedno - czy na nieogolone pachy można go stosować i działa tak samo, czy raczej nie??? Dziękuję za odpowiedzi
__________________
W każdej sekundzie możesz się odrodzić
W każdej sekundzie możesz zaczynać od nowa
To jest wybór - Twój wybór...
Kocham Cię Przeokropnie Mocno Szymeczku
http://www.suwaczek.pl/cache/b012d384ca.png
kanka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-19, 22:47   #20
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: antidral

Używam Antirdalu od jakiegoś roku i jestem nim zachwycona. Prawdę mówiąc nie bardzo rozumiem jak może niszczyć bluzki. Dzięki radom Wizażanek stosuję go na noc i rano zmywam, więc o żadnych odbarwieniach nie może być mowy, no chyba że o piżamę chodzi, ale w tej raczej się nie pokazuję w ciągu dnia
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 22:33   #21
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: antidral

a czy można go używać także na dłonie? strasznie mi sie pocą aż wstyd podać komuś dłoń, z chłopakiem sie wstydzę za rękę chodzic
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 23:04   #22
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 044
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez M_ileczka
a czy można go używać także na dłonie? strasznie mi sie pocą aż wstyd podać komuś dłoń, z chłopakiem sie wstydzę za rękę chodzic
Można. Na butelce jest napisane: Miejsca nadmiernie pocące się tj. stopy, dłonie, pachy po umyciu i osuszeniu smarować (...)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 01:44   #23
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez kanka1988
Witam
Kochane powiedzcie mi czy ten ANTIDRAL to naprawdę warto kupić??? I czy zawsze są po nim zniszczone bluzki...??? Bo w sumie to bluzek mi szkoda, chociaż jeżeli mam się przestać pocić, to chyba nawet i bluzki przeżałuję Aha jeszcze jedno - czy na nieogolone pachy można go stosować i działa tak samo, czy raczej nie??? Dziękuję za odpowiedzi
Warto kupić. Ja używam Antidralu na noc 3 razy w tygodniu i nie pocę się. Bluzki się nie niszczą. Na nieogolonych pachach też działa, bo aplikuje się go kulką.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 09:30   #24
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez kanka1988
Witam
Kochane powiedzcie mi czy ten ANTIDRAL to naprawdę warto kupić??? I czy zawsze są po nim zniszczone bluzki...??? Bo w sumie to bluzek mi szkoda, chociaż jeżeli mam się przestać pocić, to chyba nawet i bluzki przeżałuję Aha jeszcze jedno - czy na nieogolone pachy można go stosować i działa tak samo, czy raczej nie??? Dziękuję za odpowiedzi
Jesli bedziesz go uzywala na dzien to chyba jest ryzyko, ze bluzki sie zniszcza. Nie ma jednak potrzeby uzywac go na dzien. Ja uzywam go mniej wiecej tak samo jak Gonia1 i wszystko z bluzkami jest ok.
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 11:21   #25
kanka1988
Raczkowanie
 
Avatar kanka1988
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Bieruń
Wiadomości: 154
GG do kanka1988
Dot.: antidral

Dziękuję za informacje...Jesteście kochane Wczoraj kupiłam Antidral (13.71 - dziwna cena, chodzi mi o tą końcówke ) Nie stosowałam go jednak wczoraj, gdyż rano ogoliłam pachy. Dzisiaj na noc go zastosuję - mam nadzieję że po wczorajszej rannej depilacji nie będzie już tak szczypało i swędziało... Pozdrawiam Cieplutko
__________________
W każdej sekundzie możesz się odrodzić
W każdej sekundzie możesz zaczynać od nowa
To jest wybór - Twój wybór...
Kocham Cię Przeokropnie Mocno Szymeczku
http://www.suwaczek.pl/cache/b012d384ca.png
kanka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 12:44   #26
Bartekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 18
Wyślij wiadomość przez ICQ do Bartekk Wyślij wiadomość przez Yahoo do Bartekk
Exclamation Dot.: antidral

Ludzie czytajcie ulotki i instrukcje obsługi!!!!!!!!
Po Antidralu może piec skóra i zazwyczaj tak sie dzieje, Andidralu nie należy stosowac na uszkodzoną skóre np. po goleniu!!! Ja stosuje antidral od dawna i juz sie przyzwyczaiłem. Antidral zawiera chlorek glinu, który zatyka mechaniczne pory potowe i to właśnie ten chlorek powoduje pieczenie skóry.
Jeżeli komuś przeszkadza pieczenie to polecam etiaxil jest o wiele,wiele droższy ale po nim praktycznie nic nie piecze. poczytajcie na forum dermatologia post: pocenie się tam napisałem o innych metodach zwalczania nadpotliwości.
Pozdrawiam!
Bartekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 16:06   #27
monia413
Przyczajenie
 
Avatar monia413
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Dot.: antidral

ja dzis kupilam antidral i zobacze czy dziala mam nadzieje ze tak bo wydalam na niego 11.66 :p <zarcik> no to zobaczymy juterko a czy on dziala od razu po 1 zastosowaniu?? prosze o odp pozdrowionka papa ;*
__________________
Monisia ;*Monisia ;*
monia413 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 14:03   #28
monia413
Przyczajenie
 
Avatar monia413
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Dot.: antidral

;o ludzie jestem pod wielkim wrazeniem. wczoraj wieczorem uzylam antidralu 1 raz a dzis na dworze jest taki upal ze oddychac nie mozna a pod paszkami zero sladu ludzie czemu ja tu wczesniej nie weszlam tyle rzeczy mnie ominelo kobitki jestescie boskie!!!bardzo wam dziekuje za to ze napisalyscie tu te posty!!! ;** jesli ktos ma takie problemu to 11 zeta w reke i po problemie bynajmniej mi sietak udalo SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
__________________
Monisia ;*Monisia ;*
monia413 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 09:18   #29
szatyneczka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: antidral

wczoraj kupiłam antidral, i go zastosowałąm na noc, zobaczymy co dziś bedzie. Mam nadzieje że pozbęde sie raz na zawsze tych paskudnych plam. nic nie piekło ani nie szczypało. zastanawiam sie tylko czy jest dobry bo kupiłam go i jak go wyjełam to zauwazyłam ze był lekko odkręcony i wylał sie troche, a słyszałam że trzeba go szczelnie zamykać bo traci wówczas na swej wartości, działanie może ulac zmianie.No nic wpadne tu jeszcze i napisze jak sie spisał
szatyneczka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 15:19   #30
asikus07
Raczkowanie
 
Avatar asikus07
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: antidral

Ja też używam Antidralu i to od ok. 3 lat. Jest po prostu rewelacyjny i nawet lekkie pieczenie po jego użyciu mi nie przeszkadza. Zdążyłam się przyzwyczaić. Najważniejsze, że mogę nosić co chcę i nie muszę się stresować przy każdym wyjściu na upał(i nie tylko). Polecam gorąco wszystkim
asikus07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 10:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.