Yves Rocher wysyłkowo!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-28, 21:08   #1
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139

Yves Rocher wysyłkowo!!!


Witam! Mam pytanie do osób kupujących kosmetyki YR wysyłkowo :Jak często pojawia się nowa oferta? Jak często zmienia się jej zawartość? Czy za każdym razem są to inne kosmetyki czy za każdym razem te same. Bardzo zależy mi na odpowiedzi, za każdą z góry dziękuję!
Pozdrawiam!
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-29, 06:17   #2
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!!

Cześć słonek. Jest stała baza kosmetyków w katalogach. Ale też zjawiaja się efemerydy. Typu karnawałowe pomadki w ostatnum katalogu. W wydanym na święta był płyn do kapieli i balsam do ciała o zapachu kandyzowanych mandarynek. Nie zawsze są sole do kapieli. Czasami katalogi sa wydawane tematycznie. Był na przykład taki w którym główny nacisk kladziono na kosmetyki pielegnacyjne do twarzy, czy też kolorowe [img]icons/icon36.gif[/img] Moze się zdarzyć, że nie bedzie jakiegos produktu, który byś chciała zamówić. Cóż uroki zakupów katalogowych [img]icons/1nauka.gif[/img] Czasami w sklepach trudno mi jest znaleźć coś, co namiętnie [img]icons/icon29.gif[/img] jest mi potrzebne. Nie wiem czy polubisz te forme zakupów. [img]icons/icon20.gif[/img] Ale sprawdzić zawsze mozesz. [img]icons/icon40.gif[/img]
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-29, 09:59   #3
marvelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!!

Witam,
No właśnie... Jak to jest z zakupem YR wysyłkowo? Skąd brać katalog? Trzeba znaleźć konsultantkę, jak w Avonie, czy YR prześle katalog pocztą? A jeśli pocztą, to co trzeba zrobić, żeby przesłał? [img]icons/icon7.gif[/img] Zorientowanych proszę o oświecenie mnie w tej kwestii [img]icons/icon7.gif[/img]
I jeszcze jedno - rozumiem, że kosmetyki będące w promocji w poszczególnych katalogach są równocześnie w promocji w sklepach YR?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam,
Ula
marvelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-29, 12:43   #4
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!!

Dziękuję bardzo za odpowiedź!
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-29, 18:48   #5
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!!

trzeba im wysłac pisemko z prosba o katalog. Wysyłamy je na adres Yves Rocher
ul.Lipowa 4
30-702 Kraków
Radzę Ci jeszcze słonko ty nie moje abys zaznaczyła, ze bardzo ci zalezy na katalogu "Poznajmy się" z plecakiem jako suvenir. Bo ja dostałam torbę trochę "babciną". Wiem, że zakupy kosmetyków to rzecz główna. Ale trafiony gadget też sie liczy.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-29, 21:21   #6
marvelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!!

Dzięki, Aga [img]icons/icon7.gif[/img] Hmm... a to pisemko takie zwykłe, odręcznie napisane? Może lepiej zadzwonić?
Pozdrawiam,
Ula
marvelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-30, 10:23   #7
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!!

Tak słonek mozesz zadzwonić. Oto numer (012)423-62-35
Aha jeszcze odpowiedzi na pozostałe pytania. YR nie zatrudnia konsultantek tak jak avon. Sa tylko entuzjastki takie jak ja. Pełny czyn społeczny. Lubie pomagac ludziom. Sama szukałam namiarów YR ok. pieciu lat. Dlatego staram sie jak moge ułatwic to innym. A promocje dostępne w katalogach wysyłkowych nie obowiazują w sklepie. Sklepy maja jakies inne systemy punktacji i promocji. Ale mniej korzystne niz przy zakupach wysyłkowych. Tyle wywnioskowałam z wypowiedzi na forum.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-30, 19:23   #8
marvelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!!

Dzięki serdeczne Aguś! [img]icons/icon7.gif[/img] Coś mi się zdaje, że zawrę bliższą znajomość z tą firmą [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrówka,
Ula
marvelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-30, 21:59   #9
gosiaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 6
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!!

Może orientuje się ktoś gdzie mogę kupić kosmetyki YR w Łodzi??
gosiaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-31, 06:35   #10
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!!

Na Piotrkowskiej - nie pamiętam numeru- 100coś , ale po stronie nieparzystej, niedaleko In Centro.
I w Geancie na Al. Włókniarzy.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-31, 21:07   #11
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

hejka! [img]icons/icon7.gif[/img]
czytalam watek o YR i mam pare pytan odnosnie kontaktu z nimi:
poprostu wysyla sie prozbe o katalog tak? a czy placi sie za jego dostawe itd? cyz poprostu wysylam pismo i dostaje katalog bez zadnych dodatkowych kosztow? i jeszcze cos [img]icons/icon7.gif[/img] co to jest "suvenir"? i czy ten katalog "poznajmy sie" wysylają kazdemu kto po raz pierwszy o katalog prosi? a co do etgo plecaka - zawsze jest taki dodatek? bo troche glupio mi pisac "przyslijcie mi plecak" [img]icons/icon12.gif[/img] moze poprostu zaznacze w pismnie ile mam lat i mi "babcinej" torby nei wyslą? [img]icons/icon7.gif[/img]
z gory dziękuje za odpowiedz [img]icons/icon7.gif[/img]
aha - czy ktos moze zna sklepy YR w Trojmiescie? [img]icons/icon7.gif[/img]
a i jeszcze jedno - czy ejsli nie zamowie nic z pierwszego katalogu to przyslą mi nastepny? czy katalogi obowiazuja konkretny okres czasu podany w katalogu?
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-01-31, 21:51   #12
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

z własnego doświadczenia :
1.
Ty po prostu wysyłasz prosbę o katalog
2.Oni po prostu Cie olewają
3.
w związku z powyższym nie płacisz za dostawę [img]icons/icon10.gif[/img]
4.
Suvenir jest to towar który Ci dają za darmo
5.
ad katalog "poznajmy się" - nie wiem, bo mnie olali
6. ŻAŁUJĘ, ale sklepów w Trójmieście nie znam; jestem z drugiego końca Polski

Podsumowanie - rada:
jeśli NIE MASZ karty stałego klienta, to spróbuj najpierw napisać do nich o katalog;
nie wykluczam, że mają centralną bazę klientów i jeśli ktoś zgodzi się otrzymać kartę klienta (którą oferują Ci w sklepie przy pierwszym zakupie, rzecz jasna [img]icons/icon12.gif[/img] ), to taki ktoś jest dyskwalifikowany jako klient "wysyłkowy" i nie dostaje katalogu (bo ma blisko do sklepu, a tam promocje nie są tak korzystne jak te z katalogu - z tego, co pisały zorientowane w temacie wizażanki)
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-31, 22:06   #13
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

Prrrrr słonko ty nie moje rozszalałaś się z tymi pytaniami. Ale postaram sie na nie odpowiedzieć. Suvenir to z francuskiego pamiątka, prezent. Mam takie sezonowe głupie wtręty ostatnio jest nim własnie to.Możesz wysłać pisemko lub zadzwonić numer telefonu już podawałam. Może to byłby lepszy pomysł (telefonicznie). Dyżury sa bodajze od 9,00 do 18,00 od poniedziałku do piątku. Telefonicznie miała bys pewność, że szybko dostaniesz katalog. Bo z pocztą to róznie bywa. Coraz bardziej mi ta instytucja podpada. Możesz zaznaczyć w rozmowie, że widziałaś taki katalog z plecakime w jakiejś gazecie. Ale przegapiłas sprawę i nie kupiłas jej. Czy coś w tym stylu. Bo ja jak podawałam namiary swych znajomych to zaznaczałam, że to młode dziewczatka i miło by było jeśli by oprócz zamówionych produktów dostały plecaczek. Bo miło by było cieszyć się z zamówionych produktów i dostać gwarantowana rzecz gratis , która nie leżała by na półce tylko była używana. Dalej. Z tego katalogu poznajmy się raczej napewno cos zamówisz. Bo korzystając z ich ofert zauważyłam, że mają w tym katalogu poczatkowym niskie ceny. Oraz artykuly trudne do dostania później np. miniaturki wód toaletowych, które namietnie zbieram ( róznych firm). Jakieś mini zestawy kosmetyków. Po zamówieniu trzech produktów dostajesz czwarty gratis ( do sprawdzenia)np w cenie 35 zł lub 45 zł.Są ograniczenia czasowe np. był katalog wazny przez miesiąc. Lub do wyczerpania zapasów. z reguły jest to miesiąc. Pewnie ma na to wpływ upust cenowy, który obowiazuje przez jakiś czas potem sie to zmienia. Są różne okazje typu swięta wprowadzanie nowej serii produktów itp. Za pierwszy i żadny katalog nie musisz płacić. Są darmo. Jesli nie bedziesz zamawiać przez jakiś czas to nie beda ci przysyłać. Normalne pewnie nie chcesz. Odrazu mówię, że przy pierwszej przesyłce będziesz miała ulotke kubki. Tak oni nazywaja ten katalog z którego nie koniecznie musisz zamawiać. Ja rzadko to robię, bowiem zawsze mogę dostac katalog okolcznościowy to moja nazwa pocztą. Tyle odemnie. A zrobisz jak sama zechcesz. A jeśli idzie o Trójmiasto to nie do mnie, bo ja z pod wschodniej granicy.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-31, 22:20   #14
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

Wiesz slonek ja nie twierdzę, że to ideał. Bo takich firm trudno uswiadczyć. Za wsze cos może pójść nie tak. Ja pisała dwa razy. Stąd polecam dzwonić. A ztym, że cię olali nie koniecznie musi być prawda. Ostatnio wysłałam priorytetem zgłoszenie o wygranej do Nestle. Po miesiącu doszłam do wniosku, ze mnie olali. Wysłałam im "zapienionego" maila. Byli szczerze zdziwieni, bo nic odemnie nie dostali. Wczesniej jak zadwoniłam ze zgłoszeniem szybko je zrealizowali. Są też listonosze, którzy tego "szajsu" nie chca nosić. Wiem, bo pracowałam tam trochę ( na poczcie). Stąd moja ostrożność. Bo nawet zamówienia wysyłane prirytetem potrafią wedrować tydzień. Też bys się wściekła. Kończąc nie twierdzę że YR to super firma. Ale cenie ich za produkty do pielegnacji ciała (rostępy, fałdki tłuszczu[pamiatki po córeczce])pomogły mi bardzo dojśc do dawnej formy. Innym firmom sie to nie udało.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-31, 22:36   #15
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

dzieki dzieki bardzo za wasze odpowiedzi [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-31, 23:20   #16
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

do Bogini: sklepy YR są w Gdańsku w Carrefour, Geant, Auchan, w Gdyni chyba też w Geant i na którejś z głównych uli (Starowiejska albo świetojańska). Ja najbardziej lubię zachodzić do tego w Carreforze - ostatnie kilka razy była miła babeczka, a to dość ważne, żeby ktoś poradził odnaleźć się w gąszczku i żeby choć starał się być miły.
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-01, 08:12   #17
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

Dziewczyna pytała, to napisałam, czego może się spodziewać [img]icons/icon12.gif[/img] Twoje doświadczenia na pewno bardziej jej pomogą. Ja nie walczyłam dalej, bo koleżanka w pracy ma wysyłkowy katalog i zawsze mogę coś zamowić przez nią.

Na pewno, YR ma specyficzny sposób dystrybucji i trzeba się do niego dopasować (np. tak, żeby nie kupować produktów za nominalną cenę). A wtedy relacja jakości do ceny wypada napawde pozytywnie. Np. wczoraj w ramach promocji, o której pisała lejka, kupiłam 2 szt. z serii Bioptimale (też ją cenię) w cenie jednej i jeszcze dostałam za darmo maseczkę. Duże perskie oko [img]icons/icon12.gif[/img] , że maseczka jest warta 22,50; ale nawet jeśli naprawdę jej wartość wynosi połowę z tego co piszą, to jednak była za frico i to jest miłe.

Ale na koniec, YR podpada mi za niekompetentną obsługę w sklepie. Wczoraj znowu ekspedientka straszyła klientki, że jak kupia sobie w zimie nawilżający krem, to zniszczą sobie cerę. Oczywiście żadnych bliższych szczegółów ....

Biedne te kobiety, które nie znają wizażu [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-01, 09:27   #18
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

maga napisał(a):
> Biedne te kobiety, które nie znają wizażu [img]icons/icon7.gif[/img]
> [img]icons/icon40.gif[/img]

[img]icons/icon7.gif[/img]swiete słowa magus

buziak
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-01, 13:01   #19
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!!

dzieki [img]icons/icon7.gif[/img]
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-02-04, 14:50   #20
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

nie jednak YR nie ma w Geancie w Gdyni, wczoraj byłam
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-11, 17:16   #21
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

Ale ja mam jeszcze pytanie [img]icons/icon7.gif[/img] jesli mozna
Bo ja mam problem odwrotny [img]icons/icon12.gif[/img] tj jestem stala klientka, tzn mam karte stalego klienta i jestem w bazie (bo przysylaja mi rozne ulotki i oferty, zyczenia urodzinowe itp), ale chcialabym sie przerzucic na sprzedaz wysylkowa, bo raz ze nie mam czasu do tego swojego YR chodzic, dwa, ze coraz mniej jest rzeczy ktore mnie interesuja (mysle ze wynika to z zaopatrzenia sklepu) a trzy, ze promocje sa coraz mniej korzystne i tak jak kiedys zaraz lecialam, zeby zrealizowac jakas ulotke, tak teraz mi sie nie chce.
Ulotke z tym nieszczesnym plecaczkiem (nienawidze granatu) mam, i teraz pytanie co zrobic, bo jak wysle zamowienie na siebie to mi nie zrealizuja pewnie ? a moze zadzwonic i powiedziec, ze chce zmienic sposob kupowania?
Moglabym pewnie wypisac sie z bazy, ale karte chce zachowac tak na wszelki wypadek [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-11, 17:27   #22
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Yves Rocher

mam pytanie a propos tej promocji Yves Rocher:
2 produkty w cenie 1.

dostalam właśnie tę ofertę. i napisane jest w niej:
1 korzyść) za każdy zakup kosmetyk gratis
2 korzyść) wybierz jeden ulubiony produkt - drugi taki sam dostaniesz gratis

czy zatem muszę kupić jeden produkt, aby dostać gratis żel lub maseczkę i drugi, aby dostać jeszcze jeden taki sam? czy zakup jednego produktu uprawnia mnie do obu korzyści..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-11, 17:32   #23
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Yves Rocher

Hejka [img]icons/icon7.gif[/img]

wyjaśnię Ci to na przykładzie (własnym [img]icons/icon10.gif[/img] )
Mój ulubiony produkt jest z linii Bioptimale [img]icons/icon7.gif[/img]
poszłam do sklepiku i kupiłam 1. Dostałam 2 identyczne i jeszcze dołożyli mi maseczkę [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-11, 17:38   #24
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Yves Rocher

Dzięki Maga - o to mi chodziło [img]icons/1cmok.gif[/img]

p.s. szkoda, że Les Plaisirs Nature zawsze jest poza promocją, mniam.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-11, 17:46   #25
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

Ja kupuję kosmetyki YR w sklepie w Gdyni na ul. Starowiejskiej, jest to mały sklepik ale za to z miłą obsługą.... a co do promocji to faktycznie super jest ta - kupujesz jeden a drugi gratis + prezencik....
pozdrawiam,
Gonia
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-11, 23:30   #26
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do magi

Maga, a czy z tej promocji skorzystałaś wysyłkowo czy kupiłaś produkty z serii Bioptimale w promocji?
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-12, 07:15   #27
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do magi

To jest promocja "sklepowa"; a nie jestem pewna, do kiedy aktualna - o ile sobie przypominam, do 15 lutego [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-12, 08:13   #28
anna28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 57
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do SISTAR

Witaj,
Nie musisz się marwić. YR wysyłkowy i sklepy YR to chyba 2 odzielne jednostki gospodarcze, nie wymieniające się danymi osobowymi klientek. Ja kupuję kosmetyki w sklepie, mam katrę stałego klienta, bywałam u kosmetyczki w salonie YR, a prócz tego korzystam z formy wysyłkowej. Jedno nie koliduje z drugim.
Pozdrawiam serdecznie.
anna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-12, 08:37   #29
idzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 2
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

witam [img]icons/icon7.gif[/img]
ja pochodze z trojmiasta i znam jeden sklep YR - miesci sie w supermarkecie Carrefour na Morenie sama tam czasami kupuje;

i jeszcze jedno pytanie do osob brdziej uswiadomionych w temacie: jestem zarejestrowana w YR (w sklepie dali mi karte) - czy moge robic zakupy wysylkowo ? czy jest to tylko zarezerwowane dla nowych klientow ?
idzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-12, 08:44   #30
idzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 2
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do magi

promocja 2 w cenie jednego jest wazna do 9 marca - wiem bo mam przed soba kupon promocyjny - dzis wybieram sie do sklepu YR kupic sobie jakis kosmetyk - najprawdopodobniej do pielegnacji biustu Bioptimale
idzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.