idealny podkład dla suchej skóry:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-10, 00:58   #1
aguś20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3

idealny podkład dla suchej skóry:)


Hej Mam suchą cerę i problem z dopasowaniem podkładu, wcześniej używałam dość długo l'oreal air wear (kolorek sand beige) ale troszkę mi się znudził i zauważyłam, że jednak nie do końca jest odpowiedni dla mojej cery. Wypróbowałam już dziesiątki próbek i szczerze mam mętlik w głowie. Myślałam o colour adapt, po użyciu paru próbek byłam zadowolona, ale boję się,że na dłuższą metę może mnie wysuszać. Aha-i zależałoby mi,żeby nie był za drogi, bo przed wakacjami muszę trochę zaoszczędzić
Buziaki
aguś20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 10:31   #2
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: idealny podkład dla suchej skóry:)

Witaj
Mam ten sam problem.Sucha skóra itd.Aha i jeszcze jedno-znudziło mi się malowanie-więc stwierdziłam,że kupię jakis tani podkład,niewidoczny na twarzy,który przede wszystkim nie uwydatni suchych skórek i lekko wyrównywa koloryt cery.Miałam Colour Adapt (ivory) i on to właśnie robił!Ehhh w moim przypadku jeszcze bardziej wysuszył skórę.Niedawno kupiłam sobie Water sensation M.Astor i jestem zadowolona,skóra lekko rozświetlona,przede wszystkim naturalna (odkąd używam tego podkładu kilka osób mi powiedziało,że jakoś ładniej wygladam )Wcześnie używałam Estee Lauder Double Wear..u mnie tworzył efekt maski i lekko ściągał skórę więc wydaje mi się,ze zmiana na tańszego Astora wyszła mi na dobre.Podkład kosztuje 29.90 ja mam kolor nr.1.Jestem zadowolona
pozdrawiam serdecznie
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 11:20   #3
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: idealny podkład dla suchej skóry:)

ja zastanawiałam się nad podkłdem Astor natural fit

"Utrzymuje się na skórze przez 12 godzin. Pokrywa skórę unikalną siateczką, wzbogaconą o kompleks minerałów-cynk, sód, magnez. Dzięki niej podkład utrzymuje się aż do 12 godzin. Skóra wygląda i czuje się świetnie.
Dostosowuje się do odcienia skóry! Wyjątkowo trwałe pigmenty przybierają tonację skóry, zapewniając perfekcyjne wykończenie makijażu. "

słyszałam że ten jest lepszy od Water sensation,ale pewnie tyle opini jest ile osób
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 13:27   #4
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Cool Dot.: idealny podkład dla suchej skóry:)

Czesc! Rowniez jestem posiadaczka suchej a do tego bardzo wrazliwej i alergicznej skory hmm taki ci los. Ale przetestowalam wiele podkladow tanich srednich i drogich. Nie stac mnie na podklady typu firma Vichy itp. Odkrylam ze podklady avonu bardzo ladnie przystosowuja sie do suchej i wrazliwej skory, ostatnim moim odkryciem jest ever fresh maybelline razem z korektorem tworza od tygodnia u mnie w domu nierozlaczalny duet. Podklad nie jest drogi bardzo ladnie kryje przy malo problemowej skorze, nie wysusza ani nie podkresla suchych partii twarzy. Ma dwa mankamentym po pierwsze wybor koloru mam probke nr 030 jest ciut za ciemny ale chyba jasniejszy od tego jest bardzo jasny zobaczymy popatrze poszukam moze sie opale. Jak narazie to sa moje dwa typy. Pozdrawiam papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 13:37   #5
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: idealny podkład dla suchej skóry:)

Wydaje mi się,że Natural Fit też może być odpowiedni,zastanawia mnie jednak zawartość cynku w podkładzie-wątpie,żeby dobrze wpływał na suchą skórę.Aha i jeszcze jeden warunek-kolory sa ciemne,nawet najjaśniejszy z numerem 200 jest ciemny i jakis taki żółty,u mnie sie nie sprawdził,bo mam jasną cerę.Jednak jeśli dobierzesz odpowiedni kolor,to kto wie,może ten okaze się dobry
pozdrawiam
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 14:23   #6
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: idealny podkład dla suchej skóry:)

no właśnie ten cynk mi tutaj nie pasuje ,działa on głownie p/zapalnie i wysuszająco,zatem chyba dla cery suchej będzie lepszy ten drugi
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 17:36   #7
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: idealny podkład dla suchej skóry:)

Agus , jesli masz suchą skóre odradzam colour adapt- podkresla wysuszone partie. Natomiast polecałabym Ci podkład Nivea Teint...jakoś tak ( chyba jest jeszcze dostępny na allegro), jest niedrogi, wydajny, buzia wygląda po nim ładnie i jest matowa, ale nie przesusza.Loreal translucide tez jest fajny, ale rozświetający.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-10, 21:34   #8
aguś20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3
Dot.: idealny podkład dla suchej skóry:)

Hej Dziękuję bardzo za porady!! Chyba zdecyduję się na Water sensation Astora (thx Cattt) albo Nivea W Natural Fit też zastanawia mnie ta ilość cynku, a colour adapt w moim przypadku chyba rzeczywiście odpada.
Jeszcze raz dziękuję i gorąco pozdrawiam !!!!!!!!!!!!
Do "usłyszenia"
aguś20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.