Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-10, 09:10   #1
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218

Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy


Otóż moje drogie wyczytałam w gazecie,którą dziś znalazłam przypadkiem (hehe małe sprzątanko w domku),jak Liv tyler w najprostszy sposób dba o urodę.
Liv codziennie rano nakłada na włosy mocno nawilżającą odżywkę na włosy, a na buzię nakłada zwykły nawilżający krem z witaminami (dosyć gruba warstwę) i tak obficie wysmarowana na włosach i twarzy chodzi sobie 30 min.potem wszystko zmywa.

Kurcze chyba i ja spróbuję ...nawet jeśli zadziała to jak placebo pewnie i tak bede sie lepiej czuła ..a nie tak ja co dzień-ciupka kremu ,kropla odżywki i lece ...zobaczymy jakie bedą rezultaty
Mam nadzieje,ze kremik mi nie zaszkodzi (w sumie i tak mam suchą cerę
Buziaki dla wszystkich pudernic
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 09:23   #2
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

zaszkodzić takak kuracja to na pewno nie zaskzodzi... Ale założę się, że oprócz tych prosty zabiegów Liv raz w miesiącu jedzie do luksusowego SPA (10000 dolarów za dobę) i tam poddaje się troszkę bardizje wyrafinowamy zabiegom. Poza tym ma dostęp do doskonały fachowców - fryzjerów, kosmetyczek... to też dużo daje
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 09:49   #3
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

No wiadomo ..ale ja zwykła śmiertelniczka zadowole się takimi prostymi zabiegami na które moge sobie pozwolić
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 10:15   #4
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

ja też przyłączę się do tej "akcji"
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 10:19   #5
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Cytat:
Napisane przez beliczek
ja też przyłączę się do tej "akcji"
ja dzisiejszy dzień uznaje za dzień nr.1 tej maleńkiej akcji upiększającej.Zdam relację po tygodniu
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 10:35   #6
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Smile Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

ja tez chętnie wypróbuję tylko z braku kremu z witaminami (każdy zapycha mi pory ) nałożę intensywnie dotleniająco-nawilżającą maseczkę ze składnikami z Wielkiej Rafy Koralowej a na włosy maseczkę regenerującą (są przesuszone farbowaniem,więc ich nie przekarmię)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 10:58   #7
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Trzeba się doprowadzić do stanu "używalności" przed latem.ja dodatkowo będe pic zieloną herbatkę - wspaniale oczyszcza cerę (efelkty widac po misiącu codziennego picia)
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-10, 11:07   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Smile Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

beliczku ja już piję Choć wolę czerwoną,ale ta odchudza a ja chcę raczej przytyć
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 11:30   #9
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Cytat:
Napisane przez agabil1
beliczku ja już piję Choć wolę czerwoną,ale ta odchudza a ja chcę raczej przytyć
ja uwielbiam i zieloną i czerwoną,ale czerwoną to już pije hektolitrami (wyłącznie z przyzwyczajenia i po prostu mi smakuje)
Jeśli chodzi o krem to zaopatrzyłam się w krem Ziaji nawilżający (jest tez do wyboru tłusty,ale tego bym nie zaryzykowała ) Zgłosiłam go do KWC. Jeśli chodzi o skład to sprawdzałam i jest dobrze No cóż zobaczymy jak się spisze.A do włosków Elseve Vive (powróćiłam do niej skruszona )

KREM WIELOWITAMINOWY NAWILŻAJĄCY
Delikatny krem pielęgnujący, bogaty w substancje nawilżające oraz witaminy A, B5(D-Panthenol), E, F. Doskonale nawilża, pojędrnia i wygładza skórę, jednocześnie chroni przed przedwczesnym starzeniem
Wskazania:
do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery.
Substancje aktywne:
witaminy A, B5, E, F.

cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 11:31   #10
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Akcja zgoła słuszna i z pewnością nie zaszkodzi na urodę i zapewne przyniesie pozytywne efekty...ale ja przy okazji o czymś innym co mnie nurtuje a propos "sposobu na urodę Liv Tyler"...wydaje mi się że Liv Tyler robi zdecydowanie więcej dla swojej urody niż odżywka do włosów i krem nawilżający- wystarczy spojrzeć jak jest wystylizowana na zdjęciach. Ja nie odmawiam jej urody, bo jest bardzo ładna ale po prostu śmieszą mnie takie wyznania. Śmiać mi się chce również, kiedy czytam opowieści tych wszystkich maksymalnie podrasowanych i zapewne mocno inwestujących w swój wizerunek modeleczek i aktoreczek, że generalnie to one nic nie robią, nie ćwiczą, palą, zażerają się frytkami, i hamburgerami,pochłaniają całe kurczaki, smarują się byle kremem i po prostu tak maja że są piekne i w ogóle super...Albo wymyślane przez dziennikarki stwierdzenia w stylu - Charlize Theron ma tak świetlistą cerę bo codziennie wypija sok z marchewki- jasne picie soku jest słuszne i dobre, i moze Charlize i pije ten sok, no ale sorry, nie wierze, że urodę da się w ten sposób w znaczącym stopniu udoskonalić. Wkurza mnie też orydnarny product placement w stylu - usta Halle Berry są tak piękne bo nałożyła na nie odrobine błyszczyka...firmy, której reklamę możemy zobaczyć trzy strony dalej... Generalnie jak czytam takie rzeczy to stosuje zasadę "przez dwa podziel", robie swoje ale nie spodziewam się spaktakularnych efektów po nakładaniu zwiększonych ilości kremu nivea na twarz. Nie chce nikogo zniechęcać, bo pielęgnacji nigdy dość ale odezwała się we mnie moja marudowo-pesymistyczna natura

Edytowane przez maniaa
Czas edycji: 2005-05-10 o 11:33
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 11:33   #11
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Ja kiedy miałam bardzo przesuszoną skóre a nie miałam w domu żadnej nawilżającem maseczki, po prostu posmarowałam buzię bardzo gruba warstwa kremu Nivea i odczekałam 30 min. Skóra trochę się błyszczała potem ale faktycznie wyglądała zdrowiej i byla gladziutka.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-10, 11:41   #12
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Rozumiem Cię doskonale .Słusznie Beliczek zauważyła,ze ona pewnie wydaje jeszcze krocie na to aby być piekną itp.
Jakby to rzekł pewien Chiński kucharz .to wszystko to "Chłyt marketindodiy"
Jednak czasami jak sobie poczytam o jakiś naturalnych sposobach (które niekoniecznie muszą dawać jakieś spektakularne efekty)..których wykonanie niewiele bedzie mnie kosztowało to na pewno to wypróbuję,a może się okaże,ze to naprawdę skuteczne(poza poprawą nastroju oczywiście )
Ja też podchodze do takich rzeczy z dystansem,ale mimo to czasami może warto wypróbować (nie mam na myśli np.kupienia balsamu który w 3 sekundy powiekszy moje usta,ze ho ho ).Takie zabiegi kosmetyczne,ze specyfikami ktore mamy w domu zawsze jakos znajdują odzwierciedlenie w moich "poczynaniach upiększających" )
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 12:33   #13
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

ojj polecam ta dotleniajaca maseczke z mineralami z rafy koralowej ktora polecila aga jest suuuper
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 12:50   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Majeczko mam jeszcze krem na dzień z tej serii
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 13:03   #15
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Jak są promocje typu szampon+odżywka to zawsze muszę sobie kupić potem odżywki stoją i stoją.Nie wierzę,że w 1 min włosy się odżywią,więc zawsze nakładam odżywkę na noc,a rano ją spułkuję ,teraz kupiłam na promocji duży szampon z małym i nie mam odżywki Trzeba się rozejrzeć po sklepach
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 13:06   #16
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

abstrachując od tego co robi a czego nie robi Liv Tyler taki miesiąc kiedy codziennie zrobimy cos dla sowjej skóry, zastapiny kawę zielona herbatą a słodycze marchewka na pewno nas upiększy. Ja sobie naswet zrobie zdjęcia przed i po akcji, żeby zobaczyc czy efekty są wymierne. Co wy na to?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 13:13   #17
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Cool Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Ja znalazłam kiedyś takie rady w Glamour:
*jeśli nie ma pod ręką maskary,na rzęsy nałóż odrobinę wazeliny w kremie,rzęsy staną się od razu błyszczące,będą się wydawały ciemniejsze i będą bardziej sexi
*jeśli nie ma pod ręką zalotki czy podkręcającej maskary do rzęs trzeba przyłożyć wypukłą stroną łyżeczkę do herbaty
*lepiej nakładać korektor na podkład
*lepiej wygląda róż nałożony za pomocą opuszków palców niż za pomocą pędzla

To tyle-jak coś znajdę to dam znać
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 13:14   #18
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Good idea Tez bym spróbowała, ale mimo, ze uwielbiam marcheewkę i jadam ją często, obawiam się, że bez słodyczy nie wytrzymię
Mozna by tez spróbować stosować tylko te najanturalniejsze kosmetyki, ciekawe co by się stało
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 13:20   #19
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

*lepiej wygląda róż nałożony za pomocą opuszków palców niż za pomocą pędzla

Taaa, ciekawe czemu wszyscy makijazyści nakładaja go jednak pędzlem????
Te rewelacje z kolorowych gazet czasem mnie już draznią. Nati- broń Boże nie zamierzam Cię urazić, ja sama czasem to czytam i myślę, że "AHA!" no ale trzeba przyznać ze co numer to inny pomysł mają.
(Wydaje mi się, ze to zalezy głównie od rodzaju różu i efektu jaki chcemy otrzymać.)
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-10, 13:21   #20
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Ula - az takiego zaufania do naturalnych kosmetyków to ja nie mam! nie da sie zyc bez tablicy Mendelejewa w mazidle
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 13:25   #21
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Cytat:
Napisane przez maniaa
Akcja zgoła słuszna i z pewnością nie zaszkodzi na urodę i zapewne przyniesie pozytywne efekty...ale ja przy okazji o czymś innym co mnie nurtuje a propos "sposobu na urodę Liv Tyler"...wydaje mi się że Liv Tyler robi zdecydowanie więcej dla swojej urody niż odżywka do włosów i krem nawilżający- wystarczy spojrzeć jak jest wystylizowana na zdjęciach. Ja nie odmawiam jej urody, bo jest bardzo ładna ale po prostu śmieszą mnie takie wyznania. Śmiać mi się chce również, kiedy czytam opowieści tych wszystkich maksymalnie podrasowanych i zapewne mocno inwestujących w swój wizerunek modeleczek i aktoreczek, że generalnie to one nic nie robią, nie ćwiczą, palą, zażerają się frytkami, i hamburgerami,pochłaniają całe kurczaki, smarują się byle kremem i po prostu tak maja że są piekne i w ogóle super...Albo wymyślane przez dziennikarki stwierdzenia w stylu - Charlize Theron ma tak świetlistą cerę bo codziennie wypija sok z marchewki- jasne picie soku jest słuszne i dobre, i moze Charlize i pije ten sok, no ale sorry, nie wierze, że urodę da się w ten sposób w znaczącym stopniu udoskonalić. Wkurza mnie też orydnarny product placement w stylu - usta Halle Berry są tak piękne bo nałożyła na nie odrobine błyszczyka...firmy, której reklamę możemy zobaczyć trzy strony dalej... Generalnie jak czytam takie rzeczy to stosuje zasadę "przez dwa podziel", robie swoje ale nie spodziewam się spaktakularnych efektów po nakładaniu zwiększonych ilości kremu nivea na twarz. Nie chce nikogo zniechęcać, bo pielęgnacji nigdy dość ale odezwała się we mnie moja marudowo-pesymistyczna natura
Masz rację.

Jeśli te "wyznania" nas motywują do działania prourodowo-zdrowotnego to OK - gorzej jeśli wpędzają nas w kompleksy [zwłaszcza chodzi mi o kobiety, które nie dostrzegają podrasowania zdjęć - a są takie, bo mimo tego, że my tu na Wizażu piszemy, że "każda to wie" to ja nie jedną znajomą uświadomiłam, iż to nie "blask pudru Chanel" a Photoshop].


Niemniej polecam zieloną herbatę, marchewkę i inne "zdrowe specyfiki"

sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 13:28   #22
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Mnie Wy motywujecie i zachęcacie, zachciało mi się zielonej herbaty i ide ją sobie przygotować
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 13:54   #23
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Cytat:
Napisane przez nenvena
*lepiej wygląda róż nałożony za pomocą opuszków palców niż za pomocą pędzla

Taaa, ciekawe czemu wszyscy makijazyści nakładaja go jednak pędzlem????
Te rewelacje z kolorowych gazet czasem mnie już draznią. Nati- broń Boże nie zamierzam Cię urazić, ja sama czasem to czytam i myślę, że "AHA!" no ale trzeba przyznać ze co numer to inny pomysł mają.
(Wydaje mi się, ze to zalezy głównie od rodzaju różu i efektu jaki chcemy otrzymać.)
Pewnie chodzi o to,że nałożysz go dokładnie tam gdzie chcesz,poza tym stopi się lepiej ze skórzą i chyba fakt,że na paluszki za dużo specyfiku nie nałożysz.
Ja tego nie stosowałam tylko dorzucam do myśli cattt co ja znalazłam
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 14:15   #24
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Wiem, wiem
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 14:27   #25
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Cytat:
Napisane przez maniaa
Akcja zgoła słuszna i z pewnością nie zaszkodzi na urodę i zapewne przyniesie pozytywne efekty...ale ja przy okazji o czymś innym co mnie nurtuje a propos "sposobu na urodę Liv Tyler"...wydaje mi się że Liv Tyler robi zdecydowanie więcej dla swojej urody niż odżywka do włosów i krem nawilżający- wystarczy spojrzeć jak jest wystylizowana na zdjęciach. Ja nie odmawiam jej urody, bo jest bardzo ładna ale po prostu śmieszą mnie takie wyznania. Śmiać mi się chce również, kiedy czytam opowieści tych wszystkich maksymalnie podrasowanych i zapewne mocno inwestujących w swój wizerunek modeleczek i aktoreczek, że generalnie to one nic nie robią, nie ćwiczą, palą, zażerają się frytkami, i hamburgerami,pochłaniają całe kurczaki, smarują się byle kremem i po prostu tak maja że są piekne i w ogóle super...
masz racje z tymi modelkami i aktorkami, ale liv tyler nie jest az taka wystylizowana na codzien jak w promocyjnych zdjeciach. ja sie zaczytuje z luboscia w przerpznych polotkarskich magazynach i widze, ze na codzien liv wcale nie jest dopieta na ostatni guzik i wypielegnowana, chodzi sobie po nowym jorku (tak mi sie zdaje ze tam mieszka) bez widocznego mejkapu i z worami pod oczami, w nazjwyklejszych ciuchach, jej wizerunek "w zyciu" malo ma wspolnego z tymi zdjeciami. chodzi mi o to, ze jak na gwiazde to az taka strasznie gwiazdorska nie jest, porownujac do innych aktorek i modelek,
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 14:39   #26
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Dobra dziewczyny to i ja się przyłączę , zaraz jak wstanę z popołudniowej drzemki zaraz zrobię sobie zieloną herbatkę, a ostatnio czytałam w jakieś gazecie, że raz w tygodniu można położyć maskę na suche włosy podobno lepiej chłoną składniki (choć to pewnie kolejna baja), a skoro nie chce mi się ich myć, to zaraz zawinę się w coś i położę maskę na suche włosy, oj tam niech stracę, a może akurat staną sie błyszczące, miękkie, gładkie i w ogóle cudowne
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 14:40   #27
Idril
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 205
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Eeee... Akurat uwierze w to ze Livnakłada byle jaki krem i jest piękna:/ nie no ładna jest, ale nie wydaje mi sie zeby to była zasługa tego kremu... A ja nie lubie zielonej herbaty... Ale trudno... Bede pić... Na cere tez dobrze wpływa herbatka z bratków i jakichś tam innych ziolek...
Idril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 22:24   #28
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Akurat wierzę, że na codzień takie zabiegi upiększające jej wystarczają.Ona jest po prostu piękna i nie potrzebuje wielu upiększaczy.Spójrzcie tylko na jej fotki, na codzień prezentuje się równie ładnie jak na wystawnych uroczystościach.
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 22:31   #29
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Smile Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

to jej zdjecie podoba mi sie najbardziej
Wyzwolona kobieta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ajl.jpg (47,0 KB, 175 załadowań)
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 22:33   #30
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: Liv Tyler:Sposób na gładką cerę i piękne włosy

Jej synek Milo odziedziczył po kimś usta
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.