Radical - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-13, 22:26   #1
aessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 35
Send a message via Skype™ to aessa

Radical


Stopniowo pozbywam sie wlosow.. zaczyna byc to widoczne.. zastanawiam sie nad kuracja z Radicalem.. ampulki do wcierania, szampon, zel, tabletki.. co o tym myslicie? Czy ktos tego juz probowal?
aessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 22:37   #2
agnieszka_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 391
Dot.: Radical

Pamiętam że kiedyś moja mama próbowała tego ale nie zauważyłysmy żadnej róznicy. Ja tez miałam do niedawna problemy z włosami wypadło mi chyba z połowe włosów, ale ja mam jedno szczescie mam bardzo duzo włosów wiec nie widac. Ale ja poszłam z tym problemem do dermatologa. powiedział że włos może martwy pozostawać na głowie do 3 miesięcy. Idz do lekarza zrób badanie krwi( moze masz anemie albo mało żelaza) i dostaniesz jakies leki Napewno cos pomorze

P.S mi już nie wypadaja a byłam przerażona
agnieszka_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 09:33   #3
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: Radical

Aesso , Wierz mi że Cię rozumiem.

Nie Martw się- znajdzie się sposób, ale bardzo ważne jest podejście, choć to trudne Staraj się zacząć od odrobiny pozytywnego nastawienia.
Stres, który wywołują wypadające włosy, wzmaga tylko ten proces i w rezultacie mamy błedne koło- wypadanie-stres-wypadanie-stres...
Choć nie zawsze metoda znajduje się od razu- niektórym pomaga zmiana szamponu, innym witaminy, jeszcze inni muszą szukać dłużej, ale udaje się- Wierz mi

Przede wszystkim , przyjrzyj się Swjej diecie.Wspomniana morfologia rzeczywiście wskazana, Przekonasz się jaki jest poziom hemoglobiny oraz żelaza, w jego braku może tkwić przyczyna,a jeśli tak, uzupełnisz niedobór i będzie lepiej. Braki witamin, Uzupełnisz suplementami- nie musi być to od razu Centrum, czy inne wiodące zestawy Skład Vitaralu czy Falvitu, jest ten sam- cena, bez porównania niższa Cynk organiczny, także może pomóc, jeśli lubisz, warto przyjmować tran płynny- rano 1 łyżeczka na kawałeczek chleba,płatki owsiane, nasiona słonecznika i dyni, także warto wprowadzić do swojej diety.
Pielęgnacja włosów- jeśli je stylizujesz- Pozwól im odpocząć, zrezygnuj z farbowania, pianek, lakieru do włosów, suszarki, prostownicy... niestety , bardzo niszczą, w trakcie kuracji trzeba je odstawić. Zdarza się, że właśnie w nich leży przyczyna , nawet powaznego wypadania włosów. Myj włosy delikatnym szamponem, Pozwól im schnąć naturalnie. Jeśli tego naprawdę wymagają, ułkadaj za pomocą- odżywek w płynie-np. tzw włosa w płynie, lub mgiełki witaminowej do włosów.
Jeśli nie Zauważysz poprawy, przyczyny trzeba szukać dalek- u endokrynologa- badania poziomu hormonów, mogą wykazać prawdziwą przyczynę problemu.
Wtedy lekarz zdecyduje, jaki środek pomoże.
Wspomniany przez Ciebie Radical Znam całą serię-tę ze skrzypem, przeznaczoną do włosów wypadających- szampon, mgiełka do włosów, serum w ampułkach do wcierania, płyn w butelce oraz ampułki z tłustą odżywką do przesuszonych włosów.
Opiszę je pokrótce:
szampon- lekki, delikatny, może okazać się odpowiedni, po umyciu sa jednak problemy z rozczesaniem włosów, u mnie był neutralny- nie pomógł, nie szkodził,
mgiełka-cóż, do wspomnianego układania- pomocna,ale skuteczność przeciętna;
serum w ampułkach- najmocniejszy punkt serii. Zdecydowanie najskuteczniejszy produkt tej firmy.Płyn wcieramy codzinnie wieczorem, znam osoby, które zauważyły poprawę- jeśli przyczyna tkwiła chwilowym osłabieniu włosów. Przyjemnie pachnie.
Odzywka w płynie- nie zauwazyłam skuteczności,
Ampułki z tłustą odżywką do włosów suchych- nie warto- samodzielnie wykonana odżywka na bazie oliwy z oliwek, daje lepsze efekty.
Generalnie- poleciłabym jedynie ampułki do wcierania i ewentualnie szampon, może w Twoim przypadku to wystarczy, by pomóc włosom.Jeśli wypadają na skutek chwilowego osłabienia-Zobaczysz, problem zniknie szybko Jeśli tak się nie stanie- nie Martw się,bo jak pisałam, każdy znajdzie metodę najskuteczniejszą dla Siebie, na początek, Zwróć uwagę na moje początkowe wskazówki

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, trzymam kciuki- będzie dobrze, Zobaczysz

Edytowane przez Anett_
Czas edycji: 2005-05-14 o 09:39
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 14:54   #4
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Radical

ja polecam seboradin lotion dla włosów wypadających i osłabionych. robi coś niesamowitego na głowie
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 23:28   #5
aessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 35
Send a message via Skype™ to aessa
Dot.: Radical

dziekuje za te cenne odpowiedzi
mysle, ze moje wlosy wypadaja dlatego, ze za czesto je farbowalam
w sumie najlepszym rozwiazaniem bedzie jak udam sie do lekarza.. bo moze przyczyna tkwi gdzies glebiej..
jednak jeszcze sprobuje pojesc jakis zestaw witamin, ampulki z radicala moze pozniej...
pokombinuje
musze tez zaczac stosowac jakies domowe maseczki na ozywienie
ostatnio zrobilam maseczke z zoltka i cytryny a moje wlosy staly sie ladniejsze troszke
aessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 19:21   #6
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Radical

Ja dostalam od dermatologa ampulki radical-stosuje je od 3 dni i tez mnie ciekawi czy pomoga
Tylko odnosze wrazenie ze moje wlosy sa po tym jekies jakby suche mimo ze preparat wcieram tylko w skore glowy
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 19:40   #7
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Radical

Ja i mama używałyśmy kiedyś szamponu Garnier Neril, i toniku z tej serii, do kupienia w aptece. Jest na KWC. Teraz używam Radicalu do włosów farbowanych, też jest na KWC.
Neril - przy większych kłopotach. Ciężki w stosowaniu, ale pomaga.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 22:05   #8
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Radical

ja ostatnio zaopatrzyłam sie w odzywke do wlosow, uzylam narazie 2 razy wiec o efektach za dzo nie moge jeszcze powiedziec...
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 12:29   #9
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Radical

ja mam odzywke w plynie i maseczke na wlosy i odnosze wrazenie ze jest lepiej stan wlosow sie poprawil..ale zeby bylo jeszcze lepiej zaopatrzyłam sie w witaminki i WAX mam nadzieje ze to pomoze
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 19:20   #10
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Radical

Cytat:
Napisane przez bąbelek_82 Pokaż wiadomość
Neril - przy większych kłopotach. Ciężki w stosowaniu, ale pomaga.
Dlaczego ciezki w stosowaniu?Mozesz cos wiecej na ten temat?

Koncze dzis uzywanie ampulek(15 sztuk)ale efektow raczej nie widze...Chyba trzeba je stosowac kolo miesiaca...

Teraz dostalam od dermatologa jakis plyn do wcierania w skore glowy.Musze to 2 razy dziennie! Okropnosc...CZy wy mylyscie glowe codziennie przy stosowaniu tego typu plynow?Troche to uciazliwe jest...

Acha...Na pudelku pisze "Wzmacnia i regeneruje nawet bardzo zniszczone wlosy,zwieksza ich grubosc i wytrzymalosc na uszkodzenia. Wlosy staja sie zdecydowanie mocniejsze..."itp

Tylko czy to podziala jesli mam zniszczona wlosy?Duzo mi wypadlo,kiedys byly sporo grubsze...eh...
Mam nadzieje ze nie musze ich obcinac?Bo szkoda mi...Nim mi nowe wyrosna to jednak troszke czasu minie...
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 15:08   #11
niewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: Radical

Jak się stosuje cały ten Radical? Jak wieczorem wetre ta ampulke w skóre głowy to moge ja rano umyć? i czy on przetłuszcza włosy? I czy to maja być włosy suche czy po umyciu sie to wciera? bo mam same ampulki bez opakowania;/
niewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 15:36   #12
<<<Elka>>>
Raczkowanie
 
Avatar <<<Elka>>>
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 373
Dot.: Radical

Cytat:
Napisane przez aessa Pokaż wiadomość
Stopniowo pozbywam sie wlosow.. zaczyna byc to widoczne.. zastanawiam sie nad kuracja z Radicalem.. ampulki do wcierania, szampon, zel, tabletki.. co o tym myslicie? Czy ktos tego juz probowal?
Kiedyś stosowałam szampon Radical z pokrzywą. Co do skuteczności to mi pomógł, włosy nie wypadały już tak jak przedtem. Tyle, że ciężko po tym szamponie sie rozczesuje włosy. Mimo wszystko mnie wystarczył sam szampon z tej serii.
__________________

Dieta Dukana czas start:
20. 09.2011r.
Cel:
72,6
--72--71--70--69--68--67--66--65(Icel)--64--63--62(IIcel)--61--60--59--58!!
<<<Elka>>> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 17:06   #13
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Radical

Mnie szampon radical bardzo pomógł. Po nim obowiązkowo odżywka, bo bez niej nie rozczeszesz włosów i po nałożeniu szamponu potrzymaj go troche na głowie i nie martw się że sie nie pieni, naturalne szampony tak mają Dodatkowo poleciłabym Ci tableti ze skrzypem i pokrzywą. Ja regularnie biorę humavit. Radical i Humavit bardzo mi pomogły bo włosy wypadały mi garściami.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 17:54   #14
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Radical

Podbijam- czy zawartość ampułek jest tłusta? Wieczorem wcieram, a rono trzeba umyć włosy?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 08:23   #15
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Radical

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Podbijam- czy zawartość ampułek jest tłusta? Wieczorem wcieram, a rono trzeba umyć włosy?

ja też podbijam
dziewczyny proszę napiszcie- czy wicierać te ampułki zaraz po myciu czy na suche włosy, czy raz dziennie czy w ogóle jak?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 09:24   #16
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Radical

ho,hop

abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 21:00   #17
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Radical

Kupiłam- za 2 tygodniową kurację dałam prawie 40 zł No , ale cóż Wcieram wieczorem w suche włosy- olejku jest dość dużo, nie jest tłusty(czego się bałam), rano nie muszę myć po nim włosów. Wcieram go w skórę głowy, równoczeście wykonując masaż. Trzeba uważać na te szklane fiolki, ja je otwieram(rozłamuje) dla bezpieczeństwa przez ręcznik.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 16:33   #18
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Radical

zużyłam 2 opakowania ampułek radicala,wlosy lecialy mi strasznie,i podczeas stosowania nie zauwazylam zeby w jakimkolwiek stopniu radical to ograniczyl,
dodam tez ze robilam badania hormonalne i wszystko wyszlo ok,brak witamin,i stres mnie dopadl widocznie,mialam tez kilka ampułek Revalidu i wydawaly mi sie lepsze,ale z gory mowie ze sa troszke drozsze..bylam u lekarza zapisalam mi La roche kerium,nie wykupilam tego bo wlosy przestaly mi tak bardzo wypadac a jednak Kerium kosztuje 150 zl ;/
zapisal mi tez revaid w tabletkach,cynk+witamine E, musze przyznac ze cynk + revalid spisal sie naprawde dobrze,do tego stosowalam nafte i wszystko idzie w b.dobra strone
pozdrawiam wszystkie dziewczyny ktore zmagaja sie z wypadajacymi wlosami a sobie zycze szybkiego znalezienia pracy bo juz w domu wytrzymac nie moge ;/
Edit: warto tez wlaczyc do diety ryby,orzechy i jajka
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-10-28 o 16:34
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 11:48   #19
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Radical

5 dni temu zaczelam kuracje Radicalem. Stosuje ampulki, wlosy mi nie wypadaja, chce przyspieszyc ich porost. Kuracja powinna trwac 30dni. jak skoncze dam znac jakie efekty
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 15:10   #20
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Radical

Ja również zastanawiam się nad tymi ampułkami - ale nie w celu ograniczenia wypadania (z tym nie mam aż takiego problemu) tylko by wspomóc ich porost. Na KWC czytałam recenzje dziewczyn, które pisały że po tych ampułach włosy rosły im dwukrotnie szybciej. Wiecie coś na ten temat?
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 20:42   #21
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Radical

ja chce zapytac o ampulki radical. dzisiaj kupilam sobie takowe ampulki ale nie jestem pewna czy babka w aptece dala mi te o ktore mi chodzilo. chodzi mi dokladnie o kompleks odzywczy w ampulkach stymulujacy wzrost wlosow. dziewczyna dala mi Kuracja przeciw wypadaniu włosów zarzekajac sie ze to jest to samo tylkoi troszke zmieniony sklad ale dziala dokladnie tak samo i wydaje mi sie ze po prostu naciagnela mnie na niepotrzebny zakup? Mysliscie ze ta inna wersja zadziala tak samo? chopdzi m i glownie o przyspieszenie porostu wlosow.
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:20   #22
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Radical

Od niedawna dostępna jest nowa wersja ampułek, ta stara została wycofana. Ponoć obie mają takie samo działanie
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 12:56   #23
vena884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 68
Dot.: Radical

hej ja dziś kupiłam serum ziołowo-witamionowe do włosów suchych i zniszczonych Radical
__________________
włoski włoski włoski
vena884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 15:22   #24
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Radical

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Od niedawna dostępna jest nowa wersja ampułek, ta stara została wycofana. Ponoć obie mają takie samo działanie
mam nadzieje ze tak jest dzisiaj bede wcierala druga
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 20:49   #25
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Radical

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Od niedawna dostępna jest nowa wersja ampułek, ta stara została wycofana. Ponoć obie mają takie samo działanie
To jest ten sam, trochę odświeżony produkt
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:06   #26
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Radical

Cytat:
Napisane przez vena884 Pokaż wiadomość
hej ja dziś kupiłam serum ziołowo-witamionowe do włosów suchych i zniszczonych Radical
uważaj ono ma alkohol w składzie na 2 miejscu... też je mam i abolutnie sie nie sprawdziło
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 18:52   #27
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wieś
Wiadomości: 259
GG do basia188
Dot.: Radical

Witam gdzie mozna kupic ampułki Radical prócz aptek?
basia188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 18:56   #28
vena884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 68
Dot.: Radical

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
uważaj ono ma alkohol w składzie na 2 miejscu... też je mam i abolutnie sie nie sprawdziło

oki dzisiaj bede stosowac pierwszy raz i zdam relacje
__________________
włoski włoski włoski
vena884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:12   #29
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Radical

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
To jest ten sam, trochę odświeżony produkt
To świetnie, już się bałam że niepotrzebnie wydałam pieniądze. Może powinni dodać nowe ampułki na KWC?
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 14:29   #30
vena884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 68
Dot.: Radical

hej no i jestem po pierwszym razie z serum radicala
musze powiedziec ze nie zauwazylam w nim nic super extra ;p i jakby mi wlosy obciazyl troche;/ uzywala ktoras z was go ? jakie mialyscie efekty??
__________________
włoski włoski włoski
vena884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.