do Agi Z - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-04, 08:11   #1
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita

do Agi Z


Kochana Szefowo prosze o opinie, wybrałam sukienke do slubu i teraz umieram z nerwow czy dobrze. jest w trakcie szycia wiec jeszcze mozna co nieco przerobić. Sukienka jest taka jak na załączonym zdjęciu tylko gorset jest w kształcie serduszka i dekold zakryty koronką, całość w kolorze szampańskim. Ja jestem ruda, wysoka, mam dość proporcjaonalną budowę ciała z wcięciem w tali, ale nie jestem najszczuplejsza. Proszę o rade. Aha czy do takiej sukienki pasował będzie załączony bukiet i włosy w koku z takimi kwiatami?Dziewczyny was tez prosze o opinię?
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 08:24   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agi Z

Droga Benito [img]icons/icon7.gif[/img]
Suknia piękna i myślę, że przy Twojej figurze ( wcięcie w talii) na pewno będzie wyglądać pięknie i Cię dodatkowo wyszczupli.
Co do bukietu to powiem nieskromnie, że miałam bardzo podobny, nawet kolorystycznie i takie właśnie kwiaty we włosach. Mam tylko jedną uwagę co do zakończenia tego bukietu. Osobiście nie bardzo podoba mi się ten pałąk. Moim zdaniem lepiej go schować odpowiednim ułożeniem kwiatów albo go rozjaśnić innym wykończeniem.

Co do włosków. To nie wiem jaką masz długość i czy ma być jeszcze do tego welon? Bo tak strzelając w ciemno, jeśli są dość długie, rude [img]icons/icon7.gif[/img] i bez welonu to było by mi szkoda je upinać w zwarty kok. Ja bym je jakoś bardziej wyeksponowała. Jak możesz to podrzuć jakieś zdjęcie, to może będę mogła doradzić [img]icons/icon7.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 13:16   #3
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: do Agi Z

To było straszne, cały czas nie mogłam załadować strony z wizażem) To już uzależnienie.
A wracając do tematu, bardzo się ciesze,że sukienka i bukiet znalazły uznanie w tak profesjonalnych oczach)
Co do dołu bukietu to rzeczywiście musze zwrócic na to uwage kwiaciarce.
Co do mojej fryzury to nie chce welonu tylko same kwiatki. Wysyłam zdjęcie i czekam na sugestie.
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 13:38   #4
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Re: do Agi Z

Benitko! I znowu wchodze "z butami" miedzy Ciebie i Agnieszke Z. [img]icons/icon12.gif[/img]
Moim zdaniem wybrałas śliczną sukienkę i b. dobrze, ze w kolorze szampana-świetny wybór do twojego typu urody [img]icons/icon7.gif[/img]
Podobnie jak Aga mysle, ze szkoda tak piekne wlosy chowac w koku. Ja (do tej koronkowej u gory sukienki) widzę Cię w upietych częsciowo z boków wloskach reszta puszczona swobodnie i lekko podkręcone (tzn.chodzi mi nie typowe loki tylko wlosy jakby wiatrem czesane ).
I teraz bukiet. Wogóle to jest piękny-i ja np. nigdy takiego do tej pory nie widzialam. Mam tylko jedno "ale". Patrząc na Ciebie okiem stylisty hmmm troszke mi sie gryzie ten zywy wiosenny kolor bukieciku po pirwsze z twoim typem urody(jesiennym) i po drugie z sukienka w kolorze szampana.Co za tym idzie niezbyt mi sie widzi taki kolor kwiatów we wlosach (ogolnie pomysł z kwiatkami we wlosach bardzo mi sie podoba [img]icons/icon12.gif[/img] )
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 14:01   #5
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: do Agi Z

Josefinko wchodz ile chcesz)
Z tym bukietem może masz racje, ale jeśli nie to to co?
Może masz jakieś propozycje ślub jest w czerwcu więc jesienne kwiaty są niedostępne(
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 14:03   #6
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: do Agi Z

Josefinko wchodz ile chcesz)
Z tym bukietem może masz racje, ale jeśli nie to to co?
Może masz jakieś propozycje ślub jest w czerwcu więc jesienne kwiaty są niedostępne(
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 14:04   #7
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: do Agi Z

Josefinko wchodz ile chcesz)
Z tym bukietem może masz racje, ale jeśli nie to to co?
Może masz jakieś propozycje ślub jest w czerwcu więc jesienne kwiaty są niedostępne(
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-04, 14:15   #8
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: do Agi Z

Josefinko dziękuje za rade, jednak co proponujesz w zamian bo nie mam pomysłu, a róz bym nie chciała. A ślub biore w czerwcu więc wyboru w jesiennych kwiatkach nie ma(
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 14:29   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agi Z

Co do fryzurki to muszę trochę poszperać. Ale muszę przyznać, ze masz twarz stworzoną do koków. Piękne rysy twarzy.
Natomist co do bukietu to faktycznie do Twojej urody przydały by się nieco cieplejsze akcenty.
Tak sobie myślę, że oryginalny i na pewno piękny byłby bukiet z kwiatów typowo wiosennych połaczonych z zasuszonymi trawami i kłosami. Myślę, ze w dobrej kwiaciarni nie powinno być z tym problemu. Niestety nie mam teraz żadnych ciekawych propozycji, ale może coś się uda wyszperać w necie.

Na razie tyle, pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 15:11   #10
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Re: do Agi Z

Co do tego bukieciku -przewertowalam internet aby cos znaleźć. I tak śle 2 fotki-(nie zeby te bukiety były specjalnie piękne ,ale chodzi o kolory). Nie wiem czy to storczyki czy co;-), bo na kwaiatkach akurat sie nie znam ale zauważ, ze te kwiat są lekko kremowe, nawet z czymś czerwonawym w środku. I zielone stroiki wokół maja kolor zgnitej, butelkowej zieleni. Myśle, ze Twoj bukiecik powinien miec podobne barwy. W Tym co ty pokazalas jest za ostra zieleń. Sam kwat jest ok-moze dodać mu wlasnie stroiki w innej zieleni. No nie wiem próbuj [img]icons/icon7.gif[/img]
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 15:11   #11
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Re: do Agi Z

Co do tego bukieciku -przewertowalam internet aby cos znaleźć. I tak śle 2 fotki-(nie zeby te bukiety były specjalnie piękne ,ale chodzi o kolory). Nie wiem czy to storczyki czy co;-), bo na kwaiatkach akurat sie nie znam ale zauważ, ze te kwiat są lekko kremowe, nawet z czymś czerwonawym w środku. I zielone stroiki wokół maja kolor zgnitej, butelkowej zieleni. Myśle, ze Twoj bukiecik powinien miec podobne barwy. W Tym co ty pokazalas jest za ostra zieleń. Sam kwat jest ok-moze dodać mu wlasnie stroiki w innej zieleni. No nie wiem próbuj [img]icons/icon7.gif[/img]
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-04, 16:48   #12
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: do Agi Z

i ja się wtracę.

konkretnego upięcia nie znalazłam (jeszcze), ale uważam, że suknie ślubne i upięte włosy to doskonałe połączenie, więc skoro masz kształt buzi, który pozwala Ci na takową fryzurę to z niej nie rezygnuj.

kilka fryzurek znajduje się w wątku "upięte włosy" - tyle, że do tamtych uczesań potrzeba o wiele dłuższych włosów...

może coś uda mi się wynaleźć [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-05, 06:46   #13
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: do Agi Z

Bardzo dziękuje dziwczyny za wszystkie rady. Jesteście kochane. Poszperam jeszcze za tym bukietem, podoba mi się ten pomysł z wiosennymi kwiatami połaczonymi z trawami.
Ciesze sie ze kok bedzie mi pasował
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-05, 07:35   #14
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Benita :)

masz Kochanie, moze Ci sie przyda [img]icons/icon7.gif[/img] a maybe nie, ale niech sie wklei moze ktos skorzysta [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdr [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-05, 10:28   #15
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: do Agi Z

Josefinko twoje fotki niestety się nie wkleiły, czy możesz je jeszcze raz załaczyć
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-05, 11:06   #16
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Re: do Agi Z

benitko podaj mi swojego maila bo te zdjecia sa w takim formacie, ze wizaz ich nie chce przyjac...[img]icons/icon9.gif[/img] wysle Ci na maila ok? moj to martynika2@poczta.onet.pl
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-06, 06:36   #17
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: do Agi Z

Mam jeszcze jedną prośbe, o zdjęcia makijażu oczu jaki byłby odpowiedni dla mnie.
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-06, 09:11   #18
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agi Z

Benito [img]icons/icon7.gif[/img] Muszę poszukać czegoś ładnego. jak znajdę to na pewno wkleję. Będę tez szukać jakiś ładnych koków.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-06, 11:18   #19
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
do Josefinki

Josefinko dostałam twoje bukiety ale jakoś to nie do końca to co bym chciała. Wiesz znalazłam coś takiego - wklejam poniżej, ale jak takie kwiaty wpiąć we włosy?
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-06, 14:00   #20
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agi Z

Znalazłam Benito kilka propozycji makijaży. Może którys przypadnie Ci do gustu. Na przedostsnim zdjęciu nie malowałabym aż tak ciepłym złotem, ale sam pomysł makijażu jest ciekawy.

Zobaczo sobie Benito cienie Shiseido S1 Taffeta Taupe. Sa to naprawde piękne kolory na co dzień jak i na wieksze okazje.

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (30,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (20,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (19,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (26,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (34,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (36,6 KB, 22 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-06, 14:08   #21
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: do Agi Z

Dziękuje bardzo, makijaże są przepiękne - jestem zachwycona, musze zobaczyć te cienie.
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-06, 15:03   #22
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Re: Benita :)

Piekny ten bukiecik Benitko!!!! Pewnie, ze te bukiety co ja poslalam sa niezbyt piekne-chodzilo mi o kolory bardziej [img]icons/icon12.gif[/img] wkzadym badz razie ten bukiecik, ktory znalazlas jest strzalem w 10! mozesz mieć tylko problem z umieszeniem tych kwiatów we wlosach.....hm musze pomyslec i obejrzec je sobie z bliska....
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-06, 15:06   #23
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: do Benity

Znalazłam kilka wiązanek do obejrzenia... Ja miałam bukiet z kolorowych frezji, załączam też (jak pierwszy), był piękny, bo kocham frezje... Pomysł z wiosennymi kwiatami też dobry, będzie oryginalny...

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:27   #24
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: do Agi Z

Była zobaczyć ten cień w Empiku i przyznam się że jego odcień mnie zdziwił, bo jest to szaro brązowy, a jego odcień jest jakby zimny (zresztą bardzo ładny kolorek) ale do tej pory wydawało mi się że powinnam używać raczej bardzo ciepłych kolorków w strone złota
Mam jeszcze jedno pytanie czy puderku Metory można używać na podkład czy raczej na puder jako kolejną warstwe rozświetlacza? Czy takie puderek będzie dla mnie dobry na ślub, czy lepiej musnąć twarz czymś w stylu pudru brazującego?
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:59   #25
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agi Z

Droga Benito [img]icons/icon7.gif[/img]
Zapewniam Cię, że ten cień pięknie wygląda przy każdym typie karnacji [img]icons/icon10.gif[/img] On w pudełeczku nie jest tak imponujący jak na powiekach. Jeśli to możliwe to powiedz w sklepie, ze potrzebujesz cienia na ślub i nie jesteś pewna czy Ci będzie pasował. Może laski ze sklepu udostępnią Ci gąbeczkę i lusterko, i będziesz mogła sprawdzić jak się w nim czujesz?

Tylko mała jeszcze uwaga - nałóż go na górną i dolną powiekę, ale nie wychodź za bardzo do góry, żeby ta część przy brwiach pozostała matowa. A ciemniejszym pociągnij zew. krawędź powieki - wycieniuj odrobinę. I następnie przy rzęskach i zew. krawędzi powieki nałóż jeszcze ciemno czekoladowy cień - może być matowy. Takie mają lancome, YSL...

Natomiast co do pudru to tak troszkę mi trudno radzić, bo ja używam czasami tylko samych Meteorites na podkład - jeśli mi zależy na większej lekkości makijażu niż na jego trwałości. Lub dopiero jako wykończenie - jako typowy highlighter, na puder w kolorze karnacji, jeśli makijaż ma być trwalszy.

Co do pudru brązującego - to z tym ostrożnie. Żeby buzia się nie odcinała od szyi. Leciutkie muśnięcie na policzkach, skroniach, przy włosach, czy na nosku, nie powinno zaszkodzić - ale zaznaczam, leciutkie muśnięcie, jasnym kolorem i z dużym wyczuciem [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam gorąco [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-13, 07:09   #26
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: do Agi Z

Droga Agnieszko wiem że marudze, ale dzieki temu już mam mniej więcej obraz tego co ze sobą zrobić Chciałabym jeszcze zapytać, czy jeśli użyje czekoladowego cienia do podkreślenia konturu oka, to powinnam użyć jeszcze konturówki, czy raczej cień wystarczy?
I drugie pytanie to kolor ust, i jaka pomadkę najlepiej wybrać?
Pozdrawiam Benita
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-13, 07:50   #27
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agi Z

Myślę, że kredka może być za mocna, masz deliaktny typ urody i nie mozna go przerysować. Wystarczy sam cień jak go nałożysz na samym końcu. Popatrz jeszcze raz na ostatnie zdjęcie. Tak powinnaś właśnie obrysowac oczko. Nie może być tak mocno obrysowane jak na zdj. 1, tylko te najciemniejsze elementy cienia nałóz na zew. część oka na dolanej i górnej powiece.

Co do ust, to nie wiem czy wolisz usta bardzo deliaktne czy raczej w mocniejszej tonacji.
Niestety nie mogę Ci podać koloru szminki, ale myślę że kolorystycznie będzie bardzo dobry błyszczyk Guerlain'a nr 580 z nowej serii Duo Gloss. Tylko nie wiem jaką on ma trwałość. Jeśli Ci się spodoba kolor, to może na jego podstawie uda Ci sie dobrać kolor szminki.
Do tego kolorku dla lekkiego wzmocnienia zawsze mozesz musnać same brzegi ust ciemniejszą, czekoladową szminką.

Inna propozycja to błyszczyk Chanel Chanel, Levres Scintillantes w transparentnym kolorze 40 Ovation - będzie on pięknie podkreślał każdą jedną szminkę.

I droga Benito, sprawdź sobie te kolory, jak bedziesz wolała coć cieplejszego, coś bardziej wpadającego w złoto czy miedź to napisz mi to, a ja wtedy wymyślę jakiś inny zetaw kolorów.

Na razie ten daję Ci pod wypróbowanie - tylko koniecznie zrób sobie nim makijaż [img]icons/icon7.gif[/img] Inaczej nie sprawdzisz efektu [img]icons/icon7.gif[/img]

Gorąco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.