wizazanki z USA... czy uzywalyscie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-05-21, 03:36   #1
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039

wizazanki z USA... czy uzywalyscie...


kosmetykow tych oto firm:
physicians formula
cover girl
almay
i ogolnie kosmetykow typowych dla amerykanskich drogerii - moze polcicie cos?
czesto ogladam kolorowke wymienionych firm, ale jakos sie boje cokolwiek zakupic.
ze swojej strony polecam malo znane kosmetyki aura science, sprzedawane w sklepach victorii secret. mam dwa kremy z czerwonej serii i sa boskie (chociaz to juz nie temat na wizazystke, a na kosmetyczke) - niedlugo dodam do KWC i bedzie mozna oceniac
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 04:54   #2
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Z tych wymienionych uzywam tylko Cover Girl-bardzo lubie ich cienie poczworne,czasami mozna wyszperac prawdziwe cudenka na wyprzedazach,ich maskary tez sa niezle ale nie zachwycajace,lubie takze ich puder transparentny,podkladami jakos nie bylam zachwycona,mam tez ulubiona pomadke z serii wetslicks czy jakos tak

Almaya nigdy nie probowalam, tej pierwszej firmy wymienionej przez Ciebie tez nie.
Z firm tutaj lubie jeszcze Bonnie Bell-lip smackersy
I czasami blyszczyki z firmy NYC taka tania firma

Czasami kusza mnie kosmetyki z VS sprzedawane w sklepach z bielizna ale niewiem jaka jest ich jakosc...
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 07:50   #3
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

czemu przesuniete? przeciez pytam o kolorowke. tak tylko z ciekawosci.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 18:59   #4
loving_beauty_23
Raczkowanie
 
Avatar loving_beauty_23
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 91
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

physicians formula - mam cienie tej firmy. Są bardzo ładne,ale niestety nietrwałe. Jesli ma byc to makijaż dzienny ( na chwile ) to polecam,jednak na trwały,makijaż wieczorowy sie nie nadaja.
loving_beauty_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 00:11   #5
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Witam
Ja mam puder brazujacy physicians formula-jestem baaaaardzo zadowolona.Zostawia on na twarzy zlote drobinki bardzo sybtelne-ja uzywam go codziennie-baardzo polecam.Starcza na dluuuugo.
Cienie z tej firmy mam brazowe-dla mnie za bardzo w rudy wpadaja i dlatego nie uzywam ich czesto wiec sie nie wypowiem na temat ich trwalosci.Denerwuje mnie tez w nich to, ze sa wypukle wiec w czasie nakladania na pedzelek obsypuja sie dookola.
Z cover girl mam szminke wetslicks crystal-ladnie sie blyszczy choc kolorek za jasny wybralam(410)-nie trzyma sie zbyt dlugo na ustach-za to mam wrazenie dobrego nawilzenia-w sumie zamiast sztyftu uzywam.
Puder w kamieniu jest w sumie spoko-nie zauwazylam jakis minusow ani szczegolnych plusow-taki normalny.
Z almay nic nie mialam-ale jaks mnie nie kusi.
Mam za to swietne cienie sypkie z N.Y.C-Sparkle Eye Dust-bardzo ladnie na oku wygladaja i sa w miare trwale.
Pozdrawiam
logest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 03:15   #6
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez logest
Witam
Ja mam puder brazujacy physicians formula-jestem baaaaardzo zadowolona.Zostawia on na twarzy zlote drobinki bardzo sybtelne-ja uzywam go codziennie-baardzo polecam.Starcza na dluuuugo.
Cienie z tej firmy mam brazowe-dla mnie za bardzo w rudy wpadaja i dlatego nie uzywam ich czesto wiec sie nie wypowiem na temat ich trwalosci.Denerwuje mnie tez w nich to, ze sa wypukle wiec w czasie nakladania na pedzelek obsypuja sie dookola.
Z cover girl mam szminke wetslicks crystal-ladnie sie blyszczy choc kolorek za jasny wybralam(410)-nie trzyma sie zbyt dlugo na ustach-za to mam wrazenie dobrego nawilzenia-w sumie zamiast sztyftu uzywam.
Puder w kamieniu jest w sumie spoko-nie zauwazylam jakis minusow ani szczegolnych plusow-taki normalny.
Z almay nic nie mialam-ale jaks mnie nie kusi.
Mam za to swietne cienie sypkie z N.Y.C-Sparkle Eye Dust-bardzo ladnie na oku wygladaja i sa w miare trwale.
Pozdrawiam
Logest
Dzieki za polecenie tych cieni sypkich,mialam tez na nie ochote ale teraz na pewno kupie do eksperymentow(bo sa tanie)

czy ten puder brazujecy tej firmy PF jest w miare trwaly?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 03:55   #7
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Czarny Elfie,puder brazujacy PF jest bardzo trwaly , przynajmniej na mojej buzi Swietnie sie nadaje do modelowania tarzy i twarz wydaje sie taka delikatnie opalona-a, i jeszcze slicznie on wyglada na opalonym ciele-ja wtedy muskam nim dekold i ramiona
A te cienie faktycznie takie taniutkie, ze mozna bez zalu eksperymentowac-tylko cos ostatnio ja ich nie widuje a dokupilabym jeszcze inne kolorki.
logest jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-22, 04:13   #8
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez logest
Czarny Elfie,puder brazujacy PF jest bardzo trwaly , przynajmniej na mojej buzi Swietnie sie nadaje do modelowania tarzy i twarz wydaje sie taka delikatnie opalona-a, i jeszcze slicznie on wyglada na opalonym ciele-ja wtedy muskam nim dekold i ramiona
A te cienie faktycznie takie taniutkie, ze mozna bez zalu eksperymentowac-tylko cos ostatnio ja ich nie widuje a dokupilabym jeszcze inne kolorki.
Dziekuje za odpowiedz
Ja widzilam te cienie w sieci sklepow Shopko znalazlam tez cos podobnego na stronie internetowej Walgreens tylko ze firmy Milani ale fajne kolorki ,spodobal mi sie juz ten pudrowy roz niebieski i jasno zielony

http://www.walgreens.com/store/pickc...sh&navCount=61

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-05-22 o 04:45
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 04:38   #9
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Siec sklepow Shopko? Pierwszy raz slysze o takiej sieci. Ja je kupowalam w CVS jak dobrze pamietam.A te Milano to maja wiecej kolorkow niz NYC!
logest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 04:48   #10
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez logest
Siec sklepow Shopko? Pierwszy raz slysze o takiej sieci. Ja je kupowalam w CVS jak dobrze pamietam.A te Milano to maja wiecej kolorkow niz NYC!
Nie macie shopko w NY?taki tani sklep ,maja duzy wybor kosmetykow,ja widzialam tez te NYC w Meijer niewiem czy macie....

Te Milani mnie zaintrygowaly tez tanie i ciekawe kolory .....Boze niech moj maz lepiej na wyciag z konta nie patrzy........Ogarnal mnie zakupoholizm chyba....
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 07:24   #11
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

To ja znowu jestem niemal uzalezniona od Almaya Dla mnie, wrazliwca, sa to wymarzone kosmetyki, bo totalnie hypo-alergiczne. Take amerykanskie La Roche Posay A co moge polecic?
- podklad clear complexion blemish healing makeup - swietnie ujednolica kolor cery i wytrzymuje jeszcze dluzej niz ukochana przeze mnie Divinora
- pomadke ochronna pure tints - lekko zabarwia usta na wybrany odcien, ale co wazne niesamowicie je zmiekcza i nawilza
- roz nearly naked - czesciowo podobny do blush delice l'oreala
- blyszczyk whipped gloss - bardzo apetyczny
- i na koniec paletki potrojnych cieni - intense i-color - ladne kompozycje kolorow, swietna trwalosc

Z Cover Girl jak na razie mam tylko mascare fantastic lash, natknelam sie na nia na promocji i jakos mi tak wpadla w rece, ale srednio jestem zadowolona. Miala robic cuda z rzesami, a daje stosunkowo naturalny efekt.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-22, 11:55   #12
nielle
Raczkowanie
 
Avatar nielle
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: trochę tu, trochę tam
Wiadomości: 158
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Z Almaya polecilabym podklady, bo sa hypo-alergiczne, bezzapachowe i nigdy nie wywolaly u mnie podraznienia oraz nie zapychaja porow. Uzywalam dotychczas Skin Stays Clean Foundation (bardzo naturalnie wyglada na skorze, dobry na lato, lekki, srednio kryjacy, a do tego ma za zadanie oczyszczac pory..tego raczej nie robi ale przynajmniej ich nie zanieczyszcza Potem byl Almay Nearly Naked Touch-Pad Liquid, kupilam go z ciekawosci. Zainteresowalo mnie opakowanie - nasaczona podkladem gąbka..minimalnie kryje, tylko tonuje odcien skory, dobry na plaze jesli ktos nie moze obejsc sie bez podkladu nawet tam posiada SPF12. Ostatni przeze mnie uzywany to Clear complexion blemish healing makeup, przyzwoite krycie ale dosc ciezki jak dla mnie i w moim przypadku matuje srednio. Nie rozstaje sie do dzis z korektorem Clear Complexion Healing Spot Concealer z tej samej serii.Faktycznie goi pryszcze i i maskuje pozostalosci. Zawiera kwas salicylowy (1%) do tego wydajny (6ml), mam go od konca sierpnia i jeszcze troche mi zostalo a uzywam go prawie codziennie (niestety)

Chcialabym jeszcze, jesli moge, podpiąc do tego watku male pytanko Interesuja mnie kosmetyki MAC, czy ktoras z Was je uzywala? co mozecie polecic ? interesuja mnie przede wszystkim podklady kryjaco-matujace i pudry sypkie. Wielkie dzieki za wszelkie sugestie
nielle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 16:41   #13
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Dziewczyny dzieki za wszytkie sugestie.

Co do firmy Mac to moge powiedziec tylko ze to kosmetyki uzywane przez wizazystki podobno bardzo twale,czytalam kiedys dobre o nich opinie na jakims forum dla modelek,ale osobiscie nic jeszcze nie probowalam.

Podciagam watek do gory.moze ktos bedziecos wiecej wiedzial
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 16:59   #14
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Vanilla sorki, że Ci sie wcinam w wątek .

Dziewczyny znacie te firme Bonnie Bell ? Widziałam na Allegro błyszczyki z aplikatorem <nie balsamy> tej firmy, w mairę tanie. Opłaca się go kupić pod wzgd. jakości? MOżecie coś powiedzieć o nich?
Z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnie Cover Girl to ta firma patronowała wyborom Miss Ameryki 2005.
Makijaże MIssek były nawet fajne, ładnie sie prezentowały, to chyba firma w miarę fajna, dobra ???? No nie wiem czy warto się sugerować tymi wyborami Miss, czy to zwykły marketing?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 17:10   #15
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Vanilla sorki, że Ci sie wcinam w wątek .

Dziewczyny znacie te firme Bonnie Bell ? Widziałam na Allegro błyszczyki z aplikatorem <nie balsamy> tej firmy, w mairę tanie. Opłaca się go kupić pod wzgd. jakości? MOżecie coś powiedzieć o nich?
Z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnie Cover Girl to ta firma patronowała wyborom Miss Ameryki 2005.
Makijaże MIssek były nawet fajne, ładnie sie prezentowały, to chyba firma w miarę fajna, dobra ???? No nie wiem czy warto się sugerować tymi wyborami Miss, czy to zwykły marketing?
Ja znam tylko lip smackersy z Bonnie bell sa super,slicznie pachna,niestety nie probowalalm tych blyszczykow z aplikatorem ale mysle ze warto sprobowac jezeli sa tanie.

Moim zdaniem Cover Girl ma dobra jakosc cieni
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 17:47   #16
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Ja tez uwielbiam lip smackersy!!! Poza tym z Cover Girl mialam juz dwa podklady z serii clean complection i bardzo je sobie chwale. Denerwuje mnie tylko opakowanie - taka jakby buteleczka bez zadnego dozownika. Niezbyt dobrze mi sie "nabiera" z niej podkladu - bo zawsze wylewa mi sie go albo za duzo albo za malo. Mam tez lakiery z CG "Continuosus Color 3 in 1". Okropienstwo! Geste, wolno zasychaja, blyskawicznie znikaja z paznokci. Mam dwa odcienie i zadnym nie da sie pomalowac paznokci bez smug.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-23, 16:04   #17
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Witajcie
Zainteresowal mnie ostanio ten puder brazujacy Physicians Formula. Czy ktoras z Was moze go uzywala lub cos o nim wie?
czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-23, 16:13   #18
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Ja sie przymierzam do kupna pudrow Physican's juz od jakiegos czasu. Kiedys polecala je logest - sprawdzilam w sklepie, naprawde fajnie wygladaja. Czekam az zuzyje choc troche pudrow, ktore juz mam, bo kupowanie nastepnego to szlenstwo... ale ja juz tak mam, ze pewnie mu ulegne... szczegolnie jak mnie skusi promocja typu "buy 1 get 1 free"...
jenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-23, 16:16   #19
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

A jaka jest jego dokladana nazwa?
wejdz sobiena ta stronke,tam sa recenze po angielsku produktow dostepnych w usa,znalazlam tam pozytywna opinie jednego pudru brazujacego solar powder z spf 20 ale niewiem czy to ten
http://www.makeupalley.com/product/s...mula/Bronzers/

aaa trzeba sie zalogowac zeby czytac recenzje.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-23, 16:42   #20
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
A jaka jest jego dokladana nazwa?
wejdz sobiena ta stronke,tam sa recenze po angielsku produktow dostepnych w usa,znalazlam tam pozytywna opinie jednego pudru brazujacego solar powder z spf 20 ale niewiem czy to ten
http://www.makeupalley.com/product/s...mula/Bronzers/

aaa trzeba sie zalogowac zeby czytac recenzje.
Tak, to wlasnie ten puder Przeczytalam recenzje, dziekuje

Jak na razie nie spotkalam nigdzie balsamu lekko brazujacego Jergens a tak sie na niego napalilam

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-23, 17:29   #21
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...


Ja tez nie widzialam tego jergens w zadnym sklepie 82% uzytkowniczek bylo z niego zadowolonych ma makeupalley.

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-05-23 o 17:31
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-24, 17:15   #22
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Podbijam watek do gory.
dziewczyny jakich uzywacie kremow nawizajacych?Potzrebuje jakis na dzien.Na noc stosuje ten brzoskwiniowy kiss my face.Mozecie polecic jakis fajny najlepiej bez szkodliwych skladnikow i do skory wrazliwej?
Widzialam gdzies tego linka do stronki Basi-kosmetyczki ktora chyba jest w Stanach i wie jakie kremy sa najlepsze ale gdzies go zgubilam.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-25, 07:53   #23
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Ze swojej strony moge Ci polecic moje najswiezsze odkrycie (acz uzywam go dopiero przez 1,5 tygodnia, wiec opinia nie do konca super-rzetelna - Everyday Moisturizer marki Zia. Fajny, delikatny krem na dzien, na lato. A co wazne, pomimo tej lekkiej konsystencji bardzo dobrze nawilza Stosuje go z blokerem, na to nakladam jeszcze podklad i jeszcze nigdy mi sie nie zwalkowal. Kosztuje niespelna $20.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-25, 16:09   #24
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Ze swojej strony moge Ci polecic moje najswiezsze odkrycie (acz uzywam go dopiero przez 1,5 tygodnia, wiec opinia nie do konca super-rzetelna - Everyday Moisturizer marki Zia. Fajny, delikatny krem na dzien, na lato. A co wazne, pomimo tej lekkiej konsystencji bardzo dobrze nawilza Stosuje go z blokerem, na to nakladam jeszcze podklad i jeszcze nigdy mi sie nie zwalkowal. Kosztuje niespelna $20.

Pozdrawiam!
Dziekuje
Slyszalam o tej firmie(mialam sobie z niej cos zamowic) a nawet czytalam recenzje(wszystkie raczej bardzo dobre)czytalam tez wczoraj forum Basi i bede tez testowac kremy ktore ona polecila.

Pozdrawiam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-26, 02:40   #25
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Na poczatek wyprobuje chyba cos tanszego bo juz przesadzilam w tym miesiacu z zakupami-polecany przez Basie na jej forum krem dla skory wrazliwej firmy Dove-bardzo dobry sklad-ma 5 gwiazdek na msn.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-27, 02:51   #26
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

dziewczyny hooop hooop nie pozwole umrzec watkowi
Mam pytanie :
czy uzywalyscie albo slyszalyscie o kosmetykach American Beauty?Sa dostepne w Kohl's.Wklejam zdjecie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-31, 04:12   #27
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

nie bylo mnie kilka dni i teraz z radoscia odpowiadam i dziekuje na marginesie za wyczerpujace odpowiedzi
lo(n)gest - kusisz, kusisz, mam teraz ochote wyprobowac ten puder. niedawno zaczelam sie bawic pudrami brazujacymi i bardzo mi sie podoba efekt, szkoda, ze tak pozno odkrylam, ze posiadanie bladej cery nie oznacza, ze absolutnie nie wolno uzywac takiego kosmetyku....
a propos physicians formula to wlasnie zawsze obawialam sie, ze firma stawia za bardzo na przerost formy nad trescia - no bo opakowania sa tak fikusne, ze obawialam sie, ze moze to byc bubel w pieknym sreberku
no i cienie NYC sypkie chyba wyprobuje
almaya mialam pare rzeczy - konturowke taka wysuwana w kolorze naturalnym i szminke. naprawde swietne. pomadke ochronna pure tints mialam w kolorze bordowym i przezroczysta - calkiem niezle, ale kolor jest o dziwo dosc nasycony jak dla mnie, chociaz usta faktycznie ladnie wygladaja. jedynym minusem byl dla mnie malo zachecajacy zapach tej pomadki. ostatnio neutrogena wypuscila podobne szminki, ale jeszcze nie probowalam.
aha, almaya mialam tez kremy. ostrzegam przed tym z MILK w nazwie. smierdzial jak zepsuta zupa. cos makabrycznego, nawet do stop uzuywac nie moglam. zas kinetin mialam pod oczy i do twarzy i byl w miare ok.
mialam roz jasno rozowy, ale byl tak jasny, ze musialam nakladac kilka warstw zeby cokolwiek bylo widac moze wybralam za jasny odcien, moze nie jestem az tak blada, jak myslalam
dalam sie tez reklamie i kupilam caly zestawik i color do niebieskich oczek czyli: cienie, eyeliner i tusz do rzes. jak mozna sie bylo domyslac, efekt nie jest az tak oszalamiajacy jak w reklamie ale jest zadowalajacy. najfajniejsze sa cienie - no faktycznie, w zyciu bym sama nie wpadla zeby tak malowac oczy, myslalam, ze niebieskie cienie nie sa dla mnie... wyglada to w sumie dosc ladnie, ale jak sie doda eyeliner i tusz to wcale nie ma wielkiej roznicy, bo cien na powieke brazowy jest na tyle ciemny, ze eyelinera nie widac za bardzo, a niebieski tusz do rzes jest niemal niewidoczny rowniez
zainteresowaly mnie tez podklady almaya z waszych opisow, chyba wyprobuje, uwielbiam testowac podklady. szkoda ze wiecej firm nie wypuszcza malutkich probek wzorem maybelinne i cover girl...
kosmetyki firmy MAC tez nie uzywalam, az wstyd, bo maja dobre opinie.
zas firmie Bonne Bell jestem wierna od lat cala gama blyszczykow, sztyftow, niesamowicie smakowitych. jedne mniej udane, inne bardziej, ale bubli raczej nie maja. wszystkie moje kolezanki i niektorzy koledzy (!) z polski zamawiali je ode mnie zawsze ilekroc udawalam sie do ojczyzny
czarny elfie - co do kremow pojawil sie taka nowa seria do skory wrazliwej z zaczerwieniami - mozna znalezc w cvs. zapomnialam niestety jak sie nazywa, cos z CALM w nazwie. sama chcialam wyprobowac taki na dzien z filtrem 15. maja krem na noc, na dzien, punktowy, jakis zel do mycia twarzy chyba. aha, ostatnio reklamuja ichni balsam w tv - ze dziewczynka sie drapie po plecach smyczkiem, moze kojarzysz jak wyprobuje to dam znac, aczkolwiek nie mam super wrazliwej cery. ale zaczerwienienia sa, dlatego chcialam sprobowac.
dove mialam plyn do mycia twarzy i okrutnie smierdzial i wysuszal mi skore juz wiecej nie kupie chyba kosmetykow pielegnacyjnych tej firmy (mam na mysli tych do twarzy). aha, mialam korys z kremow na noc, bardzo nieciekawy, ale juz nie pamietam dokladnie ktory to byl.
to by bylo na tyle, jak cos sobie przypomne, to dopisze.
ogolnie to mysle, ze powinnysmy zglaszac do kwc wiecej kosmetykow dostepnych w usa, bo widze, ze nie tak malo nas tu znowu, a i padaja pytania czesto co najlepiej przywiezc stad. bede zglaszala powoli co mi tam wpadnie, do czego i was zachecam
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-31, 05:27   #28
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
nie bylo mnie kilka dni i teraz z radoscia odpowiadam i dziekuje na marginesie za wyczerpujace odpowiedzi
lo(n)gest - kusisz, kusisz, mam teraz ochote wyprobowac ten puder. niedawno zaczelam sie bawic pudrami brazujacymi i bardzo mi sie podoba efekt, szkoda, ze tak pozno odkrylam, ze posiadanie bladej cery nie oznacza, ze absolutnie nie wolno uzywac takiego kosmetyku....
a propos physicians formula to wlasnie zawsze obawialam sie, ze firma stawia za bardzo na przerost formy nad trescia - no bo opakowania sa tak fikusne, ze obawialam sie, ze moze to byc bubel w pieknym sreberku
no i cienie NYC sypkie chyba wyprobuje
almaya mialam pare rzeczy - konturowke taka wysuwana w kolorze naturalnym i szminke. naprawde swietne. pomadke ochronna pure tints mialam w kolorze bordowym i przezroczysta - calkiem niezle, ale kolor jest o dziwo dosc nasycony jak dla mnie, chociaz usta faktycznie ladnie wygladaja. jedynym minusem byl dla mnie malo zachecajacy zapach tej pomadki. ostatnio neutrogena wypuscila podobne szminki, ale jeszcze nie probowalam.
aha, almaya mialam tez kremy. ostrzegam przed tym z MILK w nazwie. smierdzial jak zepsuta zupa. cos makabrycznego, nawet do stop uzuywac nie moglam. zas kinetin mialam pod oczy i do twarzy i byl w miare ok.
mialam roz jasno rozowy, ale byl tak jasny, ze musialam nakladac kilka warstw zeby cokolwiek bylo widac moze wybralam za jasny odcien, moze nie jestem az tak blada, jak myslalam
dalam sie tez reklamie i kupilam caly zestawik i color do niebieskich oczek czyli: cienie, eyeliner i tusz do rzes. jak mozna sie bylo domyslac, efekt nie jest az tak oszalamiajacy jak w reklamie ale jest zadowalajacy. najfajniejsze sa cienie - no faktycznie, w zyciu bym sama nie wpadla zeby tak malowac oczy, myslalam, ze niebieskie cienie nie sa dla mnie... wyglada to w sumie dosc ladnie, ale jak sie doda eyeliner i tusz to wcale nie ma wielkiej roznicy, bo cien na powieke brazowy jest na tyle ciemny, ze eyelinera nie widac za bardzo, a niebieski tusz do rzes jest niemal niewidoczny rowniez
zainteresowaly mnie tez podklady almaya z waszych opisow, chyba wyprobuje, uwielbiam testowac podklady. szkoda ze wiecej firm nie wypuszcza malutkich probek wzorem maybelinne i cover girl...
kosmetyki firmy MAC tez nie uzywalam, az wstyd, bo maja dobre opinie.
zas firmie Bonne Bell jestem wierna od lat cala gama blyszczykow, sztyftow, niesamowicie smakowitych. jedne mniej udane, inne bardziej, ale bubli raczej nie maja. wszystkie moje kolezanki i niektorzy koledzy (!) z polski zamawiali je ode mnie zawsze ilekroc udawalam sie do ojczyzny
czarny elfie - co do kremow pojawil sie taka nowa seria do skory wrazliwej z zaczerwieniami - mozna znalezc w cvs. zapomnialam niestety jak sie nazywa, cos z CALM w nazwie. sama chcialam wyprobowac taki na dzien z filtrem 15. maja krem na noc, na dzien, punktowy, jakis zel do mycia twarzy chyba. aha, ostatnio reklamuja ichni balsam w tv - ze dziewczynka sie drapie po plecach smyczkiem, moze kojarzysz jak wyprobuje to dam znac, aczkolwiek nie mam super wrazliwej cery. ale zaczerwienienia sa, dlatego chcialam sprobowac.
dove mialam plyn do mycia twarzy i okrutnie smierdzial i wysuszal mi skore juz wiecej nie kupie chyba kosmetykow pielegnacyjnych tej firmy (mam na mysli tych do twarzy). aha, mialam korys z kremow na noc, bardzo nieciekawy, ale juz nie pamietam dokladnie ktory to byl.
to by bylo na tyle, jak cos sobie przypomne, to dopisze.
ogolnie to mysle, ze powinnysmy zglaszac do kwc wiecej kosmetykow dostepnych w usa, bo widze, ze nie tak malo nas tu znowu, a i padaja pytania czesto co najlepiej przywiezc stad. bede zglaszala powoli co mi tam wpadnie, do czego i was zachecam

A ja sobie dzisiaj kupilam chusteczki do zmywania makijazu dla skory wrazliwej firmy Dove nawet fajnie zmywaja,chcialam Noxema ale bylam w Walgreens a akurat nie mieli.Nabylam sobie tez trzy cienie firmy Milani( na makeup alley jest porownywana z MAC jezeli chodzi o jakosc i kolory) cienie rzeczywiscie swietne,zrobialam sobie nimi makijaz i jestem zadowolona,kolory sa super
Ja tez bede zglaszala do KWC jak narazie zglosilam tylko moj ulubiony blyszczyk

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-06-01 o 02:34
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-31, 07:25   #29
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf

Ja tez bede zglaszala do KWC jak narazie zglosilam tylko moj ulubiony blyszczyk

hmm, a ktory?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-01, 02:33   #30
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky

hmm, a ktory?

Wklejam linka

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9773
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.