co zrobić z wrastającymi włoskami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-22, 16:48   #1
ANNABERA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 9
Exclamation

co zrobić z wrastającymi włoskami


co zrobić z wrastającymi włoskami .... używam depilatora do nóg ale i tak 2-3 dniach zabieg musze powtarzać, a poza tym mam problem z wrastającymi włoskami... co mam zobić.... jaka metoda jest najskuteczniejsza (włoski są grube i sztywne) i jakie preparaty stosować aby włoski nie wrastały i nogi były gładkie?? aha, i co najlepiej stosować do innych części ciała??
ANNABERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 17:28   #2
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

Podczepiam się pod wą





tek, mam ten sam problem
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 20:54   #3
Klaudia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 280
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

Po pierwsze możesz stosować balsamy opóźniające odrastanie włosków - Avon miał coś takiego w swojej ofercie. Po drugie częste robienie peelingów pomaga.
__________________
..każdy dzień może być tym ostatnim...
Klaudia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 21:24   #4
Atka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 48
GG do Atka
Smile Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

Witam może moja odpowiedziec nie bedzie za bardzo pomocna ale wrastające włosy to także moj problem. Ja depiluje nogi woskiem. Otóż właśnie wosk oraz używanie depilatopra elektrycznego jest p./ wskazaniem do tych w/w zabiegów. Chcąc hociaż troche temu pomóc można przed depilacja na 2-3 dni lub po depilacji również na 2-3 dni wykonac peeling. Pomaga. A jeśli chcesz usunąc włoski wrastajace podwaz ten włosek igiełką (zdezynfekowaną) i następnie wyciągnij go pęsetką. Jest taki profesjinalny krem do właśnie włosków wrastajacych. Jeśli masz dostęp do zakupy profesjonalnych kosmetyków to daj mi znać to powiem Ci nazwę tej firmy. Działa ponieważ sprawdzony na wileu klijentkach. (nie podam tego na forum ponieważ zostaję oskarżona o REKLAME ) Pozdrawiam.
Aha jęśli naprawdę masz bardzo dużo wrośnietych włosków musisz niestety zacząć depilować nogi maszynką badź kremem depilacyjnym.
A jeśli chodzi o kremy bądź balsamy spowalniające odrost włosków polecam ampułki (nazwa brak z powodu jak wyżej)

Edytowane przez Atka
Czas edycji: 2005-05-22 o 21:29
Atka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 22:02   #5
Girl-85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 39
Smile Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

Witaj ! ;]

poproszę o nazwe tej firmy (ktorej eni możesz reklamować) na maila L16@wp.pl

;]

i co myślisz o wspominamym juz baslamie opóźniajacym odrost z Avonu? Kupiłam go sobie ale chyab zbyt rzadko stosuję bo efektów narazie nie widać...

Pzodrawiam wszystkich ;]
Girl-85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 15:09   #6
Radosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 5
GG do Radosna
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

ja poprosze maila z nazwa tej firmy od ampulek.. ladnie prosze
moj mail ulotnaniczymwiatr@op.pl
dzieki
pozdrawiam serdecznie!!!
Radosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 17:34   #7
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

Cytat:
Napisane przez ANNABERA
co zrobić z wrastającymi włoskami .... używam depilatora do nóg ale i tak 2-3 dniach zabieg musze powtarzać, a poza tym mam problem z wrastającymi włoskami... co mam zobić.... jaka metoda jest najskuteczniejsza (włoski są grube i sztywne) i jakie preparaty stosować aby włoski nie wrastały i nogi były gładkie?? aha, i co najlepiej stosować do innych części ciała??
witaj
cos mi sie kołacze po głowie ze odpisywalam w podobnym temacie niedawo. ale moge sie powtórzyc

z moich obserwacji wynika ze wrastaja sie włoski w skore ktora jest mało nawilżona, szorstka itd. (chodzi o nogi)
no wiec tak najlepiej czesty peeling i nawilżanie. nie wiem czy balsam avonu spowalaniajacy odrost wlosow cos daje, bo nie skusilam sie sprawdzic, ale z opowiadan kolezanek wiem ze faktycznie to on bardzo dobrze nawilza, a pozatym zmiekcza wloski przez co wydaja sie delikatne tak wiec mamy wrazenie ze odrastaja wolniej
moze warto potestowac

ja uzywam zwyklej maszynki do golenia, jakiejs jednorazowki jednej z widacych firm na rynku (i to w wersji dla facetow a nie dla pań) przed robie porzadny peeling, a po koniecznie dobrze nawilzam nogi.
zauwazylam ze po 2 latach takich 'zabaw' nie mam zadnych wrastajacych wlosow na nogach.

co do reszty ciala to wloski pod pachami tez maszynka. ale z tymi 'terenami' nie dzieje sie u mnie nic zlego tak wiec nie stosuje tam zadnych srodkow zaradczych.

okolice bikini depiluje kremem veet w wersji sensitive. zeby nie powstawaly krostki to zaraz po zmyciu kremu i oplukaniu skory osuszam recznikiem i smaruje mascia alantan lubo sudocrem. one dobrze zapobiegaja takim przypadkom jak wrastanie wloskow czy krostki czy podraznienia.

ufff... na tym koncze elaborat
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-23, 19:27   #8
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

Cytat:
Napisane przez Klaudia1984
Po pierwsze możesz stosować balsamy opóźniające odrastanie włosków - Avon miał coś takiego w swojej ofercie. Po drugie częste robienie peelingów pomaga.
Ten balsam nic nie daje.Ponoć pomaga masownie szorstką rękawicą,ale ja jakoś nie widzę,by to pomagało.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 20:02   #9
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

a jak dlugo tak szorujesz?
bo ja efekty zauwazylam dopiero jak do rekawicy szorstkiej dolaczylam peeling i minal jakis miesiac szorowania
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 09:48   #10
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

Cytat:
Napisane przez Wisnia
a jak dlugo tak szorujesz?
bo ja efekty zauwazylam dopiero jak do rekawicy szorstkiej dolaczylam peeling i minal jakis miesiac szorowania
A te peelingi ile razy w tygodniu trzeba robić?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 09:59   #11
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

Cytat:
Napisane przez Gonia1
A te peelingi ile razy w tygodniu trzeba robić?
to wszytsko zalezy od pilingu (wielkosci zairenek) i Twojej skory.
bo wiadomo ze nie za czesto. Musisz sama sprawdzic co bedzie w sam raz, ja robie tak 2-3 czasami 4 razy w tygodniu. Ale mam dwa pilingi: grubo i drobno ziarnity i robie naprzemiennie zeby sie przesadzic
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-24, 12:37   #12
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

Czesc! Ten balsam z avon'u jest denny jak dla mnie oczywscie Nie polecam, ale jezeli ktos usilnie chce to niech kupuje! Ja nozki gole zwyklymi golarkami ale wloski odrastaja mi juz na drugi dzien musialbym codziennie golic nozki o zgrozo. Nie robie tak jezeli nie umawiam sie z chlopakiem, jak sie umawiam to coz ale musze hiihhiihih :P Do okolic bikini stosuje plastry z woskiem Joanny Violet, ale po nich mam straszne krostki od podraznienia naskorek mi sie zrywa i klops taki stan utrzymuje sie okolo tyg. Co zrobic zeby troche zalagodzic??? Co do pianek kremow itp to hmm raz uzywalam veeta z taka pomaranczowa nasadka ale szczerze nic nie dawal ani jednego wloska nie usunal. Hmm moze akurat ten produkt byl nietrafiony?? A moze mam zbyt grube i mocne wloski?? CO radzicie?? Problem z wrastajacymi wloskami to ja tez mam ale wlasnie w okolicach bikini, bylo tak jak golilam sie golarka ale teraz jak mam plastry to nie zauwazylam wrastania. Peelingi rowniez wykonuje systematycznie wraz z rekawica. Pozdrawiam i prosze o odpowiedzi papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 22:23   #13
weronika nadara
Rozeznanie
 
Avatar weronika nadara
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
GG do weronika nadara
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

mamy tutaj na forum kosmetyczke(w koncu to forum 'pytnia do kosmetyczki" z tego co sie orientuje i powinna odpowiadac na takie pytania... przejzalam juz cala mase tych watkow i jakos nie zauwazylam zeby sie udzielała...
a ja takze mam taki problem i chcialabym sie dowiedziec czegos od fachowca, wiec prrosze o odpowiedz kosmetyczki!!!
__________________
jestem wesoła wronka mam w swoim domu romka ))
weronika nadara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 22:44   #14
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

Cytat:
Napisane przez weronika nadara
mamy tutaj na forum kosmetyczke(w koncu to forum 'pytnia do kosmetyczki" z tego co sie orientuje i powinna odpowiadac na takie pytania... przejzalam juz cala mase tych watkow i jakos nie zauwazylam zeby sie udzielała...
a ja takze mam taki problem i chcialabym sie dowiedziec czegos od fachowca, wiec prrosze o odpowiedz kosmetyczki!!!
Kosmetyczki, które wypowiadają się na tym forum prowadzą normalne zycie, mają pracę, rodziny i masę obowiązków, cóż, nie zawsze mogą mieć czas na wizaż! Poza tym, nic dziwnego, że nikomu się nie chce pisać po raz kolejny na temat, ktory jest wielokrotnie wcześniej poruszano - zanim zaczniesz krzyczeć na forum warto użyć wyszukiwarki najpierw (doniesienia jakoby nasza wyszukiwarka obgryzała palce są grubo przesadzone):

http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=478952
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 13:14   #15
weronika nadara
Rozeznanie
 
Avatar weronika nadara
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
GG do weronika nadara
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

droga Smoczyco i Państwo Moderatorstwo, zanim poruszylam temat o depilacji skorzystalam z prosby moderatora i przestudiowalam trochę watkow na ten temat. nie zaczelam krzyczec bezpodstawie, poprostu przejzalam troche tych watkow i nie znalazlam nigdzie rady fachowca.
pozdrawiam
__________________
jestem wesoła wronka mam w swoim domu romka ))
weronika nadara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 18:00   #16
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

Cytat:
Napisane przez weronika nadara
droga Smoczyco i Państwo Moderatorstwo, zanim poruszylam temat o depilacji skorzystalam z prosby moderatora i przestudiowalam trochę watkow na ten temat. nie zaczelam krzyczec bezpodstawie, poprostu przejzalam troche tych watkow i nie znalazlam nigdzie rady fachowca.
pozdrawiam
Tak? To dziwne. Ja od razu znalazłam wypowiedź Beaty na temat wrastających włosków. Jak poszukać głębiej, znajdzie się więcej, trzeba tylko chcieć:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ie+w%B3osk%F3w
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 14:22   #17
Kajenne___
Raczkowanie
 
Avatar Kajenne___
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 79
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Tak? To dziwne. Ja od razu znalazłam wypowiedź Beaty na temat wrastających włosków. Jak poszukać głębiej, znajdzie się więcej, trzeba tylko chcieć:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ie+w%B3osk%F3w
Ja rowniez mam problem z wrastajacymi wloskami. Siedze wlasnie druga godzine i brne przez kolejne linki i... jedyna wypowiedz specjalisty jaka znalazlam to przepychanka Smoczycy. Smoczyco, to forum nie jest chyba niewolnicza praca w kamieniolomach? Jesli nie szkoda Ci czasu na odparowywanie zarzutow to moze poswiec go jeszcze odrobine na wypowiedz na temat?
Pozdrawiam
P.S. Link, ktory podalas nie dziala
Kajenne___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 15:17   #18
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

Cytat:
Napisane przez Kajenne___
Ja rowniez mam problem z wrastajacymi wloskami. Siedze wlasnie druga godzine i brne przez kolejne linki i... jedyna wypowiedz specjalisty jaka znalazlam to przepychanka Smoczycy. Smoczyco, to forum nie jest chyba niewolnicza praca w kamieniolomach? Jesli nie szkoda Ci czasu na odparowywanie zarzutow to moze poswiec go jeszcze odrobine na wypowiedz na temat?
Pozdrawiam
P.S. Link, ktory podalas nie dziala
Przepychanka Smoczycy? Gdzie widzisz tę przepychankę, poproszę o konkrety. Zdawało mi się, że jestem grzeczna i nie używam obelżywego języka, a raczej wprost przeciwnie - personalnych przytyków też unikam, w przeciwieństwie do Ciebie (i o jakich zarzutach mówisz? Nie mam sobie nic do zarzucenia). Cóż za ostre słowa na moją grzeczną prośbę by używać wyszukiwarki (zresztą w pełni popieraną przez resztę redakcji). Dla Twojej wiadomości - ja kosmetyczką nie jestem, choć posiadam niezłą wiedzę z niektorych dziedzin kosmetyki. Wykonuję zupełnie inny zawód, z kosmetyką nie związany. Temat wrastających włosków jest mi obcy, i się tu nie wypowiem, oprócz standardowych rzeczy - typu regularny peeling, czy stosowanie delikatnych kwasów do powierzchnie objęte tym problemem. No ale o tym wszystkim już było. Jesteś nowa na wizażu więc nie możesz wiedzieć, jak bardzo dużo czasu poświęcam na odpowiadania na pytania na forach którymi się opiekuję - oczywiście pod warunkiem, że mam coś do powiedzenia. Jeśli nie mam, to się nie wypowiadam, proste.

Link w moim poście 16 działa bez zarzutu. Przejrzyj te wyniki wyszukiwania, jest tu sporo na temat wrastających włosków:

http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=569280
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 01:19   #19
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

Smoczyco, podzielam Twoje zdanie. Jest tylko jedno ale. Naprawde mało tu wypowiedzi specjalistów. Ty też masz prace, dom, a mimo to czesto jestes na forum i sluzysz pomocą, ustawiasz do pionu niezorientowanych ;-)
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-30, 06:58   #20
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

problem z wrastającymi włoskami był poruszany wiele razy, tak jak napisała Smoczyca, ja cenie Jej zdanie, pomogła nie raz i nie dwa mi i reszcie Wizażanek, posiada ogromna wiedzę.
Nie dziwcie sie więc że odpowiadanie 100 razy na te same pytania może już być męczące, bo wizaż tworza nie tylko porady specjalistów, ale własnie wizażanki które powtarzają te rady i pomagają sobie wzajemnie, wiele wątków sie powtarza, zamiast odszukać podobny watek i ewenetualnie w nim zadać jeszcze jakieś pytanie, a nie zakładac nowy wątek bo później robi się niezły błagan
wydaje mi się że wiele wizażanek czasem już nie ma siły pisać po raz kolejny tej samej odpowiedzi skoro były już takie wątki, a to wizażanki przecież przekazują zdobyta wiedze i swoje doświadczenie. Bez nich, wyczerpanych odpowiadaniem na te same pytania, wizaż nie byłby tym samym miejscem

Smoczyca jak najbardziej życzliwie zasugerowała skorzystanie z wyszukiwarki, bo jest tam wiele informacji

ja sama stosuje peelingi żeby zapobiec wrastaniu włosków, dodatkowo smaruje te miejsca Alantanem Plus, co własnie wyniosłam z istniejących już wątków w Archiwum
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:01   #21
dontbother
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: co zrobić z wrastającymi włoskami

ja chciałabym zapytać czy owy A;antan plus jest dostępny w każdej aptece i ile kosztuje?

pozdrawiam (;
dontbother jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.