:(:(:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-27, 12:26   #1
intakta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 68
Exclamation

:(:(:(


Bardzo się przestraszyłam bo dziś zauważyłam bardzo małe,wyblakło brązowe plamki na bieliżnie.Zadzwoniłam do lekarza zapytał który tydzień(29) i powiedział żeby się wstrzymać jeżeli nie miałam bulów w podbrzuszu i jeżeli to sie powturzy to wtedy trzeba bedzie mnie zbadać.Tak swoja droga to miałam lezeć a wczoraj byłam na rybach gdzie leżałam ale musiałam przebyć podróz samochodem i troche słonca mnie złapało ,ktorego mam unikać.Moze któraś z Was też coś takiego miała.Jak narazie jest ok ale bardzo si.e boję
intakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 12:50   #2
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: :(:(:(

intakta... mi sie zaczelo ok 34 tygodnia, ale naprawde musisz lezec! Ja nie lezalam i porod zaczal mi sie w 36 tygodniu ciazy... na szczescie go zatrzymali i urodzilam 2 tygodnie pozniej, ale im dzidzius pozniej sie urodzi, tym dla niego lepiej. Wiem, ze ciezko usiedziec na tylku- tez nie moglam... ale musisz. A czym jest to powodowane? Masz juz rozwarcie? Czy lozysko jest na przedniej scianie?
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 14:44   #3
intakta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 68
Dot.: :(:(:(

Cytat:
Napisane przez Impersona
intakta... mi sie zaczelo ok 34 tygodnia, ale naprawde musisz lezec! Ja nie lezalam i porod zaczal mi sie w 36 tygodniu ciazy... na szczescie go zatrzymali i urodzilam 2 tygodnie pozniej, ale im dzidzius pozniej sie urodzi, tym dla niego lepiej. Wiem, ze ciezko usiedziec na tylku- tez nie moglam... ale musisz. A czym jest to powodowane? Masz juz rozwarcie? Czy lozysko jest na przedniej scianie?


witamCię
Musze leżeć bo mieśąć temu miałam skurcze których nie czułam i szyjka macicy troszkę się poluzniła więc lekarz dał mi nospe i kazał leżec no i to pomogło jeżeli chodzi o łożysko to dwa dni temu byłam na usg i teraz przeczytałam ze łozysko jest tak jak mowisz na przedniej scianie -nie wiem co to oznacza a lekarz na usg powiedział ze jat ok
intakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 15:55   #4
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: :(:(:(

intakta- lozysko na przedniej scianie utrudnia porod troszke,a poza tym wlasnie jesli ma sie na przedniej scianie, to najczesciej ma sie krwawienia i plamienia i trzeba na siebie bardziej uwazac. Spokojnie...grunt to lezec i nie wysilac sie
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 21:45   #5
silna1980
Raczkowanie
 
Avatar silna1980
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 83
Dot.: :(:(:(

Ja tez mialam krwawienie-po badaniu lekarki.Powiedziala zebym sie nie przejmowala.Teraz jest wszystko ok.A poronienia nie bylo.I nie bedzie,bo zrobie wszystko zeby tak bylo.Oszczedzam sie.Dobrze jem.Biore NoSpe od lekarki.Unikam stresow,klotni,nawet dlugich spotkan z rodzina(sa stresujace).I czytam duzo o Naszym dziecku.
silna1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 23:43   #6
intakta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 68
Smile Dot.: :(:(:(

Cytat:
Napisane przez Impersona
intakta- lozysko na przedniej scianie utrudnia porod troszke,a poza tym wlasnie jesli ma sie na przedniej scianie, to najczesciej ma sie krwawienia i plamienia i trzeba na siebie bardziej uwazac. Spokojnie...grunt to lezec i nie wysilac sie


Dzięki za informacje bardzo mnie uspokoiłaś .Narazie leże i jest ok.Pozdrawiam
intakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 23:49   #7
intakta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 68
Smile Dot.: :(:(:(

Cytat:
Napisane przez silna1980
Ja tez mialam krwawienie-po badaniu lekarki.Powiedziala zebym sie nie przejmowala.Teraz jest wszystko ok.A poronienia nie bylo.I nie bedzie,bo zrobie wszystko zeby tak bylo.Oszczedzam sie.Dobrze jem.Biore NoSpe od lekarki.Unikam stresow,klotni,nawet dlugich spotkan z rodzina(sa stresujace).I czytam duzo o Naszym dziecku.
To dobrze że wwszystko jest ok .Poprostu musimy być ostrorzne i bedzie dobrze.Pozdrawiam
intakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-28, 14:35   #8
natalya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 6
GG do natalya
Dot.: :(:(:(

ja jestem w 33 tyg, chociaz nie mam krwawien to czesto bole jak przed okresem i czasami wyczowlne skorcze, lekarz powiedzial ze to czesto sie zdaza i nalezy sie oszczedzac, meczy mnie tylko cos innego, mam wrazenie ze pochwa zrobila sie luzniejsza, tzn, szersza, nie wiem czy to naturalne, nie moge zacisnac miesni, krotko mowiaz po prostu czuje sie jakbym miala dziure, czy to naturalne na tym etapie ciazy??
natalya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 14:57   #9
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: :(:(:(

natalya- ona robi sie luzniejsza, dlatego musisz juz na tym etapie ciazy wykonywac cwiczenia Kegla- wspomagaja one do tego porod- na pewno lekaz Ci o nich mowil. Ciaza ma to do siebie, ze zmienia bardzo organizm kobiety. Ale cwiczenia Kegla bardzo pomagaja...
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.