Czy ktoś mi może pomóc?;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-27, 18:33   #1
editka
Przyczajenie
 
Avatar editka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 26

Czy ktoś mi może pomóc?;(


Witam wszystkich!! Mam wielki problem z włosami i nie mam się do kogo z nim zwrócić... ;( 2 lata temu byłam jeszcze "szczęśliwą posiadaczką" zdrowych, grubych, lśniących włosów - aż pewnego dnia zachciało mi się zostać blondynką ;( a co się z tym wiąże - musiałam rozjaśnić włosy - zaznaczam że mój naturalny to jasny szatyn - a skoro mam dosyć ciemny naturalny kolor to często je musiałam rozjaśniać żeby nie było odrostów - i się dorobiłam a raczej straciłam chyba ponad 50% włosów a co gorsze to ze nie umiem ich "odzyskać" czyli przywrócic do stanu pierwotnego stosowałam już różne preparaty - od Loxonu po Dercos Vichy (2 opakowania), i jedyne co mi pozostało to tylko chyba płakać i żałować - ale to juz nic nie zmieni - prosze - napiszcie,że są jakieś szanse by odrosły - bo ja już straciłam wiare - co mam zrobić?? jakie preparaty/zabiegi stosować?? Cena nie gra roli - bo w końcu włosy się ma tylko jedne... i nie chodzi mi już o to by były lśniące te co mam teraz jeszcze tylko moim głównym celem jest to aby odrosły!! Prosze - doradźcie - bo ja już trace wiare... Pozdrawiam wszystkich serdecznie
editka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 20:40   #2
Daggmara
Gość
 
Wiadomości: n/a
Smile Dot.: Czy ktoś mi może pomóc?;(

Mam podobny problem więc przy okazji też zobacze czy ktoś coś wie jak można sobie pomóc...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 21:00   #3
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czy ktoś mi może pomóc?;(

Jest tak ze rozjasnianie wlosów powoduje to że staja sie cieńsze.Spójrzcie na brunetki maja lśniące i grubsze wlosy niz blondynki.Ciemne odrosty ciężko jest rozjaśnić do pięknego czystego blondu dlatego kobietki sięgają po silne środki albo dlużej trzymają farbe na wlosach albo często kładą jasny kolor zawsze na calość-straszny błąd. Co możesz zrobić?Proponuje zapuscić odrost na ok.4-5cm następnie u fryzjera poprosić o balayage jasny na odroście(tylko),możesz zdecydować sie o dołożenie drugiego koloru np.brąz(troche po paru myciach się splucze z jaśniejszych wlosow więc wybierz ciemną czekolade).Plusem tej koloryzacji byloby to ze farbowanie odbywaloby sie rzadziej co 3 miesiące bo jak sa ciemne kosmyki to odrost tak sie nie rzuca w oczy,nie ma kontrastu.Dobry fryzjer przy kolejnym koloryzowaniu wybieralby te same pasma a to znaczy ze za jakis tam czas mialabys swoje wloski gdzie nie -gdzie bylyby juz grubsze.Możesz zdecydowac sie na pokoloryzowanie wloskow na ciemno tak aby odpoczely od rozjaśniania-trzeba klasc pare razy ciemna farbe bo jak sa uwrazliwione to sie kolor ciemny splukuje szybciej.Lub zostawic pare jasnych kosmykow i reszte na swoj naturalny kolor. Mozesz nakladac odzywki typu WAX(w aptece)ale aby dojsc do swoich grubych wloskow trzeba duzo cierpliwosci i czasu.Co zrobisz?
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 22:01   #4
zgagunia
Raczkowanie
 
Avatar zgagunia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 173
Dot.: Czy ktoś mi może pomóc?;(

miałam ten sam problem.Jakies 4 mce temu wrociłam do naturalnego odcienia ( szatynu) , zaczełam łykac tabletki "silica" i jednoczesnie stosowałam dercos . kondycja włosow znacznie sie polepszyła . teraz zeby je jeszcze podreperowac kupiłam cała serie "intense repair "loreal i mam zamiar kupic te super tabletki na gestośc włosów inneov zobaczymy co z tego wyjdzie . Odpowiednia dieta tez moze troche pomóc . jedz duzo ryb , fasolki, brokułow , jogurtów,czarnej rzepy. pij napar z pokrzywy lub skrzypu i ABSOLUTNIE NIE ROZJAŚNIAJ!!!!!ogranicz tez środki stylizujace , lokówke itp..pozdrawiam

Edytowane przez zgagunia
Czas edycji: 2005-05-29 o 10:25
zgagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 22:47   #5
ptysiek
Raczkowanie
 
Avatar ptysiek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 55
Dot.: Czy ktoś mi może pomóc?;(

Z calego serca polecam szampon Neril (Garniera) do kupienia w aptece, jak na szampon leczniczy niedrogi, kolo 15zl. Myslalam, ze wylysieje, wlosy wypadaly mi garsciami Stosowalam wiele szamponow (Dermena, Freederm,Pregaine itp), ale nic nie pomagalo. Az trafilam na Neril Stosowalam sie do zalecen producenta i trzymalam szampon na glowie 5 min, co bylo troche uciazliwe, bo myje wlosy codziennie, ale oplacalo sie po 2 tyg wlosy przestaly wypadac, a po 1.5 miesiaca zauwazylam krotkie wloski przy skorze. Dla mnie nie ma lepszego szamponu, sprobuj, wydatek niewielki, mozliwe, ze tobie tez pomoze. Aha, jest niesamowicu\ie wydajny,
Pozdrawiam,
Ptys
ptysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 23:02   #6
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Czy ktoś mi może pomóc?;(

Najpierw powalcz z wypadaniem włosów. Mi niesamowicie pomógł szampon z Yves Rocher. Już po paru zastosowaniach pzrestały mi wypadać. Polecam również ten kosmetyk (gdy już przestaną wypadać) :
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2215
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 07:28   #7
editka
Przyczajenie
 
Avatar editka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 26
Dot.: Czy ktoś mi może pomóc?;(

Dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi - Zgagunia - myślałam dokładnie o tym samym, aby powrócić do naturalnego koloru włosów, kuracje Dercosem 2 miesięczną mam już za sobą więc włoski mi nie wypadają, ale logiczne ze efekty nie pojawią się z dnia na dzień poza tym też chce kupić za jednym zamachem 5 opakowań Inneovu - wtedy mnie to bardziej zmobilizuje - a dodatkowo chce właczyć raz w miesiącu Kerastase Vita Ciment i mam nadzieje że jakieś efekty się pojawia Ptysiek - thx za podpowiedź co do szamponu - masz racje wydatek nie duży a Tobie przyniósł efekty Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam
editka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-28, 10:05   #8
editka
Przyczajenie
 
Avatar editka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 26
Dot.: Czy ktoś mi może pomóc?;(

Ale z tego co przeczytałam to mam rozumieć,że jest szansa aby mi odrosły włoski w 100%????
editka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 10:17   #9
zgagunia
Raczkowanie
 
Avatar zgagunia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 173
Dot.: Czy ktoś mi może pomóc?;(

Cytat:
Napisane przez editka
Ale z tego co przeczytałam to mam rozumieć,że jest szansa aby mi odrosły włoski w 100%????
przy takiej uderzeniowej kuracji na pewno odrosną zobaczysz;-) aha..jak nakładasz odzywke rób też masarze głowy i jesli masz długie włosy to koniecznie je podetnij .pozdrawiam;-)),
zgagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 22:18   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Czy ktoś mi może pomóc?;(

szansa jest, ale nie mozesz już ich rozjasniac od skory ewentualnie w formie pasemek i to dobrym srodkiem,ale daj im wypoczac od farby, niestety jest dlugotrwaly okres zwazajac ze wlos rosnie 1-1,5 cm na miesiac
ale bedzie dobrze
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 03:05   #11
barocco
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
Dot.: Czy ktoś mi może pomóc?;(

do NEONKI(a`propos coloryzacji:przyciemniani e) Co za bzdety piszesz kobieto! Pare razy ciemna farba... buhahaha. Trzeba wykonac tzw.PREKOLORYZACJE. Doedukuj sie w jakze moim ukochanym zawodzie FRYZJERA a potem doradzaj! Jeszcze by cie bidula posluchala i uwrazliwila swoje wloski kilkakrotnym przyciemnianiem(dzialanie oxydantu)
barocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-30, 13:22   #12
editka
Przyczajenie
 
Avatar editka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 26
Dot.: Czy ktoś mi może pomóc?;(

Dziękuje Wam bardzo wszystkim za odpowiedzi - poprawiłyście mi humorek i teraz mam w sobie więcej optymizmu że bedzie dobrze - dziękuje!!!!
editka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 16:27   #13
Daggmarka
Raczkowanie
 
Avatar Daggmarka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 176
Dot.: Czy ktoś mi może pomóc?;(

A ja chciałam zapytać na czym polega zabieg prekoloryzacji? Pozdrowionka..
Daggmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 17:59   #14
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Czy ktoś mi może pomóc?;(

barocco, chyba nie pzreczytalas\les post neonki ,moze ona nie jest fryzjerem, co nie przeszkadza aby tu na forummoc sie wypowiedziec, ale miala na mysli kilkakrotne farbowanie , a nie raz po raz ,czyli normalnie
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 18:05   #15
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Czy ktoś mi może pomóc?;(

CDN: (bo mi sie wyslalo czesciowo)
czyli normalnie w odstepach,wtedy po pierwsze oxydant jest slaby, podrugie czas farbowania od jednego do drugiego odpowiedni, owszem moze wystapic problem typu : wlopsy jednak nie do konca sie pokryja nawet po wielokrotnym farbowaniu jezeli sa barzdo przetrawione, wtedy nawet PREPIGMENTACJA, PIGMENTACJA ITD(wprowadzenie pigmentu do srodka wlosa) im moze nie pomoze, pisalam juz kiedys duzo o takim zabiegu tu na forum
podkreslam ze takie uwagi sa tu nie na miejscu
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.