Zmiany, chcem zmiany:)))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-03, 02:02   #1
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278

Zmiany, chcem zmiany:))))


Wszystkie Kobiety Dobrej Woli!
Dzis spedzilam mase czasu na przegladaniu postow i juz wiem na 100%, ze oddaje sie w dobre raczki zyczliwych specjalistek. Od paru lat wygladam mniej wiecej jak na tym zdjatku. A poniewaz od pewnego czasu mam dol psychiczny glebokosci Rowu Marianskiego - chcialabym cos ze soba zrobic, cos zmienic, dokonac malej rewolucyjki. Dziewczyny, licze na Wasze dobre rady. Wiem, ze potraficie zdzialac cuda (widzialam, widzialam!!! A mlodopolszczyzna byla cudna, Babciu.
Ale, Dziewczyny, nie badzcie prosze zbyt krytyczne (buu..), i tak ostatnio mam oczy w mokrym miejscu. Z gory dziekuje za wszystkie opinie oraz sugestie. Serdecznie pozdrawiam, sciskam i caluje, pa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 018przed 12.jpg (212,6 KB, 29 załadowań)
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 02:03   #2
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Zmiany, chcem zmiany:))))

Wszystkie Kobiety Dobrej Woli!
Dzis spedzilam mase czasu na przegladaniu postow i juz wiem na 100%, ze oddaje sie w dobre raczki zyczliwych specjalistek. Od paru lat wygladam mniej wiecej jak na tym zdjatku. A poniewaz od pewnego czasu mam dol psychiczny glebokosci Rowu Marianskiego - chcialabym cos ze soba zrobic, cos zmienic, dokonac malej rewolucyjki. Dziewczyny, licze na Wasze dobre rady. Wiem, ze potraficie zdzialac cuda (widzialam, widzialam!!! A mlodopolszczyzna byla cudna, Babciu.
Ale, Dziewczyny, nie badzcie prosze zbyt krytyczne (buu..), i tak ostatnio mam oczy w mokrym miejscu. Z gory dziekuje za wszystkie opinie oraz sugestie. Serdecznie pozdrawiam, sciskam i caluje, pa
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 10:35   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Zmiany, chcem zmiany:))))

Widzicie Pudernice [img]icons/icon12.gif[/img] jak ogromna odpowiedzialnośc na nas ciąży, że takie piękne kobiety oddają się nam dobrowolnie w nasze łapy? [img]icons/icon7.gif[/img]

Do roboty Laseczki [img]icons/icon7.gif[/img] Ja też idę coś poszperać [img]icons/icon7.gif[/img]

Tylko napisz jeszcze prosze Catherine jakie masz włoski, długość, gęstość, proste czy loczki i jak się układają [img]icons/icon7.gif[/img]

Cmoczki piękna Helenko Rubinstein [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 11:09   #4
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Zmiany, chcem zmiany:))))

Popieram Agusię, dawaj opis włosów: długość obecna, dugość sugerowana, proste czy kręcone, kolor itd. Czy mnie się zdaje, czy piegi na nosku wypatrzyłam??? Napisz, to wszystko ma znaczenie... I jakbyś miała zdjęcie twarzy, najlepiej saute, albo z minimalną ilością makijażu [img]icons/icon12.gif[/img]... Poszperamy... [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 11:29   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Zmiany, chcem zmiany:))))

Droga Catherine [img]icons/icon7.gif[/img]
Moim zdaniem idealnie wyczułaś co do Ciebie pasuje jeśli chodzi o kolory w makijażu – jasna cera, oszczędność barw w makijażu oka, piękny karminowy kolor ust. I tutaj nie powinnaś wiele zmieniać. Nadaj stosuj chłodne nasycone kolory. Możesz dodać jedynie do tej palety cieni na powieki dodać fiolet, granat, chłodny róż, grafit. Jeśli lubisz mocny makijaz to bez obawy możesz korzystać z nasyconych pięknych kolorów. Jeśli wolisz delikatniejszy, to tymi barwami zaakcentuj jedynie delikatnie oko w postaci na przykład roztartej kreseczki, czy wyraźniejszej kreski płynnego eyelinera, ale nie uciekaj w kierunku złamanych barw.

Podkreślaj usta właśnie taką piękną aksamitną czerwienią. Przy Twojej urodzie nawet makijaż dzienny nie bedzie wydawał się wyzywający, a elegancki.

Nie widać tego dobrze na zdjęciu, ale wydaje mi się, że masz lekkie cienie pod oczkami. Musisz je dokładnie maskować, żeby uniknąć wyrazu zmęczenia na buzi. Polecam Co do tego na przykład Touch eclat YSL albo kremowy korektor Estee lauder.

To co na pewno zmieni Twój wygląd to fryzura. Moim zdaniem czas najwyższy wypuścić włoski na wolność. Nie zmieniaj kolorystycznie, a broń boże nie rozjaśniaj swoich włosów. Jedyne co powinnaś zrobić to ewentualnie dodać im trochę innych kolorystycznych refleksów – kolor bakłażana, granatu, czy nawet zieleni [img]icons/icon7.gif[/img] ( tutaj proszę napisz do DominikaS ona właśnie wczoraj eksperymentowała z zieloną farbą na ciemne włoski i podobno jest super efekt [img]icons/icon7.gif[/img] )

Ja osobiście widzę Cię w bardzo krótkiej fryzurce ( jeśli chcesz dużej odmiany [img]icons/icon7.gif[/img] ) na pewno będzie Ci w niej uroczo. Nowoczesna, piękna, zdecydowana kobieta. Lub w wersji romantycznej - w loczkach. Fryzurka niestety trochę uciążliwa, ale bardzo kobieca. Minusik – nie będzie aż tak dużej zmiany w wyglądzie jeśli nie zachce Ci się kręcić włosków.


Goraco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image20.jpg (54,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image21.jpg (42,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image22.jpg (48,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image23.jpg (63,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (28,1 KB, 1 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 11:58   #6
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Re: Zmiany, chcem zmiany:))))- do Agi Z.

Co za fryzura ta fioletowa! Rewelacja! Ja mam b.krótkie czarne włosy z fioletowym balejażem, podobne do tej fryzury i czuję sie w nich super. Z tym że oczy też czarne, taka zdecydowana uroda. I uwielbiam kolorowe fryzurki!
Aga, powiedz proszę, gdzie Ty wynajdujesz takie fryzurki? Byłam wczoraj u fryzjera i znów wyszłam z moją ulubioną fioletową fryzurą, ale może czas na jakiś inny kolor?
Bedę wdzięczna
Pozdrówka
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 12:09   #7
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Re: Zmiany, chcem zmiany:))))- do Catherine

Droga Catherine,
zapomniałam dopisać, że kiedyś miałam długie włosy, ciągle wygladałam tak samo. Odkąd mam krótkie, czuję się bardzo dobrze. Jeśli chcesz zdecydowanej zmiany, poparłabym Agnieszkę, że najlepsza byłaby krótka fryzurka, z uwagi na fakt, iż masz piękną twarz, którą trzeba pokazać!
Pozdrówka
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-03, 12:16   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Zmiany, chcem zmiany:))))- do Agi Z.

hihi Droga Lilu [img]icons/icon7.gif[/img] Już sama nie pamiętam skąd mam tę fryzurkę. Siedziała sobie grzecznie na dysku i czekała na dobrą okazję [img]icons/icon7.gif[/img]
To też jest jedna z moich ulubionych. Byłam dokładnie tak ścięta jak miałam zrobione ciemne włoski, tylko zamiast takiego różu miałam ciemniejszy lila. Zresztą obawiam się, że te na zdjęciu to mogą być dopinki [img]icons/icon7.gif[/img]
ale sam pomysł jest super [img]icons/icon7.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 16:55   #9
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
jejku jejku, jestescie niesamowite:)))

Agusiu i inne Kochane Dziewczyny!
Naprawde nie wiem, jak mam Wam dziekowac. Wzruszylam sie jak stary siennik, ze kogos obchodze. Chcialam odpowiedziec wczesniej, ale zadzialalo bezlitosne Prawo Murphy'ego: "Jak sie cos ma schrzanic - to sie schrzani". A w tym wypadku to byl komputer. Co do wlosow - cierpie na chorobe tarczycy. Jak kiedys spotkam tego Haszimoto to ma u mnie niezly wycisk. M.in. moje wlosy sa zgroza: cienkie, nie poddaja sie tak latwo ani trwalej ani lokowce. U nasady tluste, koncowki - suche a wrecz spalone (nawet bez zadnych zabiegow). Kupic peruke, czy co? Na razie robie lekka trwala i te zdechle kosmyki sobie spinam...
Jezeli chodzi o tzw. pysk, to od razu na nim widac wszystkie stresy, zmeczenie, nerwowki. Mam mieszana cere , zas limfa odklada mi sie w takie opuchlizny, poduszeczki pomiedzy oczodolami i koscmi policzkowymi - stad wrazenie pokrazonych oczu na zdjeciu (Co z tym fantem zrobic? Drenaz nie bardzo pomaga). Kolorystycznie - trafilyscie w sedno, Slicznotki. Podane przez was kolory sa moimi ulubionymi. Dziex wielkie, caluje w buzki przeurocze!!!!!!
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 18:18   #10
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Zmiany, chcem zmiany:))))

Włoski opisałaś, ale dałaś to w nowym wątku, zamiast w odpowiedzi... Odpowiadasz do wątku klikając poniżej tekstu w napis "odpowiedź" [img]icons/icon12.gif[/img] Ale nic, przeczytałam... [img]icons/icon10.gif[/img]

Bujne loki odpadają, ok, w związku z tym proponuję 2 fryzurki. jedna krótka, podobna do tej, którą proponowała Agusia... Plus jest taki, że nawet słabiutkie włoski będą ładnie wyglądać, a i nie będziesz ich obciążać długością, więc powinny się szybko zregenerować.

Druga propozycja ciut dłuższa i całkiem odmienna, ale uważam, ze byłoby Ci w niej genialnie. Kolor oczywiście też ciemniejszy [img]icons/icon12.gif[/img]

O kolorkach Szefowa już napisała... Pozdrawiam i głowa do góry Kasiu, każda depresja mija, na wizażu szybciej [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 18:28   #11
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: jejku jejku, jestescie niesamowite:)))

Droga Catherine, jeśli chodzi o problemy z krążeniem, czy doborem odpowiedniego kremu lub zabiegu , to tutaj niezawodna jest Beatka na forum kosmetycznym.
Natomiast co do fryzurki, to myślę, że powinien fryzjer zadecydować, doradzić czy możesz ściąć przykładowo króciutko włoski. Faktem jest, że takie krótkie fryzurki na ciemnych włoskach wymagają dość gęstych włosów.

Ale nie przejmuj się nawet jak ta fryzurka nie wypali to i tak jesteś śliczna i nie musisz niczego zmieniać, żeby ślicznie wyglądać.

Pozdrawiam serdecznie i pamiętam tutaj też zawsze znajdziesz dobre słowo i zawsze możesz się nam wyżalić jak Ci źle [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-03, 21:32   #12
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Zmiany, chcem zmiany:))))

Dzieki, dzieki, dzieki. Juz mi sie powolutku rysuje wizja lekkiej zmiany. Dzieki wam, Kochane. I dziekuje takze za slowa otuchy Kiedy czytalam na Forum Plotkowym Wasze stories o tym, kiedy czlowiek staje sie stary (watek zainicjowany przez niezawodna BabcieW) - zrozumialam, ze nic, co zle, nie trwa wiecznie. I ze kiedys musi wyjsc slonce. Doslownie i w przenosni. Pozdrawiam)))
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 21:32   #13
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Zmiany, chcem zmiany:))))

Dzieki, dzieki, dzieki. Juz mi sie powolutku rysuje wizja lekkiej zmiany. Dzieki wam, Kochane. I dziekuje takze za slowa otuchy Kiedy czytalam na Forum Plotkowym Wasze stories o tym, kiedy czlowiek staje sie stary (watek zainicjowany przez niezawodna BabcieW) - zrozumialam, ze nic, co zle, nie trwa wiecznie. I ze kiedys musi wyjsc slonce. Doslownie i w przenosni. Pozdrawiam)))
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 04:24   #14
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Zmiany, chcem zmiany:))))

Kochane, sorki za lapsusy i wpadki komputerowe, ale "w tem temacie" jestem durna. So far. Co do piegow - a i owszem, Babciu... Saludos, Asia
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 09:24   #15
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Zmiany, chcem zmiany:))))

A, to w takim razie, jak są piegi, to odradzam granatowe i śliwkowe czernie... polecałabym raczej bardzo ciemne brązy, albo czerń o brązowym odcieniu.
Całuski
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.